• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 24. kolo HNL-a, Dinamo - Rijeka, nedjelja 07.03., 17:30  (Prikazano: 955 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
24. kolo HNL-a, Dinamo - Rijeka, nedjelja 07.03., 17:30
« u: Ožujak 04, 2021, 17:28:07 »
  • Treneru novom, forumske ovacije,
    zbog željene promjene formacije.
    Uz još dodatne igračke rotacije,
    podignuli smo kvalitetu kreacije.
    Prava euforija navijačke nacije,
    kreće odmah nakon pada Kroacije.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline koma

• Forza Fiume
    Odg: 24. kolo HNL-a, Dinamo - Rijeka, nedjelja 07.03., 17:30
    « Odgovori #1 u: Ožujak 04, 2021, 18:22:57 »
  • Vidim da nam je "otvarač" utakmica prešao s stiha tripetdvasterac u stih četiridvatrijedanesterac.  ;D

Najlakša utakmica će reći netko, nemaš šta ozgubiti jer ipak je to Dinamo i Maksimir. Svi znamo kako obično tamo prolazimo. Nadam se da nakon utakmice neće izaći Rožmanovci s jesi vidio da ovo nebu šlo, mi smo tamo zadnji puta "uništili" Dinamo. Bod ko kuća, uzmemo li 3 - malo vjerojatno pa neću ni pomišljati. Svaki poraz će dati Budali materijala za pojavljivanje na forumu. Iako taj Dinamo i nije neki bauk, trebalo bi im biti u glavi Murinjo, Bale, Kane društvo. Dakle uz njihovo opuštanje, naš poguranac kod sudaca (možda smo imali dil s Osijekom, nama kup, Osijeku prvenstvo) i 1:3 na kraju bi nam sjeo ko budali šamar

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Ožujak 04, 2021, 18:57:18 »
  • Ima jedan mit koji me malo iritira i koji se povlači po forumu, a taj je da smo razbili Dinamo. Mi ih jesmo dobili s dva nula, ali svi mi koji smo gledali utakmicu znamo da to baš nije bilo razbijanje. Do obrane penala smo bili pod jakim pritiskom i nikako nismo bili dominantni. Uvalili smo im dva gola i to je naša naveća (po gol razlici) pobjeda na Maksimiru, ali da se radio o razbijanju baš i nije.

Od nedjeljne utakmice s Dinamom ne očekujem baš ništa. Ali očekujem žetvu bodova u periodu koji slijedi.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #3 u: Ožujak 04, 2021, 20:38:29 »
  • Zaboravljaš još dva mrtvaca menala i kulenovića gdje su bili 1 na 1 s golmanom, plus 4-5 kontri pred kraj gdje je falio pravi zadnji pas. I oni udarci murića.
    To od nas nije viđeno u maksimiru od kad je hnl-a sigurno, a vjerujem i puno duže.
    robert "naš ademi" ferlin

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #4 u: Ožujak 04, 2021, 20:52:48 »
  • Zaboravljaš još dva mrtvaca menala i kulenovića gdje su bili 1 na 1 s golmanom, plus 4-5 kontri pred kraj gdje je falio pravi zadnji pas. I oni udarci murića.
    To od nas nije viđeno u maksimiru od kad je hnl-a sigurno, a vjerujem i puno duže.

Ja sam skužio da je htio reći, s čime se slažem, da je usred 2. poluvremena moglo stajati 2:0 za domaćina (u 1. djelu milimetarski offside i poništen gol). A to što smo ih kod 0:2 počeli bombardirati, to je skoro logično, s obzirom na razvoj igre i rezultata. Njihova nervoza rasla je prema kraju utakmice i proporcionalno nervozi redale su se i greške, a nama je bilo ponuđena gomila prostora za kontre iz kojih smo bili opasni. Takvih utakmica smo gledali stotine, tisuće...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #5 u: Ožujak 04, 2021, 21:17:22 »
  • Također ne ocekujem nista, ne znam koliko se puta i je li se uopce desilo da neka ekipa dvaput zaredom dobije Dinamo na Maksimiru?
    Ocekujem da nesto odigramo, da se postavimo hrabro pa sta bude, ali kao sto je vado rekao ne ocekujem osvajanje bod(ov)a. To ocekujem u utakmicama nakon ove.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Ožujak 04, 2021, 21:22:50 »
  • Također ne ocekujem nista, ne znam koliko se puta i je li se uopce desilo da neka ekipa dvaput zaredom dobije Dinamo na Maksimiru?
    Ocekujem da nesto odigramo, da se postavimo hrabro pa sta bude, ali kao sto je vado rekao ne ocekujem osvajanje bod(ov)a. To ocekujem u utakmicama nakon ove.

Realno, jako malo ljudi je očekivalo i jučer pobjedu, tako da...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Ožujak 04, 2021, 21:25:27 »

Sve je Sandro rekao. Utakmica je bila na vagi i mogli smo lako doma s dva gola u mreži. Nakon što smo poveli smo imali još dosta prilika jer su se predali. Ali to ne znači da smo ih izdominirali. Dominacije u Rožmonovoj eri su bile one utakmice protiv Hajduka, pogotovo ona neposredno prije corona krize.

Rekao bih da je utkamica s Dinamom bila nalik onoj jučer. Da nije Nevistić obranio penal... tko zna kako bi se utakmica odvila. Ali to je nogomet. I to je ok!

Što se nedjelje tiče - neka dobro stoje na terenu, odigraju poštenu utkamicu i ja zadovoljan. A rezultat nek bude kakavgod.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Ožujak 05, 2021, 08:43:50 »
  • Šteta što mi ne igramo u terminu 15h, a Osijek u 17h.
    Sjećate se one godine kad je Rijeka uzela naslov, mi smo stalno igrali nakon dinama, pravdanje je bilo kako je tako napetije.
    Dinamo bi igrao pod manjim pritiskom kada ne bi prije utakmice znao kako mora pobijediti jer su mesari pobijedili, a pitanje je bi li i mesari bili toliko bodovni učinkoviti kada bi oni imali takav pritisak.

Ja se nadam ipak nekom podsvjesnom "lako ćemo" u glavi dinamovaca. Tomiću želim da ekipi uspije objasniti kako se gaće ne trebaju skinuti već na Kikovici. Gore kad idemo, nikad ne znamo što će biti, petarda, tvrdo pa pushing, nesretni gol, epohalna krađa ili pak rijetki petki kad se uzelo sva 3 punta. Bio bih zadovoljan jednim, ali želim vidjeti sva tri na našem kontu. Red bi bio da polako počnemo popravljati i tu maksimirsku statistiku.

Mi smo Rijeka i tako se treba postaviti. Trebalo bi  jedniom zauvijek završiti s razmišljanjima tipa okrugle lopte, svih koji znaju igrati nogomet i prevelikog respekta, treba postati sportski drzak i vratiti se razmišljanju pred utakmicu s Napoliem. Tada je Menalo izjavio: "Ne bojimo se nikoga pa ni Napolija pa ma koliko to bila momčad sa igračima iz samog vrha svjetskog nogometa. Poštujemo ih silno, ali i oni su ljudi kao i mi - rekao je Menalo, a na kraju i on i trener uglas rekli kako bi daleko radije odabrali bod ili bodove, a ne tapšanje po ramenu"

E pa dečki, na vama je, hoće li biti tapšanje po ramenu ili će se u autobusu pjevati hitovi Novih fosila.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #9 u: Ožujak 05, 2021, 09:27:57 »

Sve je Sandro rekao. Utakmica je bila na vagi i mogli smo lako doma s dva gola u mreži. Nakon što smo poveli smo imali još dosta prilika jer su se predali. Ali to ne znači da smo ih izdominirali. Dominacije u Rožmonovoj eri su bile one utakmice protiv Hajduka, pogotovo ona neposredno prije corona krize.

Rekao bih da je utkamica s Dinamom bila nalik onoj jučer. Da nije Nevistić obranio penal... tko zna kako bi se utakmica odvila. Ali to je nogomet. I to je ok!

Što se nedjelje tiče - neka dobro stoje na terenu, odigraju poštenu utkamicu i ja zadovoljan. A rezultat nek bude kakavgod.

Pa i utakmica na vagi nije doživljena nikad prije u maksimiru. Niti  količina naših prilika. Velikom većinom smo bivali u mišjim rupama.
    Dominaciju protiv dinama gdje oni neće stvorit priliku -dvije nećemo nikad ni dočekat.
    Moja poanta je da je to naša najbolja utakmica u maksimiru otkad je hnl-a.
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Ožujak 05, 2021, 09:42:25 »
  • Jako dobro smo tada odigrali. Slažem se.
    Moj komentar nije bio direktno usmjeren na tvoj upis nego općenito na upise koje možemo vidjeti na ovom i drugim forumima. Stvorio se neki mit da smo tada dominirali pa sam na to reagirao.
    Dodatni problem je što se na temelju tog mita počelo pričati o momčadi koja se može upuustiti u borbu za prvaka, a pri tome se zaboravio da igru protiv malih s Rožmanon nemamo. Što su naposlijetku i potvrdili razultati.

S Tomićem se nadam iskoraku i u rezultatima ali i u stavu jer jbm... nismo ni Belupo ni Istra (s dužnim poštovanjem prema tim klubovima). Ali misim da nema potrebe raditi frku ako rezultat izostane u nedljelju (pod uvjetom da se upustimo u borbu i pokažemo stav).

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Ožujak 05, 2021, 10:32:49 »
  • Moj komentar nije bio direktno usmjeren na tvoj upis nego općenito na upise koje možemo vidjeti na ovom i drugim forumima.
    Blasfemija. Ne postoje drugi forumi.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume