• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 10. kolo HNL-a, Šibenik - Rijeka, nedjelja 01.11., 15:00  (Prikazano: 2294 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 10. kolo HNL-a, Šibenik - Rijeka, nedjelja 01.11., 15:00
« Odgovori #15 u: Studeni 01, 2020, 18:56:10 »
  • https://youtu.be/STreHjGekQo

Citat:
    "Svaka tri sata se mjeri temperatura, svaka tri sata je neki drugi sastav u igri."

Majko Božja, samo nam je još ovo trebalo. 

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #16 u: Studeni 01, 2020, 19:04:37 »
  • Izgleda da smo dobili odgovore nakon tekme

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Studeni 01, 2020, 19:13:50 »
  • Izgleda da smo dobili odgovore nakon tekme
    Jesi ulovio zadnju rečenicu? Prvi put otkad je na klupi Rijeke tog čovjeka čujem da kritizira momčad. Vidjeli smo ga razočaranog i rezigniranog, ali nikad ovako ljutog.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #18 u: Studeni 01, 2020, 19:37:54 »
  • A ne znam ali isto tako ne vidim kako može očekivati nešto od igrača koje ne koristiš skoro pa nikako u rotaciji u zadnje vrijeme
    Danas nam je vezni red bio od početka tekme na nivou 3 lige , ( čini me da je Liber mali Maradona i za Lepoga i Galesica ) plus imaš igrače koje nwkada stvar o ne kužim sa reakcijama pa onda suca koji uvjek mora doći u prvi plan sa odlukama i potezima
    Uglavnom nama se svaku sezonu isto sranje ponavlja , Kek je to jedini nekako kontrolirao ali ne možeš uspoređivati jer ako nas je Covid pokosio nema tu puno mogućnosti a neke kvalitete osim prvih 12-13 nije bas da imamo

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Studeni 01, 2020, 19:48:27 »
  • Koliko sam pročitao u tiskanom izdanju: Pavičić, Halilović i Štefulj imaju problema sa ozlijedama ( govori se o rupturi mišića).

Ako je problem korone, imamo onda Galović, Arsenić, Halil i Pavičić, šta onda nisu dali Anastasiu i Lepinjici da jedu sirovi krumpir cijelu noć pa da se i ova odgodi...

I nije mi jasno, tko šta jedva čeka da Rijeka odigra ovakvu utakmicu!?
    Pa tko je kriv Velkovskom što je bezmudan tjedan dana, ušao je i u ovu utakmicu kao da je falio zadnji na terminu pa je uskočio, a prije toga mu se mama derala na njega da ne smije jer je prehlađen.
    Kulenov lakat je bio za izravni crveni da već nismo imali jedan, a dečku iz PAzina je nekoliko puta oprošten drugi žuti.
    Kad bi se pogledala cijela utakmica ponovno i u slučaju da se preživi bilo bi možda elemenata i za manekena iz Towera za drugi žuti.

I...krivo je ovo Simon pripremio. Mora se reći.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #20 u: Studeni 01, 2020, 20:09:59 »
  • Govno.

Po meni, dva razloga; neću reći ključna, ali dosta bitna... Rožmanove oscilacije su bombastične i dosljedne. Kad dobiva, melje lijepo sve redom. Kad gubi, onda gubi i ne popušta... isti kurac od Sociedada ili Šibenika.

Drugi razlog vidim u klupskoj politici "dobro je". Ta je politika vjerojatno donijela dosta dobroga našem imidžu, ali ponekad prifali netko tko je u stanju jebati im majku i tresnuti malo po glavi ili po džepu. Ovo je isto "dobro"... bit će tu i pobjeda i poraza, ovo je tak jedan poraz, eto.
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #21 u: Studeni 01, 2020, 20:16:45 »
  • Koliko sam pročitao u tiskanom izdanju: Pavičić, Halilović i Štefulj imaju problema sa ozlijedama ( govori se o rupturi mišića).

Ako je problem korone, imamo onda Galović, Arsenić, Halil i Pavičić, šta onda nisu dali Anastasiu i Lepinjici da jedu sirovi krumpir cijelu noć pa da se i ova odgodi...

I nije mi jasno, tko šta jedva čeka da Rijeka odigra ovakvu utakmicu!?
    Pa tko je kriv Velkovskom što je bezmudan tjedan dana, ušao je i u ovu utakmicu kao da je falio zadnji na terminu pa je uskočio, a prije toga mu se mama derala na njega da ne smije jer je prehlađen.
    Kulenov lakat je bio za izravni crveni da već nismo imali jedan, a dečku iz PAzina je nekoliko puta oprošten drugi žuti.
    Kad bi se pogledala cijela utakmica ponovno i u slučaju da se preživi bilo bi možda elemenata i za manekena iz Towera za drugi žuti.

I...krivo je ovo Simon pripremio. Mora se reći.

Pa ono... mislim, valjda se ne ustručavamo reći... nije valjda preko noći dobio Kekov status, njemu se nije moglo reći ništa, da ga jebeš. Volio sam ga i gledam s prekrasnim uspomenama na njegovu eru, ali brate mili... baš mi išlo na kitu ono sjevernokorejsko divljenje svakom kurcu kojeg je izvalio. Poberemo negdje 4 kifle (nije bitno gdje), on nešto izvali proračunato i komentari k'o jedan - "koji kralj", "Kek veličanstveni" i tandara mandara.  Tek negdje od 2017/18 se neka kritična masa drznula primijetiti njegovu populističku notu ...

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Studeni 01, 2020, 21:17:22 »
  • Rožmanove oscilacije su bombastične i dosljedne. Kad dobiva, melje lijepo sve redom. Kad gubi, onda gubi i ne popušta... isti kurac od Sociedada ili Šibenika.
    Ne znam da li je baš pošteno ovo ubrajat u oscilacije, s obzirom na sastav koji je igrao. Ali ono što me brine je nedisciplina kod određenih pojedinaca, na koju se, koliko vidim, i sam Rožman žali. Ali u tome i je problem, disciplina u ekipi ovisi o autoritetu, ali meni Rožman od prvog dana ne zrači nikakvim autoritetom. Simpatičan lik s karizmom mokre krpe.

Citat:
    Izašli smo s onima koji su bili spremni za utakmicu, ali dali smo se isprovocirati. Tri dana sam govorio o ponašanju jer se jedva čeka ovakva utakmica Rijeke i nismo dobro reagirali.

Tri dana si dakle nešto tupio, i sad se žališ da te baš nisu doživjeli. Gdje je problem?

Offline Orpat

• Senior
    « Odgovori #23 u: Studeni 01, 2020, 21:29:01 »

• Pokazalo se danas da nemamo niti igrače, niti kvalitetu a niti imamo dovoljan roster za dva fronta, ovdje ne treba kritizirat ni igrače ni Simona, imamo svaki treći dan utakmice, s time da skupinu EL imamo na razini LP. Slijedeća stvar su ozlijede i bolesti(Korona), promijenjen sastav u odnosu na Sociedad i AZ što znači da oni koji su igrali danas nisu uigrani dovoljno za uigranost treba vremena i na kraju nepotreban prigovor Velkovskog nakon žutog kartona  koji je utakmicu usmjerio u jednosmjernu ulicu a to je poraz.Nije mi jasno da igrač nakon dobivenog žutog još i prigovara sucu, to može samo kreten. Ne treba se čudit da ove godine i ne osiguramo izlazak u Europu, jer je konkurencija u HNL-u veća nego prijašnjih godina. Nažalost ove godine je i ta korona koja će sasvim sigurno imati utjecaja u sastavljanju momčadi za svaku pojedinu utakmicu što treneru otežava rad i uigranost ekipe.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Studeni 01, 2020, 21:29:21 »
  • Rožmanove oscilacije su bombastične i dosljedne. Kad dobiva, melje lijepo sve redom. Kad gubi, onda gubi i ne popušta... isti kurac od Sociedada ili Šibenika.
    Ne znam da li je baš pošteno ovo ubrajat u oscilacije, s obzirom na sastav koji je igrao. Ali ono što me brine je nedisciplina kod određenih pojedinaca, na koju se, koliko vidim, i sam Rožman žali. Ali u tome i je problem, disciplina u ekipi ovisi o autoritetu, ali meni Rožman od prvog dana ne zrači nikakvim autoritetom. Simpatičan lik s karizmom mokre krpe.

Citat:
    Izašli smo s onima koji su bili spremni za utakmicu, ali dali smo se isprovocirati. Tri dana sam govorio o ponašanju jer se jedva čeka ovakva utakmica Rijeke i nismo dobro reagirali.

Tri dana si dakle nešto tupio, i sad se žališ da te baš nisu doživjeli. Gdje je problem?

A čuj... za ovo boldano me boli tuki. Prava ekipa (ne moraju sve biti najbolje u rangu polufinalista Lige prvaka) ima sve prijavljene igrače sposobne; to nam prije par dana lijepo dočarao AZ. Ako sad počnem čitati odgovore o novcima, vrištat ću. Da se lijepa selekcija igrača napraviti, da se ne vraćamo tisućiti put na tu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Studeni 01, 2020, 21:49:32 »
  • A čuj... za ovo boldano me boli tuki. Prava ekipa (ne moraju sve biti najbolje u rangu polufinalista Lige prvaka) ima sve prijavljene igrače sposobne; to nam prije par dana lijepo dočarao AZ. Ako sad počnem čitati odgovore o novcima, vrištat ću. Da se lijepa selekcija igrača napraviti, da se ne vraćamo tisućiti put na tu temu.
    Na klupi smo imali sedmoricu, od toga dva golmana, dva beka, Yatekea, Murića, i Iglesiasa, za kojeg i ti i ja znamo da je za kurac. Ne branim Rožmana, ali ovdje se stvarno od govna ne može napravit pita.

Možemo sad eventualno polemizirat o tome da li bi bilo bolje da je Iglesias počeo umjesto Lepinjice, ja vjerujem da bi, ali pitanje da li bi to bilo dovoljno za uzet bodove danas.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #26 u: Studeni 01, 2020, 22:34:59 »
  • A čuj... za ovo boldano me boli tuki. Prava ekipa (ne moraju sve biti najbolje u rangu polufinalista Lige prvaka) ima sve prijavljene igrače sposobne; to nam prije par dana lijepo dočarao AZ. Ako sad počnem čitati odgovore o novcima, vrištat ću. Da se lijepa selekcija igrača napraviti, da se ne vraćamo tisućiti put na tu temu.
    Na klupi smo imali sedmoricu, od toga dva golmana, dva beka, Yatekea, Murića, i Iglesiasa, za kojeg i ti i ja znamo da je za kurac. Ne branim Rožmana, ali ovdje se stvarno od govna ne može napravit pita.

Možemo sad eventualno polemizirat o tome da li bi bilo bolje da je Iglesias počeo umjesto Lepinjice, ja vjerujem da bi, ali pitanje da li bi to bilo dovoljno za uzet bodove danas.

Slažem se, ali ono... kao da mi mulac na ispitu ne zna beknut, pa se vadi da nije mogao učit iz ovog ili onog razloga. Njihov problem taj jebeni roster i kvaliteta pojedinih prvotimaca...

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #27 u: Studeni 01, 2020, 23:07:49 »
  • Šibenik nema jači roster i vjerujem da i oni rade u okružju korone.. istina je da će ova ekipa na dva fronta teško gurati, ali ako ti je Kulenović ili Lončar umoran zamjeni ih Yatekeom ili Murićem, koristi ono što imaš.. a on šibne Galešića u vezu, ma daj, pa nijednom to nije dobro izgledalo, ne ponavljaj greške..

Lepinja je van forme, talijan je upitne kvalitete, Velkoski idiotski potez iako je žuti dvojben ali zato je Kulenović mogo dobit crveni.. nervoza je odraz nemoći, kužim umor i manjak igrača ali daj ne ponavljaj greške i jednom, samo jednom preuzmi neku odgovornost za loš rezultat

Online Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #28 u: Studeni 02, 2020, 08:53:07 »
  • Vezano za roster; Vuk je zabio 3 komada za Istru uz jednu asistenciju u 5 utakmica. I sto je najgore, Istra ima pravo otkupa njegovog ugovora.

Vidim mnogi potenciraju Lepinjicu. Decko je strasno pao u formi, ali to je ocekivano kad od startera i najveceg potencijala i projekta kluba postanes onaj koji nije potreban. Promijenis nacin igre i formaciju i onda ti igrac takvih karakteristika ne treba. Ne samo da ti ne treba, nego je ocito da trener u njega nema nikakvo povjerenje. Svaka slicnost sa Nejasmicem i njegovim igrama i greskama nije slucajna jer to je logican slijed.
    Druga stvar, on je jucer trebao preuzet ulogu Pavicica, dakle ofenzivnog veznog sto nikad prije nije igrao. Utakmicu prije toga protiv AZ-a je usao na libera umjesto Velkovskog. Kad sve stavis na vagu, njegove lose partije su ocekivane i za njih nije samo on kriv.

SBBKBB, ali Galesica je trebao stavit na mjesto Velkovskog koji je u Alkmaru odigrao katastrofa utakmicu BTW., a onda Lepinjicu stavit na svoje mjesto, pa onda uz njega Iglesias itd. SBBKBB.

I rijec dvije oko Smolcica - opet se potencira kako je on lose odigrao, sto je u najmanju ruku smjesno, od trojca u nasoj obrani bio je opet daleko najbolji. Ne samo to, od svih 7 defanzivnih igraca koje je Rozman ovaj put uvrstio u sastav Smolcic je bio najbolji. Iako, sama ta cinjenica nije uopce za hvalit se.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Studeni 02, 2020, 09:10:20 »
  • Po meni jedini koji može dobiti kakvu-takvu prolaznu ocjenu za jučerašnji nastup je Menalo. Trčao je trudio se, sprintao u obranu.

Možeš imati loš dan, možeš napraviti i kardinalnu grešku. Sve je to dio nogometa. Ono što mene smeta je slijeganje ramenima, iščuđavanje odlukama, mahanje, gledanje u prazno.
    Lepinjica je možda u padu i nije na razni na kojoj bi mi željeli da bude. Ali jučer je stvarno postavljen na mjesto i ulogu koju niti u najboljoj formi ne bi dobro odigrao.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2