• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 15. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 13.12., 17:05  (Prikazano: 2435 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: 15. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 13.12., 17:05
« Odgovori #30 u: Prosinac 14, 2020, 11:10:09 »
  • Ništa, šteta zadnje dve prvenstvene doma, trebalo je bar dva boda više skupiti, a da je bilo 4 mogli bi uskliknuti: Miriše na titulu!

"Šteta" možda gledajući iz ove naknadne perspektive. Ali u biti je rezultat i bodovni saldo - fantastičan. Što se tiče pravenstva ako uspijemo na Apašu uzeti 3 boda - onda će to biti uber fantastično. A ako prođemo i Varaždin uber mega fantastično.

Što se tiče suđenja, da - rekao bih da se i Dinamovci imaju što žaliti. Ono slučajno gaženje Petkovića od strane Galovića se treba suditi i obično je to žuti karton. U tom slučaju bi to bio isključujući. Bilo je još par čudnih startova koje je mogao suditi Dinamovcima u korist. Ali isto tako je nama podjelio gomilu glupih žutih kartona. Oni Smolčiću i Galoviću su posebni iritantni. A Petkoviću da je u oba čudna slučaja dao žuti - ne bi nimalo pogrešio. Sve u svemu jako loše suđenje iz prostog razloga što je Zebec loš sudac. Čak bih rekao da je lošiji od Pajača. Što je teško izvedivo. Za Zebeca je jedan Batinić avion (iako je mega kiksao u finalu kupa u Puli).

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Prosinac 14, 2020, 12:34:02 »
  • Sad gledam koji combo, Zebec glavni a Pajač 4 sudac. Recept za kaos. To smo imali jučer.
    Ali da se referiram na suđenje, možda zvuči kao teorija urote, ali gledaj prvo naši podobijaju žute, i to za bez veze, onda su u kontroli, e sad kasnije radi nekakvu ravnotežu pa kasnije gleda kroz prste jer zna da bi zasrao svjetski i tone. A dinamovi igrači nebi dobili crveni ni da nekog glavom udare, ups.
    Petkovic ide na povlačenje hladno jer zna da neće nis dobit, Pavičića zgaze, nikom ništa.
    Ajmo o penalu, KTC kako ga je zvao komentator saplete s leđa Capana koji je bliži golu od njega i to se vidi. Obostrano guranje nije jer je Capan okrenut leđima, gužva u 16 m i to, sve razumijem, ali sjetite se svih onih penala protiv nas u Gradskom vrtu, ili još bolje da je ta situacija bila u naših 16 dali bi svirao.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 14, 2020, 12:44:43 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Prosinac 14, 2020, 13:12:54 »
  • Ajmo o penalu, KTC kako ga je zvao komentator saplete s leđa Capana koji je bliži golu od njega i to se vidi. Obostrano guranje nije jer je Capan okrenut leđima, gužva u 16 m i to, sve razumijem, ali sjetite se svih onih penala protiv nas u Gradskom vrtu, ili još bolje da je ta situacija bila u naših 16 dali bi svirao.
    Pa svirao je penal na smradu u sličnoj situaciji, zar ne? Onda je vidio pomoćnog i zaleđe pa je promjenio.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Prosinac 14, 2020, 13:18:41 »
  • Žuti Smolčiću je presmiješan. To su oni trenuci kad igrač mora biti mentalno snažan, jer ja bi se tu unio Zebecu u facu i rekao mu da je đubre bez pardona.

Nego, jesam ja ono jučer dobro čuo, Galović Gavranoviću "jebem ti mater u usta"?

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #34 u: Prosinac 14, 2020, 13:34:18 »
  • Nego, jesam ja ono jučer dobro čuo, Galović Gavranoviću "jebem ti mater u usta"?

Mislim da da  ;D

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Prosinac 14, 2020, 13:48:58 »
  • Kužiš Gnjus, promjenio je radi zaleđa jer penal je bio bio čisti, i ako se ne varam ta situacija je bila prije Capanove tako da po meni dobiva još više na značenju. I to je bilo još uvijek naše vodstvo.
    Niko nije ni spomenuo tu situaciju. Nisam doma pa neznam jesu li po emisijama spominjali to.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Prosinac 14, 2020, 16:47:56 »

• Travnjaci i podloga imaju svoj vijek trajanja tako da do zamjene mora doći vjerojatno uskoro.Travnjak Rujevice već neko vrijeme nije kao na početku iako (tako je pisalo) o njemu vodi brigu ista firma koja brine o Maksimirskom travnjaku i koja tamo radi super posao.
    Isto tako ako me sjećanje ne vara, nama je promijenjen travnjak u onoj akciji HNSa pred dvije sezone.
    Možda se tada nešto poremetilo jer ni pokrov nije idealno zazelenjen i ima djelova na kojima se vidi raubanje. Nadam se samo da se na tom travnjaku ne trenira jer onda priča o idealnom travnjaku nema smisla.

Ja mialim  da se nama nije tada mjenjao teren , Nama je travnjak isti od prvoga dana , kako pisu vrijeme trajanja 5-7 godina, znaci vrijeme je za novi
    Nešto se spominjalo tada, vjerojatno sam pobrako i krivo zapamtio. Bilo bi super da su nofci u HNSu negdje rezervirani sa strane pa da nam ulete s kakvim postotkom u zamjenu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Prosinac 14, 2020, 17:28:45 »
  • Utakmica jučer - prvo poluvrijeme osim prvih 20ak sekundi  8)  za prste polizati, drugo poluvrijeme za zaborav.
    Ne znam nisam najbolje skužio, ali što je Dinamo napravio toliko u drugom da su izgledali bolje od Napolia i Sociedada?
    Hajrović ih je digao baš očigledno, Ivanušec tada ušao više u sredinu, a Petković stao bliže zadnjoj liniji. Naši pak izgledali kao da su od svake lopte metar/dva predaleko.

Sudac je nažalost bio na svojoj razini, znači nula.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #39 u: Prosinac 14, 2020, 21:50:23 »
  • Kaže Strahonja u  Stadionu...

"Generalno prolazno suđenje".

Minorizirao je sve što je mogao nauštrb Rijeke. Onako u maniri hita vazdazelenih Fugeesa. Killing Me Softly.

Ništa nova, nova.

U modernom rječniku poslužio se terminom znanim kao "spin doctor".

Što je to zauprav?

Te ništice karaktera jako vole odigratii spinove, ali ne one teniske ili stolnoteniske, već one verbalnog karaktera.

Pojam spin pomodni je termin koji se često koristi. Radi se o formi propagande kojom se nastoji izmanipulirati javnost i prikazati neke osobe, događaje ili proizvode boljim i drugačijim nego što stvarno jesu. Gle čuda, ali na agramerskom ili purgerskom izričaju pojam spin označuje švindleraj ili vrtirepstvo, a ponajviše prevarantstvo.

“Laži, laži i laži i postat će istina“. Svojedobno je govorio odvratni i zli doktor Paul Josepf Goebbells njemački političar i ministar propagande, veliki talent za govorništvo. Jednom je prilikom rekao da narod može kontrolirati kao što svira klavir i da će oni plesati kako on svira.

“Dobra propaganda je ona koja vodi ka uspjehu, a loša je ona koja ne može ispuniti očekivani učinak. Zadatak propagande nije da bude inteligentna, već da bude uspješna“.
    Još je govorio taj retardirani šepavac i manipulator.

Strahonja je dobio angažman u toj prisavskoj emisiji da jednostavno bude, samo još jedan lutak na koncu.

Rikverc osiguran.

Od velikog naizgled, ali zapravo malog, moralno ništičavog "Master of Puppets" obožavatelja Divice Marije i metal sastava Metallica s trenutačnom adresom u Međugorju.