• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 31. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, nedjelja 25.04., 17:00  (Prikazano: 2001 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: 31. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, nedjelja 25.04., 17:00
« Odgovori #60 u: Travanj 30, 2021, 09:54:36 »

• Frankovo pusti smrada 3 utakmice kazne, kako bi ovo trebalo biti sankcionirano?

Nikako.
    Lik mi je gadljiv, ali... psuje sebi u bradu ima borbu s nekim unutarnjim problemima. Vjeko i on su u nekoj laganoj raspravi, ovaj kasnije ima onu tiradu za sebe koju se lako čuje kod vulgaris alkoholiziranih uličara.

Osiječani polako stvaraju mitove o Rijeci, očekujem za koju godinu da će nas prikazivati s rogovima na glavi, kopitima na nogama, kako ih ostima ganjamo po terenu. Uostalom same činjenice demantiraju nekakvu spregu Rijeke i Dinama na račun Osijeka.
    Ove godine Osijek je Dinamu pustio 7 bodova. Mi smo za sada Dinamu dozvolili 4 i možemo isto kao i Osijek maksimalno doći do 7, iako mislim da će ostati na tih 4.
    S druge strane Osijeku smo ove sezone pustili 8 bodova (uzeli smo samo 2). Ispada da smo u korporaciji s Madžarima što nam je i povijesno blisko. Možda je taj spominjani tajnoviti ulagač u klub iz Madžarske pa se i to odrazilo na Bjelkana.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Travanj 30, 2021, 12:22:42 »
  • Kad vidim da smo im dali 8 bodova popizdim kad se sjetim kako, ovaj put imali penal, onaj prvi put ih nadigrali, a sad se sepure pogotovo ovaj polucovjek.

"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Travanj 30, 2021, 12:45:53 »
  • Samo se sjeti da smo ih uskratili za oba trofeja ove godine i odmah će ti se osmjeh vratiti na lice.

Više me frustriraju dva uzastopna poraza od Hajduka na Rujevici. Samo da smo ostali neporaženi u te dvije utakmice, Hajduk bi nam bio na (-14) i njegove šanse za Europu bi bile 1:173954.

Iako u tom slučaju Rožman možda ne bi bio bivši još nekoliko kola, pa razlika vjerojatno ne bila baš 14...