• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 18. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, nedjelja 31.01., 17:05  (Prikazano: 1415 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
Odg: 18. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, nedjelja 31.01., 17:05
« Odgovori #45 u: Siječanj 31, 2021, 21:21:45 »
  • Sučić:

Andrijaševićev nesretni autogol i Nevistićevo dodavanje Lovriću su "slabosti riječke obrane". Okej.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #46 u: Siječanj 31, 2021, 22:39:31 »
  • Sad sam tek došao doma, pročitao što pišete. Najprije sam mislio odgovoriti na jedan post, pa na dva, pa više, a to bi me odvelo u debeli offside.

Najviše mi se mota po glavi ono što je River napisao "kao da je neka doktrina u klubu da se ne smije protestirati...". Ma to... pička mu materina, pa Miško i ekipa; jel' vidite da nam to već čini (pre)veliku štetu?!? U redu je biti gospodin, ali ono... daj Grezdi da te šamara u tvojoj kući, daj cijelom Osijeku da ti prostački nesportski dernek radi u tvojoj kući, daj sucima da ti ništa ne sviraju, daj VAR-u da ne gleda kad mu se ne gleda, daj Mamiću da te trpa u džep kao lizalicu, daj Štefulju da u iz našeg dresa promovira Dinamo... pa daj onda sve nek' ide u pičku materinu.

A sve po paprenoj cijeni. Gledao sam ja Rijeku i na 11. mjestu HNL-a, gledao sam je i kao 5-godišnjak u drugoj ligi, sve OK. Ali onda sam gledao za džaba. Za koncert Stonesa dajem 300 eura, a za "Pero Perić trio" 20 kn. Ali dat ću više kurac 3 soma kuna za sezonu u kojoj ću priznati Gorici da je bolja od nas. Neću i nisam jedini. Za ove pare imam pravo tražiti kvalitetan produkt.

Neki su rekli kako danas nismo imali sreće, kako smo se trudili. OK... ja nemam pojma kad sam u mom radnom životu pokušao sebe opravdati "trudio sam se". Ili sam obavio, ili nisam. Trudim se posao obaviti kako treba. I plaćen sam po učinku, ne po trudu. Tako da bih ja (a vi, naravno, imate pravo kako god vam drago) lijepo mačku o rep priču o trudu. Možda se trudimo, a ne ide nam, jer nemamo killera. Zašto ga nemamo, ne znam. Netko skautira, netko kupuje i prodaje, a netko i radi s djecom, pa nek' oni vide zašto ne ide.

Na putu za doma čujem se s frendom i kaže mi "govori mi kum da igramo k'o Hajduk... jurimo, nasrćemo, popušimo, pa opet jurimo, pa još jednom popušimo, a onda jurimo i gubimo glavu". Strah me je da to i nije tako loša usporedba.
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #47 u: Siječanj 31, 2021, 23:33:12 »
  • I... moram to registrirati - ova trgovina s Dinamom izazvala je reakciju u tri p.m. Štefa nigdje, a Nevistić u oblacima. Bojim se pomisliti što bi danas bilo da je na tribinama bilo 4 soma ljudi. Nadam se samo da se ne bi pobili međusobno.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #48 u: Siječanj 31, 2021, 23:45:31 »
  • Jedino rješenje je da se Nevistića i Štefulja više ne stavlja na kraju krajeva imamo Prkija imamo i Jurišića pa i Travalju dakle ne vidim razlog da se ovu dvojicu dinamovaca više stavlja.
    Od 3.mjesta ja ne bih odustao čak možda i više iako su Dinamo i Osijek ipak u maloj prednosti. Trebat će i sreće, a i suci nam kao i obično nisu naklonjeni i po tom pitanju bi trebalo reagirat.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Siječanj 31, 2021, 23:51:36 »
  • Nevistić i Štefulj će biti standardni do kraja sezone, mislim da nam je to svima jasno. Da su normalne okolnosti i da su tribine otvorene priča bi bila možda malo drugačija, ali budimo pošteni, da su tribine otvorene, puno toga bi bilo drugačije.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #50 u: Veljača 01, 2021, 01:00:25 »
  • Nažalost da to je surova stvarnost. Tribine se neće po svemu sudeći otvorit prije sezone 2021/22 znači cijepljenje pa tek onda na utakmice, nažalost to je tako znači negdje do 7.mj

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Veljača 01, 2021, 08:53:58 »
  • Nažalost da to je surova stvarnost. Tribine se neće po svemu sudeći otvorit prije sezone 2021/22 znači cijepljenje pa tek onda na utakmice, nažalost to je tako znači negdje do 7.mj
    Bojim se da su prognoze malo pesimističnije od toga. Euro bez gledatelja je svakim danom sve izgledniji. Cjepiva nema, ono kojeg smo mi naručili najviše je po zadnjim saznanjima neučinkovito upravo kod najugroženijih skupina. Priča se i o trećem valu najesen.

Ja se ne bih previše nadao povratku na stadion prije proljeća iduće godine.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #52 u: Veljača 01, 2021, 09:07:24 »
  • Baš mi je loše sjeo poraz jučer. 19 udaraca, 8 u okvir, 15 kornera, mislim da smo u najmanju ruku zaslužili X. Ovi ne da su nam crna mačka, nego kriptonit.

Vidim da nitko ne komentira onu njihovu ruku u 16m, postoji neko pravilo po kojem to nije penal?

I kapa dole Capanu, opraštam mu sve glupo skrivljene penale. Tako se zauzima za svoju ekipu. Netko će reći nepotrebno, ja kažem bravo.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Veljača 01, 2021, 09:12:25 »
  • Komentirali smo i ruku i faul nad Menalom. Što reći? Užasno iritira da iz utakmice u utakmicu većina sumnjivih odluka ide u našu štetu. Osobno ne mislim da se radi o nekoj sudačkoj zavjeri, prije bih rekao da je u pitanju nekvaliteta sudaca i njihovo padanje pod utjecaj na zadnju galamu koju je podigao jedan od moćnika u medijima.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Veljača 01, 2021, 09:28:10 »
  • I kapa dole Capanu, opraštam mu sve glupo skrivljene penale. Tako se zauzima za svoju ekipu. Netko će reći nepotrebno, ja kažem bravo.
    Meni je on bog nakon ovoga. Zadnji tračak stava i karaktera u ovom klubu odrezanih muda.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #55 u: Veljača 01, 2021, 09:42:33 »
  • Vidim da nitko ne komentira onu njihovu ruku u 16m, postoji neko pravilo po kojem to nije penal?

Komentator je par puta ponovio da nije penal ako se lopta odbije od igračeve noge u ruku i da se očito zato nije oglasio ni sudac ni VAR. Koliko znam to je pravilo, makar nisam išao provjeravati ali sumnjam da je komentator to izmislio.

A za Menalov pad mi je čudno / možda indikativno, da ni on sam nije niti pogledao prema sucu kad je pao. Na prvu se i meni činilo kao faul, ali ako igrač niti ne pomisli da traži penal onda moguće da nije niš bilo, bo. S druge strane, to ne znači da možda nije trebao probat napravit pritisak na suca.
    « Zadnja izmjena: Veljača 01, 2021, 09:44:11 od d »

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Veljača 01, 2021, 09:45:40 »
  • Slušate Mancea na PSK? Falio mi je.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #57 u: Veljača 01, 2021, 10:23:18 »
  • Otvorio je dušu poprilično. Mance uno di noi.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #58 u: Veljača 01, 2021, 11:48:14 »
  • Otvorio je dušu poprilično. Mance uno di noi.

Kako se uzme. Meni je on drag dečko, ali jednu stvar ne kužim: otvoriš dušu, zajebavaš se s Ferlinom, ironično primjećuješ da bi u pravilniku slobodno moglo još pisati i "... ukoliko je u šesnaestercu Rijekinih protivnika".

Čekaj malo... galamiš Ferlinu u slušalicu, govoriš kao uno di noi, a na terenu ne smiješ reagirati i moraš prihvatiti svaku odluku i sudaca i komisije i tvrdiš da ne možeš ništa promijeniti...

Pa what's the point? Onda se preseli nama na tribine, jebi majku svima od reda i to je to.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #59 u: Veljača 01, 2021, 11:58:08 »
  • I još nešto; pritisak na suca na terenu UVIJEK daje rezultata. Možda nije jedino u slučaju Ovrebo. Upravo iz razloga što su i suci ljudi od krvi i mesa, točno onako kakao naši kažu. To je amen, garant... ne možeš ti normalno funkcionirati kad ti se 20 njih unosi u facu i jebe ti majku.

Pa i taj Ovrebo je Drogbi na kraju utakmice dao žuti, ovaj mu cijelim putem do svlačionice galami i prijeti, ali crveni Ovrebo nije pokazao. I gutao knedle kao som.

Kao što je i Daniel Šarić 2004. prošao nekažnjeno, ako se sjećate Vitkovića na Kantridi. Nije nam u polufinalu kupa s Dinamom (jebote, gle čuda???) svirao penal nakon odbojkaškog dlana u Dinamovom šesnaestercu, pet minuta prije kraja, kad nam je gol trebao za prolaz u finale. Toliko je očito bilo da sam tad vidio scenu, nikad prije, nikad poslije. CIJELA naša klupa utrčala je u teren, na čelu s Katalinićem. Da... i on. U nastavku akcije Šarić pokosi s leđa plavoga koji je krenuo u kontru. Sudac svira faul i zove Šarića koji mu je okrenuo leđa i udaljuje se od njega. Šarić još i odmahuje rukama i sočno ga šalje u pičku materinu. Jednom, drugi put, treći put.

Je li dobio crveni Šarić? A-a. Jel' se Vitković usr'o? Je.