• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Play-off EL, København - Rijeka, četvrtak, 1.10.2020., 20:00  (Prikazano: 4702 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
Odg: Play-off EL, København - Rijeka, četvrtak, 1.10.2020., 20:00
« Odgovori #75 u: Listopad 02, 2020, 21:11:06 »
  • Ne može se ni ovom Ankersenu previše zamjerit, lopta se od prečke odbila pod oštrim kutem i pogodila ga u koljeno. Čovjek bi morao imati stvarno vanserijske reflekse da se tu snađe.

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #76 u: Listopad 02, 2020, 21:11:09 »
  • Ovaj gol je epic e basta

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #78 u: Listopad 02, 2020, 21:17:52 »
  • Pazi ove skandinavske tovare
    https://nogometne-vijesti.hr/sramotne-rijeci-evo-kako-danski-mediji-danas-pljuju-po-rijeci/
    Mogli su doć na pressicu prije utakmice.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #79 u: Listopad 02, 2020, 21:33:58 »
  • Pazi ove skandinavske tovare
    https://nogometne-vijesti.hr/sramotne-rijeci-evo-kako-danski-mediji-danas-pljuju-po-rijeci/
    Mogli su doć na pressicu prije utakmice.

Da je Esco uspio proturit onome kroz noge u 87., srali bi da su dobili dva bizarna gola.... ne znam koliko smo morali utrpati da netko gore i čestita na prolazu. Đubrad. Nadam se da ćemo ih još koji put sresti, ali i na Ruji, pa da ih pometemo. Jer oni su kurac od ekipe, ne mi. Oni su Kolos s malo više para i guzili su se do ManU i Rijeke. Basta.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Listopad 02, 2020, 21:35:47 »
  • Isprika, ako ponavljam nekoga, neću čitati do sada napisano jer je ovo samo blitz povratak, ljepše mi je 1000x kad me pljuvači ne sekiraju, ali samo jedna stvar, a to je da smo mi izbacili superjaku uglednu Euro ekipu bez da smo im dozvolili i najmanji zicer. 0, ništa. A mi uredno mogli zabiti još dva (Franko i Escoval). Ovo gospodo nije viđeno nikad protiv protivnika toliko jačeg od nas. Sterilzirali ih poptpuno.

Zasluga samo jednog čovjeka. Gospodina Miška jer je odabrao Rožmana i stao iza njega bez "ali".  :)

Hvala Mu.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #81 u: Listopad 02, 2020, 22:30:04 »
  • Isprika, ako ponavljam nekoga, neću čitati do sada napisano jer je ovo samo blitz povratak, ljepše mi je 1000x kad me pljuvači ne sekiraju, ali samo jedna stvar, a to je da smo mi izbacili superjaku uglednu Euro ekipu bez da smo im dozvolili i najmanji zicer. 0, ništa. A mi uredno mogli zabiti još dva (Franko i Escoval). Ovo gospodo nije viđeno nikad protiv protivnika toliko jačeg od nas. Sterilzirali ih poptpuno.

Zasluga samo jednog čovjeka. Gospodina Miška jer je odabrao Rožmana i stao iza njega bez "ali".  :)

Hvala Mu.

Ne pljujem te, ali nemoj pričati tako u aksiomima... ako je kokoš starija od jajeta, onda je najzaslužniji Volpi koji ga je postavio, ili Komen koji je zvao Volpija, ili... a možda i Bišćan, jer da nije otišao, ne bi Rožman došao itd.

Da i ja ne serem sada, ono što mi se mota od sinoć... ne znam odakle početi, ali...

Prvi put u životu osjećam kako Miškovićeve riječi koje su nam znale dizati živac imaju neki smisao. One riječi, kad mu je sve dobro i kad pokazuje luđačko strpljenje ("bit će još pobjeda i poraza") i vjeru u svoje. Još uvijek me malo smeta "Zajedno smo Hrvatska" i "čestitke Osijeku na stadionu", istinskom svršavanju što je sada "konkurencija jača", ali... valjda je to neminovno na toj poziciji da bi se radilo u kako-tako normalnim uvjetima unutar ovog luđačkog sustava i okruženja (HNS, sjever-jug, Balkan, p.m.).

Prvi put sam osjetio, od 2013., da čovjek valjda nije blefirao kad je govorio u trenucima krize "bit će Rijeka opet jaka"... a jebemmusunce, valjda ima nekog iskustva (moje godine ima  :) ), valjda je tip gazde koji ipak zna šta priča i čime raspolaže. Eto... kao da jednim dijelom vjerujem u to. Lako mi se sada preseravati nakon tako lijepe prethodne noći, ali... dajem im tri godine kredita, mogu malo i srati u tom razdoblju. Očekujem barem jednu veliku pobjedu u skupini, ne baš suludo kihanje u prvenstvu i - sretan sam čovjek.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #82 u: Listopad 02, 2020, 22:42:39 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/cerin-i-loncar-ponovo-odskakali-trkom-pretrcali-preko-13-000-metara-protiv-kopenhagena/

Koji đavao znači "usporavanje iz sprinta"? Zar tome ne prethodi sprint? Ako da, zar nisu mogli reći da je Tomečak 31 puta sprintao?
    boh?!?

Uglavnom, lijepe brojke. Znali smo da Lončar može puno, a sada vidimo da i Čerin ima pluća.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Listopad 02, 2020, 23:05:20 »
  • Koji đavao znači "usporavanje iz sprinta"? Zar tome ne prethodi sprint? Ako da, zar nisu mogli reći da je Tomečak 31 puta sprintao?
    Usporavanje je fizički zahtjevno jer treba iskontrolirat inerciju, vjerojatno se na to misli. Ali Sučić je definitivno trebao pitati Obreza da malo objasni te pojmove, ovo je novinarstvo od kurca.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Listopad 04, 2020, 09:29:05 »
  • Sa stranica kluba :
     Prije nego što se u potpunosti okrenemo Slaven Belupu još nekoliko zanimljivih podataka iz UEFA Europa League

Adam Gnezda Čerin i Stjepan Lončar pretrčali su više od 13 kilometara u 90 minuta ogleda u Kopenhagenu. Čerin je pretrčao nevjerojatnih 13,811 metara, a Lončar 13,093 metara

Simon Rožman s 37 godina najmlađi je trener u skupinama Europske lige

Prvih 11 Rijeke u Kopenhagenu bila je druga najmlađa momčad u kvalifikacijama Europske lige

#ZajednosmoRijeka