• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rabuzinovo sunce 20/21  (Prikazano: 8346 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Snjesko

• Veteran
Odg: Rabuzinovo sunce 20/21
« Odgovori #75 u: Ožujak 03, 2021, 18:42:43 »
  • Upravo to sto ste napisali. Logicno slozena momcad, Franko na svojoj poziciji (iako se vidi da je van forme i ispuhan), u napadu Drmic koji je za razliku od ostalih napadaca u rosteru bas pravi napadac (ali isto van forme), Menalo i Muric koji su se odmarali zadnjih mjesec dana, Stefulj na klupi i to odmah izgleda puno bolje. Ovo je ono sto sam ja ocekivao da ce Rozman napravit jer je logicno i nogometno. I ona promjena kad je usao Mudrazija - Loncar na krilo, bas sve logicni potezi, tako da Tomicu veliki palac gore odmah u startu. Jest, istina nije imao sta za izgubit danas, ali je napravio tocno sve sto je trebao. Steta, stvarno steta da je Rozman otisao u skroz krivom smjeru jer smo sad puno zaostali u prvenstvu  ali nade jos ima i kroz kup i kroz prvenstvo. Ponovno sam optimist :)
    Sve u svemu napokon smo gledali nogomet od Rijeke sto nije bio slucaj jos od Dinama. Jedva cekam nastavak.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #76 u: Ožujak 03, 2021, 20:22:32 »
  • Bas smo interesantni, kada stvari ne idu dobro bez beda se ispisu par stranica rasprave, kritike, mišljenja kako trebaju stvari izgledati , danas izbacili šarane i muk i tišina .. najaci smo

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Ožujak 03, 2021, 20:23:50 »
  • Bas smo interesantni, kada stvari ne idu dobro bez beda se ispisu par stranica rasprave, kritike, mišljenja kako trebaju stvari izgledati , danas izbacili šarane i muk i tišina .. najaci smo

Uvijek je tako. Pobjede bi trebale biti business as usual, tu se nema što komentirati. ;D

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #78 u: Ožujak 03, 2021, 20:30:58 »
  • Inače Zebec danas pokazao  kako sudac može  direktno  utjecati  na smijer utakmice samo su ga kamere izdale ali naravno to neće nitko javno komentirati , za vrijeme pritiska na našoj polovici  zadnjih 7-8 minuta svirao je sa nekih 30 metara nepostojeći faul i totalno zanemario pomoćnoga suca kojih isto vrijeme pokazuje Bockaju da se digne tj da ne simulira , ponovljena snimka je samo pokazala da ga nije igrač niti taknuo ,ubačaj nakon kojega smo skoro popili gol , koliko takvih slobodnjaka Osijek dobiva po utakmicu ? Zajedno sa purgira ,nije bez razloga  Zebec uvjek sudac u tim važnijim utakmicama , uz sve to svaka važna odluka u našu korist se gledala toliko dugo dok se nije našao razlog za poništiti , na našu ruku nije niti pogledao VAR  , faul na Menalo nakon 4 minute prekida nije niti pogledao a cisti penal je bio ako se gleda prekršaj jer ako se sjećam nije se sudilo zaleđe, njihovu ruku tj penal nije niži svirao već je reagirao nakon reakcije igrača a i zato je nos išao gledati VAR .... malo previše za moje živce

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Ožujak 03, 2021, 21:28:47 »
  • Jedna lasta ne čini proljeće - ali ovo je bilo baš slatko.

Poslije ove utakmice jedno je sigurno - problem je u bio u glavama i ova šok terapija je pomogla. Pobjeda ili ne danas je to bilo prilično ok za gledati, a neke momente me podsjetilo na prezentacije iz EL.

I od kada to Drmić ima snage za gotovo cijelu tekmu? I to se uopće nije štedio. Pamtim jedan dobar udarac glavom i jednu vrhunsku loptu za Lončara.
    Murić standard - riješi tekmu s pol gasa, a onda nestane slijedećih pet (stvarno se nadam da griješim).

since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Ožujak 03, 2021, 21:45:36 »
  • Zbog posla nisam stigo gledat cijelu tekmu ali koliko sam shvatio bilo je dopadljivo i uz promjenu formacije?

Gledao zadnjih 20ak min i iako je Mierez imao jednu šansu glavom imao sam dojam da uzimamo ovo, da Osijek nema rješenja kako nam zabiti osim na silu..
    Čestitke ekipi i reneru, bilo je ovo bitno dobiti što zbog kupa što zbog  rasporeda.. nezz kako se vama čini ali imam dojam da smo i na kraju tekme izdržavali duele i mogli istrčati kontre?

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #81 u: Ožujak 03, 2021, 22:04:13 »
  • Ne znam bi li se više veselio pobjedi, ili žalio što ove godine nećemo biti prvaci, jer... trebali smo biti. Previše smo odličnih utakmica odigrali da bi to bilo slučajno. Mislio sam da se više neću osvrtati na bivšega, ali teško će mi samo po sebi odletjeti iz glave ono njegovo "sve ste vidjeli" nakon što se naguzio Osijeku zadnji put u prvenstvu. Majstor za ubijanje morala, zakopavanje naših ambicija i pravdanje svojih nemoći. Mi, Istra i Varaždin... tu negdje. O jebem te luda...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #82 u: Ožujak 03, 2021, 22:46:58 »
  • Ne želim previše hvaliti Tomića, da ne ureknem. Ali da mu je trebalo svega nekoliko minuta da demontira Rožmanovu 3-5-2 paradigmu... Samopouzdanje da i ne spominjem. Ekipa koja je po prethodnikovoj priči tu negdje s Istrom odjednom pobjeđuje  prebogatu igračku mađarske mafije u al pari utakmici. Vidi klinca.

Veselim se nastavku sezone. Čisto da vidimo gdje su nam te limite. Ne vjerujem da smo baš materijal za titulu, ali realno, mislim da smo u podbačaju za minimalno 12 bodova. Šteta što je već ožujak.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2021, 22:49:34 od Fornax »

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Ožujak 03, 2021, 23:31:08 »
  • Ne želim previše hvaliti Tomića, da ne ureknem. Ali da mu je trebalo svega nekoliko minuta da demontira Rožmanovu 3-5-2 paradigmu... Samopouzdanje da i ne spominjem. Ekipa koja je po prethodnikovoj priči tu negdje s Istrom odjednom pobjeđuje  prebogatu igračku mađarske mafije u al pari utakmici. Vidi klinca.

Veselim se nastavku sezone. Čisto da vidimo gdje su nam te limite. Ne vjerujem da smo baš materijal za titulu, ali realno, mislim da smo u podbačaju za minimalno 12 bodova. Šteta što je već ožujak.

Slažem se, ali da, treba pomalo.. ovo je dio one šok terapije, vidjeti ćemo nakon nekoliko tekmi u kojem smjeru to ide.. ovo je svakako ohrabrujuće..

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Ožujak 03, 2021, 23:45:37 »
  • I nakon onih 2-0 u Varaždinu se pričalo o nekoj novoj Rijeci. Pričekajmo.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #85 u: Ožujak 04, 2021, 08:36:35 »
  • Svaka čast na pobjedi, pomak je veliki bio u energiji i trci.
    Za debila utakmice imam dvojbu između komentatora i bule.
    Osječani neka još malo čekaju.
    Ajme, jesi vidio ono?
    Baš sam se pitao dali će iko primijetiti debila.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #86 u: Ožujak 04, 2021, 09:20:50 »
  • Eee, sada jedna mala, sitna provokacija. Jučerašnja Rijeka je Rijeka Rožice ili Tomića?
    Uvijek kad se mijenjao trener je nastala rasprava tko je zaslužan pa me evo sada čisto zanima ima li Rožica kakvih zasluga ili je ostavio poharano zgarište?
    Hoćemo li imati nove podijele, čisto da se znam orijentirati. Ili će on biti prvi trener koji za sobom neće ostaviti klan.
    Idemo kekonje i bifkanovci izjasnite se primate li u članstvo klanova i klan Rožicečići?
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #87 u: Ožujak 04, 2021, 09:37:15 »
  • Da je panj ostao ispali bi, da je panj otisao prije jos bi imali sanse za 2.poziciju a ovako nam sad europa visi. Pan je je smatrao da je ova momcad podjednake kvalitete s nekakvom Istrom i slicnim momcadima, panj je na klupi drzao neke igrace a zalio se na umor. Nakrcao je momcad stoperima a krila nemamo tako da sad sa 4-2-3-1 ako se netko ozlijedi nemas koga vise staviti. Hvala Bogu da je otisao.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #88 u: Ožujak 04, 2021, 10:09:33 »
  • "Sitna" provokacija.  ;D

Ono, odigrali 4-2-3-1. Bro.   ;D

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #89 u: Ožujak 04, 2021, 10:12:48 »
  • Da je panj ostao ispali bi, da je panj otisao prije jos bi imali sanse za 2.poziciju a ovako nam sad europa visi. Pan je je smatrao da je ova momcad podjednake kvalitete s nekakvom Istrom i slicnim momcadima, panj je na klupi drzao neke igrace a zalio se na umor. Nakrcao je momcad stoperima a krila nemamo tako da sad sa 4-2-3-1 ako se netko ozlijedi nemas koga vise staviti. Hvala Bogu da je otisao.
    OK, definitivno nisi Rožicečićevacović.
    Slijedeći!
     8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.