• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Goran Tomić  (Prikazano: 3008 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
Goran Tomić
« u: Ožujak 01, 2021, 11:46:19 »

• Citat:
    RIJEKA S Rujevice su odaslali novinarima poziv na presicu na kojoj će, od 14 sati u press centru HNK Rijeke, predstaviti novoga trenera. Prema očekivanjima i najavama riječ je o Goranu Tomiću, bivšem treneru Lokomotive, Istre 1961, Šibenika…

« Zadnja izmjena: Ožujak 01, 2021, 11:49:34 od Fornax »

Offline BUDALA

• Senior
    Odg: Goran Tomi%u0107
    « Odgovori #1 u: Ožujak 01, 2021, 12:02:23 »
  • Tatta uhljebio svog prigusca...trener bez referenci, bez trofeja al ga tatta voli....vozi Misko!! U provaliju...
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    Odg: Goran Tomić
    « Odgovori #2 u: Ožujak 01, 2021, 12:23:12 »
  • Sretno mu bilo, od plejade HNL trenera posljednjih godina jedan od rijetkih koji nešto i zna pokazati, ali nema tu ništa vanserijsko. Od 50ak imena, tu su Bjelica, donekle Oreščanin i Budicin, Karačić, Biščan, Jakirović, Aira iz Rudeša, možda Prelec... I to je to u zadnje 4 sezone HNL-a da nisu bili prolaznici.

Nema ništa po čemu se posebno iskače po pitanju trofeja, obično je na dohvat pa ispuši. Rijeka mu je, kao i Rožmanu i Bišćanu, najveći klub u dosadašnjoj karijeri, najveća prilika dosad. Vidjet ćemo, generalno manje zelen od Budicina primjerice, koji bi samo izgorio u par tjedana.

Plus mu je šta generalno nemamo nikakva očekivanja u dva užasno teška gostovanja pred nama (Osijek srijeda 14:30 kup, Dinamo nedjelja 17:30), ali nakon toga ide niz od dva Slavena, Varaždina, Gorice, Šibenika, Lokomotive i Istre gdje će se moći vidjeti nekakvi pomaci.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #3 u: Ožujak 01, 2021, 12:27:08 »
  • Dobro poznaje mentalitet dinamovih i lokomotivnih igrača, jedan od zapaženijih članova mordorske šire obitelji unazad 5 -6 godina.
    Jedino mi čudno da ga tatta i mali od tatte nisu prije instalirali.
    Dobrodošao. 8)
    robert "naš ademi" ferlin

Online Fornax

• Forza Fiume
    Odg: Goran Tomi%u0107
    « Odgovori #4 u: Ožujak 01, 2021, 12:52:55 »
  • Tatta uhljebio svog prigusca...trener bez referenci, bez trofeja al ga tatta voli....vozi Misko!! U provaliju...

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #5 u: Ožujak 01, 2021, 13:07:53 »
  • Goran Tomić je, po meni, daleko najzanimljivije rješenje. Prošle sezone Lokomotiva je igrala odličan nogomet; ne mogu biti siguran krije li se u tome najveća njegova zasluga ili Uzunija i Kastratija.

A opet... u isto vrijeme nisam siguran da bi se spomenuti dvojac kod nas naigrao...

Netko je lijepo primijetio; utakmica s Napolijem na Ruji bila je naš klasik (prvo poluvrijeme). Bio sam siguran da smo tog dana zacementirali napad Menalo-Kulenović-Murić, kad ono cazzo.
    29.08.2013., proud to be there

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Ožujak 01, 2021, 13:15:05 »
  • Kao i svima do sada, želim mu titulu, kup i superkup s Rijekom, te pokoji euro trofej. Uz dug i sretan boravak na klupi.
    Sad je naš trener i samim time je najbolji na svijetu.
    A kakav će biti i kakvi ćemo biti s njim na klupi, ćemo već saznati.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Ožujak 01, 2021, 13:18:03 »
  • A opet... u isto vrijeme nisam siguran da bi se spomenuti dvojac kod nas naigrao...
    Imati u ekipi nekog tako brzog kao što je Kastrati i ne mu naći mjesto u prvih 11... Mislim da bi takvo nešto samo Rožman mogao.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Ožujak 01, 2021, 13:26:40 »
  • A opet... u isto vrijeme nisam siguran da bi se spomenuti dvojac kod nas naigrao...
    Imati u ekipi nekog tako brzog kao što je Kastrati i ne mu naći mjesto u prvih 11... Mislim da bi takvo nešto samo Rožman mogao.

Pa nisam mogao ni na koga drugoga aludirati, nego na njega. Ali bio sam malo više fer prema njemu, ne želim ga sada razvaljivati, gotovo je. Hvala mu na velikim pobjedama i lijepim trenucima, sretno mu dalje. Ostaje gorčina propuštenoga, ali ... idemo dalje. Nadam se da Tomić zna postaviti igru u kojoj nas nitko ne može nadigrati; tako mi djeluje.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Ožujak 01, 2021, 13:27:11 »
    Ili Kek, ako ovaj ne ide istom brzinom u obranu....
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline BUDALA

• Senior
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Ožujak 01, 2021, 14:59:26 »
  • U duhu rasprave zamolio bi da BUDALA i delgadillo napišu rečenicu tko bi to bio njihov prvi pick za novog trenera u trenutnim financijskim uvjetima Rijeke, te čime je ta osoba bolja od recimo Tomića.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Ožujak 01, 2021, 15:02:06 »
  • Citat:
    "Eto, takav je trenerski život, trebao sam biti u Kini, sve je bilo praktički dogovoreno, ali taj posao spriječili su neki objektivni razlozi. Nazvao me direktor Mance i jako sam ponosan što sam danas postao trener Rijeke. Nisam mogao propustiti šansu da prihvatim poziv jednog od najvećih klubova Hrvatske te da se s njim borim za najviše ciljeve", obratio se Tomić novinarima i navijačima Rijeke.
    Populizam kakav očekujem od trenera Rijeke. Bravo.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Ožujak 01, 2021, 15:20:05 »

• Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Ožujak 01, 2021, 17:14:57 »
  • Iskreno nit smrdi nit mirisi, super je bilo ovo sa Lokomotivom ali tu i tamo je lakše kad i sudije uskoce. Vidjet ćemo šta može kad stisne pritisak, kad malo i navijači priseru.
    Uglavnom perspektivan je, Rijeka mu je najveći klub do sad ali jebiga svi su počeli od nekud.
    Pošto je institucija trenera Rijeke svetinja Gorane želim ti da prvi put u životu budeš prvak Hrvatske, ma kurac želim ti bar 3 duple krune za redom u našem klubu.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo