• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 28. kolo HNL-a, Šibenik - Rijeka, subota 10.04., 19:05  (Prikazano: 2382 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Evri

• Junior
Odg: 28. kolo HNL-a, Šibenik - Rijeka, subota 10.04., 19:05
« Odgovori #15 u: Travanj 10, 2021, 22:03:42 »
  • Usprkos dosta nepovezanosti u igri , čudnoj formi Pavketa i Mudradije nakon dužega vremena se postavljamo u svakoj tekmi kao klub  koji je dosao uzeti 3 boda i tako  nam igra izgleda , sada zrmane jos da riješimo i prvi dio cilja  smo ostvarili L
    « Zadnja izmjena: Travanj 11, 2021, 21:03:19 od Evri »

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Travanj 11, 2021, 12:34:06 »
  • Tema o tekmi jedva dogurala do druge stranice. Ljudima se valjda ne da ništa komentirat zbog ovih tehničih problema. Nestale su nam teme od zadnje 4 tekme. :(

TIR, jel to negdje backupirano?

Ha jebiga. Reći ću samo da sam jako zadovoljan jer je ovo zajebano gostovanje, Šubićevac je tvrđava. Dojam bi vjerojatno bio puno bolji da su Liber i Menalo ušli ranije.

Citat:
    nakon dužega vremena se postavljamo u svakoj tekmi kao klub  koji je dosao uzeti 3 boda
    Yep, neki osjećaj u zraku je definitvno drugačiji. Tomić je unio ozbiljnost.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Travanj 11, 2021, 13:56:01 »
  • Zakon, Tomić pronašao formulu.
    Pronašao izgubljene mlade, Liber fini asist. I da Mudražija stotinu krivih predaja. Veselio sam se njegovom dolasku, a sad tugujem.
    Kod libera mi se svidjelo ono što očekujem od mladog igrača kad uđe s klupe, energija i želja, trčao je ko manijak, borio se.

Još mora negdje pronaći Lepinju..

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Travanj 11, 2021, 16:27:24 »
  • Tema o tekmi jedva dogurala do druge stranice. Ljudima se valjda ne da ništa komentirat zbog ovih tehničih problema. Nestale su nam teme od zadnje 4 tekme. :(

TIR, jel to negdje backupirano?

Nema nažalost ništa novije, ali sada smo digli i noviju verziju samog foruma pa očekujemo da se ovakve stvari neće više događati.

Jučer utakmica dosta dobra, za neutralce odlična. Bolji smo na kraju bili za jedan gol protiv dosta tvrdog Šibenika, definitivno jačeg i agresivnijeg od Slavena, Lokomotive, Varaždina, na svojim terenima, i to poprilično, tako da s te strane mislim da neće upasti za borbu za ostanak iako su u bodovnom padu (u zadnjih deset kola samo jedna pobjeda, tri remija i šest poraza). Pritiskali su vrlo visoko, po meni iznad svojih mogućnosti, i nije bilo lako izaći iz obrane. Ali iskreno i da su zabili gol dojma sam da smo momčadski i individualno jači, a nakon što su se ispuhali lakše smo dolazili do gola. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda i četiri pobjede u nizu (tri u gostima) su tu, realno bez puno muke na terenu. Dan-noć u odnosu na Rožmana recimo. Ali da ne obasipam bombonima previše, bilo je tu reprezentativnih pauza, odmaranja, neki igrači su ušli u formu, tako da nije naravno sve proradilo samo jer smo se riješili trenera. S druge strane, Tomićev gard igranja napadačkog nogometa, bez glupavih izjava da smo osim Dinama i Osijeka "svi tu negdje" ipak ulijeva nadu u bolje sutra, i vraća optimizam u donedavno tužni i rezignirani riječki navijački puk.

Što se tiče pojedinaca jučer, prvo moram istaknuti grupu Štefulj, Pavičić, Kulenović, koji su odigrali utakmicu ispod razine, i nadam se da svu trojicu više ne gledamo nakon ljeta. Onda posebna kategorija za Tomečaka, koji nekad zna biti dobar, ali jučer koma, naprijed i nazad. I na kraju sam među svima, Robert Mudražija. Neshvatljivo i na iznenađenje svih. Izgleda da ga je ozlijeda koljena nakon transfera u Dansku (prije kojeg je bio vrhunski igrač za HNL prilike) stvarno unakazila, jer - iako jasno i svojom zaslugom - Gnezda Čerin pored njega izgleda kao fantastični moderni veznjak, koji sudjeluje i nudi se više, razmišlja i igra brže. Ja sam paf na igre koje pruža Mudražija, ne bi ga otpisivao jer je stvarno igrao minimalno zadnje dvije sezone zbog te ozlijede, i vjerujem da možemo dobiti solidnog igrača od njega, ali iskreno, on mi je trenutno ispod Lepinjice hijerarhijski, pogotovo što bez ulaganja za otkup ugovora nemamo nikakvu korist od njega.

Dobre stvari su definitivno spomenuti Čerin, bilo ga je posvuda, Menalo koji je ulaskom ipak unio traženu okomitost, ali Drmić, koji je klasa za sebe. Ne vjerujem da ima dovoljno mogućnosti za njegov ostanak, ali mislim da će njemu Rijeka biti prvi izbor ako ne bude odmah na ljeto mogao pronaći neki angažman u nekoj ligi petice, gdje će to sa financijske strane ipak biti veliki plus. Tko zna, ako je tip igrača/osobe koji bi ostao tu kao prva špica u lovu na neki novi jaki transfer za godinu dana, dogovor nije ipak tako daleko. I po meni najveći dobitak (ali ne i iznenađenje) - Adrian Liber. Agilan, brz, nije smotan s loptom, na kraju asist i još se dvaput našao pred golmanom, mogao je uz malo više snalažljivosti do titule najboljeg na utakmici. Ali i ovako ključna izmjena Tomića i mladić koji je u 40ak minuta (5 u Gorici, 35 jučer) pokazao strašan talent, puno sličnosti Tiboru (koji je sam po sebi Modrić tip igrača, pokretljiv vezni koji zna u oba smjera), donedavno nama jako bitnom kotačiću u ekipi. Nadam se da Liber ima prednost i da je prvi na listi za ulazak nakon Lončara i Čerina, dvojca koji nam čine početni par srednjih veznih. Treba pohvaliti i Nevistića, siguran, kao i stoperski par, koji osim možda jedne nesmotrenosti pred kraj, ipak zaslužuje peticu.

U srijedu je polufinale Kupa u Istri (iako Istra - Hajduk igraju tek danas), protiv dan umornije ekipe koja popodne igra za njih bitniju utakmicu od polufinalne, nama se vraćaju Franko i Lončar, i otvara se prilika za Tomićevu šestu pobjedu u osam natjecateljskih utakmica.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Travanj 11, 2021, 16:36:59 »
  • Netko je sigurno pobrojao sva Mudražijina kriva dodavanja jučer, baš me zanima ta brojka. Ali i Tomečak ih je skupio respektabilan broj (ono dodavanje u aut u drugom poluvremenu je vrh).

Ne znam jeste li primijetili, ali onim hazarderskim proigravanjima golmana je pod Tomićem odzvonilo i odmah se osjeti veća sigurnost prema natrag.

Offline duke

• Senior
    « Odgovori #20 u: Travanj 11, 2021, 17:05:14 »
  • S obzirom  da smo bili bez dva super bitna igrača, odličan rezultat. Definitivno najlošiji Mudražija još ona asistencija protivničkom igraču  u noge, ajme meni.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Travanj 11, 2021, 20:01:35 »
  • Mudražija je u očitoj krizi. Kada je došao čak je i pružao neke solidne partije. Nadam se da je to prolazno i da će se podignuti u formi. Mislim da bi od njega moglo biti nešto, možda treba malo strpljenja. Kao što smo ga imali s Drmićem koji sada vraća s kamatama. Rekao bih njegova najbolja partija. Ne samo zbog gola nego zbog sudjelovanja u igri, trudu i pravom pristupu. Thumbs up!

Obrnuto vrijedi za Kulenovića. Mislim da je on mislima već van Rijeke. Partije koje pruža su loše. Loše je bilo i s Rožmanom, čak na granici incidenta kod proslave onog rijetkog gola koji je dao. Previše se trudi biti Mandžukić a pri tome zaboravlja davati golove. Nešto što je Mandžukić uvijek isporučivao. Čak sam dojma da bi nam bolje bilo pokušati Yatekea dignuti iz mrtvih i vidjeti ima li što od njega jer je njegov otkup višestruko jeftiniji od Kulenovićevog.
    Ali, da budemo iskreni i jedan i drugi su kao Sivonjić na steroidima. Što oni mogu zapucat to je za poludit.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #22 u: Travanj 11, 2021, 20:20:35 »
  • I nazad smo u igri za treće mjesto.

Još ćemo i Osijeka stić... 'ko ga jebe, zašto ne.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Travanj 11, 2021, 20:26:31 »
  • Nenad Bakić je izračunao da su nam šanse za to jako dobre.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Travanj 11, 2021, 20:27:03 »
  • Nego... je li netko primijetio detalj malog seronje od Bulata? Zahvaljujući praznim stadionima sve se čuje, a jučer je on cijelu utakmicu pričao sa sucem, a u jednom trenutku mu jasno i razgovjetno kaže "ma daj, nemoj mi to radit..". Nije mi jasno kako se nitko u domaćem nogometu nije sjetio da bi suci mogli i odgojno djelovati na te razmažence. Ovo derište, čim je potpisalo za dinamo, počelo srat gdje god i koliko stigne. Jučer bi mu ja do onog "nemoj mi to radit" već dvaput dao crveni. Netko je zagovarao ovdje svojevremeno da bismo ga trebali upecati... ne, hvala! Goni to u kurac, takve karaktere i preseranse.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #25 u: Travanj 11, 2021, 20:28:44 »
  • Nenad Bakić je izračunao da su nam šanse za to jako dobre.

Otprilike znam tko je taj tip, ali sorry... što sam propustio? Ili koristiš priliku za zajebanciju... ja se ne zajebavam.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Travanj 11, 2021, 20:33:05 »
  • Dugo nismo dobili utakmicu skoro pa rutinski sa toliko igrača koji su podbacili, ali fenomenalne zamijene Tomića nas izvukle i klasa Drmića.

Nevistić - nesiguran na početku,ali refleksno nas izvukao, Dinamo nije pogriješio :)
    Tomečak i Štefulj - za zaborav, od Štefulja klasika, a Tomečak valjda takvo vrijeme bilo i travnjak i sl.
    Capan i Galović - odlični, ne mogu se odlučiti tko mi je bio bolji
    Čerin - pouzdan kao Pfizer
    Mudradžija - da ja igram za Rijeku točno tako bi igrao, bio bi posvuda gazio protivničke igrače, izgledao ozbiljno na Šubićevcu kao da igram finale SP-a, bacao se po terenu, imao najljepšu kosicu koju je nogomet vidio još od Claudia Canigge, a rezultat svega bi bio goli k. :)
    Pavičić - via posudba u Sloveniju ili pokloniti ga nekome
    Murić - Murić kada ništa ne napravi iz igre 90 minuta MORA igrati samo radi prekida i zato pozitivna ocijena
    Kulenović - ok prvo poluvrijeme, ali to je razina za Varaždin ne Rijeku
    Drmić - klasa, klasa, klasa, klasa
    Menalo - klasa, klasa, klasa
    Liber - WUNDERKID, da je barem zabio
    Yateke - :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #27 u: Travanj 11, 2021, 20:37:14 »
  • Znaš da su došli bolji dani kad se Projekt ukazao na forumu. :)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Travanj 11, 2021, 20:57:42 »
  • Nego... je li netko primijetio detalj malog seronje od Bulata?
    Ma svi su takvi. Odnosno većina. Da budem precizniji - dio njih.  :)
    Ako ste slučajno danas gledali Slaven Belupo - Osijek onda ste se mogli takvih stvari naslušati. Recimo Mato Miloš nakon što mu je dosuđen faul za koji je on smatrao da ga nije bilo (i ne mogu reći da nije u pravu) je slao sve i svašta u PM. Publika nam treba i da ne bi čuli ove bljuvotine.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Travanj 11, 2021, 22:03:16 »
  • Interesantno bi bilo analizirati - i to vrlo površno, bez trošenja puno sati - snimke utakmica bez gledatelja. Mislim da bi količina nesportskih izraza koje čuješ u prosječnih 90 minuta bila rame uz rame sa "pljuvačima" sa Rujevičkog zapada + Kantridine B i F tribine zajedno.