• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Šibenik, subota 15.08. 17:55  (Prikazano: 3623 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Šibenik, subota 15.08. 17:55
« Odgovori #45 u: Kolovoz 16, 2020, 00:53:04 »
  • Ma sve pet. Bit ćemo i ove godine ispred Hajduka, to je za naš provincijski ego jedini pravi prioritet.
    Čekaj malo, na drugom topicu si hraniš dušu sa forumom i patnjom Osijeka, a ovdje osporavaš svetinju, a to je Prokletstvo!

Sve diraj, ali još 90 godina klečanja ne diraj!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Kolovoz 16, 2020, 04:15:43 »
  • Ma sve pet. Bit ćemo i ove godine ispred Hajduka, to je za naš provincijski ego jedini pravi prioritet.
    Čekaj malo, na drugom topicu si hraniš dušu sa forumom i patnjom Osijeka, a ovdje osporavaš svetinju, a to je Prokletstvo!

Busted  ;D
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Kolovoz 16, 2020, 07:27:12 »

Ništa ja ne osporavam.  ;)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Orpat

• Senior
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 16, 2020, 09:14:32 »
  • Ne sviđa mi se ovo što se događa da u zadnjih 6 minuta dobijemo novog prvoligaša. Očito ne funkcioniraju neke stvari a pitanje je koliko je Rožman sposoban da ostane trener nisam baš optimist po tom pitanju obrana je slaba što svi znamo, vezna linija još može proći ali napad isto dosta loš. Ne vidim neki optimizam ove godine jedino ako se pogodi s pojačanjima u prijelaznom roku, ako ne ne piše nam se dobro a ponavljam koliko je Rožman sposoban za dalje nisam baš siguran da je. U svakom slučaju bit će jako teška sezona u Europi nemamo šanse tako da ne znam kako će sve to završit.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Kolovoz 16, 2020, 09:27:40 »
  • Ne bih se previše uzrujavao jer je uzorak loših igara premali.
    Zatvorili smo pravenstvo nizom sjajnih utakmica, a tome je prethodilo nekoliko loših igara: Belupo, Varaždin, Gorica. Tu se vidi da baš ne igramo najbolje protiv nominalno slabijih momčadi. Dio razloga sasvim sigurno leži u početnoj formaciji koja je dobra protiv nominalno jačih ili ravnopravnih momčadi (i važno nam je dobro uigrati takvu povučenu formaciju zbog europskih dvoboja), ali je istovremeno često i sterilna protiv slabijiih. Dobro je da Rožman isprobava igru s više napadača, a to je ono što bih osobno i volio vidjeti u pravenstvu protiv nominalno slabijih momčadi (ili momčadi koje igraju povučeno).

Nadam se da će se postići nivo uigranosti momčadi u kojoj će se po potrebi moći mjenjati formacija. To bi bio dobitak. A za sada... nemam što kukati. Loša utakmica, početak sezone, sparina, teške noge, lopta je okrugla, itd. Bodovi su tu, a to se piše.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Kolovoz 16, 2020, 09:40:17 »
  • Zatvorili smo pravenstvo nizom sjajnih utakmica,
    Jesmo li? U Zaprešiću je igra bila 20% gora nego jučer u prvom poluvremenu i tamo pet dana ne bi zabili gol iz igre. Protiv Hajduka je puno više Hajduk bio loš nego mi dobri. Dinamo je na Rujevici odigrao ispod svakog komentara (a kolo nakon toga popušio kod kuće od najgoreg Hajduka ikad). Finale kupa praktički negledljivo.

Rezultat nas ide, ali igru nemamo. Što se mene tiče, bolje tako nego obrnuto, ali dugoročno tu nema sreće.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Kolovoz 16, 2020, 09:50:39 »
  • Ima istine u ovom što govoriš. Od corona krize igramo na mahove. Nekoliko utkamica smo dobro odigrali, ali nismo imali sreće (Lokomotiva na Rujevici), a neke smo odigrali slabije pa dobili (jučer). Ako se ne varam protiv Intera smo stvorili nekih 20tak prilika i jedva dali gol. Isto vrijedi i za utakmice sa Slavenom i Varaždinom u kojima nismo dali gol ali smo bili superiorni u napadu.
    Ono što hoću reći je da ne igramo loše. Ne tvrdim da igramo baš dobro, ali ne izgleda loše. Koji puta nemamo sreće, koji puta dođe majstor Murić i da gol iz slobodnjaka kad je najvažnije (individualna kvaliteta koja rješi utakmicu kada ne ide igrom), ali generalno - rekao bih da je dobro. Trofej je tu, treće mjesto je ok s obzirom na sve, mulci se pomalo dokazuju. Rekao bih nova corona relanost. ;)

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Kolovoz 16, 2020, 13:27:32 »
  • Ako trener ne mijenja onda je loš jer ne reagira, a ako mijenja onda je paničar i loše priprema utakmicu :D

6 pobjeda u nizu (uključujući Dinamo, Hajduk i Lokomotivu), osvojen trofej, ali ne valja!

Uvede Sterlinga koji zabije gol sa 14m glavom! Prekrasno.

Da priliku Muriću koji mu vrati golom za pobjedu, ali ne valja jer je gol u 92. minuti! Mi smo Rijeka, mi moramo zabiti u prvih 10 minuta!

I ajmo još podcijenjivati odmorni i motivirani Šibenik kojega nitko nije gledao zadnjih 5 godina, ali sigurni smo da je jadan i da se njega nema šta pitati.
    Evo moram stavit potpis, pečat, QR kod i ovjeru javnog bilježnika na ovo.

I nisam mislio spominjat bifkanofce (evo jednom bivsem bifkanovcu stavljam potpis).

Al kad su me već povukli za jezik, šaljem im pusu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 23, 2020, 18:33:05 »

Trebo sam šutit.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 24, 2020, 17:51:38 »

Trebo sam šutit.

ali bit cemo ispred bezlicnog   8)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.