• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 29. kolo HNL-a, Rijeka - Lokomotiva, subota 17.04., 19:05  (Prikazano: 1161 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: 29. kolo HNL-a, Rijeka - Lokomotiva, subota 17.04., 19:05
« Odgovori #30 u: Travanj 18, 2021, 08:53:28 »
  • A i kad vidiš gdje smo mi prosuli sve bodove, lake utakmice, fenjerasi i takve floskule nemaju smisla.
    Sjećam se onih scorijinih izjava, tradicionalno teška cibalia, ili kamen ingrad, pa je poludio kad ga je korado malo bočno. Ako želimo visoko to sve mora padati, na mišiće, na ime, na guranje, bilo kako.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Travanj 18, 2021, 08:58:26 »
  • A i kad vidiš gdje smo mi prosuli sve bodove, lake utakmice, fenjerasi i takve floskule nemaju smisla.
    Sjećam se onih scorijinih izjava, tradicionalno teška cibalia, ili kamen ingrad, pa je poludio kad ga je korado malo bočno. Ako želimo visoko to sve mora padati, na mišiće, na ime, na guranje, bilo kako.

Upravo to, ma uopće mi je glupo pravdati važnost ili vrijednost 3 boda.. prvenstvo završava a ovu smo riješili u prvih 12'. Reakcija nakon ispadanja iz kupa je dobra, gorica je na bod, hajduku smo otišli na +5.. idemo dalje, sljedeća nam je istra i nadam se da ćemo i tu pravnati račune

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Travanj 18, 2021, 11:03:04 »
  • (nestao Fornaxov post o Rožmanu  :D)

Znam da ti imaš poseban pik na njega, uostalom, vjerojatno imam i ja. Ali ova izjava je sigurno u TOP 5 događaja ove sezone. U ligi koja je vrlo jasna po pitanju podjela na gornji i donji dom (Dinamo/Osijek/Gorica/Rijeka/Hajduk, odnosno Šibenik/Slaven/Istra/Varaždin/Loksa), unutar koje onda možeš ove prve dvije iz gornjeg i zadnje dvije iz donjeg doma još dodatno pozitivno odnosno negativno istaknuti zbog (ne)kvalitete, Rožman izjavi takvu glupost.

https://telesport.telegram.hr/na-prvu/simon-rozman-nakon-remija-s-istrom-sve-ekipe-u-hnl-u-su-tu-negdje-osim-prve-dvije/

Uglavnom, plusevi svima za pobjedu, ima tu opet materijala za propitkivanje i razmišljanje (obrana u dva navrata skoro sama sebi zabila gol, Štefulj/Lončar pa i Gnezda opet nevidljivi, Liberu opet samo 20 minuta kod 3:0, besmislene zamjene 5 minuta prije kraja, Lepinjica 5 minuta, Braut/Vukčević 0), ali jedna rutinska pobjeda ne škodi, malo za promjenu. Strašno koliko su psihološki slabi, gdje kod 0:0 i 1:0 stanje naših igrača obično bude nebo-zemlja, kao da ih čeka 10 tisuća povampirenih navijača koji će im kopati grobove na travnjaku ako ne pobijede.

Jedna zanimljivost koliko je ove sezone bilo malo rutinskih pobjeda: ovo nam je prvi put - osim Dilja u Kupu - da smo pobijedili sa više od dva razlike. Triput doma Kolos (EL), Varaždin i Slaven po 2:0 i Dinamo vani 0:2, ostalo je sve bilo jedan razlike, remi ili poraz. Gledajući minute golova, ovo i Varaždin su jedine prave mirne pobjede ove sezone, gdje smo do trećine utakmice već imali rezultat i igru pod kontrolom. A ovo nam je bila 41. utakmica u sezoni. Ogromna brojka, i nekad treba uzeti to u obzir, npr. Tomečak po kojem nekad znam srat, je odigrao jučer 36. utakmicu. Franko, Lončar, Štefulj, Nevistić, Galović, imaju svi velike minutaže. Uglavnom, skrenuo sam malo s teme.

U srijedu Istra, sami o sebi ovisimo do kraja sezone HNL-a, a u zadnjem kolu Gorica doma, vjerojatno izravna odluka o trećem mjestu, iako su oni u padu i imaju još (polu)finale Kupa pred sobom. Pobjeda imperativ.
    « Zadnja izmjena: Travanj 18, 2021, 11:04:52 od TIR »

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Travanj 18, 2021, 11:12:45 »
    Ali... Ali... "Svi su tu negdje, osim možda prva dva"...   

Nego, jedna stvar koja me kod Menala već neko vrijeme ozbiljno iritira, vjerujem da su i drugi primijetili. Jednom kada primi loptu, ne skida oči s nje i uopće ne gleda gdje su suigrači.

Lopta se na kraju sretno odbila do Murića, pao je gol, sve pet, ali ovo je katastrofa šta je on radio ovdje. Katastrofa.

EDIT: Post sam obrisao greškom, komentar vraćen.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #34 u: Travanj 18, 2021, 13:29:55 »
  • Ovo za Menala naprosto nije istina, a dokaz potraži u drugom poluvremenu u akciji kod poništenog gola zbog ofsajda.

@Sandro da, Aluminijska felga je bio na ovom forumu. Kako je znao reći Balašević, o Felgi su ljudi imali podijeljeno mišljenje - svi su mislili da je glup, on je mislio da nije.

Konačno rutinska pobjeda, i to peta u nizu, ne sjećam se kad se zadnji put to dogodilo. Puno je dobrih stvari bilo, od toga da je momčad reagirala kako treba nakon blamaže u kupu, do dvostrukog strijelca Kulenovića, Čerina koji je pokazao da zna i asistirati a ne samo razbijati.. a za kraj, drago mi je da smo gospoda:
    https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/rijeka-se-sjetila-svojeg-trofejnog-kapetana-prvoga-koji-je-podigao-pokal-namijenjen-osvajacu-naslova-prvaka/

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Travanj 18, 2021, 13:49:25 »
  • Ovo za Menala naprosto nije istina, a dokaz potraži u drugom poluvremenu u akciji kod poništenog gola zbog ofsajda.
    Dokaz sam ti dao u GIF-u, valjda vjeruješ vlastitim očima. Nigdje nisam rekao da to radi u 100 od 100 slučajeva, ali radio je to i prije, što sam već u ranijim temama komentirao.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Travanj 18, 2021, 17:50:49 »
    Dokaz sam ti dao u GIF-u, valjda vjeruješ vlastitim očima. Nigdje nisam rekao da to radi u 100 od 100 slučajeva, ali radio je to i prije, što sam već u ranijim temama komentirao.

Istina je da zna spičit glavu u pod ali svakako nije škrt, zna fino podvaliti i sa njim na lijevoj strani i murićem na desnoj dobivamo širinu i opasnost sa krila, ono čega smo bili cijepljeni gotovo godinu dana

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Travanj 18, 2021, 19:45:21 »
  • Gadno. Dobro da su ga izvukli. Svaka im čast!
    A i dobro da na stadionu postoji defibrilator. Ako nastavimo s ovim igrama, kada se gledatelji vrate na tribine, biti će svega. Još da dijele normabele - bilo bi sjajno!

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Travanj 18, 2021, 19:56:15 »
  • Još da dijele normabele - bilo bi sjajno!
    Onda ne bi smjeli prodavat pivu. :)

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Travanj 19, 2021, 22:31:14 »
  • Još da dijele normabele - bilo bi sjajno!
    Onda ne bi smjeli prodavat pivu. :)

Apsolutno se slažem s tobom. Trebalo bi je poklanjat

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Travanj 20, 2021, 14:57:26 »
  • Kako TEK sutra igramo s Istrom, pa još IMA vremena za tu temu, staviti ću ovdje.
    Je li istina da je Velkovski zbog ozljede opet izvan kadra za Istru?
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.