• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 2. kolo HNL-a, Lokomotiva - Rijeka, petak 21.08. 17:55  (Prikazano: 5948 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
Odg: 2. kolo HNL-a, Lokomotiva - Rijeka, petak 21.08. 17:55
« Odgovori #30 u: Kolovoz 21, 2020, 21:06:32 »
  • Nema tu muda ni u tragovima. U finalu kupa Franko dobije udarac koji ga je doslovno mogao ostaviti invalidom, kod nas nema reakcije. Ovo sranje s Halilovićem danas, nema reakcije.

Samo kad se sjetim Osijekove klupe nakon onog uklizavanja Lepinjice. To nije neko ekstra-seljaštvo Osiječana, to je u nogometu normalno! Osim kod nas. Kamilica.

A za ekipu ne znam što bih više rekao, već odavno kod Rijeke ne vidim ni naboj, ni samopouzdanje, ni autoritet, ništa. Ova Rijeka jednostavno ne zrači ničime.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #31 u: Kolovoz 21, 2020, 21:26:35 »
  • Rožmana obožavam kad uzima tri boda u Splitu, ali ovo njegovo "toplo-hladno" mi već dobro ide na kurac. I stajat će ga glave, po mojoj procjeni vrlo brzo, jer ni jedan tvrdoglavo strpljivi i najmekši predsjednik ne može tolerirati tri puta po tri kiksa u prvenstvu, koliko ovaj uredno odradi.

Netko će reći "nije trener kriv što Čolak brani njihov gol ili što nam Črnic promaši čudo i to dvaput". Ma nije kurac. Odavno tupim... preciznost se trenira. Bayernov poučak. I ne uspoređujem Bayern s Rijekom, nego sa Cityjem i Lyonom. Ta jebena preciznost, hladnokrvnost, koncentracija, fokus... to nije Bogom dano, to se radi. Ako se trenira snaga, brzina, koordinacija, e sorry, trenira se i preciznost. Ravnopravna motorička sposobnost. I nije samo do preciznosti, nego kako ste lijepo pisali, do garda. Ako ih on u 84. minuti mora podsjećati "živni malo, nije puno ostalo", e onda jebi tebe i takvu ekipu. Profesionalaca!
    29.08.2013., proud to be there

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #32 u: Kolovoz 21, 2020, 21:28:56 »
  • Koliko para toliko muzike , dovodiš igrače koje možeš, relativno smo ipak neka odskočna daska za sve njih koji dođu , solidna primanja , koliko njih koje smo prodali su napredovali nakon odlaska ? Mislim na zadnje 2 godine , za većinu njih Rijeka je vrh , nemaju se potrebu dokazivati , sve je stvar glave , evo Muric ? zna svoje mane i sat je poduzeo u godinu dana da ih promjeni ? Jedini koji će uspjeti je Halil i Čolak 

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Kolovoz 21, 2020, 21:43:13 »
  • Znači po tebi je problem što su igrači neambiciozni.

Ne bih rekao, al dobro.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #34 u: Kolovoz 21, 2020, 21:43:33 »
  • Simon je dosao sa reputacijom napadackog trenera koji stvara igru. Kakva je to samo prevara bila. Nit igra napadacki nit ima ikakve igre. Mi stojimo u niskom bloku protiv druge momcadi Lokomotive, znaci Dinamo 8 otprilike. Sa 3 stopera koji ne cuvaju nikog osim sami sebe. A i kad dodje neki protivnicki napadac onda se prosece kao da ih nema uopce. I onda izmjeni 2 formacije zadnjih 20 minuta i vise ne znas tko sta igra, ali i u tom vremenu se vidi puno veci potencijal ekipe. Lokomotiva je kvalitetom bila miljama daleko od Rijeke veceras, a opet je dobila. Sibenik je bio na pragu pobjede. Kad kvaliteta momcadi bude manja od zbroja kvalitete pojedinih igraca znaci da trener radi usran posao. Cijene igraca ovakvim predstavama padaju umjesto da im se napadackim nogometom dize.
    Uglavnom, ogroman je ovo podbacaj, nesto treba hitno promijeniti ako se zelimo plasirat među 4 ove godine. Ako protiv Istre krene sa istom formacijom i opet bude mucenje, onda nek napravi test na covid 19 i vrati se u Sloveniju

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Kolovoz 21, 2020, 21:45:13 »
  • Koliko para toliko muzike , dovodiš igrače koje možeš, relativno smo ipak neka odskočna daska za sve njih koji dođu , solidna primanja , koliko njih koje smo prodali su napredovali nakon odlaska ? Mislim na zadnje 2 godine , za većinu njih Rijeka je vrh , nemaju se potrebu dokazivati , sve je stvar glave , evo Muric ? zna svoje mane i sat je poduzeo u godinu dana da ih promjeni ? Jedini koji će uspjeti je Halil i Čolak

a šta je lokomotiva imala danas? mi skoro kompletni, iskusniji, sigurno kvalitetniji, uopće ne sumnjam. ne, zajebi sreću, zajebi kvalitetu, nismo se od starta postavili da ćemo uzet ovo..

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #36 u: Kolovoz 21, 2020, 21:51:01 »
  • Ne ne mislim da su ne ambiciozni vec im treba netko tko će ih povuci , Franko recimo, pa i mali Halil , ostali nisu vode već vodonoše , svaki team treba leadera po potrebi vise od jednoga , tko je to kod nas , navedi jednoga konjice povuci , čiji će govor tijela pokazati ostalima nema straha samo hrabro ? Pavke , Muric ? Lončar ? Čolak ? Niti jedan , svi se guraju kada je dobro a kada treba stisnuti glava dole , spuštena ramena ....

Znači po tebi je problem što su igrači neambiciozni.

Ne bih rekao, al dobro.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #37 u: Kolovoz 21, 2020, 21:52:51 »
  • Da te podsjetim igralo se 2 kolo, ne 25

Simon je dosao sa reputacijom napadackog trenera koji stvara igru. Kakva je to samo prevara bila. Nit igra napadacki nit ima ikakve igre. Mi stojimo u niskom bloku protiv druge momcadi Lokomotive, znaci Dinamo 8 otprilike. Sa 3 stopera koji ne cuvaju nikog osim sami sebe. A i kad dodje neki protivnicki napadac onda se prosece kao da ih nema uopce. I onda izmjeni 2 formacije zadnjih 20 minuta i vise ne znas tko sta igra, ali i u tom vremenu se vidi puno veci potencijal ekipe. Lokomotiva je kvalitetom bila miljama daleko od Rijeke veceras, a opet je dobila. Sibenik je bio na pragu pobjede. Kad kvaliteta momcadi bude manja od zbroja kvalitete pojedinih igraca znaci da trener radi usran posao. Cijene igraca ovakvim predstavama padaju umjesto da im se napadackim nogometom dize.
    Uglavnom, ogroman je ovo podbacaj, nesto treba hitno promijeniti ako se zelimo plasirat među 4 ove godine. Ako protiv Istre krene sa istom formacijom i opet bude mucenje, onda nek napravi test na covid 19 i vrati se u Sloveniju

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Kolovoz 21, 2020, 21:54:02 »
  • Ovo je Loksa iz finala kupa:

Od ovih 11 samo Kolinger, Čeliković i Petrak su nastupili danas. A mi smo igrali u praktički najjačem sastavu.

Ne ne mislim da su ne ambiciozni vec im treba netko tko će ih povuci , Franko recimo, pa i mali Halil , ostali nisu vode već vodonoše , svaki team treba leadera po potrebi vise od jednoga , tko je to kod nas , navedi jednoga konjice povuci , čiji će govor tijela pokazati ostalima nema straha samo hrabro ? Pavke , Muric ? Lončar ? Čolak ? Niti jedan , svi se guraju kada je dobro a kada treba stisnuti glava dole , spuštena ramena ....
    Imali smo dva jebena lidera, jedan je potjeran nakon što je Rožmanu razbio tablet, a drugi sada nosi dres Pogona iz Szczecina.

Citat:
    Kad kvaliteta momcadi bude manja od zbroja kvalitete pojedinih igraca znaci da trener radi usran posao.

Ovo Sranjić već dugo ponavlja kao papiga i potpuno je u pravu. Nismo pojedinačno loši, kolektiv ne valja. A upravo je Rožman nakon (mislim) poraza od Slavena rekao kako ovi igrači ne mogu bolje.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2020, 22:00:23 od Fornax »

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #39 u: Kolovoz 21, 2020, 21:54:06 »
  • E bas to sam gore napisao , nemamo igrače mentaliteta koji će se od starta postavili da ćemo uzeti , u stvari da je Halil ostao siguran sam da bi okrenuli

Koliko para toliko muzike , dovodiš igrače koje možeš, relativno smo ipak neka odskočna daska za sve njih koji dođu , solidna primanja , koliko njih koje smo prodali su napredovali nakon odlaska ? Mislim na zadnje 2 godine , za većinu njih Rijeka je vrh , nemaju se potrebu dokazivati , sve je stvar glave , evo Muric ? zna svoje mane i sat je poduzeo u godinu dana da ih promjeni ? Jedini koji će uspjeti je Halil i Čolak

a šta je lokomotiva imala danas? mi skoro kompletni, iskusniji, sigurno kvalitetniji, uopće ne sumnjam. ne, zajebi sreću, zajebi kvalitetu, nismo se od starta postavili da ćemo uzet ovo..

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #40 u: Kolovoz 21, 2020, 21:54:15 »

Nisi ništa loše rekao, ali u mom klubu ne bih sklopljenih ruku prihvatio "koliko para, toliko muzike". Tražio bih rad i rezultate tog rada. Pa jebem mu... ako radiš i tapkaš u mjestu, ili nazaduješ... doviđenja. Znači da si na razini "0 kuna". Jer doslovno za te pare možeš proizvesti igrača koji će biti bolji od Escovala koji nazaduje. I nije mi jasno kako rad nije već regrutirao tri bolja od Escovala.

Kako sam gore napisao, "toplo-hladno" mi je nevjerojatno uredan period, ne postoji a ma baš nikakva konstanta. Nekad nam je (davno) konstanta bila 0:0, pa smo pizdili. Jaka obrana, malo primljenih golova. Znam, nije bilo atraktivno, ali postojala je ta jebena konstanta. Ovo što nudi Rožman, to je cirkus. Ili ne znam... ono kad s računom izletiš van iz trgovačkog centra, pa te dvije trebice pozovu da zavrtiš kolo sreće. I ako ti padne na neki kurac, dobiješ taj kurac.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #41 u: Kolovoz 21, 2020, 22:00:52 »
  • Slažem se ali kako on može biti odgovoran za igrače ako nije niti jednoga potpisao , ovo je prvi transfer window da on dovodi igrače , ovaj mulac ako dođe je prvi ... sa ovim prodikom igrača koje imamo ne možeš igrati napadački nogomet jer su nam stoperi spori do bola zato igramo sa tri iza , tu pate krila jer osim Kvržica kojega nema nemamo niti jednoga koji može odigrati odgovorno iza i naprijed i iskoristiti te napadačke karakteristike , u vezi imaš jedino Halila koji je motorički na nivou liga petice , i Pavke i Lepi su po meni pre spori , i u građenju i u reakciji , još Lepi Ajde ali Pavke je kao dizelaš , evo danas sa ovakvom ekipom on se nije uspio nametnuti u 45 minuta sto je žalosno , nw čudim se da gura Murica u sredinu jer njegova lucidnost jedino može nešto napraviti iako on tu pati ali u ovoj formaciji on nema mjesto ,

Koliko para toliko muzike , dovodiš igrače koje možeš, relativno smo ipak neka odskočna daska za sve njih koji dođu , solidna primanja , koliko njih koje smo prodali su napredovali nakon odlaska ? Mislim na zadnje 2 godine , za većinu njih Rijeka je vrh , nemaju se potrebu dokazivati , sve je stvar glave , evo Muric ? zna svoje mane i sat je poduzeo u godinu dana da ih promjeni ? Jedini koji će uspjeti je Halil i Čolak

Nisi ništa loše rekao, ali u mom klubu ne bih sklopljenih ruku prihvatio "koliko para, toliko muzike". Tražio bih rad i rezultate tog rada. Pa jebem mu... ako radiš i tapkaš u mjestu, ili nazaduješ... doviđenja. Znači da si na razini "0 kuna". Jer doslovno za te pare možeš proizvesti igrača koji će biti bolji od Escovala koji nazaduje. I nije mi jasno kako rad nije već regrutirao tri bolja od Escovala.

Kako sam gore napisao, "toplo-hladno" mi je nevjerojatno uredan period, ne postoji a ma baš nikakva konstanta. Nekad nam je (davno) konstanta bila 0:0, pa smo pizdili. Jaka obrana, malo primljenih golova. Znam, nije bilo atraktivno, ali postojala je ta jebena konstanta. Ovo što nudi Rožman, to je cirkus. Ili ne znam... ono kad s računom izletiš van iz trgovačkog centra, pa te dvije trebice pozovu da zavrtiš kolo sreće. I ako ti padne na neki kurac, dobiješ taj kurac.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Kolovoz 21, 2020, 22:06:23 »
  • Kako sam gore napisao, "toplo-hladno" mi je nevjerojatno uredan period, ne postoji a ma baš nikakva konstanta.
    Fala kurcu da je još netko primijetio. Otkad je ovaj na klupi jedina konstanta je "yoyo efekt". S time da je rezultat puno češće bolji od igre nego igra od rezultata.

EDIT: Etogac, oglasio se.

https://www.novilist.hr/sport/rozman-nezadovoljan-ishodom-protiv-lokomotive-nema-nikakve-energije-na-terenu/

Citat:
    – Jedini njihov udarac je bio gol. Ne snalazimo se kako bismo trebali, nema nikakve energije na terenu. Žao mi je zbog bodova, ali sam sadržaj nije bio na nekoj visokoj razini.

Imali smo još i puno prilika, izbijali su nam loptu s crte… Nismo zadovoljni. Ovdje je uvijek teško igrati, ne znam zašto, ali tako je – kaže Rožman koji mora pronaći način kako se izvući iz ove situacije.

– Treba se dignuti. Treba biti bolji u duelu, imati bolju kombinatoriku, snalaziti se u prostoru i biti efikasniji u završnici. Nema sada žaljenja, treba se dignuti i iduću utakmicu odigrati bolje – rekao je trener Riječana.

Bome ti si se već navikao na ovo "treba se dignuti". Svako malo se momčad iz nečega mora dizati. Zašto s tobom konstantno imamo osjećaj da smo tek na početku? Pa prijatelju, nisi od jučer ovdje.

Miškoviću, reagiraj, ovo je već opako gubljenje vremena.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2020, 22:14:48 od Fornax »

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #43 u: Kolovoz 21, 2020, 22:37:47 »
  • Slažem se ali kako on može biti odgovoran za igrače ako nije niti jednoga potpisao , ovo je prvi transfer window da on dovodi igrače , ovaj mulac ako dođe je prvi ... sa ovim prodikom igrača koje imamo ne možeš igrati napadački nogomet jer su nam stoperi spori do bola zato igramo sa tri iza , tu pate krila jer osim Kvržica kojega nema nemamo niti jednoga koji može odigrati odgovorno iza i naprijed i iskoristiti te napadačke karakteristike , u vezi imaš jedino Halila koji je motorički na nivou liga petice , i Pavke i Lepi su po meni pre spori , i u građenju i u reakciji , još Lepi Ajde ali Pavke je kao dizelaš , evo danas sa ovakvom ekipom on se nije uspio nametnuti u 45 minuta sto je žalosno , nw čudim se da gura Murica u sredinu jer njegova lucidnost jedino može nešto napraviti iako on tu pati ali u ovoj formaciji on nema mjesto ,

Nema tu te šprehe. Preuzeo si, pretpostavljam da nisi ugrožen... na tebi je odgovornost. Kek je stalno kukao (što mi baš nije bilo po volji, ni po elitnim džentlmenskim standardima), dok nije dobio što je tražio. Neka Rožman vidi kako će u ovim uvjetima, ali ako nema para za Kramarića i Moisesa, izvoli radi s ovim panjevima. Još uvijek ima i većih panjeva izvan Rijeke. S kojima Tomići i Kopići znaju zapaprit. Posloži to više, jebote... njemu je svaki treći tjedan novi početak.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Kolovoz 22, 2020, 00:58:48 »
  • Ovo danas nije bilo dobro. Ali samo da podsjetim ovo je prvi poraz nakon sest uzastopnih pobjeda i osvojenog kupa.