• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Članci vezani uz NK Rijeku  (Prikazano: 2354067 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Zelko Maler

• Pionir
Odg: Članci vezani uz NK Rijeku
« Odgovori #18450 u: Srpanj 28, 2021, 12:48:21 »
  • Tomic je za mene pogodak, cak i da izgubi ne znam koliko od Dinama. Jedina zamjerka za sad mu je kup protiv Istre. Ali i Kek je isapdao i u Europi i u Koprivnici. U malim utakmicama je pokazao da uzima 90%+ bodova.  Goricu jede za dorucak, sad je vrijeme da ispravi ova 3 poraza od Hajduka i da Osijek malo popravi, lako za Dinamo.

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #18451 u: Srpanj 28, 2021, 12:49:56 »
  • Kakav nam je ukupni skor sa dinametom znamo, pa i za vrijeme najboljeg trenera.
    Mjerilo će biti kmečavci x2, odnosno bar polusezona, i Europa.
    Iako bi naši rekli utakmicu po utakmicu pa nakon 36kola zbrojiti i vidjeti gdje smo.
    "Rijeka je igrala lijepo, nadahnuto, pošteno i nadasve gospodski"

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #18452 u: Srpanj 29, 2021, 09:34:14 »

• Znam da se mnogima neće svidjeti,ali mislim da smo se pojačali odlaskom Franka.
    On je jednostavno u onom drugom djelu bio isprljen, iscijeđen i nikakav, glavom tko zna gdje...dobio djete, pa čekao transfer, pa nije išlo na terenu. Kako bi Župarić rekao: "vukao se poput babe" ,a imaš ga u sastavu i svi nešto od njega očekuju da napravi.

ma malo je pregrubo reći da smo ojačani odlaskom ali činjenica je da je značajnije pao u odnosu na šampionsku sezonu.  i nadalje je bilo tekmi gdje je on izdominirao, ali kad nije njegov dan, onda je jednostavno negdje pogubljen  i spor po linijama, međutim karakterno je definitivno bio lider u svlačioni i imao je doprinos..

ova današnja Rijeka je definitivno beža, modernija, na kraju krajeva opet smo uložili u krila i tu se vidi namjera trenera. ono što bi ja volio vidjeti da budemo malo kompaktniji, malo nam linije još uvijek razvodnjene, ali ako to Tomić uspije posložiti mogli bi biti zajebana ekipa.

ovo s dinamom ne smije poremetiti jesenski cilj a to je ako je ikako moguće osigrati europsku jesen. da, definitivno je dinamo do sada najozbiljniji test ove ekipe i reći će kako stojimo pred najveće izazove i šta nam nedostaje. samo da odigramo hrabro, pa kud puklo.. mrzim tekme na kojima se ni ne pojavimo u zg.

Offline krilas

• Inćun
    • *
    « Odgovori #18453 u: Srpanj 29, 2021, 11:37:02 »
  • Podcijenjivati ucinak Franka u prosloj sezoni gdje nam je bio najbolji igrac...odveo nas u Europsku ligu, najbolje ocijenjeni igrac Rijeke u prosjeku po sofi, 30 ligaskih utakmica, 13 golova...7 puta je bio u momcadi kola HNL-a na dosta konkurentoj poziciji.

Naravno, covjek je bio malo sporiji i malo manje dobar nego u spici pod Kek-om ali i dalje bio je nas najbolji igrac.

I imao bi i ove sezone svoju ulogu, vidjeli bi kako bi se to ukomponiralo, ali nemojmo sada srati, jer jos uvijek nemamo boljeg od njega.

Osim ako sada svi misle da su Pavicic ili Liber bolji :) :)

Osim toga, tip je jebena legenda kluba i ruzno je ovako pisati, cak i da mu fali noga.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #18454 u: Srpanj 29, 2021, 12:00:00 »
  • Ne vidim što je grdog o Andrijaševiću Goginho rekao. Iznio je svoje viđenje i to je to. Pa valjda možemo imati oprečna mišljenja i o našim najboljim igračima.
    Pa nisu sveci kao Tuđman da o njima ne smiješ ništa negativnog reći.:)

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #18455 u: Srpanj 29, 2021, 12:43:21 »
  • Svatko iznosi svoje mišljenje, pa i Franku. Koliko nam je on dao i značio ne treba ni diskutirati.
    Za Pavičića je kasno, mogao je puno više dati.
    Ali Liber, on još ima dosta vremena, pa se nadati da će dati puno, tek je krenuo pa počekajmo.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #18456 u: Srpanj 29, 2021, 17:39:53 »

• Da ne znam bolje, rekao bih da nam se medijski partner mrvicu ruga.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #18457 u: Srpanj 29, 2021, 18:48:33 »
  • Kada malo promislis kako pisu o nama opcenito svi portali osim 24 sata je zalosno , dode ti da se zapitas cime smo mi to zasluzili kao klub , ono kolektivno omalovazavanje kluba na svim nivoima gotovo na dnevnoj bazi a u isto vrijeme sline istima izlaze o saranima i tovarima.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #18458 u: Srpanj 29, 2021, 18:59:24 »

• Da ne znam bolje, rekao bih da nam se medijski partner mrvicu ruga.
    Ružno vađenje iz konteksta, tip je lijevi bek, koliko bi golova trebao zabiti.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Grozni

• Senior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #18459 u: Srpanj 29, 2021, 19:30:27 »
  • Ako rus počme zabijati-morat će NATO spašavati.  ;)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #18460 u: Srpanj 29, 2021, 19:35:53 »
  • Kada malo promislis kako pisu o nama opcenito svi portali osim 24 sata je zalosno , dode ti da se zapitas cime smo mi to zasluzili kao klub , ono kolektivno omalovazavanje kluba na svim nivoima gotovo na dnevnoj bazi a u isto vrijeme sline istima izlaze o saranima i tovarima.

Nije stvar u klubu nego opcenito o gradu o rijecanima srbima i komunjarama. Ali neka, ni ja vise ne volim hr.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #18462 u: Kolovoz 01, 2021, 00:24:45 »
  • Podcijenjivati ucinak Franka u prosloj sezoni gdje nam je bio najbolji igrac...odveo nas u Europsku ligu, najbolje ocijenjeni igrac Rijeke u prosjeku po sofi, 30 ligaskih utakmica, 13 golova...7 puta je bio u momcadi kola HNL-a na dosta konkurentoj poziciji.

Naravno, covjek je bio malo sporiji i malo manje dobar nego u spici pod Kek-om ali i dalje bio je nas najbolji igrac.

I imao bi i ove sezone svoju ulogu, vidjeli bi kako bi se to ukomponiralo, ali nemojmo sada srati, jer jos uvijek nemamo boljeg od njega.

Osim ako sada svi misle da su Pavicic ili Liber bolji :) :)

Osim toga, tip je jebena legenda kluba i ruzno je ovako pisati, cak i da mu fali noga.

Pa to i kažem, slažem se da se o njemu piše biranim riječima, ali realno određeni pad u izvedbama postoji u odnosu na onog Franka prije odlaska u Belgiju..

On bi svakoj ekipi u hnl-u i nadalje mogao dati puno, ali osobno mislim da bi mogli možda malo brže i modernije igrati u današnjem sastavu, prije svega na račun brzih i okomitih krila