• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 19. kolo HNL-a, Rijeka - Šibenik, srijeda 03.02., 17:05  (Prikazano: 1697 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Veteran
Odg: 19. kolo HNL-a, Rijeka - Šibenik, srijeda 03.02., 17:05
« Odgovori #75 u: Veljača 04, 2021, 22:58:27 »
  • Nigdje nisam rekao da nam se Tomo rugao, samo da je bio najbrijan i nije se suzdržavao kod proslave. I opet, Tomo je Ajdukovo dite i tu mu se nije imalo šta zamjeriti.

Ma znam da nisi... ja sam ga malo branio, jer mu je naša epizoda čista petica, osim finala kupa u Splitu 2005.
    29.08.2013., proud to be there

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #76 u: Veljača 04, 2021, 23:23:10 »
  • U pozadini iza svega stoji Pripuz, a gura se ili Kosa ili Meštra u HNS

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #77 u: Veljača 04, 2021, 23:37:00 »
  • https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/kulusic-se-hvatao-za-ono-malo-kose-i-pitao-sto-se-dogada-miskovic-dalic-skupa-gledali-sou-u-rijeci-15048147
    Sve bolje i bolje
    Poprilično eksplicitno i direktno govori. Čekao je dugo s ovom šakom o stol.

Ne sviđa mi se ovo baš, makar znam da su ovakve izjave i lupanja šakom o stol mokri snovi za pola navijača (i foruma). Jedna stvar je ukazati na greške, kazniti i smijeniti neke suce zbog toga, može se i bit ljut itd... a nešto sasvim drugo je tvrditi da netko namjerno napada određene klubove i "koristi suce" za to.

Ako ima konkretne dokaze i zna sve, onda se s tim ide u DORH, a ne u novine. Ako ne zna i samo galami jer je živčan (kao i ostali navijači) onda je pogazio ono što je govorio godinama. A sumnjam da zna nešto jer ne vjerujem da je tip koji bi takve stvari ikada tolerirao. I iskreno ne vjerujem baš u neku mega zavjeru Osječana protiv pola lige i mislim da su suci veliko većinom jednostavno loši, što se puno puta dokazalo.

Ali ajde, nadajmo se da će nešto dobro izaći iz svega ovog i da ima neki konkretan plan što dalje. Jer nakon ovakvih izjava nema baš povlačenja.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #78 u: Veljača 04, 2021, 23:47:46 »
  • I iskreno ne vjerujem baš u neku mega zavjeru Osječana protiv pola lige i mislim da su suci veliko većinom jednostavno loši, što se puno puta dokazalo.

Ovo je držalo vodu prije uvođenja VAR-a. Sad više ne drži.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #79 u: Veljača 05, 2021, 06:55:30 »
  • Ako su velikom vecinom suci iskljucivo losi kako to da ne grijese na stetu nk bezlicnog? Ima ovdje tko prati sve utakmice HNL-a pa nek mi kaze kakvo sudjenje ima nk bezlicni?
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Veljača 05, 2021, 09:48:05 »
  • Ne znam tko je naručitelj ovih sudačkih "marifetluka", ali nikako ne mogu prožvakati tezu da se Dinamo odjednom nalazi na strani oštećenih. Pa Mamić je Darth Vader HNL galaksije već 20 godina, prije njega Canjuga, mislim stvarno... Da Mišković njih spominje u kontekstu žrtve sudaca mi je degutantno. Bilo koga ali ne njih.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #82 u: Veljača 05, 2021, 09:58:49 »
  • Ako su velikom vecinom suci iskljucivo losi kako to da ne grijese na stetu nk bezlicnog? Ima ovdje tko prati sve utakmice HNL-a pa nek mi kaze kakvo sudjenje ima nk bezlicni?
    Mislim da NK Bezlični ove godine još nije imao prigovora, ali su zato drugi imali prigovore nakon utakmica s njima, tako da...

Dakle u tri od zadnje četiri naše utakmice žrtve smo radikalnih sudačkih previda za kakve smo mislili da uvođenjem VAR-a više neće uopće biti mogući. S obzirom na alate koji su na raspolaganju, i jednom je previše. Dvaput je sumnjivo, a triput je potpuno jasno šta se radi.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/otkrivamo-kakav-se-gaf-zapravo-dogodio-u-var-sobi-miskovic-je-u-pravu-no-ne-smije-on-cistiti-taj-nered-15048199
    Pazi ti to, oni OTKRIVAJU... Nekakvih 12 sati nakon što je to NL otkrio prije njih.  ;D

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Veljača 05, 2021, 12:01:54 »
  • https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/otkrivamo-kakav-se-gaf-zapravo-dogodio-u-var-sobi-miskovic-je-u-pravu-no-ne-smije-on-cistiti-taj-nered-15048199
    Ja ne kužim autora. Podržava Miškovića da se raspusti i stavi na nove noge sudačka organizacija, ali da to ne radi HNS, ali ipak od HNSa to očekuje. malo je zabrijao i nije do kraja napisao stav.

"Zato apsolutno podržavam Miškovićeve riječi. Sudačku organizaciju doista treba žestoko počistiti, a potom osoviti na čvrste i neovisne noge. Međutim, to nikako ne bi smjeli raditi Mišković, Črnko, Dinamo ili Slaven Belupo. UEFA im to strogo zabranjuje. S jako dobrim razlogom. Prvi korak je odmaknuti suce od bilo kakvog utjecaja Izvršnog odbora jer u njemu sjede ljudi iz klubova. Potom izabrati najviše 30-ak sudaca koji bi dobili mandat za suđenje u Prvoj i Drugoj HNL jer tako to rade ozbiljne nogometne zemlje. Imaju zajedničke liste."

Autor živi u zabludi ako misli da će sama sudačka organizacija, samu sebe promijeniti. Njih treba netko drugi maknuti, postaviti par sposobnih i onda napraviti ovo što spominje. Neovisan rad. Samo znamo što i kako je kod nas i recimo u neovisnom sudstvu pa imamo suce koji su "nesposobni" ispuniti imovinsku karticu.
    Dakle suci bi trebali biti neovisni, ali ipak podložni kritici prema svom radu i s mehanizmima koji bi im sutra onemogućili ikakav ucjenjivački odnos prema HNSu i klubovima.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #84 u: Veljača 05, 2021, 13:58:48 »
  • Ne znam tko je naručitelj ovih sudačkih "marifetluka", ali nikako ne mogu prožvakati tezu da se Dinamo odjednom nalazi na strani oštećenih. Pa Mamić je Darth Vader HNL galaksije već 20 godina, prije njega Canjuga, mislim stvarno... Da Mišković njih spominje u kontekstu žrtve sudaca mi je degutantno. Bilo koga ali ne njih.

Tako je... bravo! I "d" je napisao nešto što mi je 100% sjelo, pa nemam što dodati.
    29.08.2013., proud to be there

Offline delgadillo

• Junior
    « Odgovori #85 u: Veljača 05, 2021, 16:58:57 »
  • U pozadini iza svega stoji Pripuz, a gura se ili Kosa ili Meštra u HNS

Hvala tatta.