• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 4. kolo HNL-a, Osijek - Rijeka, subota 12.09. 17:00  (Prikazano: 5338 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Evri

• Senior
Odg: 4. kolo HNL-a, Osijek - Rijeka, subota 12.09. 17:00
« Odgovori #45 u: Rujan 12, 2020, 22:36:47 »
  • To je stari post još nakon poraza od Lokse se stari javio

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #46 u: Rujan 12, 2020, 22:36:54 »
  • A čuj... odgođena utakmica s Hajdukom; ... op, op, opa... dolazi Europa; uz malo sreće to i play off prođemo i eto ti Simona do kraja sezone  :)
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Rujan 12, 2020, 22:38:19 »
  • To je stari post još nakon poraza od Lokse se stari javio
    Nope, nakon Istre.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #48 u: Rujan 12, 2020, 22:47:30 »
  • Ok može biti , zato je danas ostao na klupi  :)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Rujan 12, 2020, 23:35:31 »
  • Drzanje Murica na klupi nije nesto sto mogu zamijeriti Rozmanu. On nije igrac za ozbiljan nogomet. Matei 2.0

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #50 u: Rujan 12, 2020, 23:38:14 »
  • Ovo se dosta šera po fejsu trenutno.

Mora da ga Murke jebeno respektira na treningu, kad mu se stari ne libi ovako javno pljuvat.
    Ma popuši mi kurac.

Ajmo, TIR, di si....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Rujan 12, 2020, 23:52:24 »
  • Evo me prijatelju, taman si me nanerviranog ulovio.

Zbogom sa ovog foruma.

I ti i Rožman, jebo te on da te jebo.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Rujan 12, 2020, 23:54:39 »
  • Drzanje Murica na klupi nije nesto sto mogu zamijeriti Rozmanu. On nije igrac za ozbiljan nogomet. Matei 2.0
    Koliko puta je Matei bio čovjek odluke, a koliko puta Murić?

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Rujan 13, 2020, 00:06:15 »
  • Evo me prijatelju, taman si me nanerviranog ulovio.

Zbogom sa ovog foruma.

I ti i Rožman, jebo te on da te jebo.
    Pa daj mi bar prenesi svoje ovlasti prije nego odeš, daj mi zo zafovoljstvo[emoji146]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Rujan 13, 2020, 16:04:24 »
  • https://www.youtube.com/watch?v=8ey_WX7oYGA

ja pogledao još jednom sažetke, ako imate jak želudac..  izgledamo ko da smo se prekjučer sastali prvi put.. nije samo do obrane koja ovako igra već od zime, pogledajte reakcije Čolaka, Galovića kod gola i pred golom, slobodnjak Lončara, stvarno loše.. na kraju nakon trećeg gola, frajer je odlučio 'zatvoriti' tekmu, izalazi Pavičić, ulazi Lepinjica da ne stradamo i više.. svaka čast na hrabrosti, od početka..

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Rujan 13, 2020, 21:01:00 »
  • Svejedno smo stvorili dve jebene šanse koje igrači koji su s glavom u utakmici moraju zabit ( Čolak i Galović) a onda i par suteva po golu koji su bili istovjetni osjekovim sutevima.Stativa Pavičića još. Meni se čini da naši igrači nisu s Glavama u utakmici (ne samo zadnjoj) jer greške koje rade su na razini amatera, mislim da nisu toliko nekvalitetni. Osijek je iskoristio naše darove, mi njihove nismo.

Imam feeling da fali samo koncentracija, fokus i da bi se promijenila slika drastično. Prvi gol Osijeka je tragikomican, zbunjenost u obrani, užas. Drugi je remek djelo Zagorskog drivera.
    Nisu se predavali ni kod 2:0 za Osijek, imali smo šanse. Čak je i Bjelica izjavio poslije da je rezultat pretjeran.
    Možda su trebali pozvat Petra Mamica na koji trening pa da ga Rožman ponovo potjera da galvanizira momčad.  ;D
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #56 u: Rujan 13, 2020, 21:04:58 »
  • A čuj... odgođena utakmica s Hajdukom; ... op, op, opa... dolazi Europa; uz malo sreće to i play off prođemo i eto ti Simona do kraja sezone  :)

Potpisujem odmah da ostane i do kraja iduce. Ma sta iduce jos 3 godine. Europa bi nas spasila i digla samo tako.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #57 u: Rujan 13, 2020, 21:43:41 »

Potpisujem odmah da ostane i do kraja iduce. Ma sta iduce jos 3 godine. Europa bi nas spasila i digla samo tako.

OK, ali sada bez zajebancije, čitam malo sve što uspijevam pohvatati od sinoć, a tiče se Rožmana. Pa Vox Populi je jebeno protiv njega, to već stvara jedno odvratno stanje. Mislim da svi koji sudjeluju u vođenju ovog kluba to moraju imati na umu. Ne znam koji je taj datum našeg povratka na tribine, ali ispumpan sam... pretpostavljam da ne bih imao snage galamiti na njega i tjerati ga (daj Bože da nemam razloga), ali njušim kod prvog domaćeg kiksa mučnu atmosferu.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #58 u: Rujan 13, 2020, 21:47:25 »
  • Svejedno smo stvorili dve jebene šanse koje igrači koji su s glavom u utakmici moraju zabit ( Čolak i Galović) a onda i par suteva po golu koji su bili istovjetni osjekovim sutevima.Stativa Pavičića još. Meni se čini da naši igrači nisu s Glavama u utakmici (ne samo zadnjoj) jer greške koje rade su na razini amatera, mislim da nisu toliko nekvalitetni. Osijek je iskoristio naše darove, mi njihove nismo.

Imam feeling da fali samo koncentracija, fokus i da bi se promijenila slika drastično. Prvi gol Osijeka je tragikomican, zbunjenost u obrani, užas. Drugi je remek djelo Zagorskog drivera.
    Nisu se predavali ni kod 2:0 za Osijek, imali smo šanse. Čak je i Bjelica izjavio poslije da je rezultat pretjeran.
    Možda su trebali pozvat Petra Mamica na koji trening pa da ga Rožman ponovo potjera da galvanizira momčad.  ;D

Dosta se glorificira tih 15-ak minuta naše "igre". Bojim se da je to totalno irelevantno kad si -1 s igračima, a -2 s golovima, u gostima trenutno jačem protivniku, u drugom poluvremenu. Jebi ga, došao je i taj mučni trenutak, priznati da su ovi bolji. Svaka bolja ekipa digne vesla u tim trenucima. Jedino ako ih ne plaćaju po golovima utrpanim Rijeci... ne bi me ni to čudilo.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #59 u: Rujan 13, 2020, 22:24:59 »

OK, ali sada bez zajebancije, čitam malo sve što uspijevam pohvatati od sinoć, a tiče se Rožmana. Pa Vox Populi je jebeno protiv njega, to već stvara jedno odvratno stanje. Mislim da svi koji sudjeluju u vođenju ovog kluba to moraju imati na umu. Ne znam koji je taj datum našeg povratka na tribine, ali ispumpan sam... pretpostavljam da ne bih imao snage galamiti na njega i tjerati ga (daj Bože da nemam razloga), ali njušim kod prvog domaćeg kiksa mučnu atmosferu.

Sandro kladim se da svi oni koji se skrivaju iza nickova i lažnim face profilovima te prosipaju  žuč, vrijeđaju , pljuvanju, tjeraju i pisu komentare  protiv Rozice , Srećka, Miska , Colaka i još ponekih iz kluba pri svakoj krizi , isti ti bi se prvi slikali ili trazuli autogram sa istim tim osobama da ih imaju priliku negdje sjesti , šta se sve može pročitati i kakve komentare ljudi ne samo na forumu nego i po face postovima i portalima je stvarno žalosno i tužno