• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 7. kolo HNL-a, Rijeka - Slaven, nedjelja 04.10., 19:05  (Prikazano: 4025 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delgadillo

• Veteran
Odg: 7. kolo HNL-a, Rijeka - Slaven, nedjelja 04.10., 19:05
« Odgovori #45 u: Listopad 05, 2020, 05:24:03 »
  • Treba vratit bifkana. 8)
    lula i lipi, kompića dva

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #46 u: Listopad 05, 2020, 09:26:44 »
  • Mislim da je ovoj Rijeci Čolak bio postao ogroman uteg i da je njegovim transferom ekipa napokon došla do zraka. Plus, Kulen je u svakom segmentu bolji igrač od njega, osim možda po pitanju onog killer instinkta, ali to ćemo tek vidjeti.

Za laku noć moram malo usrati... zamislite da je Ukrajincu ušla ona u 90'  :) :) :)
    Daj ne jebi.  ;D

Treba vratit bifkana. 8)

Ja jebem, a?  :)  ;)
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #47 u: Listopad 05, 2020, 09:51:25 »
  • Vjerujem da su mnogi primijetili, ali nitko nije istaknuo; jučer je Armada bila izvanredna. Ni jedna poruka koja bi trebala obitavati izvan tribina, sve poticajne, čak se i neke stare domaće kancone reaktivirale... na kraju do besvijesti "Rijeka, Rijeka... kup UEFA"... odlično.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Listopad 05, 2020, 09:59:41 »
  • Je. Treba priznati da su jučer bili navijačka skupina u pravom smislu riječi, a ne neki poligon za desničarenje.

Strpljivost bi bila riječ koja bi najbolje opisala jučerašnju pobjedu. Znalo se što se hoće, kako se hoće i na tome se radilo. Puno je udaraca na gol upućeno (nisam vidio statistiku, a baš me zanima) i neke momčadi bi puknule od nervoze. Naši nisu. I to je baš dobro. Gol je došao sretno. Ali je u potpunosti zaslužen. Ona ruka u 16m se mogla svirati kao penal pa bi sve ranije završilo ali ovako je možda još slađe.
    Kao što je netko rekao obrana Nevistića je baš bila maestralna, reklo bi se obrana koja brani 2 boda.
    Mojoj ekipici se jako svidio Čerin, stvarno je bio odličan jučer, a kad dođe Halilović onda će nam srednji red biti još brži u predaji lopte što u relativno sporom HNLu čini itekakvu razliku. Za UEFU ne brinem, tamo je sve jasno. Kao što je Badbeat rekao kod kuće smo nepobjedivi. :) :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Listopad 05, 2020, 10:03:24 »
  • Armada je bila fantastična, skupio ih se pristojan broj, dobro navijanje, prekrasna poruka na kraju, ali za ono paljenje stolice vjerojatno stiže račun. Ne kužim šta je moralo bit u glavi ekipici koja je to išla radit.

https://www.youtube.com/watch?v=CgDmSARV9BE

Još jedan preko kurca montiran sažetak iz kojeg bi netko neupućen pomislio da je Slaven bio bolja momčad. 
    « Zadnja izmjena: Listopad 05, 2020, 10:07:05 od Fornax »

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Listopad 05, 2020, 10:05:59 »
  • Je. Treba priznati da su jučer bili navijačka skupina u pravom smislu riječi, a ne neki poligon za desničarenje.

Strpljivost bi bila riječ koja bi najbolje opisala jučerašnju pobjedu. Znalo se što se hoće, kako se hoće i na tome se radilo. Puno je udaraca na gol upućeno (nisam vidio statistiku, a baš me zanima) i neke momčadi bi puknule od nervoze. Naši nisu. I to je baš dobro. Gol je došao sretno. Ali je u potpunosti zaslužen. Ona ruka u 16m se mogla svirati kao penal pa bi sve ranije završilo ali ovako je možda još slađe.
    Kao što je netko rekao obrana Nevistića je baš bila maestralna, reklo bi se obrana koja brani 2 boda.
    Mojoj ekipici se jako svidio Čerin, stvarno je bio odličan jučer, a kad dođe Halilović onda će nam srednji red biti još brži u predaji lopte što u relativno sporom HNLu čini itekakvu razliku. Za UEFU ne brinem, tamo je sve jasno. Kao što je Badbeat rekao kod kuće smo nepobjedivi. :) :)

kaže na rezultati.com 17(11 unutar okvira):8 udarci na gol.. je, Čerin je jučer konačno proigrao, i u Danskoj je bio ok (i kilometražu nabio), ali do tada prilično stidljivo.. sad malo i propucao, ugl još jedna solidna opcija u vezi.. biti će to još bolja veza kad se vrati Halil.. nezz jedino da li nam možda fali kakakv (krilni) napadač.. Kulenović trenutno nema zamjenu..

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Listopad 05, 2020, 10:16:36 »
  • Armada je bila fantastična, skupio ih se pristojan broj, dobro navijanje, prekrasna poruka na kraju, ali za ono paljenje stolice vjerojatno stiže račun. Ne kužim šta je moralo bit u glavi ekipici koja je to išla radit.

https://www.youtube.com/watch?v=CgDmSARV9BE

Još jedan preko kurca montiran sažetak iz kojeg bi netko neupućen pomislio da je Slaven bio bolja momčad.

U sažetku je oko 15 akcija Rijeke i 3 Slavena. Ne znam tko bi došao do takvog zaključka.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Listopad 05, 2020, 10:41:44 »
  • Karikiram. Ali nisu pokazali hrpu toga.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #53 u: Listopad 05, 2020, 10:52:51 »
  • Recimo me je Slaven bas odigrao dobru tekmu , nije tio bio bunker , vise im mi našom agresivnošću nismo da li previše prostora naprijed , ta ekipa zna igrati nogomet jedino sto me smeta šta općeniti naši klubovi vani igraju taj neki kontrolirani nogomet nekada bunker nekada ovakokao jučer Slaven , kada pope gol onda odjednom svi pokazuju da znaju i oni igrati brzo iz prve okomito , klasična HR priča koju sa repkom imamo prilike gledati, valjda je tu kod trenera pribsutan strah od poraza a samim time i otkaza pa se ide na sigurno

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Listopad 05, 2020, 11:35:48 »
  • Upravo tako. Slaven je tražio i branio bod. Ne bih se složio da se nije radilo o klasičnom bunkeru jer prečesto su svi bili iza lopte. Ali da su tu i tamo nešto pokušavali prema naprijed - jesu. Ono što je naravno indikativno je da su po primitku gola odmah promijenili ploču. Uglavnom, bojao sam ih se jer imaju kvalitetu i znaju se nositi sa boljima od sebe, ali su naši odigrali zaista kvalitetno i nisu im dali disati.

Što se tiče krilnih napadača: pa ono nekako ih baš i ne koristimo. S Kulenovićem i Andrijaševićem to izgleda kao da igraju dvije špice. Bar sam takav dojam stekao jučer (ali nisam baš pozorno pratio). Svakako mi se čini da nam treba više igrača jer igrati na tri fronta neće biti nimalo lako. Pogotovo smo u špici tanki. Ali, s druge strane ne bih da dovode igrače samo radi broja. Ako misle dovest nekoga bolje da dovedu jednog ali solidnog (ili obećavajućeg) nego li tri prosječna.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Listopad 05, 2020, 12:06:51 »
  • Slaven je prvo poluvrijeme igrao kao da se radi o ekipi koja se s Varaždinom, Istrom i Šibenikom misli borit za ostanak. Autobus na kat. Imali su jedan šut na gol, izvan okvira.

Vjerojatno su računali na naš umor i namjeravali nas stisnuti kad padnemo.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Listopad 05, 2020, 14:00:51 »

• Što se tiče krilnih napadača: pa ono nekako ih baš i ne koristimo. S Kulenovićem i Andrijaševićem to izgleda kao da igraju dvije špice. Bar sam takav dojam stekao jučer (ali nisam baš pozorno pratio). Svakako mi se čini da nam treba više igrača jer igrati na tri fronta neće biti nimalo lako. Pogotovo smo u špici tanki. Ali, s druge strane ne bih da dovode igrače samo radi broja. Ako misle dovest nekoga bolje da dovedu jednog ali solidnog (ili obećavajućeg) nego li tri prosječna.

ma jasno, slažem, samo kažem da smo tu najtanji.. da, trenutno igramo bez pravih krila, a s druge strane pitanje je kad će Yateke i Rista biti spremni.. ne možemo biti na jednom napadaču.. vidio sam i Turčina u zapisniku, nemam ništa protiv da dečko nešto i odigra, ali opet za EL ti treba makar adekvatna zamjena..

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #57 u: Listopad 05, 2020, 15:04:13 »
  • Grunf: bolje je dobiti posao nego otkaz!