• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 33. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 09.05., 19:00  (Prikazano: 3650 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: 33. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 09.05., 19:00
« Odgovori #45 u: Svibanj 09, 2021, 21:44:39 »
  • Ne bih Tomića osuđivao za poraz. Čak je i logično neke stvari pokušao postaviti: Lepinjica in, Murić out po pitanju povratne trke.
    Problem je u selekciji igrača i pomanjkanju kvalitete s jedne strane, i jednoj fantastičnoj Dinamovoj momčadi s druge strane. Mi toj momčadi jednostavno ne možemo parirati i to je jasno. Tu i tamo možemo ukrasti koji bod (kao onih 0:2 koje smo izvukli na obranjeni penal i dosta sreće i u napadu i u obrani), ali kvaliteta je jasna. Mi imamo Dinamov škart, oni imaju našu kremu. I to je činjenica.

Tužno je ali je tako. Novci uvelike određuju takvu sudbinu, ali mi se srce raspada kada vidim kako nastavljamo silaznom putanjom i kako se ne vidi svijetlo na kraju tunela.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #46 u: Svibanj 09, 2021, 21:46:30 »

• Menalo je bio dobar, ali i Murić mu je nosio cijelo proljeće tako da su obojica morala igrati, ali graditi defanzivu na ovakvim stoperima je njegova procjena. Capan je kiks igrač, a Galoviću je očito jedino bitno da zabija, u čiju mrežu, nebitno.

Jbt u dve tekme primili smo osam komada, sramotno

Samo malo, Rozman je popio petardu, ali nam je omogućio priliku da priklonjemo sudbinu kletu sto nismo razmontirali Napoli do kraja ili uzeli sva tri Sociedadu.
    Tako da treba prvo skočiti pa reci hop!

Muric?
    Je, dobar je kada se igra na postavljenu obranu, sve drugo je igrač kojeg treba istrpiti.
    To je igrač za reklamu.
    I svaka čast na 6 pobjeda u nizu, ali niti jedna utakmica nije oduševila, dapače. Nisam vidio nikakav korak naprijed osim sto nas je krenuo gol.
    Ili smo se zadovoljili na fight sa Belupom.

Da. Jebem Tomića jer nije dovoljno taktično izučen da odigra dve pragmatične utakmice sa Hajdukom i Dinamom. Ako je mogao sa Osijekom, mogao je još dvije. Pa makar stajao ko fikus i pustio Miletiću da vodi utkmice.

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #47 u: Svibanj 09, 2021, 21:51:22 »
  • Ma mi nemamo uopće ekipu za neku borbu i za novu sezonu

- 4 igrača dinama na posudbi koji jedva čekaju da se vrate
    - posudbe andrijaševića, drmića, čerina, mudražije, yatekea..
    - capan koji sigurno ide, a za njim bi lončar i pavičić ako ih tko bude želio
    - ostaju ti galović, escoval, tomečak, murić i nešto dice

Apsolutno promašena transfer i stručna politika na dušu onom tko je za to odgovoran, a to bog ne zna..
    robert "naš ademi" ferlin

Online Evri

• Junior
    « Odgovori #49 u: Svibanj 09, 2021, 22:29:47 »
  • Čekaj ti se javljaš ? Pa ti si zadnji koji bi se trebao javiti ,toliko si kenjao po bivsem treneru , pratiš ga i sada i likujes u slučaju poraza Maribora da bi sebi dokazao kakav si ti stručnjak malo zaboravio si da si sam postao sliku kako mu ga dojis nakon EL , onda si opet pao u depru pa si nestao dok nije lik otišao radi nekoga revoltajer se nisu svi slagali sa tvojim stajalištima  , veličine jebite i onda mene/ nas prozivaš radi zajebancije ..... gdje je nestala igra ? Agresivnost , okomitost , kratki pasevi od golmana preko stopera pa veznih kroz sredinu, sjeti se tekmi u EL na Maksimiru , ništa vise nemamo , ali ok ti i dalje seri po bivšem treneru, uskoroces i po ovime iako  ovome treba vremena kao i svakome a do sada niste ništa pokazao , nula bodova očistio sumljam da je stanju nešto pokazati , o igračima neću , ja da sam predsjednik sa 70% njih bi prekinuo ugovore , ekipa nekarakternih seronja koja ne zaslužuje nositi dres našega kluba

Došlo mojih pet minuta , jeli te nervira , kakav jadnim moraš biti ako misliš da itko na ovome forumu uživa u porazu Rijeku
    Kompa, boli me kurac za Tomića, sam bih mu pokazao vrata ako bi to pomoglo. Ali ovaj sklop u mozgu da ideš likovat u trenutku kad Rijeka gubi ja ne mogu shvatit, majke mi. Isto kao s Bišćanom. Dno dna, sine. Dno dna.

Online Evri

• Junior
    « Odgovori #50 u: Svibanj 09, 2021, 22:32:43 »
  • Imali smo mi i lošije momčadi pa smo doma taj nedostatak kvalitete nadoknađivali agresijom, trkom , ovo danas je bilo sramotno

:D
    Ne bih Tomića osuđivao za poraz. Čak je i logično neke stvari pokušao postaviti: Lepinjica in, Murić out po pitanju povratne trke.
    Problem je u selekciji igrača i pomanjkanju kvalitete s jedne strane, i jednoj fantastičnoj Dinamovoj momčadi s druge strane. Mi toj momčadi jednostavno ne možemo parirati i to je jasno. Tu i tamo možemo ukrasti koji bod (kao onih 0:2 koje smo izvukli na obranjeni penal i dosta sreće i u napadu i u obrani), ali kvaliteta je jasna. Mi imamo Dinamov škart, oni imaju našu kremu. I to je činjenica.

Tužno je ali je tako. Novci uvelike određuju takvu sudbinu, ali mi se srce raspada kada vidim kako nastavljamo silaznom putanjom i kako se ne vidi svijetlo na kraju tunela.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #51 u: Svibanj 09, 2021, 22:37:31 »
  • Ma mi nemamo uopće ekipu za neku borbu i za novu sezonu

- 4 igrača dinama na posudbi koji jedva čekaju da se vrate
    - posudbe andrijaševića, drmića, čerina, mudražije, yatekea..
    - capan koji sigurno ide, a za njim bi lončar i pavičić ako ih tko bude želio
    - ostaju ti galović, escoval, tomečak, murić i nešto dice

Apsolutno promašena transfer i stručna politika na dušu onom tko je za to odgovoran, a to bog ne zna..

Slažem se potpuno s tobom što si napisao, al kako možemo imati dobru transfer politiku i proglasit nekoga odgovornim ako nema novaca, a nema ih i to je činjenica i otuda treba krenut. To je i razlog ovih posudbi, dobiješ igrače koji znaju da neće više igrat za Ri pokupili lovu i čisto da odrade utakmicu i imaju kurcobolju kako će Rijeka završit, jer su već pokupili lovu.
    najbolja solucija u prijelaznom roku sve ovo potjerat što je na posudbi, zadržat igrače koji imaju neku perspektivu kao primjer Liber, Braut, Vukčević, Galešić, čak bih reko i Murić, vratit s posudbe nešto i usredotočit se na igrače iz Primorsko goranske županije i druge hnla  i naše juniore i tu treba tražiti neki izlaz, ove posudbe sa zvjezdama koje koštaju "milijune eura a ništa ne daju osim Menala nema smisla uzimati. Ponovno ću pitat da li netko zna što je s onim Njemačkim investitorom koji je pregovarao s miškom zna li netko ima li tu kakve šanse?

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #52 u: Svibanj 09, 2021, 22:43:41 »
  • Ma, jedan Hajduk dovede Livaju koji odmah digne ekipu puta 3.
    Mi smo zamislili da je Franko taj, a ja molim boga da skupi treći žuti.
    Mislim da nitko nije amnestiran da ga se vadi van kad mu ne ide.

Sad iz ove perspektive izgleda da je nama Halil zlata vrijedio.
    Može dica, ali treba bar dva igrača. Dva igraca sa karakterom i koji čine razliku.

Eno se Tamara na instagramu raspisali i pljuje sve odreda u Legiji
    « Zadnja izmjena: Svibanj 09, 2021, 22:46:24 od ispod stijena »

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Svibanj 09, 2021, 23:54:48 »

• Divna slika. Svima na čast, naravno najviše govnu od igrača, ali djelomično i neambicioznom klubu koji nije iskoristio naslov prvaka.

Btw, nikog iz ove ekipe ne bih zadržao za iduću sezonu. Apsolutno nikog.

Isto.

To je to. Amen. Neka sutra klub ponovi poziv za dogovor oko paketa ulaznica, ali nek' malo podignu cijenu, mislim da nema tog navijača koji im u ovom trenutku ne bi bio voljan pomoći.
    29.08.2013., proud to be there

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #54 u: Svibanj 10, 2021, 16:29:33 »
  • Ja sam čuo ali samo čuo da je preuzimanje bilo dogovoreno sve cijena, uvjeti da su već imali svečanu večeru kad je Miško na potpis donjeo nešto što baš nije bilo dogovoreno nekakve provizije i takve pizdarije...švabe da su ostale popišane balkanskim način zaključivanja posla i jednostavno odjebali i Kantridu i nogomet....sad to je glasina isto ko i ona prije da je praktički klub preuzet....ali možda i ima nešto u tome kad se krije vijest dal' je tu nečega bilo ili ne
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #55 u: Svibanj 10, 2021, 16:37:11 »
  • Da to je bila neka zadnja informacija, to sam i ja čuo, ali očito odlazimo polako u prosječnost hnl'a da budemo stabilan prvoligaš u sredini tablice 5. 6. mjesto, povremeno Europa možda svake 2-3 godine, kup svake prestupne, ako i to i to će bit to.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Svibanj 10, 2021, 17:54:34 »
  • Gledam onako analitički. Priča se da jedva čeka da proda, pa da trči od vrata do vrata da neko kupi, i onda bi na taj način usrao prodaju.
    Drugo on je kao prekaljeni biznismen, isto mi smrdi da bi na taj način zajebao. Da neki krkan iz politike, to bi bilo više vjerojatno nego on.
    Nekako su mi kontradiktorne sve te činjenice.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Zadnja izmjena: Svibanj 10, 2021, 18:52:56 od Fornax »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #59 u: Svibanj 10, 2021, 19:18:12 »
  • Vezano za Njemce ja sam čuo da to nikad nije bilo tako “toplo”kako se prica.
    Odnosno kada je bilo obznanjeno kao gotova stvar pitao sam jednoga uposlenika kluba u tom trenutku i dobio odgovor kako su njemci isto toliko blizu odnosno daleko kao sto su bili Kinezi, Turci, Arapi ili Azeri...