• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 18. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, nedjelja 31.01., 17:05  (Prikazano: 2265 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: 18. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, nedjelja 31.01., 17:05
« Odgovori #75 u: Veljača 01, 2021, 14:35:50 »
  • Opet imam dosta "posla"... da ne odgovaram svakome pojedinačno;
    .....
    Hmm možda sam trebao pročitati sve do kraja pa ne bi ponavljao što si ti u ovom postu napisao.
    « Zadnja izmjena: Veljača 01, 2021, 14:39:46 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Veljača 01, 2021, 20:40:28 »
  • Kad se već spominju reakcije na sudačke odluke koje vode završetku karijere, evo jednog kurioziteta. Nisam nikad zaboravio kako je igrač Hrvatskog dragovoljca još tamo 90-tih doslovno nokautirao suca Darka Cvitkovića na utakmici HNL-a, čini mi se glavom u glavu. Samo sam se sjećao da se zvao Lončar i da se tada spominjala moguća doživotna zabrana igranja. Sad sam malo proguglao i izronili su zanimljivi detalji. Kao prvo, isključen je na utakmici protiv Kroacije, a povod za reakciju je bio dosuđen penal na Cvitanoviću. Tko bi rekao, ha? ::) Nisam uspio pronaći što je bilo dalje s njegovom igračkom karijerom, ali vidim da ga ubrajaju u legende Širokog, pa pretpostavljam da je nastavio igrati za njih. I sad šlag na kraju: on ima sina. Zove se Stjepan Lončar i igra u Rijeci.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #78 u: Veljača 01, 2021, 21:16:20 »

• Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #79 u: Veljača 01, 2021, 21:41:25 »
  • Kad se već spominju reakcije na sudačke odluke koje vode završetku karijere, evo jednog kurioziteta. Nisam nikad zaboravio kako je igrač Hrvatskog dragovoljca još tamo 90-tih doslovno nokautirao suca Darka Cvitkovića na utakmici HNL-a, čini mi se glavom u glavu. Samo sam se sjećao da se zvao Lončar i da se tada spominjala moguća doživotna zabrana igranja. Sad sam malo proguglao i izronili su zanimljivi detalji. Kao prvo, isključen je na utakmici protiv Kroacije, a povod za reakciju je bio dosuđen penal na Cvitanoviću. Tko bi rekao, ha? ::) Nisam uspio pronaći što je bilo dalje s njegovom igračkom karijerom, ali vidim da ga ubrajaju u legende Širokog, pa pretpostavljam da je nastavio igrati za njih. I sad šlag na kraju: on ima sina. Zove se Stjepan Lončar i igra u Rijeci.

Nije mi jasno kako nitko ne reagira na otkriće godine, ako ne i više... SVAKA ČAST, MAJSTORE !!!!! Sjećam se te žventule jako dobro, nije bila glava u glavu. Čak, istini za volju, nije bilo ni nešto herojski. U nekoj gužvi, kad su opkolili suca, jedna ruka je poletjela, pa ono... skoro s leđa.

Nakon utakmice Stjepan Spajić govorio je da je povrijedio čast Hrvatskog Dragovoljca i da taj nikad više neće igrati u Dragovoljcu (prije negoli ga je HNS kaznio) i još je nadodao "ja niti ne znam tko je taj... ne znam ni kako se zove"  :)

Izgleda da je taj incidentan igrač sinu dao ime po Spajiću  :)
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #80 u: Veljača 01, 2021, 21:49:40 »
  • OK... sad vidim da je u SN nedavno (prije dva-tri tjedna) u razgovoru s našim Lončarom spomenut taj detalj, kako mu je stari suspendiran u HNL-u. Znači i nije neko najveće otkriće, ali svejedno bravo!
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #81 u: Veljača 01, 2021, 21:52:42 »
  • Briljantno sročen post, punchline ostavljen za sam kraj. Baš te opiči kao cigla u glavu.  :D

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #82 u: Veljača 01, 2021, 22:37:54 »
  • Fora crtica river ;)

Ako cemo iskreno, meni ono nije penal; pa on nije isao rukom na loptu, slucajno mu se odbila a ruka je bila u prirodnom polozaju. To je genealno debilno pravilo te ruke i olako dosuđivanje penala zbog njih. Ona situacija na Menalu je po meni prije penal.
    Ali konkretno, ako govorimo o suđenju meni je problematicno kad ja vidim namjeru, ovdje ja nisam vidio namjeru da nas Jovic osteti. Recimo u Varazdinu sam imao takav dojam.
    A sto se tice nasih; Stefulj je vec dugo van svake forme ali ako bi birao igraca koji nekako najmanje pridonosi ekipi, onda bi to bio Kulenovic koji je nakon dobre prve dvije-tri utakmice totalno izgubljen.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Veljača 01, 2021, 23:18:07 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/strahonja-potvrdio-da-je-jovic-zakinuo-rijeku-za-jedanaesterac-opravdano-je-iskljucenje-mora-i-capana/?meta_refresh=true

Znači dvoje tzv sudačkih autoriteta su rekli da je penal ruka Suka, ne kužim kako nije penal faul na Menalu a na Bockaju je, smrdljivi smradovi.

Igrali dobro ili loše, briga me ali napravljene su velike greške kontra nas i to boli.

Ovo za Lončara nisam znao, jedan od dražih igrača, a sada mi je još draži, na juniora mislim.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #84 u: Veljača 02, 2021, 07:03:50 »

Wow!! Dao bih ti 3 plusa za ovo da mogu  :)

A za Jovića i penal - no shit Sherlock. Zato sam i pitao ovdje kakvo je to mrtvo pravilo da ako se od igrača odbije u ruku nije penal. Posebna pravila za Rijeku, dobro je Mance jučer rekao.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #85 u: Veljača 02, 2021, 07:51:06 »
  • Hvala na pozitivnim reakcijama. Meni je nogomet zanimljiv između ostalog, a možda zapravo iznad svega, zbog ovakvih štorija. :)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #86 u: Veljača 02, 2021, 08:38:35 »
  • Ako cemo iskreno, meni ono nije penal; pa on nije isao rukom na loptu, slucajno mu se odbila a ruka je bila u prirodnom polozaju. To je genealno debilno pravilo te ruke i olako dosuđivanje penala zbog njih. ...

Ako mu je ono prirodan položaj ruke, onda liku treba čestitati kad je uspio stvoriti solidnu karijeru u profesionalnom nogometu s takvom tjelesnom manom.
    Troleru  ;D ;D ;D ;D
    NHF
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #87 u: Veljača 02, 2021, 08:56:15 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/s-rujevice-su-poslali-prigovor-na-iskljucenje-luke-capana-bijeli-traze-da-mu-se-ponisti-crveni-karton/

Iako svi znamo kako će ovo završiti, barem su poslali službeno žalbu. Ništa ne košta, ali na kraju imaš dokumentaciju pa kad danas-sutra bubneš na stol s par kila papira nije svejedno ili ako dođeš sa praznim rukama.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #89 u: Veljača 03, 2021, 10:58:06 »
  • https://www.novilist.hr/sport/epilog-sukoba-na-kraju-utakmice-rijeke-i-gorice-capanu-jedna-utakmica-kazne-moru-dvije/
    Totalno iritirajuća odluka koja ne vodi nikamo. Ili kaži da je bila namjera i odrapi 2 tekme Capanu ili kaži da je sudac pogriješio - ne u žaru momenta nego nakon pregleda VAR-om - i pošalji ga na hlađenje.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2