• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 3. kolo HNL-a, Rijeka - Istra, subota 29.08. 17:55  (Prikazano: 1866 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Šejn

• Morčić
  • **
Odg: 3. kolo HNL-a, Rijeka - Istra, subota 29.08. 17:55
« Odgovori #15 u: Kolovoz 29, 2020, 23:19:26 »
  • Nemoj ići od nas,
    okolo svuda je tama,
    a ti si najbolji Krama,
    nemoj ići od nas.

Tako sam mu pjevušio.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 29, 2020, 23:33:17 »
  • Ono zbog čega mogu bit zadovoljan danas su samo 3 boda drugo apsolutno jedno veliko ništa. Drugi gol je postigao sudac nisam siguran je li bio penal a ponavljati penal dok ne postignemo gol je lakrdija ali nema veze nek i nama sudac malo pomogne ;). Igru nemamo i pitanje je koliko je Rožman sposoban stvoriti neku igru. Treba dovest Sanea dok je još vrijeme radi probojnosti u napadu.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 29, 2020, 23:43:30 »
  • Ne podržavam više trenera Rijeke.

Ovu reprezentativnu pauzu bi radije iskoristio za priliku nekom novom da se upozna sa poluigračima koje će trenirati narednih godinu dana.

OK, kontinuitet i sve, razumijem i inače sam za to, imao je x pobjeda u nizu, uzeo Kup i šta sve ne, ali jebi ti ovo. Ima prve tri utakmice sezone gdje smo igrom zaslužili ukupno bod, protiv dva kandidata za ispadanje i B momčadi Lokomotive.

Napravili smo jedno četiri uigrane utakmice u 300 minuta igre. Svatko od nas to može ostvariti. A on mlati o praćenju GPS-a kako bi zaključio da igrači nemaju energije?

Dosta mi ga je nakon večeras jednostavno i mislim da je u ovih skoro godinu dana kako je službeno tu imao previše oscilacija, i previše vađenja na guz i individualnu kvalitetu, kao i previše sramotnih rezultata. Fama o afirmaciji mladih je isto glupost, jer nikome nije pružio nikakve posebne uvjete kakve netko drugi ne bi. Pandur je samo na golu, Štefulj je obični bek, Lepinjica je obični def.vezni, Braut je isto samo bek, Smolčića stavio na prirodnu poziciju stopera... Nikakav SF tu nije napravio već su igrači isplivali jer nisu baš totalni trupci svi redom, iako većina jest.

Glasam za ostavku (iako neće jer nema srama) i da se pojavi netko novi pod kojim ćemo imati kakvu smislenu akciju opet.

Nisam vruće glave, samo bi htio prekinuti u startu opet gledanje Rijeke iz 2010. godine jer ovo je nalik tomu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 30, 2020, 00:21:09 »
  • Ne podržavam više trenera Rijeke.

Trenerova izjava nakon utakmice (ne čuje se reporterovo pitanje): "Pa ja se ne slažem, jer teško je u ovim uvjetima igrati ekipi koja diktira tempo..."

::)

Čovjek se u godinu dana koliko je ovdje nije maknuo s mrtve točke. Ali evo, sad će, svaki čas.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 30, 2020, 07:29:13 »
  • Pobjeda se pamti, igra opet za zaborav. Ponovo ću zazvati Tomečaka u prvom sastavu, a ovaj put i Lepinjicu. Svaki put kad je ušao u zadnje vrijeme odigrao je jako staloženo i pun samopouzdanja. Jest da je Istra na kraju stajala obrambeno loše, ali vrlo lijepo je prošao i poslužio Yatekea.

Globalno, do europske utakmice se forma mora hitno podići jer u protivnom ne bu dobro. Imamo u ekipi 2 box to box veznjaka od kojih je jedan sredio koljeno a drugi očito dobio koronu tako da će se trebati krpati s ovim što imamo ili eventualno ubaciti neko novo pojačanje “iz aviona”, kao Čerin jučer. AMČ je opet upao u malu krizu, 3 utakmice bez gola i 2 promašena penala, vjerojatno je transfer najbolje rješenje za sve u ovoj pauzi, ali onda treba dovesti i adekvatnu zamjenu odmah. Nadam se i da se Velkovski nije ozlijedio opet, kad sam zalegneš na travnjak to ne sluti na dobro. U svakom slučaju pauza će nam dobro doći s obzirom da prave stanke između 2 prvenstva nije ni bilo.

I da, moram istaknuti za kraj Franka koji je u svom trećem debiju za Rijeku opet bio strijelac. Svaka čast majstore.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 30, 2020, 07:33:05 od m »

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 30, 2020, 09:38:38 »
  • Ja bi isto volio da dovedemo novog trenera, jer ovo stvarno vise nema smisla. Je, istina nema bas neku kvalitetnu ekipu na raspolaganju, ali ovo ne da nije napadacki nogomet  ovo vise nije ni nogomet

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 30, 2020, 10:06:29 »
  • Neke stare Rijeke koje su igrače Frankovog ili Čolakovog kalibra mogle vidjeti samo s druge strane kad bi se igralo s Dinamom ili Hajdukom znale su nas bacati u zanos trkom i žestinom. Koliko smo puta neusporedivo moćniji, skuplji i protežirani Dinamo (na Kantridi) srušili na galamu... Igrači ne moraju biti neka ekstra klasa da bi trener od njih stvorio robote koji će raditi ono što im se kaže, provoditi ono na čemu se radilo na treningu. Mehanika, rutina, SISTEM!

Simon Rožman u godinu dana nije postavio ni temelje nekog prepoznatljivog sistema, samo ad hoc rješenja i eksperimenti. I notorni plan B gdje ubacuje treću špicu kad ništa drugo ne ide. "Taktika" kakvoj se okreće mali Perica u FIFA-i kad Ivica par minuta prije kraja vodi 2-0. To najčešće završi tako da Ivica dobije 3:0.

Nadam se da će BUDALA, Delgadillo i Bipolarni kroz koji dan opet imat povoda da kažu "Bifkanofci na aparatima". Idem uplatit Bingo il nešto.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 30, 2020, 10:28:59 »
  • Nitko nije posebno komentirao novog Slovenca... meni izgleda kao Močo koji stoji malo više naprijed. Ono... angažiran, zna odigrati, ali malo previše zakopčan.
    29.08.2013., proud to be there

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 30, 2020, 10:38:33 »
  • Nitko nije posebno komentirao novog Slovenca... meni izgleda kao Mo%u010Do koji stoji malo vi%u0161e naprijed. Ono... anga%u017Eiran, zna odigrati, ali malo previ%u0161e zakop%u010Dan.

Ma rano je jo%u0161.. odigrao je tekmu 'srame%u017Eljivo' nakon dva treninga s ekipom.. mislim da se u Nurnbergu nije naigrao tako da %u0107e mu trebati vremena da ulovi formu... i naravno ove 'sofisticirane' mehanizme Ro%u017Emanove igre..

Te%u0161ko je re%u0107i.. mnogima se ni Halil nije svidio na prvu (meni je osobno bio dobar), znam da je bilo kritika, ali kad je ulovio ritam, druga pri%u010Da..