• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 4. kolo HNL-a, Osijek - Rijeka, subota 12.09. 17:00  (Prikazano: 6216 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Evri

• Senior
Odg: 4. kolo HNL-a, Osijek - Rijeka, subota 12.09. 17:00
« Odgovori #92 u: Rujan 14, 2020, 19:16:30 »
  • A taj Miško kao da je večeras stigao u klub. Galovića je dovukao pred 3 mjeseca, a Arsenića pred 15 dana i najveći problem je loš stoper. Kao da ih je zatekao ovdje pa će sad napravit čistku. Progledaj i riješi se slovenca. Čim prije tim bolje. Jer će ti se desit ono šta snješko priča, hrpa bezličnih igrača kojih više ni Stanko Mršić neće moć stavit u čvrsti blok. Stisli smo ih sa 10 igrača? Majke ti, odi naftu vadit, u nogometu se baš ne kužiš

reci ti njemu jer ti se kužiš

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #93 u: Rujan 14, 2020, 20:05:17 »
  • Nije idealan, ali toga nema. Nikako ne shvaćam one Fornaxove priče da bi se vratio u vremena kada je ulazak u polufinale kupa bio uspjeh. Malo se olako zaboravlja kako nam je uistinu bilo. Pogotovo nakon 2006.
    Nisam rekao da bih se vratio u ta vremena, rekao sam da navire nostalgija. Uz sve što smo dobili, postoje neke stvari iz tih godina koje smo izgubili. Vjerujem da kužiš na šta mislim.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #94 u: Rujan 14, 2020, 21:35:38 »
  • A taj Miško kao da je večeras stigao u klub. Galovića je dovukao pred 3 mjeseca, a Arsenića pred 15 dana i najveći problem je loš stoper. Kao da ih je zatekao ovdje pa će sad napravit čistku. Progledaj i riješi se slovenca. Čim prije tim bolje. Jer će ti se desit ono šta snješko priča, hrpa bezličnih igrača kojih više ni Stanko Mršić neće moć stavit u čvrsti blok. Stisli smo ih sa 10 igrača? Majke ti, odi naftu vadit, u nogometu se baš ne kužiš

reci ti njemu jer ti se kužiš

Pa rekao sam mu još prije 3 mjeseca da mu je Rožman prevara. A ti misliš da dečko odlično radi? Koliko mu jos daješ? Mjesec? Dva? 10 minuta protiv Osijeka te kupilo? Ili prošlogodišnji kup? Igra Smolčić i Braut pa je sve super jer su naši? Probaj mi odgovorit za 3 kola.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #95 u: Rujan 14, 2020, 22:02:42 »
  • Za početak sam smanjio očekivanja, probaj i ti za promjenu

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #96 u: Rujan 14, 2020, 22:35:49 »
    Ne potcjenjuj inteligenciju ljudi na ovom forumu, nismo idioti, niti smo djeca koja žicaju playstation, a mama i tata jedva skupe za režije.

Očekujemo maksimum u okviru realnih mogućnosti, ili barem stremljenje tom maksimumu. Ako ti smatraš, kao ovaj luzer koji sjedi na klupi, da ovo smeće koje trenutno gledamo jest taj maksimum u okviru realnih mogućnosti, onda vjerojatno ne pratiš Rijeku tako dugo i nisi gledao ograničene polu-antitalente koji su u bijelom dresu davali barem 30% više od ovih istih koji i sada primaju plaću kakvu ti ograničeni polu-antitalenti nisu mogli ni sanjati.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #97 u: Rujan 14, 2020, 22:47:54 »
    Ne potcjenjuj inteligenciju ljudi na ovom forumu, nismo idioti, niti smo djeca koja žicaju playstation, a mama i tata jedva skupe za režije.

Očekujemo maksimum u okviru realnih mogućnosti, ili barem stremljenje tom maksimumu. Ako ti smatraš, kao ovaj luzer koji sjedi na klupi, da ovo smeće koje trenutno gledamo jest taj maksimum u okviru realnih mogućnosti, onda vjerojatno ne pratiš Rijeku tako dugo i nisi gledao ograničene polu-antitalente koji su u bijelom dresu davali barem 30% više od ovih istih koji i sada primaju plaću kakvu ti ograničeni polu-antitalenti nisu mogli ni sanjati.

Gdje sam ja to napisao da je itko idiot , samo da dotični smanji doživljaje, pojedinci se javljaju i pisu iste pizdarije nakon svake manje krize ili poraza, za sve je kriv Rozica, ok skuzili smo a ti isto ako ti je to smeće nađeš negdje stream i pogledaš si tekmu nekoga boljega kluba , možeš početi pratiti i Dinamo, oni igraju super i imaju odličnog trenera
    Malo realnosti vam nebi škodilo

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #98 u: Rujan 14, 2020, 23:03:55 »
  • Ne da bi too zada nesto promjwnilo ali da smo igrali na 10/10 od 52 minute i još penal zabili u 65 možda bi ova tekma i drugačije završila ... možda

https://www.24sata.hr/sport/strahonja-bebek-je-odsudio-bez-greske-penal-nije-postojao-716339

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #99 u: Rujan 14, 2020, 23:52:07 »
  • Ne da bi too zada nesto promjwnilo ali da smo igrali na 10/10 od 52 minute i još penal zabili u 65 možda bi ova tekma i drugačije završila ... možda
    Bolje da nismo dobili penal. Pucao bi Čolak, falio ga i pao u još dublju krizu uz dodatnih 100-500k Eura manje iz transfera.  8) ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #100 u: Rujan 15, 2020, 10:48:50 »

Eto, moja očekivanja za ovu sezonu su borba za 3 mjesto odnosno ulazak opet u te neke kvalifikacije za nekakvu Europu. Strah me da će i to biti problem. Objektivno Dinamo je SF, a osijek koliko ga kod ne volili ima love. I prije ili kasnije će to isplivati. Sad su i nekakvog trenera doveli + šta je njihov pa bi se mogla stvoriti nekakva sinergija + euforija oko stadiona itd. Teško će biti bolji od njih i ove godine. Hajduk ima ime srećom da im je uoprava kakva je, sada momentalno Gorica igra bolje od nas (ufam se da je to samo bljesak, a ne odraz kvalitete igrača i struke). Lokomotiva je srećom prodala sve šta je mogla.

Rijeka je momentalno igrom u rangu Belupa i Varaždina, iako je kvalitetom puno bolja.

Međutim dovesti Arsenića i onda izjaviti da se obrambeni (a imaš ih 7) svi loši, a ne vidjeti da je ekipa zadnju poštenu utakmicu odigrala s Hajdukom doma prije ohoho šta je po meni krivnja trenera, a ne stopera. Namjerno nisam potencirao smjenu Rožmana nakon lokomotive ili Šibenika i neću o tome do 11 mjeseca. Samo ako se obistine moje crne prognoze, tada češ i ti poželjeti "Milivoja Bračuna" da počnemo igrati napadački bar protiv Istre i Šibenika. A ne ova muka s čvrsto svi iza lopte i nabi na Čolaka, pa ako ovaj ne zabije je za kurac, a ako zabije onda igramo kao violine.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #101 u: Rujan 15, 2020, 11:38:11 »

Eto, moja očekivanja za ovu sezonu su borba za 3 mjesto odnosno ulazak opet u te neke kvalifikacije za nekakvu Europu. Strah me da će i to biti problem. Objektivno Dinamo je SF, a osijek koliko ga kod ne volili ima love. I prije ili kasnije će to isplivati. Sad su i nekakvog trenera doveli + šta je njihov pa bi se mogla stvoriti nekakva sinergija + euforija oko stadiona itd. Teško će biti bolji od njih i ove godine. Hajduk ima ime srećom da im je uoprava kakva je, sada momentalno Gorica igra bolje od nas (ufam se da je to samo bljesak, a ne odraz kvalitete igrača i struke). Lokomotiva je srećom prodala sve šta je mogla.

Rijeka je momentalno igrom u rangu Belupa i Varaždina, iako je kvalitetom puno bolja.

Međutim dovesti Arsenića i onda izjaviti da se obrambeni (a imaš ih 7) svi loši, a ne vidjeti da je ekipa zadnju poštenu utakmicu odigrala s Hajdukom doma prije ohoho šta je po meni krivnja trenera, a ne stopera. Namjerno nisam potencirao smjenu Rožmana nakon lokomotive ili Šibenika i neću o tome do 11 mjeseca. Samo ako se obistine moje crne prognoze, tada češ i ti poželjeti "Milivoja Bračuna" da počnemo igrati napadački bar protiv Istre i Šibenika. A ne ova muka s čvrsto svi iza lopte i nabi na Čolaka, pa ako ovaj ne zabije je za kurac, a ako zabije onda igramo kao violine.

Milsio sam ti odgovoriti ali onda pročitam zadnju rečenicu i opis naše igre i kontam si its ok 

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #102 u: Rujan 15, 2020, 12:10:29 »
  • U trenutku kada se o ekipi govori u terminima pojedinačno loša obrana/napad znam da je igra od one stvari (prema preferenciji uzmite žensku ili mušku stvar, boli me).
    Ekipe s dobrom igrom se ne dijele na obranu i napad. Meni je u ovoj utakmici falilo naboja, želje, imam osjećaj kao da ova ekipa nema jasno definiran cilj, nešto za što će svi "ginuti". Ovakve izjave trenera i Miškovića samo mi to potvrđuju.
    « Zadnja izmjena: Rujan 15, 2020, 12:43:12 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #103 u: Rujan 15, 2020, 12:20:16 »

što to znači da smanjimo očekivanja?

reko lijepo Fornax da nismo derišta i debili da ne razumijemo da se manje ulaže u prvu ekipu, svima je to jasno. treba povremeno istrpiti mlađe igrače, nema problema i to nam je svima jasno. ali pojasni mi gdje je naša realnost s obzirom na ekipu koju imamo? što je to solidan rezultat?

trenutno se mučimo sa kandidatima za opstanak i tako i igramo na tom nivou.
    trebamo li osim mlađih igrača istrpiti i Rožmana? ja prijatelju neću, nisam mu to dužan, neka savlada zanat negdje drugdje. ova igra nema smisla, guranje stopera u vezi i na boku da bi krpao rupe je na nivou djece koja igraju fifu. vađenje tih istih igrača na poluvrmenu (gotovo redovno dva mijenja nakon što gubimo prvo pol) utječe porazno na samopouzdanje tih istih igrača i to se vidi na terenu da igramo bez samopouzdanja.
     napretka u igri nema, mi smo realno po snazi u borbi između 2-4. mjesta ali igrom smo debelo ispod te razine. zašto bi imao razumjevanja za to, pa nije došao jučer?

kaže Miško opet da mu je svejedno jel drugi ili četvrti, da neće zbog drugog mjesta upumpavati dodatnih 5M eura. ok, većinski je vlasnik, no treba li i dalje štititi svoju investiciju rezultatom? koga ćeš prodati nakon ovakve igre i ovakvih poraza? za AMČ tražit 5M, pa kako ako su ga gledali zadnjih par tekmi?

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #104 u: Rujan 15, 2020, 12:31:45 »
  • Upumpavati pare za drugo mjesto nema nikakvog rezona, ali ga se svejedno mora postaviti kao sportski cilj. Na spuštanju ljestvice nitko nikada nije izgradio uspjeh.

S ovakvim mentalitetom bi se od Stuttgarta u najboljem slučaju časno ispalo i svi bi bili zadovoljni s time.

Da sam ja gazda kluba, umjesto onih Volpijevih sranja (je li to još tamo?) objesio bih ovo: