• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 22. kolo HNL-a, Osijek - Rijeka, nedjelja 21.02., 15:00  (Prikazano: 1343 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: 22. kolo HNL-a, Osijek - Rijeka, nedjelja 21.02., 15:00
« Odgovori #15 u: Veljača 21, 2021, 15:53:51 »
  • Dobar je Simon, treba strpljenja da se izvucemo iz krize
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Veljača 21, 2021, 15:55:09 »
  • Tko još gleda bez tona?
    Strukan oličenje sudačke struke u Hrvata. Volio bih jednom vidjeti takav domaćinski kriterij na Rujevici.
    Da sam Rožica sada bih im rekao idemo u fight, tko ne zaradi žuti neka ide po ispisnicu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #17 u: Veljača 21, 2021, 15:56:30 »
  • Ovo ne liči na ništa, kao da 6.B razred sparira srednjoškolcima.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Veljača 21, 2021, 16:07:54 »
  • Dajte molim vas. Umorni smo. Nemamo vremena za trening. Naj umoeniji su Menalo i Murić, nikako da se ovi napadači odmore. Valjda će bit snage za plan B od 88 minute

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Veljača 21, 2021, 16:14:22 »
  • Još jednom se hrabro postavili...

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #20 u: Veljača 21, 2021, 16:32:26 »
  • Bravo Nevistic, jebem ti mater, i tebi i treneru i misku koji te odlucio zadrzat da kraja sezone.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Veljača 21, 2021, 16:44:07 »
  • Bravo Nevistic, jebem ti mater, i tebi i treneru i misku koji te odlucio zadrzat da kraja sezone.
    A kako da ostane u formi ako ne brani?
    Ne možemo im vratiti samo tako igrača.
    Misli malo i na njihove potrebe, ne budi egoist.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Veljača 21, 2021, 17:03:38 »
  • I za kraj još poslušati Scoriu  :o
    .....ma jebo nas nemamo sreće
    Tu du du …. Nema nam pomoći

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Veljača 21, 2021, 17:21:59 »
  • OK, poslušao i ove hvalospjeve na račun Osijeka.
    E sada znam da sam navijački obojen, ali što je to Osijek toliko bolji bio? Dali dva krumpira i ostalo zujali bezveze.
    Jako mi je žao što ovu sezonu nismo u istoj poziciji/šansi kao i ostali. I još smo si dodatno sami pucali u nogu s ovim dinamovcima u igri.
    Idemo dalje, sada kad uđemo u normalan ritam očekujem same pobjede.

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #24 u: Veljača 21, 2021, 17:42:02 »
  • Osijek tako igra sve utakmice, nema tu ljepote al pobjedjuju, kad ako bas ne ide gurne ih malo sudacki lobij i to je to...nista zabit cemo im kajlu u Kupu
    « Zadnja izmjena: Veljača 21, 2021, 17:45:19 od BUDALA »
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Veljača 21, 2021, 17:49:01 »
  • Scoria je malo popljuvao Rožmana, ko nije gledao, kaže da mu nedostaje samokritike, i da je bilo igrača koji nisu nešto puno igrali u srijedu u Gorici.
    Da je govor tijela igrača bio loš i da su u lošem psihičkom momentu. Gubili duele i još štošta.
    Kaže za bjelicu da je kompetitivan trener, što po meni i jest, mislim da je Rožica bolji ali ta njegova retorika ko da mu je svejedno mi je u kurcu, i čini mi se da se to odražava na igrače. Ujedno nije to jedini problem, svega se nakupilo. Sad će imat vremena pa neka napravi nešto od te momčadi jer prvih 3,4 utakmica od početka krize smo čak i igrali nešto (uz negativne bljeskove obrane), ali ovo sad je pad jer se vidi da nema nikakvog samopouzdanja.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online SandroB

• Veteran
    « Odgovori #26 u: Veljača 21, 2021, 19:52:27 »
  • Ovo je Rijeka Ive Ištuka i netko za taj strmoglavi pad od Europe... pardon, Maksimira naovamo mora položiti račune. Ovdje se nešto gadno poremetilo, a ako šef struke non-stop pili kako nema kvalitetu ekipa koja je... Europa, da se ne ponavljamo; e, pa taj trener bi meni malo dobio po pički da sam mu ja gazda.

A gazda si je odrezao obje ruke kad je usred ničega... ma ne ničega, nego usred sranja produljio ugovor sa Simonom, a igrače prozvao da igraju kao "pioniri". Još jedan "slikovni prikaz" u kojim je on oblacima. Mogao je reći "kadeti", "morčići", na koncu i "djeca", ali - pioniri... o jebemti, to normalan muškarac koji prati nogomet nije izgovorio 20+ godina. Ali nema veze, nek' su i pioniri... nego, šta ćemo sada? Trenera je toliko zaštitio da Rožmana lijepo može zaboliti k.rac sada (tako i izgleda), a prvotimce je lijepo zabio u blato ili govna i nemam pojma tko bi ih sad trebao izvući.

Ajde da i ja doživim sad taj "normalan ritam utakmica", koji se ovdje tako zdušno priziva, pa da vidim tu renesansu Rijeke... full me zanima, a i dobro će mi doć...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #27 u: Veljača 21, 2021, 19:56:17 »
  • Nevistic bi valjda trebao imati motiv protiv Osijeka bio igrac Rijeke ili Dinama. Oni su svi psihom u k... sto i ne cudi kad im trener ne vjeruje. A da im ne vjeruje se jasno vidi kad stavlja 4 stopera u igru protiv Lokomotive, kad protiv Istre istrci bez napadaca sa 3 stopera i odigra utakmicu sa 43% posjeda lopte, kad svima naredi da ne prelaze centar protiv desetkovanog Hajduka i Gorice...
    Umjesto da nakon Dinama i potiho najavljivanog uplitanja u borbu za naslov (i debilne prodaje Dinamu pa ostavljanja na posudbi) istrci sa 2 stopera i napadne svim silama, on drzi svoju defanzivnu filozofiju i krecu problemi.
    Plus toga sto kaze da su igraci umorni, a Muric i Menalo koji jedini pokazuju da mogu proc i zabit su betonirani na klupi i valjda se odmaraju.
    Ne samo to, odmaraju i dezurni krivci, polularne bebe - Lepinjica, Braut i Liber vise ne mogu do nikakvih minuta, danas nije bilo ni Smolcica, znaci nakon dugo vremena bez ijedne bebe u sastavu. A jos bi rekao da su Galovic i Arsenic bolji, ali ovo sto oni pokazuju je smjesno...
    Ja sam se pomirio s tim da ne igramo europu ove godine, postoji jos jedna nada a ta je da dobijemo Hajduka za 6 dana. To bi moglo promijeniti sve, ali to se sada cini jako malo vjerojatno.
    Mislim da ce Rozman po dobrom starom Slovenskom tvrdoglavom obicaju unatoc svemu na Hajduk istrcat s istim igracima i istim sustavom i to ce biti game.over

Online SandroB

• Veteran

Online SandroB

• Veteran
    « Odgovori #29 u: Veljača 21, 2021, 20:07:04 »
  • Nevistic bi valjda trebao imati motiv protiv Osijeka bio igrac Rijeke ili Dinama. Oni su svi psihom u k... sto i ne cudi kad im trener ne vjeruje. A da im ne vjeruje se jasno vidi kad stavlja 4 stopera u igru protiv Lokomotive, kad protiv Istre istrci bez napadaca sa 3 stopera i odigra utakmicu sa 43% posjeda lopte, kad svima naredi da ne prelaze centar protiv desetkovanog Hajduka i Gorice...
    Umjesto da nakon Dinama i potiho najavljivanog uplitanja u borbu za naslov (i debilne prodaje Dinamu pa ostavljanja na posudbi) istrci sa 2 stopera i napadne svim silama, on drzi svoju defanzivnu filozofiju i krecu problemi.
    Plus toga sto kaze da su igraci umorni, a Muric i Menalo koji jedini pokazuju da mogu proc i zabit su betonirani na klupi i valjda se odmaraju.
    Ne samo to, odmaraju i dezurni krivci, polularne bebe - Lepinjica, Braut i Liber vise ne mogu do nikakvih minuta, danas nije bilo ni Smolcica, znaci nakon dugo vremena bez ijedne bebe u sastavu. A jos bi rekao da su Galovic i Arsenic bolji, ali ovo sto oni pokazuju je smjesno...
    Ja sam se pomirio s tim da ne igramo europu ove godine, postoji jos jedna nada a ta je da dobijemo Hajduka za 6 dana. To bi moglo promijeniti sve, ali to se sada cini jako malo vjerojatno.
    Mislim da ce Rozman po dobrom starom Slovenskom tvrdoglavom obicaju unatoc svemu na Hajduk istrcat s istim igracima i istim sustavom i to ce biti game.over

Protiv Hajduka nas jedino bunker može spasiti. Ako i Hajduk izađe s bunekrom... jebi ga, onda fliper, s gola na gol. Kome prođe, prođe.