• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 18. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, nedjelja 31.01., 17:05  (Prikazano: 2269 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: 18. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, nedjelja 31.01., 17:05
« Odgovori #30 u: Siječanj 31, 2021, 19:03:26 »
  • Crveni Capanu jer su ga ovi iz gorice gurnuli i on nehotice zakačio laktom u gužvi igrača. To je jedino vidio na VARu. Koji debil. Ovo klub ipak ne smije prešutjeti i samo tako pustiti.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #31 u: Siječanj 31, 2021, 19:04:24 »
  • Hoće li više klub sterati ovog jovića u 3PM svaka utakmica koju sudi problematična i s repovima.

nek steraju u 3PM i dinamovog golmana zbog kojeg smo primili 2.gol, stefulja takodjer nek odjebu. Nek se za dinamo uigravaju u nekom drugom klubu.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Siječanj 31, 2021, 19:04:47 »
  • Slijedeću utakmicu protiv gorice očekujem da ih prebijemo, hebe mi se za rezultat, hoću da nas zapamte po batinama.

Yeah right.
    Moja želja, ti zaželi sebi svoju neostvarivu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Siječanj 31, 2021, 19:07:11 »
  • Hoće li više klub sterati ovog jovića u 3PM svaka utakmica koju sudi problematična i s repovima.

nek steraju u 3PM i dinamovog golmana zbog kojeg smo primili 2.gol, stefulja takodjer nek odjebu. Nek se za dinamo uigravaju u nekom drugom klubu.
    Podržavam te u prijedlogu. Naše igrače inače ne kritiziram na forumu, a pošto ovi više nisu naši smijem primjetiti da Stepenica više nije imao možda 2 točna ubačaja.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Siječanj 31, 2021, 19:08:24 »
  • Veliki mag Oreščanin neka bolje ode zapalit svijeću jer ni sam ne zna kako nas je dobio, a ne što kenja.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Siječanj 31, 2021, 19:12:23 »
  • Bome ja ne razumijem kako trener Rijeke nakon ovakve utakmice može biti ovako smiren i probran. Svaka čast, zen majstor.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Siječanj 31, 2021, 19:14:24 »
  • Slijedeću utakmicu protiv gorice očekujem da ih prebijemo, hebe mi se za rezultat, hoću da nas zapamte po batinama.

Yeah right.
    Moja želja, ti zaželi sebi svoju neostvarivu.

To je i moja zelja, ali kao sto si rekao neostvariva. Odatle moja reakcija, bez lose namjere. Imam dojam da je u klubu negdje odozgo postavljena doktrina da nema protestiranja na terenu, nema reakcije na provokacije i grube faulove, drugim rijecima janjci za klanje. Fale mi Romic i Kljajic.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Siječanj 31, 2021, 19:15:00 »
  • Vado, poanta je u tome da nas Gorica svaki put pusti da se razmašemo, a onda nas ubije. Svaki jebeni put. Koja korist od toga da ih 27 minuta nismo pustili preko centra? Jednom ih cijelo prvo poluvrijeme nismo pustili preko centra pa smo izgubili mislim 3-1.

Možemo mi sad pričati o nesreći, ali jedan autogol u porazu 0-2 nije ne znam šta.

Sori, teško je ovo za progutat.

To je njihova igra i tako nas nakantaju. Naša je igra da gradimo igru. Mi smo pokušali graditi, bilo je lijepih akcija u tih prvih pola sata. Odličnih prilika. Do autogola. I onda još jednog. Nisu nas oni dobili. Dobili smo se sami.
    A što se tiče prebijanja. Nakon svih ovih sranja s Goricom zaista se i ja nadam da ćemo ih namlatiti. Više mi rezultat nije ni bitan. Ionako ćemo biti četvrti.

Što se tiče suđenja. Nekoliko grešaka:
    - igranje rukom u 16m je mogao biti penal
    - faul nad Menalom (čini mi se) je trebao biti penal
    - Capan nije trebao dobiti crveni jer nije potegao lakat nego su ga gurnuli.

K tome, Jović je najprije krenuo prema žutom za onaj pogibeljni start, a tek kad je krenula frka je brzo izvukao crveni.

I k tome zaista mi se ne gledaju igrači koje uvježbavamo Dinamu, a k tome igraju nezainteresirano. Ne mogu to probaviti.

Loše. I bit će gore.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2021, 19:20:06 od Vado mangnar »

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Siječanj 31, 2021, 19:29:27 »
  • Loše. I bit će gore.

Ma bit će super, 99% da četvrto mjesto vodi u Europu. Naš cilj je već praktički ostvaren, ostatak sezone nam je formalnost.

Mi smo ovdje debili koji se nerviramo.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #39 u: Siječanj 31, 2021, 19:33:57 »
  • Puno puta smo mogli prigovoriti sto šta za izvedbu Rijeke.

Mi smo pokušali, nitko ne može reci da nije bilo truda, igre i prilika.

Dobili smo gol iz prilike kojoj je prethodila opasna kontra.
    Gorica je kontraska ekipa i sve je išlo na njen mlin.
    Najlošije smo izgledali od primljenog gola do kraja poluvremena, a u tom smo im trenutku i loptu dali.
    Svima se može nešto prigovoriti, ali po kojem je ključu tu Simon kriv.

Gorica je nadevetala i Hajduka i Osijeka i Dinama. Imamo još tri utkqmice sa njima.
    Za razliku od ostlaih, casa mi je uvijek na pola puna.
    Bit će sto bude. Ne bih ja sad potpisivao 4-tu poziciju.
    Negdje će se ovo vratiti. Život je klackalica. Doći će u sredinu na kraju.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #40 u: Siječanj 31, 2021, 19:44:17 »
  • Puno puta smo mogli prigovoriti sto šta za izvedbu Rijeke.

Mi smo pokušali, nitko ne može reci da nije bilo truda, igre i prilika.

Dobili smo gol iz prilike kojoj je prethodila opasna kontra.
    Gorica je kontraska ekipa i sve je išlo na njen mlin.
    Najlošije smo izgledali od primljenog gola do kraja poluvremena, a u tom smo im trenutku i loptu dali.
    Svima se može nešto prigovoriti, ali po kojem je ključu tu Simon kriv.

Gorica je nadevetala i Hajduka i Osijeka i Dinama. Imamo još tri utkqmice sa njima.
    Za razliku od ostlaih, casa mi je uvijek na pola puna.
    Bit će sto bude. Ne bih ja sad potpisivao 4-tu poziciju.
    Negdje će se ovo vratiti. Život je klackalica. Doći će u sredinu na kraju.

ma baš to, u par dana smo došli od genijalne ekipe i trenera koji napadaju naslov do ovakvog defetizma. a zato jer smo si nesretno zabili 2 gola, promašili 20 šuteva na njihov gol, začinjeno s odličnim izdanjem njihovog golmana i lošim izdanjem jovića.

bilo je danas dobrih stvari više nego loših, ali jebiga, to je jedna od onih utakmica kad te neće pa neće. a protivnika hoće i bok. dešavat će nam se toga i još jer nemamo mega iskusnu i uigranu ekipu prekaljenih igrača nego najmlađu ekipu lige. to stalno ponavljaju i rožman i miško i nije nikakva floskula. bit će genijalnih pobjeda, ali i nespretnih poraza, pogotovo u ovom ubitačnom rasporedu. ne igramo loše, ali ne možemo ni očekivat da ćemo dobit sve do kraja.

i meni je užasno ovako izgubit i šteta da se nismo približili vrhu tablice, ali nismo još odigrali ni pola prvenstva, svi kiksaju na sve strane i bit će tu još svega. glavu gore i za 3 dana je nova prilika.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Siječanj 31, 2021, 19:47:26 »
  • svi kiksaju na sve strane 
    Osim Osijeka.

Odrekao bih se svega ove sezone, trofeja, Europe, samo da ih izbacimo iz kupa. Po mogućnosti na krađu, što veću to bolju.

Edit: Teorija zavjere dana - Moro je primio pare od Šarana da nas skrati za Mudražiju.   8)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2021, 19:51:59 od Fornax »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Siječanj 31, 2021, 19:50:01 »
  • Rožmana se nikako ne može kriviti za ovaj poraz. Do prvog gola je bilo baš dobro. Na kraju smo imali 19 udaraca prema golu, 8 u okvir i ne znam koliko blokiranih koji se ne broje (što je užasno glupo jer itekako se uklapaju u statistiku, ali to je već druga tema). Danas Andrijaševića nije išlo. Imao je 5-6 udaraca i sve je obranjeno osim onoga koji je nama zabio. Nama nedostaje netko da daje golove i to je danas došlo do izražaja.

Što se tiče četvrtog mjesta ja zaista mislim da ćemo tamo i završiti. Dinamo i Osijek možda sada igraju loše, ali bodove uzimaju konstantno. Gorice igra dobro i uzima bodove. Na dobrom je putu. Mi igramo dobro, ali prosipamo bodove. Istina je da je dugo pravenstvo i da imamo još tri utakmice s Goricom, ali... rezultatski nas baš i ne ide.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Siječanj 31, 2021, 19:52:49 »
  • To je i moja zelja, ali kao sto si rekao neostvariva. Odatle moja reakcija, bez lose namjere.
    Ne brini, trebao je biti ;) na kraju. Ako nam ovi jedu živce ne znači da ih moramo do kraja ozbiljno doživljavati.

Da me se krivo ne razumije, nisam ljut na naše što se igre tiče jer danas smo realno izgubili bezveze. Ljut sam na suca koji je opet morao ispasti primadona, ljut na guzičare koji nas redovito dobiju, a da ni sami ne znaju kako i malo na naš stav prema ovo dvoje nabrojanih.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2021, 19:59:56 od D2 »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Siječanj 31, 2021, 19:57:23 »
  • Želim biti optimističan.
    Penal na Bockaju jučer je isti kao što je bio start na Menalu. Nama nije svirano.
    Ništa nije danas ulazilo,kako smo u nekim utakmicama imali sreće tako danas ništa.
    I pridružujem se ekipi koja želi Nevu i Štefulja na klupi. Radije nek se Roko uigrava s momčadi.
    Sad se iskreno osjećam još gore jer inače ne radimo šanse protiv Gorice kao što smo imali danas.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo