• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 8. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 17.10., 17:05  (Prikazano: 1890 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
8. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 17.10., 17:05
« u: Listopad 16, 2020, 10:07:52 »
  • Iza ugla nas vreba neka nova korona kriza,
    će nam opet zabraniti da gledamo izbliza?

Evo i u Europi nas rijede, dvoje po dvoje,
    još nam pola stadiona glavešine prisvoje.

Kog briga, bit će na tekmi protiv Varaždina,
    i gužva, i navijanje, i vrijeme bez padalina.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    Odg: 8. kolo HNL-a, Rijeka - Varaždin, subota 17.10., 17:05
    « Odgovori #1 u: Listopad 16, 2020, 11:16:11 »
  • Po prognozi nema kiše, treba vidjeti kako će se ekipa snaći u takvim neregularnim uvjetima.  8)
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Listopad 16, 2020, 11:18:23 »
  • Vraća li se tko od ozlijeđenih u igru?
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #3 u: Listopad 16, 2020, 12:55:29 »
  • Vraća li se tko od ozlijeđenih u igru?

Ovo je od prekjučer:
    Citat:
    Zoran Arsenić, Sterling Yateke i Dani Iglesias su u procesu povratka, Luka Capan i Robert Murić bit će u konkurenciji za momčad kroz tjedan dana, za desetak dana trebao bi se vratiti i Andrej Prskalo, dok bi se Tibor Halilović, ostvare li se optimistične prognoze, trebao priključiti momčadi krajem mjeseca.

A ovo je od danas:
    Citat:
    Simon Rožman tek će danas kompletirati momčad povratkom reprezentativaca, koji su u srijedu završili svoje akcije, ali zbog zahtjevnih putovanja i situacije s koronavirusom Lončar i Velkovski tek će večeras trenirati s momčadi. Raspopović se vratio ranije, ali on je upitan za subotu zbog udarca koji je dobio i po svemu sudeći slijedi mu kraća stanka.

Mislim da osim Lončara, nitko od povratnika ni seniorskih reprezentativaca neće u prvih 11. Znači mogli bi istrčat Nevistić, Escoval, Galović, Smolčić, Tomečak, Lepinjica, Pavičić, Lončar, Štefulj, Andrijašević i Kulenović. Eventualno bi mogao i Menalo uskočiti umjesto Lončara.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Listopad 16, 2020, 16:46:06 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/simon-rozman-uoci-varazdina-trebamo-se-svi-usmjeriti-na-jedan-brod-koji-mora-biti-jak-i-agresivan/
    Situacija iz NL

Ristovski i Arsenić će biti duže vrijeme izvan terena, to je već i poznato. Halilović se polako vraća, a Capan se još nije oporavio od zadnje utakmice. Svi su ostali zdravi i spremni, jedino Raspopović nije došao u dobrom stanju nakon reprezentacije, dobio je jak udarac. Moramo vidjeti i u kakvom će stanju doći Lončar i Velkovski – zaključio je Rožman.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #5 u: Listopad 17, 2020, 19:52:13 »
  • Btw dobili smo danas  :D

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Listopad 17, 2020, 20:03:28 »
  • Drago mi je da se Štefulj vratio asistencijama iako je ono Kulenović zbilja sjajno zakucao. Generalno dosta dobra predstava i uvertira za puno bitniju priču koja nas čeka u četvrtak.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Listopad 17, 2020, 20:16:02 »
  • Rutinska pobjeda koja je trebala biti puno veća. Nino "neki igrači su zalutali u Rijeku" Galović na CB... Ajde, moglo je biti puno gore, ali njegov izlazak na Đuraseka u akciji za 0-1 je ono, za podsmjeh. Je li ono bio kiks Lepinjice nakon kojega je Varaždin imao mrtvaca? Nisam dobro vidio.

Osim ta dva detalja (i one Yatekeove kontre koju opraštam jer nije dugo igrao i jer je do tog trenutka bio odličan), sve manje više korektno. Rastrčana i odlučna Rijeka. Ne tražim više od toga.

Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Listopad 17, 2020, 22:30:15 »
  • Sažetak:

https://youtu.be/umc4mBDrIZI

Izostavili su šansu Yatekea na samom kraju.  ::)

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #9 u: Listopad 17, 2020, 23:37:22 »
  • Meni sve super danas... čak je i Obregon dobro odglumio nekog zajebanog iz Sociedada, npr.
    Armada... genijalna mi je old school "Kup UEFA"; sve u svemu dobro dižu kad treba, ali fali malo duha i mašte...
    OK Blago Zadro, ali nisam u toku, zašto Bruno Bušić, isto neka godišnjica? OK i Bušić, ako im je to image, ali zašto odmah nakon toga "ubijaju Boyse i tovare"... to mi ne ide zajedno nikako.
    29.08.2013., proud to be there

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Listopad 18, 2020, 07:22:40 »
  • Mislim da je Rožman to odradio super plus nepredviđeno kretanje od minusa što je ustvari ispalo jako dobro jer s ovim preokretom rezultata su dobili dodatni impuls samopouzdanja.
    Neke igrače je odmorio a nekima dao šansu da se probude, plus novi su dobili šansu za u igranje.
    Svi su mi bili ok, Kulenovic, Franko, Gnezda Čerin je drugo pol bio odličan, ali Lončar kad god je dobio loptu na lijevoj strani je bio opasnost. Baš odličan.
    Tomečak je isto tako u uzlaznoj putanji.
    Galesic je dobar, iako je "u razvoju" još, a i onaj Capanov poučak što je napravio na Obregonu mogao je komotno bit penal.
    Ja sam zadovoljan.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Listopad 18, 2020, 10:10:57 »
  • Kad neće ArenaSport, ja ću:

https://gfycat.com/highunkempthairstreakbutterfly

Pad Galovića u 16 u 70. minuti:

https://gfycat.com/enrageddelayedestuarinecrocodile

S tribine je izgledalo kao penal, ali je komotno mogao bit žuti za simuliranje.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #12 u: Listopad 18, 2020, 10:25:08 »
  • S tribine je izgledalo kao penal, ali je komotno mogao bit žuti za simuliranje.

Meni s tribine nije izgledalo kao simuliranje nego obostrano natezanje i padanje, ali bliže faulu u napadu (što je i suđeno) nego penalu.

Generalno smo sasvim solidno odigrali. Jako dobri Franko, Kulenović, Escoval, Tomečak, a i Menalo pokazao da je borben i zna.

Zanimljivo kako samo par tjedana i par igrača radi razliku. Tada se činilo da je ovo daleko najgora Rijeka u zadnjih 7-8 godina i da se nemamo pravo ničemu nadati ove sezone. Ali eto, par sretnih i sračnih pobjeda u Europi, nekoliko kvalitetnih posudbi i sada kada gledam roster, čini se da smo stvarno dosta dobro popunjeni u svim linijama. Naravno nema tu nekih vanserijskih klasa, ali ima potencijala za rast i s dobrim trenerom sve to skupa "drži vodu".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Listopad 18, 2020, 10:56:39 »
  • Odlazak zasićenog i opterećenog Čolaka (koji je većinu vremena sjedio u ofsajdu i svako malo fulavao nešto nemoguće) i dolazak, energičnog, borbenog, agilnog, nabrijanog Kulenovića je donio ogromnu prevagu. Prije Kopenhagena su mnogi prizivali ostanak Čolaka barem još tu jednu utakmicu, ali realno, s njim onako inertnim mi ono nikad ne bi prošli.
    « Zadnja izmjena: Listopad 18, 2020, 11:27:29 od Fornax »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Listopad 18, 2020, 11:41:52 »
  • Čolak i momčad su postali taoci njegovog odlaska no nebi o Čolaku loše, naprotiv čovjek se borio uvijek i ostavlja srce ne terenu. Naposljetku čovjeku je umrla mama a on je ipak ostao odigrati finale kupa.
    Jednostavno postalo je jasno da je došlo vrijeme rastanka. Kao onda kad je Župarić ostao, dok u glavi nije odlučio i prelomio da će ostat igrao je kikserski.
    U pravom momentu su našli snage za zajedništvo i hrabro odigrali i vratilo im se kroz (naravno pobjede) samopouzdanje i odmah je i igra postala tecnija.