• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 2. kolo HNL-a, Lokomotiva - Rijeka, petak 21.08. 17:55  (Prikazano: 5637 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline at72

• Pionir
Odg: 2. kolo HNL-a, Lokomotiva - Rijeka, petak 21.08. 17:55
« Odgovori #45 u: Kolovoz 22, 2020, 07:23:22 »
  • Ovo danas nije bilo dobro. Ali samo da podsjetim ovo je prvi poraz nakon sest uzastopnih pobjeda i osvojenog kupa.
    Slazem se, ali ovo je bila Lokomotiva sa nazovi ih B sastavom. Ok, mogao je i koji zicer ući pa bi sada možda bila blaža rasprava, no sveukupan dojam je za mene loš. Recimo, ubija me protiv "slabijih" to taktiziranje i čekanje na početku, ne zauzimanje stava "mi smo gazde i nas se ima nešto za pitat", onda padne gol i tada kreće rollercoaster.
    Dojma sam da protiv ekipa koje se ne zatvore igramo kudikamo laķše, a s ostalima je mučenje i to traje vec neko vrijeme.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Kolovoz 22, 2020, 08:18:58 »
  • Ovo danas nije bilo dobro. Ali samo da podsjetim ovo je prvi poraz nakon sest uzastopnih pobjeda i osvojenog kupa.
    Sad mi je puno lakše.

Rožmanovci u ovim trenucima:

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Kolovoz 22, 2020, 08:22:35 »
    Sad mi je puno lakše.

Rožmanovci u ovim trenucima:

:D

Daj nemoj sad i ti jebat s tom raspravom 'rožmanovci-bišćanovci', taman sam pomislio da smo se tog pomalo riješili :)

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #48 u: Kolovoz 22, 2020, 08:42:53 »
  • Ma bit ću ja i Ištukovac ako nam brko donese trofej ili uleti u Euro-skupine, taman da tamo ima goru gol-razliku od dinama i njegovog neslavnog rekorda. Ali, priznajem... slažem se s Fornaxom... ova priča o strpljenju, roza oćalima, "dobro je", "dati priliku", sve to skupa je jedan kurac od ovce. Podsjeća me na Anasa, kad je u Dalićevo vrijeme, ili postdalićevo, na jednoj pressici rekao "nije mi jasno zašto su navijači nestrpljivi". Tih godina sam pohodio pressice, pa sam mu odgovorio "strpljenje navijača ne kreće od Anasa, nego davno prije". Gledao je kroz mene, pretpostavljam da nije shvatio što želim reći.

Elem... dođe Bišćan, ajmo malo strpljenja. Dođe Rožman, ajmo malo strpljenja. Rožman se digne iz mrtvih, pa flopne, ajmo opet malo strpljenja. Rožman se digne iz mrtvih drugi put, tresne, pa ajmo opet malo strpljenja. Prije Bišćana, Rožmana i Keka slušali smo priču o strpljenju k'o debili. Mnogi nisu dočekali taj trenutak, pa-pa. Jednom se živi. Mislim, ono... ne moraš imati konstantu u Europi, ali daj u HR pokaži fucking konstantu. Rožman je nema, pričali smo stoput o tome. Jest trofejni trener, OK, ali rekao bih spletom okolnosti. Iščupali smo se brutalno protiv Osijeka u polufinalu, iščupali smo se gadno u finalu. OK... naravno da mu priznajem taj trofej.

Znam da postoje i oscilacije, ali i tu temu smo prežvakali... nedostaje gard. Vidi se da si bolji, imaš ih, vrtiš ih, oni ne mogu ni prdnut, a ti i dalje vrtiš i samozadovoljavaš se u toj vrtnji. Normalne ekipe ovakve utakmice rješavaju rutinski, na vrijeme. Normalne, ne top klase.

Za kraj, da se vratim na početak... strpljenje. Strpljenje vrijedi za jedan Ajax... extra trofejni klub koji je strpljiv kod smjene generacija. Pa bljesne s mulcima i dođe gotovo na krov Europe, pa rasproda, pa opet stvara, jer ima s kime stvarati i posluje odlično. Nama, jebem mu miša, dvije godine igra ista ekipa (jer više ne možemo ni prodavati kao nekad) i s tom istom ekipom u pet navrata pozivamo na strpljenje. To je već zajebavanje. Kakvo strpljenje s istom ekipom koja malo igra i malo ne igra?!?
    29.08.2013., proud to be there

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 22, 2020, 09:54:13 »
  • Pa kakvi mrgudi ovdje obitavaju, nakon trofejne sezone, drugo kolo i opet bi Biscanofci mjenjali Rozmana...pa doba Korone je normalno da se igra na mahove, pa jedna Barcelona je stradala s 88 komada u mreži jer je sve ne normalno...sezona je tek završila a opet počela, pa ta Lokomotiva je dobila 6 komada od Dinama a Dinamo je trebao bar tri od Istre, al ih je opet po običaju izvukao penal. Razbili smo Lokomotivu a opet popušili ništa novo idemo dalje u sezonu...nisu ni europske momčadi na boljoj razini ako nisu i gore...bit će tu svakakvih rezultata, a nas možda ovaj put pomiluje sreća u Europi
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Kolovoz 22, 2020, 10:13:18 »
  • Vrijeme za smjenu Rožmana je bilo kada se nakuplio 5 uzastopnih poraza/remija i činilo se da se izgubila prilika za drugo mjesto. Struka je odlučila suprotno. Sada vidimo da su bili u pravu. Dizati frku nakon jednog poraza je tovarski potez. Pogotovo u ovoj suludoj korona sezoni.
    Ajd da vidimo kako će se odraditi europske utakmice pa ćemo onda biti pametniji i vidjeti ima li perspektive ili nema.

Što se tiče samog Rožmana, meni nije legao. Ali rezultati su tu: kup, Europa, klinci. Forsira igru s petoricom otraga koja je dosta zatvorena i nema baš puno onog napadačkog nogometa a kojem se pričalo na početku pa me iritira ta nedosljednost u između onog što je obećano i onog što se događa. Igra nam baš i nije neka. I pod Kekom i pod Bišćanom su stvari bile jasnije i urednije. Imamo puno oscilacija, praznog hoda, oscilacija i nekako nisam uvjeren. Ali, valja i biti iskren i priznati da nas je korona sasjekla. Taman samo bili na valu dobih igara kada je sve stalo u Ožujku. I naposlijetku tu je posljednjih šest pobjeda koje su donijele kup. Tako da ako se pitamo funkcionira li - valja priznati da rezultatski funkcionira.
    Također, da budemo posve iskreni trebalo bi čovjeku dati barem omogućiti da si dovuče par igrača u ovom transfer roku pa da vidimo što može kada si sam kroji pojačanja za momčad.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Kolovoz 22, 2020, 10:31:41 »
  • 26.9. će se brojati mrtvi. Netko će pojesti govno. Najiskrenije bih volio da to budem ja.

Ali ovo treba reći, vi koji govorite nebuloze tipa "mijenjali bi trenera nakon jednog poraza" ste ili munjeni, ili ste bili u komi zadnjih godinu dana.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #52 u: Kolovoz 22, 2020, 10:50:02 »
  • Nije problem pojesti govno već je problem nakon sto ga se pojede,  traži se repete  ;D

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Kolovoz 22, 2020, 10:54:55 »
  • Dosta mlitavo odigrano, unatoč tome par neshvatljivih promašaja i izražena dominacija u šansama. Igra loša, a ja ću još jednom apelirati da se na desnog beka postavi najboljeg kojeg trenutno imamo u ekipi, a to je Tomečak. Mene dosad Braut po ničemu osim po količini trke nije uvjerio da je trenutno materijal za prvih 11.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 22, 2020, 11:41:06 »
  • Braut je prerano bačen u vatru, on je još daleko od nivoa za rezervu, a kamo li za startera. Ali očito postoji ogroman pressing da omladinski pogon počne izbacivati eksponate, a Rožman nije Kek i on se tu ne opire kao što bi se Kek opirao.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 22, 2020, 13:22:38 »
  • Pa kakvi mrgudi ovdje obitavaju, nakon trofejne sezone, drugo kolo i opet bi Biscanofci mjenjali Rozmana...pa doba Korone je normalno da se igra na mahove, pa jedna Barcelona je stradala s 88 komada u mreži jer je sve ne normalno...sezona je tek završila a opet počela, pa ta Lokomotiva je dobila 6 komada od Dinama a Dinamo je trebao bar tri od Istre, al ih je opet po običaju izvukao penal. Razbili smo Lokomotivu a opet popušili ništa novo idemo dalje u sezonu...nisu ni europske momčadi na boljoj razini ako nisu i gore...bit će tu svakakvih rezultata, a nas možda ovaj put pomiluje sreća u Europi

1. Naravno sa sam mrgud kad idiotski izgubimo utakmicu. Kad bi stalno trubio "bit će bolje", bio bih teški mazohist.
    2. To što je dinamo u banani, ili hajduk, ili osijek, mene ne usrećuje, jer mi se čini da nismo konkurentni za prvo mjesto, a uz malo pameti mogli bismo biti. I s pravim gardom.
    3. Razbili smo sebe, a ne Lokomotivu.
    4. Imamo mi još palente do europske utakmice.

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #56 u: Kolovoz 22, 2020, 13:24:22 »
  • Ajd da vidimo kako će se odraditi europske utakmice pa ćemo onda biti pametniji i vidjeti ima li perspektive ili nema.
    Uvjeren sam da cemo lakse igrati ili bolje izgledati za europsku utakmicu, nego recimo slijedecu protiv Istre. Lakse igramo sa papirnato jacima ili al pari ekipama.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #57 u: Kolovoz 22, 2020, 13:30:20 »
  • Braut je prerano bačen u vatru, on je još daleko od nivoa za rezervu, a kamo li za startera. Ali očito postoji ogroman pressing da omladinski pogon počne izbacivati eksponate, a Rožman nije Kek i on se tu ne opire kao što bi se Kek opirao.

Ovo je srž naše politike, našeg problema. Još je veći problem što sami sebe hrabrimo "igraju nam mulci" i dajemo im previše važnosti. Sjećam se debija Damira Desnice, 8 tisuća ljudi na Kantridi ostalo je bez daha, sutradan je Novi List o njemu pisao na tri stranice.

Sjećam se "premijere" Saše Peršona (Rijeka-Budućnost 0:0), 5 tisuća ljudi mu je pljeskalo na otvorenoj sceni cijelu utakmicu, ali s razlogom. Odmah je pokazao klasu.

Jedan Ljepojević je u svojim prvim utakmicama (1982.) odlučio utakmicu protiv Zvezde na Kantridi lijepim golom glavom... 1:0.

Andre Mijatović je također odmah, od prve postao car u kombinaciji s Milinovićem i Ivančićem. Itd, ima ih još puno.

Ovo danas je goli kurac u usporedbi s nekim značajnim startom. Neću nikoga imenovati, sve su to dobri i dragi dečki, ali nemojmo se zavaravati.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Kolovoz 22, 2020, 14:30:49 »
  • Ne mozes usporedjivati vrijeme Damira Desnice i sadasnhe vrijrme. Tada nisi mogao ni ici van drzave do 27 godine, bile su dozvoljene dvije izmjene, nije bilo bossmanovog pravila i citav sustav je bio postavljen na drugacijim temeljima koji su imali za podljedicu da je rotacija igraca bila puno sporija, ulazak mladih udporen, a onda su i sama krstenja bila vatrenija. Dva svijeta.

Ali slazem se s kritikama vezanih uz Brauta, ako je dobar ja to ne vidim ili on to ne pokazuje. Zazivao sam ulazak Popa, sli me je i on sinoc debelo razrocarao. Kako bi nam dobro dosao jedan Rendulic v2.0

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #59 u: Kolovoz 22, 2020, 16:59:51 »
  • Zalijepit ću ovdje jedan upis sa susjednog foruma, mislim da je u njemu rečeno baš sve....

problem rožmana je što je trener sa zadatkom, a zadatak je gurati mulce i od njih probati stvarat igrače... klub je špinu zatvorio i nema više dovođenja igrača po želji, niti gotovih pojačanja, tek pokoja prinova...
    formacija 3-5-2 nije jer je to najjebenija formacija na svijetu nego jer najmanje otkriva mane naših mulaca, braut ne igra jer je najbolji bek na svijetu nego jer je naše dijete, kao i štefulj, bome i smolčić... dok bi lepinjicu i pandura ipak okarakterizirao kao igrače koji mogu biti u krugu prve ekipe jer su dobri
    za neku formaciju s jakim krilima nemamo ekipu jer pod jedan - više nemamo krila jer smo sva dali ća zbog visokih plaća (acosty, gorgon, kvrža itd.), a nemamo bome ni klasne bekove koji će preorat teren gore-dolje...
    naši vezni i napadači bi trebali potegnut utakmice kao protiv lokomotive i šibenika i to slomit na silu jer za to kvalitete imaju, ali to ne rade... protiv jačih ekipa nam ionako odgovara igrat zatvorenije...

u godinu dana otišli su sluga, župarić, punčec, kvržić, gorgon, acosty, puljić... nagradno pitanje je tko od tih ima mjesta u današnjoj prvoj ekipi rijeke? i to je otprilike skriveni odgovor da li smo danas jači...

e sada, možete se pomiriti s time ili čupat kosu svaku utakmicu, ali tako će biti do daljnjega... srećko je najavio ristovskog, galešića i travagliu kao budućnost, a ne tipa iz serie a ili macana koji trpa 15 sigurnih golova po sezoni...

isti posao radi tomić, on je razvojni trener dinama 2 i koji put mu daju super igrače, koji put kita, ali njegov zadatak je isprofilirat nekoga tko će ići u maticu, ali možemo vjerovat i u slučajnost pa su jakić, tolić, kastrati i karačić otišli u klub koji je prvi reagirao... lokomotiva zna spektakularno dobit i spektakularno podojit
    lokosi su bili prosječna ekipa dok nisu upali u iznadprosječne igrače... rijeka će biti klub nešto iznad prosjeka jer jednostavno to je, ali iznadprosječni ćemo biti opet kada nam se potrefi, to sigurno neće biti građenjem ekipe i ciljanim pojačanjima kao kad smo uzeli duplu krunu aš su ti financijski divni dani tempi pasati...

ja uopće ne branim rožmana, branim ideju kluba, a ta je recesijska... vodi nas trener početnik, igraju mladi igrači, više manje početnici i rezultati ne mogu biti top... možemo kipat po treneru, ali kad on dođe, onda će se samo prelit na igrače, već viđeno...
    možemo podržat, možemo docirat, kako tko želi...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif