• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rabuzinovo sunce 20/21  (Prikazano: 7360 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goginho

• Forza Fiume
Odg: Rabuzinovo sunce 20/21
« Odgovori #150 u: Travanj 14, 2021, 20:02:24 »
  • Ma pristup je problem, onako mekano ući u tekmu bez čvrstine defanzivno je nedopustivo. Ko da ne igramo finale kupa godinama, ispali smo zasluženo..

Bekovi danas očaj, stoperi dekoncentrirani.. sami smo krivi jbg
    « Zadnja izmjena: Travanj 14, 2021, 20:24:39 od goginho »

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #151 u: Travanj 14, 2021, 20:03:16 »
  • Ako od Istre primimo 3 komada onda stvarno nismo za Europu. Sad ćemo samo tonut sve niže i niže, novaca za pojačanja nema ovi koji su na posudbi igraju kad im se da, bojim se da ne padnemo nakon ovog poraza 4 boda su dostižna ali na koks više nemamo pravo.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #152 u: Travanj 14, 2021, 20:13:56 »
  • Pljuc

Iskreno se nadam da sada neće započeti kampanju članarina i pretplata za novu sezonu uz samo 100% poskupljenja.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #153 u: Travanj 14, 2021, 20:30:37 »
  • Previše igrača je odigralo ispod svake razine, čak i Franko. Nepojmljivo mi je da netko smanji s -3 na -1 i nakon toga u više od 20 minuta ozbiljnije ne zapuca prema golu, ali kad vidim onog retardiranog Kulenovića kojemu lopta pada na glavu kao govno na trampolin... Netko je nakon Šibenika spominjao i njegova kretanja, pa to je živi užas.

Iskreno, ne znam kome od igrača bih uopće danas dao prolaznu ocjenu, možda Drmiću zbog gola. Štefulja više nitko ni ne komentira, on je postao kao herpes koji smeta i žulja, ali je tu i moraš ga istrpiti dok ne nestane sam od sebe. Očito negdje piše crno na bijelo da taj usrani debilček mora igrati barem 30 minuta po utakmici. On više realno nije ni za klupu.

Ne znam šta reći na Strukana i 4 minute nadoknade, stvarno nije vrijedno komentara.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #154 u: Travanj 14, 2021, 20:32:13 »

• Kako bi nekad Mladen Mladenović rekao, igra u prvom poluvremenu kao gluhe svinje.
    Što nije bila ranije utakmica pa da se smirim do odlaska u krevet.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #155 u: Travanj 14, 2021, 20:34:41 »
  • Ne znam šta reći na Strukana i 4 minute nadoknade, stvarno nije vrijedno komentara.
    E da Strukan nam je kriv, imali su prvih 45 minuta što je 10x više od tih 4 na kraju.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #156 u: Travanj 14, 2021, 20:40:15 »
  • Pa Strukan nam je poklonio penal, ono je kurac a ne penal tako da nemojmo njega krivit sto je produzio samo 4min.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #157 u: Travanj 14, 2021, 20:44:11 »
  • Ma ne svaljujem ništa na suca, imali smo dovoljno vremena za dva preokreta, a pravu šansu nismo stvorili. Valjda su mislili da će si Istra sama zabit gol. Ali je svejedno bilo smiješno, jer je lopta izvan igre bila dobrih 7-8 minuta.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #158 u: Travanj 14, 2021, 20:50:57 »
  • Izgjeda da imamo još jednoga trenera u nizu koji sa istima igračima ima problema u motivaciji ili ne zna kako im objasniti važnost utakmice za klub , navijače pa i njih same ...... ili možda ipak nije trener problem barem sam j uvjeren tako a vama ostavljam vase misljenje , možda imamo već duže  vrijeme lošu selekciju igrača koja se vise ne bazira na karakteru nego na nekakvom talentu koji nije dokazan ili ono u stilu dovedi šta možeš pa sada beremo već duže vrijeme očajne rezultate , Tomicu želim sve najbolje a Simketa još vise cijenim radi ostavke jer se jako lako mentalno psihički. I fizički možeš istrošili kada radiš sa skupinom karakterno da se izrazim. O bodova osobama , ove supke da vidim na cesti prvi bi ispljuvao ,smeća jedna koja nisu zaslužna dresa i grba  koji nose

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #159 u: Travanj 14, 2021, 20:55:05 »
  • Samo je jedan Simke u Rijeci, a to nije onaj celjski kreten. Hvala.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #160 u: Travanj 14, 2021, 20:59:07 »
  • Izgjeda da imamo još jednoga trenera u nizu koji sa istima igračima ima problema u motivaciji ili ne zna kako im objasniti važnost utakmice za klub , navijače pa i njih same ...... ili možda ipak nije trener problem barem sam j uvjeren tako a vama ostavljam vase misljenje , možda imamo već duže  vrijeme lošu selekciju igrača koja se vise ne bazira na karakteru nego na nekakvom talentu koji nije dokazan ili ono u stilu dovedi šta možeš pa sada beremo već duže vrijeme očajne rezultate , Tomicu želim sve najbolje a Simketa još vise cijenim radi ostavke jer se jako lako mentalno psihički. I fizički možeš istrošili kada radiš sa skupinom karakterno da se izrazim. O bodova osobama , ove supke da vidim na cesti prvi bi ispljuvao ,smeća jedna koja nisu zaslužna dresa i grba  koji nose

bazira se na posudbe nakon koje se igraci vracaju u maticni klub  8)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #161 u: Travanj 14, 2021, 21:02:03 »
  • Štefulj dobiva minutažu mimo svake logike. Sve je jasno.

Jako me zanima kako će nam roster izgledati iduće sezone.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #162 u: Travanj 14, 2021, 21:09:44 »
  • Pa doci ce nam neki novi dinamovi igraci na posudbu  8). ja jos vjerujem da je sa svabom sve dogovoreno i da se ceka pravi trenutak za objavu  :).

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #163 u: Travanj 14, 2021, 21:30:10 »
  • Jedan od većih problema ove utakmice je ono što ste dvaput već diskretno spomenuli - mi u zadnjih 25 minuta (nakon gola za 3:2) nismo stvorili šansu. Jebote, da smo mi danas bili Istra, a Gorica - Rijeka; šanse bi bile histerične i u toj histeriji bi palo još gol ili dva. Doslovno bi padali golovi, ni tri replay-a ne bi otkrila kako.

Je li razlog tome nekvaliteta ili sindrom "Nevistić-Štefulj", nemam pojma. Znam samo da nas čeka teška jebačina na putu za Europu i da u tom sexu nećemo samo mi guziti, bit će tu svega. Možda i koja pušiona padne.
    29.08.2013., proud to be there

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #164 u: Travanj 14, 2021, 22:34:19 »
  • Samo je jedan Simke u Rijeci, a to nije onaj celjski kreten. Hvala.
    Reći ću ti samo kad nam vrijedjaš trofejnog trenera koji nam je omogućio da igramo se jednim od najjačih europskih klubova...
    Kreten te napravio majmune tovarski....
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)