• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL sezona 2020/2021  (Prikazano: 33699 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: HNL sezona 2020/2021
« Odgovori #570 u: Svibanj 12, 2021, 22:01:46 »
  • Po meni jedino sigurno je da ajduk dobiva sve do kraja a smatram da mi nismo u stanju osvojit 6 bodova. Jbg ne vjerujem u ove nase panjeve.

Gorici treba bod da osigura 4.mjesto (u medjusobnim susretima sa hajdukom su u prednosti - ako se dogodi da oboje imaju 60 bodova) a protiv dinama koji se cuva za finale kupa moze izvuc bod, na kraju krajeva vz im je danas otkinuo 2 boda.

U utakmici protiv nas zavisi kako cemo mi proci protiv Vz-a. Ako pobijedimo varazdince smatram da gorica protiv nas nece izgubiti odnosno biti ce X.  Ako kiksamo u iducoj tekmi onda je rezultat nebitan. Mislim da mi kiksamo protiv Vz-a.

Gorica 60-61
    Hajduk 60
    Rijeka 55 - 59

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #571 u: Svibanj 12, 2021, 22:02:09 »
  • Gorica je pukla nakon loma noge Suka, taj im je motor u vezi a i Lovrić je bio nešto ozljeđen.. ipak ako znaju da da tamo ne smiju izgubiti a puknu ko kokice ko i mi u ned, onda jbg..

Inače danas gledam nakon naših golova baš i nema neke proslave igrača, nezz, ne sviđa mi se kako ulazimo u zadnje tekme..

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #572 u: Svibanj 12, 2021, 22:02:25 »
  • Vado prijatelju, tko nama garantira Europu statistika možda, grdno se varaš, sve ovisi što će biti u ova dva kola, a ne statistika, jebeš statistiku vidjet ćemo što će biti, mi se nadamo da će biti najbolje za nas, a hoće li što misliš?????

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #573 u: Svibanj 12, 2021, 22:05:48 »
  • Želim ti reći što će ti to ispod????? Što ti to znači meni ništa. Znači treba gledat pristup u ove dvije utakmice i onda možemo anačlizirati

Oreščanin na klupi Gorice u HNLu:
    8-4-6 ilitiga 1.56 boda po utakmici.

Tomić:
    6-2-3 ilitiga 1.81 bod po utakmici

Tramezzani:
    10-4-4 ilitiga 1.89 bod po utakmici

Pa sad ti reci.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #574 u: Svibanj 12, 2021, 22:10:58 »
  • Tomić:
    6-2-3 ilitiga 1.81 bod po utakmici
    7-2-3 >> 1,92 boda po utakmici.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #575 u: Svibanj 12, 2021, 22:13:14 »
  • Vado prijatelju, tko nama garantira Europu statistika možda, grdno se varaš, sve ovisi što će biti u ova dva kola, a ne statistika, jebeš statistiku vidjet ćemo što će biti, mi se nadamo da će biti najbolje za nas, a hoće li što misliš?????
    Djelim pesimizam s većinom s foruma. Mislim da nećemo u Europu.
    Ali moja ponata s kritikom Oreščanina nije bila da nešto kažem o nama, nego da nešto kažem o Oreščaninu. Njega se hvalilo u nebesa, ali brojke pokazuju da baš i nije sjajan (iako ga donekle amnestira neigranje Suka i Lovrića).

A što se nas tiče, da i ja mislim da ćemo kiksati jednu od predstojećih utakmica. Vjerojatno protiv Gorice. Što onda ne znači da je Oreščanin dobar trener ili Tomić loš. Nego samo da mi nemamo kvalitetnu (posloženu, motiviranu, usklađenu - you name it) momčad.

Po meni će Hajduk dobiti i Šibenika i Lokomotivu pa dolazi na 60. Mi vjerojatno dobivamo Varaždince, a Gorica gubi od Dinama, ali u zadnjem kolu će nešto poći krivo. Pa bi poredak mogao lako biti: Gorica 60 ili 62, Hajduk 60, mi 59 ili 58.

Ali... kao što sam rekao, nastavi li Oreščanin putem koji je krenuo - završiti će peti, a mi treći. A to je screnarij koji bi volio gledati!  8)

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #576 u: Svibanj 12, 2021, 22:51:39 »
  • Vidim da ima dosta pesimizma, ali ako ništa barem za 4. mjesto ne ovisimo o nikome. Utakmica u Varaždinu je za igrače koji su mentalno 100% unutra jer domaćini igraju utakmicu godine i nemaju opcija nego na pobjedu. Imam osjećaj da bi moglo biti puno prilika za kontre.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #577 u: Svibanj 12, 2021, 23:46:05 »
  • Ja sam optimista i vjerujem da ćemo biti treći.
    Tomić nema lijeka za najjače momčadi, ali ima za ove sa dna ljestvice.

Gledajući trenutne potrebe to je pozitivno, gledajući prizmu euro utakmica to je katastrofa.

Vjerujem u kombinaciju da će Hajduk osvojiti sve bodove do kraja, a Gorica niti jedan.
    Po tome nama igra X u Vz, ali za happy end nam trebaju sad i dvije pobjede korporacije

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #578 u: Svibanj 13, 2021, 00:07:42 »
    Djelim pesimizam s većinom s foruma. Mislim da nećemo u Europu.
    Ali moja ponata s kritikom Oreščanina nije bila da nešto kažem o nama, nego da nešto kažem o Oreščaninu. Njega se hvalilo u nebesa, ali brojke pokazuju da baš i nije sjajan (iako ga donekle amnestira neigranje Suka i Lovrića).

A što se nas tiče, da i ja mislim da ćemo kiksati jednu od predstojećih utakmica. Vjerojatno protiv Gorice. Što onda ne znači da je Oreščanin dobar trener ili Tomić loš. Nego samo da mi nemamo kvalitetnu (posloženu, motiviranu, usklađenu - you name it) momčad.

Po meni će Hajduk dobiti i Šibenika i Lokomotivu pa dolazi na 60. Mi vjerojatno dobivamo Varaždince, a Gorica gubi od Dinama, ali u zadnjem kolu će nešto poći krivo. Pa bi poredak mogao lako biti: Gorica 60 ili 62, Hajduk 60, mi 59 ili 58.

Ali... kao što sam rekao, nastavi li Oreščanin putem koji je krenuo - završiti će peti, a mi treći. A to je screnarij koji bi volio gledati!  8)

To se bojim da nećemo u Europu, ali pustimo nikad se ne zna. Možda ipak hoćemo, a ako i ne budemo išli jedna briga manje za živciranje :).

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #579 u: Svibanj 13, 2021, 00:10:05 »

Gledajući trenutne potrebe to je pozitivno, gledajući prizmu euro utakmica to je katastrofa.

Vjerujem u kombinaciju da će Hajduk osvojiti sve bodove do kraja, a Gorica niti jedan.
    Po tome nama igra X u Vz, ali za happy end nam trebaju sad i dvije pobjede korporacije

Sve to stoji, ali ne bih se punu bavio kalkulacijama, treba osvojit svih 6 bodova i gotovo.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #580 u: Svibanj 13, 2021, 09:40:49 »

Meni je Tomić od njegove pojave kao trenera u 1.HNL bio simpatičan i vjerovao sam u kvalitetu, ali "sjebala" me Lokomotiva u Europi. Otprilike u isto vrijeme kad smo mi protutnjali Danskom, Tomić je u Švedskoj inkasirao 5 lakih komada...
    29.08.2013., proud to be there

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #581 u: Svibanj 13, 2021, 12:53:39 »
  • Ako dinamo dobije Goricu, hajduk je sa dvije pobjede (u koje malo tko sumnja) sigurno 4., a nama bi ostao boj s ex mesarima za 3. ili 5.mjesto.
    Naravno, ništa bez pobjede u baroknom gradu.
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #582 u: Svibanj 13, 2021, 17:29:07 »
  • Gledam tv novu i rtl  forsiraju tovare pokazuju njihove golove jučer, a ništa iz Koprivnice toga mi je pun kurac.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #583 u: Svibanj 14, 2021, 08:59:52 »
  • Gledam tv novu i rtl  forsiraju tovare pokazuju njihove golove jučer, a ništa iz Koprivnice toga mi je pun kurac.
    Za naše golove moraju iskeširati previše pa su odlučili popratiti manje atraktivne klubove.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #584 u: Svibanj 14, 2021, 13:40:20 »
  • D2 dobar si  :)