• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 5. kolo EL, Real Sociedad - Rijeka, četvrtak 03.12., 21:00  (Prikazano: 4238 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Veteran
Odg: 5. kolo EL, Real Sociedad - Rijeka, četvrtak 03.12., 21:00
« Odgovori #30 u: Prosinac 03, 2020, 23:48:31 »
  • Zadnji deset minuta nisam mogao gledati. Prčkao bezveze po mobitelu i hodao po kući. Kao kad smo gostovali u Saltzburgu. Previše je to za mene.  Ode mi srce, slezena i štitnjača.

Ma ode sve... meni ode večeras i libido. Žena mi se meškolji u krevetu, ja ju gledam, a mislim na Lončara (1:2) i Murića (nesuđenih 0:2). A ako postoji netko kome želim sprašiti kitu večeras, to je Portu.
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #31 u: Prosinac 03, 2020, 23:53:02 »
  • Da... i hvala svima, od Simona, do neposrednih proizvođača, što su se popišali po mom lošem predosjećaju za večeras. Ovo je bila prava "Bijela noć", jebeš one preseranse po "Kvarneru", šatoru Ruje ili gdje već. Za utakmice protiv Napolija govorili smo "nadrealno", meni ovo sve manje izgleda nadrealno. Počinjem vjerovati da je Rožman onaj luđak, onaj Mesija kojeg smo čekali. Još uvijek ne tvrdim da je, ali nitko mi nema pravo zabraniti sanjati i vjerovati da konačno možemo igrati i s najvećima.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Prosinac 03, 2020, 23:53:23 »
  • Ma ode sve... meni ode večeras i libido. Žena mi se meškolji u krevetu, ja ju gledam, a mislim na Lončara (1:2) i Murića (nesuđenih 0:2). A ako postoji netko kome želim sprašiti kitu večeras, to je Portu.
    Ew.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Prosinac 04, 2020, 11:56:19 »
  • Zanimljivo je da je Murić, prema Indexovoj anketi, treće najbolje ocjenjeni igrač. Nakon fenomenalnog Nevistića i Lončara (mene nije baš nešto impresionirao).
    Moj osobni dojam, osim što je momčad kao momčad odlično odigrala (pogotovo obrana) je da je posebnu čar utkamici dao Capan svojim mlaćenjem i svađenjem. Zaista je naporan igrač i vjerujem da suparnicama nije lako se s njime nositi.
    Uglavnom, da smo imali još nekog korisnog u vidu presinga i/ili kontrole lopte za ubaciti naprijed, a ne Sterlinga, još bi lakše preživjeli zadnjih desetak minuta.

Odličan posao u svakom slučaju!

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #35 u: Prosinac 04, 2020, 21:40:01 »
  • Upravo gledam cijelu partidu, onako u miru, ako ćemo se lagat.

I ča iman za reć?

https://www.youtube.com/watch?v=4_2oTFn8HLk

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #36 u: Prosinac 04, 2020, 23:14:56 »
  • Zanimljivo je da je Murić, prema Indexovoj anketi, treće najbolje ocjenjeni igrač. Nakon fenomenalnog Nevistića i Lončara (mene nije baš nešto impresionirao).
    Moj osobni dojam, osim što je momčad kao momčad odlično odigrala (pogotovo obrana) je da je posebnu čar utkamici dao Capan svojim mlaćenjem i svađenjem. Zaista je naporan igrač i vjerujem da suparnicama nije lako se s njime nositi.
    Uglavnom, da smo imali još nekog korisnog u vidu presinga i/ili kontrole lopte za ubaciti naprijed, a ne Sterlinga, još bi lakše preživjeli zadnjih desetak minuta.

Odličan posao u svakom slučaju!

Meni je danas pedeset puta palo na pamet kako ću ovdje napisat (i hvala ti što si me podsjetio) kako smo prešutjeli fantastičnu i prisebnu reakciju Capana, kad se kod gola Lončara zakucao duboko u mrežu, da onaj smotani sudac opet ne vidi neku Frankovu ruku, ili Capanovu guzicu u offside-u. Bravo Capan! A kako je htio šamarat onog kepeca umišljenog od Portu-a, na tome mu se klanjam. Jedan od najvećih igrača od zadatka, bez zajebancije. Već smo pisali o tome (o njemu) ovdje.