• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 9. kolo HNL-a, Gorica - Rijeka, srijeda 17.02., 17:00  (Prikazano: 1940 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online goginho

• Forza Fiume
Odg: 9. kolo HNL-a, Gorica - Rijeka, srijeda 17.02., 17:00
« Odgovori #45 u: Ožujak 01, 2021, 11:03:28 »
  • Znam da sam vjerojatno dosadan i ponavljam kao papagaj, ali po meni stvarno svaki razgovor i dojam o našoj igri treba gledati kroz prizmu broja odigranih utakmica.

Naravno, nije to isključivi početak i kraj priče, ali se ne smije ni izostaviti, jer i puno, puno bolje i spremnije ekipe od nas imaju problema u takvim situacijama. A bez treninga niti nema mogućnosti za uigravanje novih opcija ili taktika. Momčadi grade svoju igru i identitet mjesecima, nekad i godinama, i zato ne treba ni očekivati sada neke promjene i inovacije.

Dosadni su svi koji su popušili Rožmanovu priču "nema treninga". Ne da mi se više maltretirati vas teorijom treninga, ali to je najobičnija laž i jeftini izgovor za loše rezultate i loše predstave.

Ma o tome se ne isplati više ni pričati, još kad je rekao da ako smo ih kreopteretili da se nećemo dići više od 5og mjesta ili tako nešto, ono koji k?!

Dolaskom novog trenera dobit ćemo neku novu energiju ali na kratke staze, ono što mene brine je što fizički ne izgledamo nikako, e sad nije da padamo od 60te minute nego ko da igramo od početka na pol gasa.. ugl jako zajeban raspored za nekog ko dolazi, vremena za velike promjene nema, pola ekipe mu je posuđeno, treba ti jedna doza mazohizma za sjest na ovu klupu sada