• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 28. kolo HNL-a, Šibenik - Rijeka, subota 10.04., 19:05  (Prikazano: 2381 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: 28. kolo HNL-a, Šibenik - Rijeka, subota 10.04., 19:05
« Odgovori #30 u: Travanj 12, 2021, 01:33:09 »
  • Molit ću lijepo na rujevičkom zapadu (kao i onomad na B tribini) nema psovki. Nema guranja, uvijek lijepa riječ za organe reda i mira, persiranje, bonton i žlahtina. Čak se i mokri u bijelim rukavicama!

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Travanj 12, 2021, 09:45:08 »
  • Molit ću lijepo na rujevičkom zapadu (kao i onomad na B tribini) nema psovki. Nema guranja, uvijek lijepa riječ za organe reda i mira, persiranje, bonton i žlahtina. Čak se i mokri u bijelim rukavicama!
    A škampi su za prste polizati.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Travanj 12, 2021, 11:34:26 »
  • Sve više mi sviđa ovaj Tomić. Za sada je ispunio moja očekivanja prije svega s taktičke strane, a s rezultatske je i premašio. Kad kažem s taktičke, sjetim se onog super "ofanzivnog" slovenca koji bi napao Šibenik ili Goricu s 6 stopera-bekova i onda bi se izmotavcao da smo imali 15 udarac na gol i pregršt ubacivanja, ali nije na s išlo jel. Kad pogledam onako unazad, skoro mi je drago da Franko nije pogodio onaj penal Hajduku jer bi sve gurnuli od tepih i mučili se još 3 tjedna, ispali iz kupa i tko zna koliko bi zaostajali. Sada igramo s 1 obrambenim manje, s jednim veznim više, bekovi nisu krila-bočni, nego bekovi, Drmić je dobio prednost pred Kulenovićem, Franko igra tamo gdje je najbolji i šta mu najviše paše (krenut će i njega, bio je godinu dana žrtvovan u rasporedu), a Murić igra po 80 minuta (ako mu i neide, imamo bar opasan korner). Čak ima mjesta za do sada nepoznanice Libera. Uglavnom šok terapija je izvršena, neki igrači su se preporodili, ekipa je prodisala, došli smo na korak do 3. mjesta - hvala ti Simone, hvala ti Mariboru šta si ga prepoznao.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Travanj 12, 2021, 12:03:16 »
  • Nego... je li netko primijetio detalj malog seronje od Bulata? Zahvaljujući praznim stadionima sve se čuje, a jučer je on cijelu utakmicu pričao sa sucem, a u jednom trenutku mu jasno i razgovjetno kaže "ma daj, nemoj mi to radit..". Nije mi jasno kako se nitko u domaćem nogometu nije sjetio da bi suci mogli i odgojno djelovati na te razmažence. Ovo derište, čim je potpisalo za dinamo, počelo srat gdje god i koliko stigne. Jučer bi mu ja do onog "nemoj mi to radit" već dvaput dao crveni. Netko je zagovarao ovdje svojevremeno da bismo ga trebali upecati... ne, hvala! Goni to u kurac, takve karaktere i preseranse.
    Lupali bi se nogom u guzicu da smo ga potpisali.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Travanj 12, 2021, 12:09:17 »

• Znaš da su došli bolji dani kad se Projekt ukazao na forumu. :)

Di je bio kad je grmilo? Primadona koja bira utakmice koje će igrati.
    I još se vrati na forum bez da okrene pokajničku rundu i bez pozdrava.
    Isti čas ga, iz principa, stavljam na ignore listu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Travanj 12, 2021, 12:20:43 »
  • Mnogi su ovdje bili u krivu u vezi mnogo toga, likovalo se naveliko i naširoko, ali kad je došlo vrijeme za pojest govno, odjednom svi tihi kao bubice. :)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Travanj 12, 2021, 13:13:12 »

• Mnogi su ovdje bili u krivu u vezi mnogo toga, likovalo se naveliko i naširoko, ali kad je došlo vrijeme za pojest govno, odjednom svi tihi kao bubice. :)
    Ja zaboravio staviti  8) na kraj svog posta, ali se kuži.

Nitko ne treba degustirati govno, nije forum takmičenje pa da se tu nešto nekome odmjerava i bilježi, ali ovako potiho se vratiti s dvolinijskim postom, bez fanfara i podužeg teksta o vizionarstvu gazde, ccccc... nije mu u stilu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Travanj 12, 2021, 13:32:48 »

Nitko ne treba degustirati govno, nije forum takmičenje pa da se tu nešto nekome odmjerava i bilježi, ali ovako potiho se vratiti s dvolinijskim postom, bez fanfara i podužeg teksta o vizionarstvu gazde, ccccc... nije mu u stilu.
    Korona, nije imao normalne pripreme, umor, prsti teški, nove tipkovnice i tako
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Travanj 12, 2021, 18:22:56 »
  • Tema o tekmi jedva dogurala do druge stranice. Ljudima se valjda ne da ništa komentirat zbog ovih tehničih problema. Nestale su nam teme od zadnje 4 tekme. :(

TIR, jel to negdje backupirano?

Nema nažalost ništa novije, ali sada smo digli i noviju verziju samog foruma pa očekujemo da se ovakve stvari neće više događati.

Jučer utakmica dosta dobra, za neutralce odlična. Bolji smo na kraju bili za jedan gol protiv dosta tvrdog Šibenika, definitivno jačeg i agresivnijeg od Slavena, Lokomotive, Varaždina, na svojim terenima, i to poprilično, tako da s te strane mislim da neće upasti za borbu za ostanak iako su u bodovnom padu (u zadnjih deset kola samo jedna pobjeda, tri remija i šest poraza). Pritiskali su vrlo visoko, po meni iznad svojih mogućnosti, i nije bilo lako izaći iz obrane. Ali iskreno i da su zabili gol dojma sam da smo momčadski i individualno jači, a nakon što su se ispuhali lakše smo dolazili do gola. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda i četiri pobjede u nizu (tri u gostima) su tu, realno bez puno muke na terenu. Dan-noć u odnosu na Rožmana recimo. Ali da ne obasipam bombonima previše, bilo je tu reprezentativnih pauza, odmaranja, neki igrači su ušli u formu, tako da nije naravno sve proradilo samo jer smo se riješili trenera. S druge strane, Tomićev gard igranja napadačkog nogometa, bez glupavih izjava da smo osim Dinama i Osijeka "svi tu negdje" ipak ulijeva nadu u bolje sutra, i vraća optimizam u donedavno tužni i rezignirani riječki navijački puk.

Što se tiče pojedinaca jučer, prvo moram istaknuti grupu Štefulj, Pavičić, Kulenović, koji su odigrali utakmicu ispod razine, i nadam se da svu trojicu više ne gledamo nakon ljeta. Onda posebna kategorija za Tomečaka, koji nekad zna biti dobar, ali jučer koma, naprijed i nazad. I na kraju sam među svima, Robert Mudražija. Neshvatljivo i na iznenađenje svih. Izgleda da ga je ozlijeda koljena nakon transfera u Dansku (prije kojeg je bio vrhunski igrač za HNL prilike) stvarno unakazila, jer - iako jasno i svojom zaslugom - Gnezda Čerin pored njega izgleda kao fantastični moderni veznjak, koji sudjeluje i nudi se više, razmišlja i igra brže. Ja sam paf na igre koje pruža Mudražija, ne bi ga otpisivao jer je stvarno igrao minimalno zadnje dvije sezone zbog te ozlijede, i vjerujem da možemo dobiti solidnog igrača od njega, ali iskreno, on mi je trenutno ispod Lepinjice hijerarhijski, pogotovo što bez ulaganja za otkup ugovora nemamo nikakvu korist od njega.

Dobre stvari su definitivno spomenuti Čerin, bilo ga je posvuda, Menalo koji je ulaskom ipak unio traženu okomitost, ali Drmić, koji je klasa za sebe. Ne vjerujem da ima dovoljno mogućnosti za njegov ostanak, ali mislim da će njemu Rijeka biti prvi izbor ako ne bude odmah na ljeto mogao pronaći neki angažman u nekoj ligi petice, gdje će to sa financijske strane ipak biti veliki plus. Tko zna, ako je tip igrača/osobe koji bi ostao tu kao prva špica u lovu na neki novi jaki transfer za godinu dana, dogovor nije ipak tako daleko. I po meni najveći dobitak (ali ne i iznenađenje) - Adrian Liber. Agilan, brz, nije smotan s loptom, na kraju asist i još se dvaput našao pred golmanom, mogao je uz malo više snalažljivosti do titule najboljeg na utakmici. Ali i ovako ključna izmjena Tomića i mladić koji je u 40ak minuta (5 u Gorici, 35 jučer) pokazao strašan talent, puno sličnosti Tiboru (koji je sam po sebi Modrić tip igrača, pokretljiv vezni koji zna u oba smjera), donedavno nama jako bitnom kotačiću u ekipi. Nadam se da Liber ima prednost i da je prvi na listi za ulazak nakon Lončara i Čerina, dvojca koji nam čine početni par srednjih veznih. Treba pohvaliti i Nevistića, siguran, kao i stoperski par, koji osim možda jedne nesmotrenosti pred kraj, ipak zaslužuje peticu.

U srijedu je polufinale Kupa u Istri (iako Istra - Hajduk igraju tek danas), protiv dan umornije ekipe koja popodne igra za njih bitniju utakmicu od polufinalne, nama se vraćaju Franko i Lončar, i otvara se prilika za Tomićevu šestu pobjedu u osam natjecateljskih utakmica.
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/drmic-razmisljam-o-ostanku-u-rijeci-ovdje-mi-se-vratio-osmijeh-na-lice/85341
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Travanj 12, 2021, 19:50:52 »

Ok, vidimo se 2022.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #40 u: Travanj 12, 2021, 20:23:21 »

Ok, vidimo se 2022.

Lijepo vas molim, izbjegavajte ostavljati postove u 19:50. Mislim... jebi ga, ostaje zapisano...
    29.08.2013., proud to be there

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #41 u: Travanj 12, 2021, 20:30:20 »
  • Nenad Bakić je izračunao da su nam šanse za to jako dobre.

Otprilike znam tko je taj tip, ali sorry... što sam propustio? Ili koristiš priliku za zajebanciju... ja se ne zajebavam.

To ti je onaj koji ima dionice Varteksa i onda je frustriran što nema vjenčanja, poslovnih sastanaka i sprovoda jer očito, u takvoj situaciji nitko ne kupuje odijela. Stoga zagovara otvaranje pod svaku cijenu, i vrlo je agresivan prema neistomišljenicima pa na Facebooku možeš pronaći i stranicu “Osnove bakologije” na kojoj njega i njegova uglavnom promašena predviđanja prilično utemeljeno analiziraju i pobijaju. Poznat je po hrpi krivih prognoza, npr. u 11. mjesecu “još tjedan dana i kraj pandemije”, onda u veljači ove godine “nema šanse da dođe treći val” itd.
    Al da ne offtopičarim dalje, već sam i previše potrošio na tog lika. Brat mu je s druge strane vrlo pametan i cijenjen profesor PMF-a.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Travanj 12, 2021, 20:57:27 »

• Frajer je apsolutni kralj. Svaki drugi dan je u medijima s nekim novim biserom i ne odustaje.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Travanj 12, 2021, 21:26:08 »

Ok, vidimo se 2022.
    Silenzio stampa?
     ;)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Travanj 12, 2021, 21:38:09 »

Korona, nije imao normalne pripreme, umor, prsti teški, nove tipkovnice i tako
    Danas svi znaju pisati zato treba dati 110% sebe. ;)