• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL sezona 2020/2021  (Prikazano: 37521 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goginho

• Forza Fiume
Odg: HNL sezona 2020/2021
« Odgovori #585 u: Svibanj 14, 2021, 19:22:46 »
  • Bit će teško ali realno sve je u našim nogama.. bit će čupavo u Vž, ali imat ćemo svoje šanse i treba ekipu psihološki pripremit adekvatno..

Splićani bi mogli dobit obje ali i oni kiksaju kad polete a poletili su nakon gorice, to je takav mentalitet.. da se barem Šibenik bori za nešto..
    Dinamo ako neće srat ko protiv Vž, mogo bi pomoći s dvije pobjede ali moguće je da će krenut hrv kuhinja, npr popust na Lovrića uz poneki bod za goricu i slično..

Na kraju sami ćemo biti krivi ako ne budemo makar 4.ti, ali unutra smo i ne treba očajavati dok smo još u igri

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #586 u: Svibanj 16, 2021, 20:36:23 »
  • Gorica vjerojatno gubi od Dinama. Ja bih skoro volio da remiziraju jer im to garantira 4. mjesto, a uz vjerojatni uspjeh Kupa u Dinamu to bi im značilo siguran plasman u Europu. Nama svakako igra samo pobjeda u zadnjem kolu, a u tom slučaju bi Gorica možda bila malo mekši protivnik.

Što se ostanka tiče, Slaven ostaje u ligi u svim kombinacijama, tako da si može priuštiti da izgubi od Varaždina. Zanimljivo će biti u Osijeku, oni i Istra mi se čine kao dosta prijateljski klubovi i možda "iznenađenje" nije tako nemoguće. Dovoljan je i bod ako Lokomotiva izgubi u Splitu. Možda filijala na kraju stvarno i ispadne.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #587 u: Svibanj 16, 2021, 20:45:59 »
  • Postoje samo dva scenarija u kojima smo četvrti, a to su da u zadnjem kolu i mi i Hajduk remiziramo, ili i jedni i drugi popušimo. Šanse za to su otprilike 1%. Ako ništa drugo, doveli smo se do pozicije gdje odlučujemo o sebi, pa kud puklo.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #588 u: Svibanj 16, 2021, 23:44:03 »
  • U biti sve je u našim rukama. Moramo pobjediti. Ako odigramo nerješeno ili izgubimo peti smo i ispadamo iz europskih natjecanja (jer Hajduk će dobiti Lokomotivu (ono baš mora)).
    Što je najbolje navijanje za Istru u kupu sada se čini izuzetno privlačnim: em navijamo za naše dobre susjede, em bi eventualnom njihovom pobjedom Hajduk bio eliminiran iz europskih natjecanja.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #589 u: Svibanj 17, 2021, 09:14:21 »
  • NL   ::)

Budući da Hajduku niti u jednoj kombinaciji više ne može biti treći (ima slabiji međusobni omjer od Gorice), mora navijati da remi na Rujevici ili poraz Rijeke koji ga onda može gurnuti na četvrto mjesto.
    robert "naš ademi" ferlin

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #590 u: Svibanj 17, 2021, 09:49:57 »
  • A Novi list i njihove kombinacije. Hajduk je sigurno 4, ako pobijedi Lokomotivu. Nadam se tom nekom scenariju gdje bi ta Lokomotiva napokon završila gdje joj je i mjesto.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #591 u: Svibanj 19, 2021, 10:13:41 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/rijeka-i-gorica-mogli-bi-svoj-kvalifikacijski-sudar-igrati-bez-var-a-hns-nema-dovoljno-uredaja-za-pokriti-sve-utakmice/

Citat:
    Jednostavno, HNS iznajmljuje tri sistema VAR-a i to iziskuje i financijske izdatke.

Dakle za ovo jedno, presudno kolo nisu u stanju napravit iznimku i iznajmit četvrti sistem, jer ono, nema se. Pa jebem vam majku.

Potpredsjedniče Miškoviću, alo!

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #592 u: Svibanj 19, 2021, 10:39:06 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/rijeka-i-gorica-mogli-bi-svoj-kvalifikacijski-sudar-igrati-bez-var-a-hns-nema-dovoljno-uredaja-za-pokriti-sve-utakmice/

Citat:
    Jednostavno, HNS iznajmljuje tri sistema VAR-a i to iziskuje i financijske izdatke.

Dakle za ovo jedno, presudno kolo nisu u stanju napravit iznimku i iznajmit četvrti sistem, jer ono, nema se. Pa jebem vam majku.

Potpredsjedniče Miškoviću, alo!

Sramota, kako su iznenada postali škrbni. Ovo je teško muljanje i kuhanje, ne želim da se Rijekino ime veže uz bilo kakve malverzacije.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #593 u: Svibanj 22, 2021, 23:40:17 »
  • I tako na kraju se nismo riješili Lokomotive zahvaljujući nesposobnosti Istre i Varaždina da naprave rezultat u zadnjem kolu protiv ekipa kojima ništa više ne igra. Ako ništa drugo i dalje ćemo imati "derby della Učka". Varaždin nije ni zaslužio bolje nakon 14 utakmica bez pobjede (zadnja je valjda bila protiv nas?).

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #594 u: Svibanj 22, 2021, 23:44:09 »
  • I tako na kraju se nismo riješili Lokomotive zahvaljujući nesposobnosti Istre i Varaždina da naprave rezultat u zadnjem kolu protiv ekipa kojima ništa više ne igra. Ako ništa drugo i dalje ćemo imati "derby della Učka". Varaždin nije ni zaslužio bolje nakon 14 utakmica bez pobjede (zadnja je valjda bila protiv nas?).

To neispadanje filijale mi je malo pokvarilo veselje..

Btw klubu poput Rijeke na nekoliko je levela bitno igrati europu.. navikli smo da smo u kvalama, ali ne ući ni u to znači značajno daljnje rezanje budžeta, neatraktivnost bez izloga za moguća pojačanja, slabljenje naspram rivala..

Izvukli smo se i neka smo, samo da izvučemo neke pouke iz ovakve sezone

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #595 u: Svibanj 22, 2021, 23:50:59 »
  • I meni je malo krivo. Bilo je jasno da Hajduk u takvom naletu u kakvom je bio tuče Lokomotivu. Istri je trebao bod u Osijeku, istina kod 1:1 imali su i stativu pa su mogli i pobijediti, na kraju ih potopio motivirani mulac sa klupe u zadnjoj minuti. Varaždin je imao 10 minuta sudačke nadoknade + 5 minuta za VAR analizu mogućeg penala koji ih više ne bi ni spasio.

HNL je dobio danas novog najmlađeg strijelca, Zvonarek iz Slavena sa 16 godina i 14 dana. Svaka čast.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #596 u: Svibanj 23, 2021, 21:04:32 »
  • Ja sam navijao da Istra ispadne.
    Stalno pričamo o filijalama, a oni su danas čista filijala Osijeku(Jumic novi trener škole nogometa Osijeka). Skidanje gaca protiv Osijeka na max.
    A njihovi gumeni demoni kad dodje Hajduk navijaju na suparničkoj tribini sa Torcidom , a sve ostale su kao demoni.
    Toliko licemjerja u jednom klubu, koji usput generira gomilu stranaca, pleše iz sezone po sezonu na ivici druge lige...koja korist od njih.
    Bacaju mi na nogometnu Švicarsku, ono... proljev od identiteta

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #597 u: Svibanj 23, 2021, 21:07:57 »
    Stalno pričamo o filijalama, a oni su danas čista filijala Osijeku(Jumic novi trener škole nogometa Osijeka). Skidanje gaca protiv Osijeka na max.
    A njihovi gumeni demoni kad dodje Hajduk navijaju na suparničkoj tribini sa Torcidom , a sve ostale su kao demoni.
    Toliko licemjerja u jednom klubu, koji usput generira gomilu stranaca, pleše iz sezone po sezonu na ivici druge lige...koja korist od njih.

pa pasu si .... nk bezlicni i nk bezlicni 2  8)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #598 u: Svibanj 23, 2021, 22:07:58 »

OK, ima nešto u svemu tome, ali kako to da ih onda njihova "matica" skoro pošalje u 2. ligu? Trebalo je samo da Varaždin izjednači u Koprivnici...

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #599 u: Svibanj 24, 2021, 08:07:12 »

OK, ima nešto u svemu tome, ali kako to da ih onda njihova "matica" skoro pošalje u 2. ligu? Trebalo je samo da Varaždin izjednači u Koprivnici...

Nema u tome ništa. Meni je draže da su Puležani u prvoj ligi nego još jedan klub iz Zagreba i to samo  zato jer je previše klubova iz Zagreba ili bliže okolice.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.