• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 33. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 09.05., 19:00  (Prikazano: 3378 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 33. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, nedjelja 09.05., 19:00
« Odgovori #75 u: Svibanj 11, 2021, 09:29:09 »
  • A ja sam pak cuo da je Misko prodao Lurssenu  35%
    Takvo nešto su komentirali ljudi na Sportnetu, samo što meni ta ekipa ne djeluje baš pozdano.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #76 u: Svibanj 11, 2021, 09:47:50 »
  • A ja sam pak cuo da je Misko prodao Lurssenu  35%
    Takvo nešto su komentirali ljudi na Sportnetu, samo što meni ta ekipa ne djeluje baš pozdano.

Ma to sam cuo od jednog tipa u RI. Jedna od stotinu verzija. Pa valjda bi do sada u medijima nesto izaslo, inace se objavljuju i istinite price i one izmisljene ali o ovome niti rijeci. Cudno.

A vidim tek sada da mi nije prosao cijeli post ... bio sam se nadovezao na Sandrov post ... ako jedva cekas prodat klub a pokusavas utrpat unutra sve svoje ljude a to ne prolazi kod svabe odustanes od te ideje i sklopis posao. Sve suprotno bi znacilo da mu se ne zuri i da ima vise ozbiljnih kandidata koji bi preuzeli klub, a to sigurno nije tako.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Svibanj 11, 2021, 09:56:47 »
  • ako jedva cekas prodat klub a pokusavas utrpat unutra sve svoje ljude a to ne prolazi kod svabe odustanes od te ideje i sklopis posao.
    Možeš kod prodaje kluba ili firme pokušat riješit da radna zajednica ostane ako ne želiš da ljudi ostanu na cesti, ali tražiti od novog vlasnika da ostavi kompletnu staru upravu... Sumanuto.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #78 u: Svibanj 11, 2021, 10:02:07 »
  • Vjerujem da ćemo brzo saznati.
    Ova sezona je na kraju i uvod u iduću će otkriti karte.

Nevezano uz klub... ostvari li se pola ovih planova koje čujem (vezano uz tu ekipu nijemaca) bit će lijepo vidjeti Opatiju i Rijeku za koju godinu od danas.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Svibanj 11, 2021, 10:16:07 »
  • To svakako. Nije baš topic za ovo, ali kadgod prošećem po nekom dijelu grada, zamišljam kako bi to vrhunski izgledalo u nekim drugim uvjetima. Torpedo i čitava industrijska ulica, Baroš, Benčić, Preluk, Žabica, Piramida i te fasade, i onda se autom prevezem preko 200m svježe asfaltirane ceste na Krnjevu na semaforu i na tren sve bude ravno, fino, novo. Pola grada treba minirati i napraviti iz nule.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #80 u: Svibanj 11, 2021, 11:11:00 »
  • Iz nekog logičkog kuta gledanja uopće ne znam što će Mišku klub, osim:

a) da povrati uloženo ili neki eventualni dug
    b) da pokuša biti glavna baja u HNSu
    c) za dodatnu zaradu
    d) ne pada mi na pamet što bi moglo, osim neke statusne simbolike

Za ovo pod a) bi ga se rješio vjerovatno odmah čim bi u svojoj računici bio na pozitivnoj 0.

Pod b) kao predsjednik HNSa može voditi vrlo lagodan život i omastiti brk

Pod c) ne vidim u trenutnim uvjetima da se od toga može baš vrlo lako okrenuti ekstra lova, bar u našem okruženju

d) vrlo lako da je zbog egotripa jedan poveći dio postotka na ovom odgovoru...

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #81 u: Svibanj 11, 2021, 14:01:11 »
  • Iz nekog logičkog kuta gledanja uopće ne znam što će Mišku klub, osim:

a) da povrati uloženo ili neki eventualni dug
    b) da pokuša biti glavna baja u HNSu
    c) za dodatnu zaradu
    d) ne pada mi na pamet što bi moglo, osim neke statusne simbolike

Za ovo pod a) bi ga se rješio vjerovatno odmah čim bi u svojoj računici bio na pozitivnoj 0.

Pod b) kao predsjednik HNSa može voditi vrlo lagodan život i omastiti brk

Pod c) ne vidim u trenutnim uvjetima da se od toga može baš vrlo lako okrenuti ekstra lova, bar u našem okruženju

d) vrlo lako da je zbog egotripa jedan poveći dio postotka na ovom odgovoru...

Cijeli koloplet njegovih izjava, akcija, pokušaja, najava, paranoja itd oko prodaje kluba ima temelj upravo u ovome. Miško, dakako, nije 2012. zamišljao prodaju. Sjetite se izjava "mi ćemo ovdje ostati dugo, dugo". Ponovio je to više puta.

U vrijeme Volpijevog vritnjaka naprvo sve je bilo idilično, a Miško imao status voljenog vođe, čim se otkrilo da naš zakon ne dozvoljava Volpiju biti predsjednikom. Miško je, kao svojevrsni outsider (bez ikakve uvrede ili zle namjere; aludiram samo na činjenicu da godinama/desetljećima nije živio s domaćim nogometom) cijeli svijet vidio idilično, a nije ni sanjao da postoji i tamna strana nogometa.

Još je manje sanjao da bi netko od domaćih navijača mogao u ružnom kontekstu izvikivati njegovo ime. To nije ni u najgorim snovima vidio. Čim je osjetio realnost HR nogometne scene, čiji su znatan dio i navijači... ultrasi... pa i huligani... e onda je počelo "što je ovo meni trebalo". A drži ga, naravno, sve ono lijepo koje mu je donijelo strelovit, "space shuttle" uspon na društvenoj ljestvici.

Rekao bih da je u ovome (sve vezano uz ego) problem.

Meni osobno...kao i svaki drugi čovjek... dobrih i loših strana ima; ali da je referendumsko pitanje, mislim da bih ipak zaokružio za njega. Ako ni zbog čega drugog... u gradu Rijeci (i šire) uopće ne vidim čovjeka koji bi se mogao toga uhvatiti.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2021, 14:20:17 od SandroB »
    29.08.2013., proud to be there

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #82 u: Svibanj 11, 2021, 14:15:49 »
  • Pa zavisi izmedju koga bi birali ... sigurno ne bih birao Miska da se pojavi neki ozbiljan investitor sa lovom koji bi nam omogucio da predjemo na jednu visu razinu i da ne ovisimo o dinamovim posudbama.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #83 u: Svibanj 11, 2021, 14:22:20 »
  • Pa zavisi izmedju koga bi birali ... sigurno ne bih birao Miska da se pojavi neki ozbiljan investitor sa lovom koji bi nam omogucio da predjemo na jednu visu razinu i da ne ovisimo o dinamovim posudbama.

Ma to se podrazumijeva... općenito; uvijek navijam za zapadni "modus operandi" koji nije opterećen netjacima, "lako ćemo", "riješit ćemo" itd.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #84 u: Svibanj 11, 2021, 14:49:58 »

Iovako ionako ne bi smjeli ovisit o dinamovim posudbama.