• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 4. kolo EL, Napoli - Rijeka, četvrtak 26.11., 21:00  (Prikazano: 3123 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: 4. kolo EL, Napoli - Rijeka, četvrtak 26.11., 21:00
« Odgovori #30 u: Studeni 27, 2020, 13:25:45 »
  • Odličan p.r. napravili smo prolaskom u skupine, zanima me kakav ćemo p.r. napraviti ako budemo najlošija ekipa svih skupina. Tim više što smo pokazali da i nismo tolika kanta... po nekakvoj "idealističkoj" računici mogli smo imati u ovoj strašnoj skupini, neka je i prestrašna, u ovom trenutku 5 ili više bodova. Računajte kako god vam drago...
    Po 'idealističkoj' računici mogli smo imati i 12.
    Osobno bih volio da na kontu imamo bod ili dva. Prikazanom igrom doma 'zaslužili' smo bar jedan. Ali iskreno, po prvi puta u svemiru, sam puno zadovoljniji 'umjetničkim dojmom' ove godine od činjenice da na kontu još uvijek imamo 0.

I ne brkajmo HNL sa EL. To su dva potpuno različita svijeta. U nedjelju kada ljudi u crnom krenu sjeckati igru svojim odlukama nikakva glad za pobjedom ti ne može pomoći.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Studeni 27, 2020, 13:30:45 »
  • Kek se nikad nije pomirio s golom u 93. minuti, kao što se nikad nije pomirio s neulaskom u Champions League. Bez toga, po meni ne ide (daleko).
    U Milanu smo se vratili iz 0-2 i onda zaspali u obrani (iako je gol pao iz čistog ofsajda). Dojam je bio da smo sami prolili mlijeko i normalno da je Kek bio bijesan. Elez je sjebo, isto kao u Pireju. A na Rujevici je sjebo Gorgon. Izgubili smo ukupno 3-1, a za dva gola smo si bili krivi sami. Dakle dvije individualne greške koštale su nas nekih 15 mil. €. Ono, jebote.

Uspoređivati to i ovo sada... Prvo, Napoli i Sociedad, a ni Alkmaar nisu Olympiakos, niti najgori Milan u zadnjih 20 godina kojeg smo mi imali u grupi. Drugo, nama je od te generacije ostao samo Franko.

Mislim da si malo previše negativan.
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Studeni 27, 2020, 14:43:11 »
  • Kek se nikad nije pomirio s golom u 93. minuti, kao što se nikad nije pomirio s neulaskom u Champions League. Bez toga, po meni ne ide (daleko).
    U Milanu smo se vratili iz 0-2 i onda zaspali u obrani (iako je gol pao iz čistog ofsajda). Dojam je bio da smo sami prolili mlijeko i normalno da je Kek bio bijesan. Elez je sjebo, isto kao u Pireju. A na Rujevici je sjebo Gorgon. Izgubili smo ukupno 3-1, a za dva gola smo si bili krivi sami. Dakle dvije individualne greške koštale su nas nekih 15 mil. €. Ono, jebote.

Uspoređivati to i ovo sada... Prvo, Napoli i Sociedad, a ni Alkmaar nisu Olympiakos, niti najgori Milan u zadnjih 20 godina kojeg smo mi imali u grupi. Drugo, nama je od te generacije ostao samo Franko.

Treće...imao je luksuz da i glupana može na San Siru ostaviti na klupi. U prijevodu kada imaš fond igrača takav da ti je problem za pojedinca izabrati klupu ili tribinu ,a ono što igra (80% njih) je prošlo osvajanje duple krune,a da ne govorim da na klupi imaš mogućnost da ulaskom pojedinog igrača možeš donijeti svježine ili promjenu ritma.

Četvrto...Simon jučer gura zadnjih 5 do 10 minuta dva "krezuba mulca" da im omogući valjda najveću ejakulaciju u životu, a Kek bi drvio sa 11 istih i ubacio Raspopa umjesto umornog Murića i onda kao poentirao sa Yatekeom umjesto Franka zadnjih 10 min.

Glupo je uopće raspravljati i uspoređivati trenere. Kek je bio znalac, ali nije i nema tu socijalnu kompenentu ponajprije zbog ega i taštine nit je bio sklon nekim kompromisima.
    Ono što mu najviše zamjeram je to kmečanje kako uvijek iznova mora stvarati ekipu i onda kad je imao najmanji promet između ulaznih-izlaznih transfera je napravio kitu u smislu igre.
     Što je bilo bilo je , na sadašnjost i budućnost se još može utjecati, povijest je iza nas...

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Studeni 27, 2020, 14:48:47 »
  • Iako me Rožman ne oduševljava u kontinuitetu, jučer mi se svidio s izmjenama u 80. minuti gdje je dao 10 minuta tim mladićima. Svjestan je da ne može ovo dobiti, pa ni uzeti bod, pa zašto onda ne dati priliku tim momcima da mogu pričati da su jednom igrali protiv Maradoninog Napolija. To Kek nikad nebi napravio, da je vodio 3:0 ili gubio 7:1, ta dvojica nikad nebi kod njega ušli. Tu je Rožman Kek i pol. Isto mu se mora priznati da ima lijek za bolje ekipe od sebe, čvrsto nazad, svi iza lopte, ne napucavaj bez veze ako ne moraš, pa u neku transformaciju prema napred. Kad bi tom svom laptopu napravio update da napravi igru za slabije od sebe, bio bi vrhunski trener. U Miškovićevoj Rijeci u ovoj situaciji s koronom ima priliku, ali ne želi ni probati. Jučer nije imao igrače za birati, ali prije 15 dana smo jednako izašli i na Šubićevac.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #34 u: Studeni 27, 2020, 15:27:22 »
  • Vidim da svi brijete po usporedbama ona ili ova, šampionska ili najmlađa ekipa. OK, priznajem... ja sam prvi spomenuo Keka; ali spomenuo sam ga u smislu mentaliteta i elementarnog sportskog nagona "dati gol, osvojit bod(ove)". Samo to... ovoj generaciji (ponavljam, nije kanta) koja je mogla osvojiti "idealistički" za sada 1, 3, 4 ili 12 bodova rečeno je "ne morate vi ništa". U pogledu sportske motivacije to je kara.
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #35 u: Studeni 27, 2020, 15:29:06 »

Treće...imao je luksuz da i glupana može na San Siru ostaviti na klupi. U prijevodu kada imaš fond igrača takav da ti je problem za pojedinca izabrati klupu ili tribinu ,a ono što igra (80% njih) je prošlo osvajanje duple krune,a da ne govorim da na klupi imaš mogućnost da ulaskom pojedinog igrača možeš donijeti svježine ili promjenu ritma.

Četvrto...Simon jučer gura zadnjih 5 do 10 minuta dva "krezuba mulca" da im omogući valjda najveću ejakulaciju u životu, a Kek bi drvio sa 11 istih i ubacio Raspopa umjesto umornog Murića i onda kao poentirao sa Yatekeom umjesto Franka zadnjih 10 min.

Glupo je uopće raspravljati i uspoređivati trenere. Kek je bio znalac, ali nije i nema tu socijalnu kompenentu ponajprije zbog ega i taštine nit je bio sklon nekim kompromisima.
    Ono što mu najviše zamjeram je to kmečanje kako uvijek iznova mora stvarati ekipu i onda kad je imao najmanji promet između ulaznih-izlaznih transfera je napravio kitu u smislu igre.
     Što je bilo bilo je , na sadašnjost i budućnost se još može utjecati, povijest je iza nas...

Ponavljam; ne uspoređujem trenere, nego dvije sportske filozofije. Inače, slažem se s ovime što si napisao.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Studeni 27, 2020, 15:47:17 »
  • Vidim da svi brijete po usporedbama ona ili ova, šampionska ili najmlađa ekipa. OK, priznajem... ja sam prvi spomenuo Keka; ali spomenuo sam ga u smislu mentaliteta i elementarnog sportskog nagona "dati gol, osvojit bod(ove)". Samo to... ovoj generaciji (ponavljam, nije kanta) koja je mogla osvojiti "idealistički" za sada 1, 3, 4 ili 12 bodova rečeno je "ne morate vi ništa". U pogledu sportske motivacije to je kara.
    S time se slažem, ali mislim da je još malo rano za te zaključke.

Iako, ja bih strogo zabranio i treneru i igračima da javno komentiraju druge klubove i njihove proračune, plaće i premije. To te ne zanima, niti te treba zanimati (osim ako ne misliš srat gazdi da si potplaćen). Da smo 2017. gledali tko ima kakvu plaću, Dinamo (koji je Soudanija plaćao milijun € po sezoni) bi nas u zadnjem kolu dočekao kao prvak s 15 bodova prednosti, a mi bi bili prezadovoljni time.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #37 u: Studeni 28, 2020, 00:02:38 »
    S time se slažem, ali mislim da je još malo rano za te zaključke.

Iako, ja bih strogo zabranio i treneru i igračima da javno komentiraju druge klubove i njihove proračune, plaće i premije. To te ne zanima, niti te treba zanimati (osim ako ne misliš srat gazdi da si potplaćen). Da smo 2017. gledali tko ima kakvu plaću, Dinamo (koji je Soudanija plaćao milijun € po sezoni) bi nas u zadnjem kolu dočekao kao prvak s 15 bodova prednosti, a mi bi bili prezadovoljni time.

E to, to...

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Studeni 28, 2020, 13:44:36 »
  • Mislim kako su ove priče o Europi kao nagradi i ostale floskule ništa više nego naučeno za medije i javnost. Nekako čisto sumnjam da je to rječnik svlačionice.
    Odnosno bilo bi jako žalosno da to nije tako.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Studeni 28, 2020, 14:08:30 »
  • Sve pet, ali u ovoj našoj grupi bi bilo koja momčad iz HNL-a prolazila isto, ako ne i gore.

Jedino što zamjeram je Alkmaar, gdje je realno Rožman sve krivo postavio.  Nažalost, i na Rujevici nas s njima čeka sranje jer će oni do samog kraja biti u igri za prolaz.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Studeni 28, 2020, 15:23:54 »
  • Nemoj shvatiti ovo kao kritiku, jer ja sam poslije isto rekao nije trebao tako postaviti ali u drugu ruku krenuo se nadigravat, igrat presing, i djelomično je OK izgledalo, imali smo svoje prilike, nakon što su nam uvalili popularnu tranziciju, tj iskontrirali nas, ja sam pomislio kriva taktika, trebali smo ko protiv Sociedada, ali šta je tu je. I u toj utakmici se nismo usrali dapače porazu unatoč bilo je prilika, šteta da nemaju hladniju glavu neki naši u završnici. Pritom mislim i na ostale evropske utakmice.
    I taj jebeni covid, nije Rožmanu lako ni sastavljati momčad.
    Ja bih samo želio taj hrabri mentalitet u Hnl.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #41 u: Studeni 28, 2020, 19:42:16 »
  • Topic Rijeka - Osijek, cazzo? Šta... plitak potok?  :)