• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 36. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, subota 22.05., 17:00  (Prikazano: 3578 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
Odg: 36. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, subota 22.05., 17:00
« Odgovori #60 u: Svibanj 22, 2021, 22:35:04 »
  • Kako su nas tješili svih onih sezona,

-penal je kad ga sudac dosudi
    -zašto niste dali 5 golova....

Nema tu p od 11m,

Tomić dobio Goricu 2 puta
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #61 u: Svibanj 22, 2021, 22:39:22 »
  • Kako su nas tješili svih onih sezona,

-penal je kad ga sudac dosudi
    -zašto niste dali 5 golova....

Nema tu p od 11m,

Tomić dobio Goricu 2 puta

Vujadin Boskov je uvijek govorio: "penal je kada ga svira sudac"  8)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Svibanj 22, 2021, 23:36:36 »
  • Kako bi rekao Balog, bit će vremena za analize. Ali ne previše jer će nova sezona stići dok kažeš keks. Ja bih volio da se okrene nova stranica počevši od kancelarije sportskog direktora, i naravno velike obnove igračkog kadra. Lova je ta koju imamo, ne previše. Umjesto da se dovodi 10 igrača koji koštaju malo ili ništa, a kvaliteta je obično proporcionalna cijeni u svakom polju života, neka se ide na 3-4 malo bolja igrača (igrački i karakterno, dakle vođe), a ostalo popuniti vlastitim snagama. Otkantati posudbe i neke suradnje u kojima smo mi podređena strana, to nam ne treba. Da budem potpuno iskren, čak bih navijao i za dovođenje novog trenera da se napravi potpuni rez sa prošlošću, ali Tomić je zaslužio šansu u novoj sezoni.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Svibanj 22, 2021, 23:47:21 »
  • Kako bi rekao Balog, bit će vremena za analize. Ali ne previše jer će nova sezona stići dok kažeš keks. Ja bih volio da se okrene nova stranica počevši od kancelarije sportskog direktora, i naravno velike obnove igračkog kadra. Lova je ta koju imamo, ne previše. Umjesto da se dovodi 10 igrača koji koštaju malo ili ništa, a kvaliteta je obično proporcionalna cijeni u svakom polju života, neka se ide na 3-4 malo bolja igrača (igrački i karakterno, dakle vođe), a ostalo popuniti vlastitim snagama. Otkantati posudbe i neke suradnje u kojima smo mi podređena strana, to nam ne treba. Da budem potpuno iskren, čak bih navijao i za dovođenje novog trenera da se napravi potpuni rez sa prošlošću, ali Tomić je zaslužio šansu u novoj sezoni.

Bojim se da mi više nismo u mogućnosti plaćati odštete.. mogli bi nas napustiti osim posuđenih igrača i Lončar i Pavičić.. nema puno vremena, nešto smo dogovorili valjda ali sigurno ima posla i previše.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Svibanj 22, 2021, 23:53:08 »
  • Jasno da ništa od odšteta.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Svibanj 23, 2021, 00:04:30 »
  • Ovih zadnjih par kola je bas bilo zivciranje, ali dobro, zsboravit cemo. Sad pamet u glavu pri slaganju ekipe za sljedecu sezonu. Neke pouke smo valjda izvukli.
    Sad treba vidjet sta se dogovorilo s Lurssenom, ono sto sam ja zadnje cuo su jako dobre viiesti, nadam se da su istinite.
    Slavite ljudi, Rijeka ima (kvalifikacije) konferencijsku ligu!

Ako će biti što od toga onda neka požure. Predlažem Fredija Bobica za SD-a, a novi dresovi sa siluetom megajahte. ;D

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #66 u: Svibanj 23, 2021, 00:05:49 »
  • Jasno da ništa od odšteta.

Možda ne nužno, ali mislim da i ako prodajemo, da prvo krpamo budžet za iduću, nadam se ne prošlu, sezonu..

Btw treba pohvaliti i reakciju Tomića.. nismo igrali bajno ali ne igramo bajno ni čitavu sezonu unatoč nekoliko solidnih tekmi i na jesen i na proljeće, tako da nije bilo za očekivati rastavljanje gorice nakon onakvog prvog pol u Vž i zapravo čitave sezone koja ti stane upravu u tu jednu tekmu.. dobro krenemo, pa primimo iz prve polušanse i onda na konopcima smo spremni za nokaut ali se ipak trgnemo i s(p)retno slavimo.

Ugl htio reći, nakon prvog pol, prepoznao je najslabijeg igrača koji opet nije bio glavom unutra i ostavio ga vani. Realno i Murke je bio slab ali ti potezom može riješit tekmu pa ga se nekad isplati čekati. Capan s druge strane zna prolit sve mlijeko u dve min.. prvo skok s Matarom, užas, i onda dvojbeni start.. realno greška je i početi s njim kad ti radi onakve greške ko u Vž ali ok, Tomić je reagirao, mjenjao je situaciju na terenu jer nismo dobro stajali, uvodio Tomečaka, pa uveo Kulena, Pavičića i na koncu Lepinjicu.. nije se pogubio, ostao je hladan i reakcije su mu bile pravovremene.. dug post ali nadam se da ste me shvatili
    « Zadnja izmjena: Svibanj 23, 2021, 00:07:36 od goginho »

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #67 u: Svibanj 23, 2021, 00:11:02 »
  • Ne treba ti tu puno analize slijedeća sezona više manje kao i ova.

Dinamo prejak, Osijek još raste, Hajduk bi mogao biti doba

Šta očekivati od nas, potući se za svaki bod pa vidjeti gdje smo na kraju 36.kola.

Meni je najdraža bila ekipa osamdesetih, dobiti svakoga ali i kiksati protiv lošijih, nogomet po mom guštu.

Imamo 2 prvenstva, hrpu kupova, do slijedećeg trofeja morat ćemo malo čekati.

Iskreno jebeš nogomet ako isti klub osvaja 10 prvenstava u nizu.

Kad pravi Kule skače, kad Desnica pada za penal, Neno štopa dugu i gura kroz noge, Avramović lovi odbijen loptu u blatu, Savo ore po beku, Durkalić gađa sat... Lovranac svira tišinu na Kantridi, ulazi gdje hoćeš i sjedi gdje hoćeš ispod sata, Lazo baca sport za zube, panduru duga lopta u glavu on ne mrda, samo digne šapku, prije poluvremena dim po tribinama od čevapčića, navijača koliko se može nagurati.....

Kome treba titula, to je nogomet,

Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #68 u: Svibanj 23, 2021, 08:54:47 »
  • https://www.facebook.com/21311789176/posts/10158663924949177/
    Ovo je bilo lijepo vidjet
    Zbog lošeg interneta mi je slika banana, ali ko je onaj u sredini što se najviše rastura, tamna kosa i tetoviranja lijevo rame do lakta, bar izgleda tako.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 23, 2021, 08:57:32 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #69 u: Svibanj 23, 2021, 09:07:28 »
  • Kule.
    lula i lipi, kompića dva

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Svibanj 23, 2021, 09:29:57 »
  • Ovih zadnjih par kola je bas bilo zivciranje, ali dobro, zsboravit cemo. Sad pamet u glavu pri slaganju ekipe za sljedecu sezonu. Neke pouke smo valjda izvukli.
    Sad treba vidjet sta se dogovorilo s Lurssenom, ono sto sam ja zadnje cuo su jako dobre viiesti, nadam se da su istinite.
    Slavite ljudi, Rijeka ima (kvalifikacije) konferencijsku ligu!
    Ne zajebavaj ovaj forumski napaćeni narod. Daješ nam samo kosti i žlundricu, daj malo mesa.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #71 u: Svibanj 23, 2021, 09:43:25 »
  • "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Svibanj 23, 2021, 10:29:43 »
  • Baš mi je drago da su bili na tekmi. Pokazuje da im je stalo i da je klubu stalo. Tako treba!!!

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #74 u: Svibanj 23, 2021, 13:42:16 »
  • Mazda mi malo ipak pre kriticno gledamo na klub I Igrace , ispada po svemu da u toj ekipi i klubu općenito vlada jedno zajednistvo  i poštovanje , nadam se sa sa dva pitbula od igrača uspijemo i ostalima vratiti vjeru svoje sposobnosti pa samim time i napad na vrh sljedeće sezone, u svakom slučaju Mance i Srecko   U nikada težoj situaciji , da vidimo koliko su sposobni