• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 55070 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #15 u: Svibanj 24, 2021, 10:08:18 »
  • Kao prvo Tir - svaka čast na analizi. Dobar post!

Što se tiče imena koja se spominju:
    Šutalo mi se čini kao perspektivan štoper i volio bih ga vidjeti kod nas. Mlad, školovan, s nekim iskustvom. Čak bih rađe njega nego neke isprobane vrijednosti koje bi došle poluoziljeđene i bez motivacije.
    Andrić bi nam dobro došao jer nemamo napadača. A on je onaj tip napadača koji strpa otpatke u gol. Ono što Kulenović nema! :)
    Naravno, uz Andrića nam treba još jedan napadač - a kada bi to bio Drmić, bilo bi to sjajno.
    Labrović se čini ok, nije kvaliteta Nevistića ili Pandura, ali eto... možda postane. Rijeka je za golmane poželjna udavača: dobro ih razvijamo i prodajemo.
    Ampen me nije ipresionirao pa mi se ne čini kao neko pojačanje. Nadam se da se varam.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Svibanj 24, 2021, 10:20:05 »
  • Bolje ne taj Andrić, em je igrač Dinama, em je od tamo od kuda je. Ne treba nam opet Žilić ili Pilipović atmosfera pola sezone, valjda ima koji drugi da ga se dovede. Na koncu može ispasti gori od Kulenovića. Čemu riskirati. Bolje Menala zadržat za te pare, dečko može igrat i lijevog beka bez problema.

Ne znam kamo će nas odvest prelazni rok, ali ako se ne pojavi neki ludi Arap, kinez ili Švabo koji će kupit klub, ne bih se začudio da krenemo opet s posudbama. Gledano s sportsko financijske strane gazdi je taj oblik najisplativiji i s najmanjim rizikom, a ove godine smo uzeli 3. mjesto s 8 takvih igrača u kadru.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Svibanj 24, 2021, 10:22:24 »
  • BBB-ima ("jebat ćemo srpske žene i djecu") ne smetaju Srbi u Dinamu, a mi radimo pitanje od toga. Pa jebem ti život.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Svibanj 24, 2021, 10:25:59 »
  • Bolje ne taj Andrić, em je igrač Dinama, em je od tamo od kuda je. Ne treba nam opet Žilić ili Pilipović atmosfera pola sezone, valjda ima koji drugi da ga se dovede. Na koncu može ispasti gori od Kulenovića. Čemu riskirati. Bolje Menala zadržat za te pare, dečko može igrat i lijevog beka bez problema.

Ne znam kamo će nas odvest prelazni rok, ali ako se ne pojavi neki ludi Arap, kinez ili Švabo koji će kupit klub, ne bih se začudio da krenemo opet s posudbama. Gledano s sportsko financijske strane gazdi je taj oblik najisplativiji i s najmanjim rizikom, a ove godine smo uzeli 3. mjesto s 8 takvih igrača u kadru.

Ako ćemo tako razmišljat onda bolje dovest 11 srba i 11 sirijaca pa nek se Armada i svi "ne talasaj" dušebrižnici uskovitlaju. Draži mi je klub (i navijači) koji zna pokazati muda nego li klub koji će spustiti gaće na svaki drek te sačice desničara kojima je jedini cilj diktirati kako bi mi ostali trebali disati. Mrš!

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #19 u: Svibanj 24, 2021, 11:28:46 »
  • Ako to ne budu posudbe nego baš naši igrači onda plus za Šutala i Andrića. Teško ćemo nešto kvalitetnije izvuć od njih. Iako bi volio Menala zadržat između ostalog jer je multitasking.
    Ne kužim čemu uopće rasrpave o tome tko je odakle? Dajte nemojte molim vas ovako glupe rasprave, 2021 godine, odmah mi se diže kosa na glavi, mi smo jebena Rijeka, takve rasprave tko želi nek vodi južnije.

TIR dobra analiza jedino ne kužim šta će nam 3 centralna vezna? Znači Čerin, Lepinjica, Mudražija, Liber  i još jedna klasa od igrača i to je to.
    Znači stoper, desni bek, veznjak, krilo i napadac koji odmah upadaju u prvu momčad.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Svibanj 24, 2021, 11:44:22 »

Ako ćemo tako razmišljat onda bolje dovest 11 srba i 11 sirijaca pa nek se Armada i svi "ne talasaj" dušebrižnici uskovitlaju. Draži mi je klub (i navijači) koji zna pokazati muda nego li klub koji će spustiti gaće na svaki drek te sačice desničara kojima je jedini cilj diktirati kako bi mi ostali trebali disati. Mrš!

Svi smo mi šačica desničara, samo je pitanje crte tolerancije. Da se mene pita ja ne bih riskirao atmosferu s obzirom da je nedavno bila pat situacija zbog Pilipovića. Možeš stati na jednu ili drugu stranu, na kraju je izgubio klub. A nitko nije pobijedio. Dakle da se dijelovalo samo malo mudrije, Renato nebi bio ni postavljen za pomoćnika ili bi bio unaprijeđen za recimo skauta ili nešto slično. Win - win. Da treba doći recimo Livaja - ja bi mu oprostio porijeklo jer je top igrač, za Andrića nisam siguran da bi bio u prvih 11. Dakle ne treba nam.

Meni osobno ne smeta Vinko Coce i umotan u bilo, kakvo je tvoje mišljenje o pjesmi, jer može na radio Rijeci kad se puštaju šlageri ili je bolje ne talasat pa pustit isto Cocu i ribare? Da idemo u krajnost jer može prije utakmice? Lijepa pjesma složit ćeš se, problem je sadržaj. 

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Svibanj 24, 2021, 11:53:29 »
  • Mislim da nam Čerin, Lepinjica, Mudražija, Liber  i još jedna klasa od igrača nikako nisu dovoljni za odraditi pravenstvo. Ove godine je Lončar bio ključan u veznom redu (imam dojam da ga se ne vrednuje dovoljno), a i Pavičić je puno odigrao. K tome su i Andrijašević i Capan znali igrati u sredini. Capan je par puta odigrao kao zadnji vezni, a Andrijašević je igao polušpicu koja se često spuštala po loptu.
    Problem je i što je upitno što ćemo dobiti od Lepinjice, Mudražije i Libera. Liber se čini kao ogromni potencijal, ali bi mogao izgoriti kao Lepinjica. Lepinjica se mora ugasiti i smiriti te počet opet pružat partije kakve je pružao pod Bišćanom, a što se tiče Muradžije - zaista ne znam. Kao da se previše trudi pa radi čitavu silu glupih faulova i ispada iz formacija. Moraju mu se vratiti dani iz Osijeka, a upitno mogu li.

Ono što htjedoh reći je da su nam problemi u vezi brojni: imamo puno upitnika u vidu igrača za koje ne znamo jesu li ili nisu, a i sam broj igrača je malen kada se uzme u obzir dužina pravenstva i broj utakmica.
    Zato se nadam se da će Lončar odraditi euro kvalifikacije što zbog kvalitete, što zbog iskustva - ako mora, neka nakon toga ode.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Svibanj 24, 2021, 12:06:30 »
  • Svi smo mi šačica desničara, samo je pitanje crte tolerancije.

Pa baš i nismo. Niti ekonomskih, niti ideoloških. :)
    Što se tiče tolerancije - sve dok ne ugrožavaš moju slobodu - široko ti polje.

Što se tiče ovog:
    Da se mene pita ja ne bih riskirao atmosferu s obzirom da je nedavno bila pat situacija zbog Pilipovića. Možeš stati na jednu ili drugu stranu, na kraju je izgubio klub. A nitko nije pobijedio. Dakle da se dijelovalo samo malo mudrije, Renato nebi bio ni postavljen za pomoćnika ili bi bio unaprijeđen za recimo skauta ili nešto slično. Win - win. Da treba doći recimo Livaja - ja bi mu oprostio porijeklo jer je top igrač, za Andrića nisam siguran da bi bio u prvih 11. Dakle ne treba nam.

Meni osobno ne smeta Vinko Coce i umotan u bilo, kakvo je tvoje mišljenje o pjesmi, jer može na radio Rijeci kad se puštaju šlageri ili je bolje ne talasat pa pustit isto Cocu i ribare? Da idemo u krajnost jer može prije utakmice? Lijepa pjesma složit ćeš se, problem je sadržaj.
    Pitanje je konteksta. Puštat Cocu prije utkamice je naprosto van mjesta kao i puštat pjesme o prevari na dan vjenjčanja. Glupo. Na Radio Rijeci mi je to sasvim ok, sve dok nije prije utakmice ili kada se govori o NK Rijeci jer je opet - van konteksta.
    Što se tiče Andrića, kao što je Snješko rekao valjda smo došli do civilizacijske razine da nas boli briga tko od kuda dolazi sve dok dobro obavlja posao.
    Livaja? Imali smo Bradarića - bio je odličan: zatomio je svoje hajdučke osjećaje i odigrao kako spada dok je bio kod nas. Svi znamo da Livaja neće doći kod nas ili u Dinamo za sve pare svijeta jer je odan svom klubu i to je super. Volio bi da i mi imamo takve karaktere. Tako da nije stvar u tome bi li ga ja volio ovdje, nego želi li on doći.
    Domaći izdajnici? Ako nemamo korist od njih - zaboraviti ih.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #23 u: Svibanj 24, 2021, 13:08:13 »
  • Meni taj andrić ostao u sjećanju samo po penalima u interu i maloj minutaži u dinamu. Nije mi to kvaliteta za rijeku u top 3.
    Što se offtopica tiče, apsolutno se slažem sa ovim da smo svi desničari, samo je pitanje gdje je crta.
    Volimo glumit ljevičare, slobodnjake ili liberale, ali kad dotiče našu komfornu zonu onda prelazimo crtu.
    Kad treba primit izbjeglicu, cigića ili imigranta u državu, grad ili doma jako je malo ljevičara, jako je malo Ljudi. Gdje je nestao čovjek?!
    robert "naš ademi" ferlin

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Svibanj 24, 2021, 14:01:02 »
  • Imali smo nedavno Srđana Grahovca, bosanskog Srbina, pa nije bilo problema. Uostalom i Kvržić je li-la, a bio je kapetan pred par mjeseci. Tako da to nije kao što je bilo 2005. sa Žilićem. Uostalom on je tada bio prvi "pravi" srpski nogometaš u HNL-u, i to je bilo ni deset kalendarskih godina od Daytonskog sporazuma. Mislim da je sad malo drukčija priča, odnosno ikakvi potencijalni prigovori nemaju nikakav temelj jer bi time Armada izgubila svaki legitimitet i srozali bi se u buntovničku skupinu koja samo traži razlog za raskol. Pogotovo dok imaš Glavčića, Daničića, Mudrinskog, Guzinu, Todorovića pa i Andrića. Žilić je bio problem jer je bilo relativno rano nakon rata, pa u 10 godina se ne stigneš ni milimetar oporaviti od gubitka voljene osobe primjerice, odnosno jer je bio presedan i prvi takav transfer u HNL-u.

Ali da ne pričam(o) o ratu, Srbima na ovoj temi, pitanje Andrića je pitanje kvalitete. Sa 26 godina sad na ljeto, pričamo o tipičnom Dinamovskom transferu - lik se pojavio niotkud, zabio neke golove u Interu gdje je svaka lopta išla na njega (sjetite se npr Bagarića u Splitu svojedobno kad su ga gurali za transfer, ili sad Deni Jurić), Dinamo ga automatski uzeo sebi kao i mnoge njemu slične i sad ga se gleda kako riješiti. Lik ove sezone ima 23 nastupa i 9 golova, od toga trećina iz penala - od ovih šest preostalih, 2 je zabio Fernandinovcu u kupu, 1 za Ufu nekom ruskom drugoligašu u njihovom kupu. Znači tri normalna gola u sezoni, i četiri asista. Njegova Ufa gdje je na posudbi se za tri boda spasila od ispadanja iz lige. Pitanje kvalitete, a on je nema.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #25 u: Svibanj 24, 2021, 14:52:47 »
  • U PSK Tomić kaže da treba nekoliko pojačanja, vidjet ćemo, svi sve znaju ali lova je problem.
    Dobar igrač je dobar igrač, nacije, rase, krvna zrnca,...... 2021?

Kad bi se tim prevelikim domoljubima tako gledalo, svašta bi se našlo.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Svibanj 24, 2021, 15:37:29 »
  • Malo popularnog "regiona", klubovi/agencije/države s kojima imamo neku povijest poslovanja, igrači do 24 godine. Gledana statistika, reprezentativni nastupi, kapetanske vrpce, istek ugovora i takvi faktori. Uostalom, Tomić je u Lokomotivi često imao mlade igrače iz okolice, sad da li njegovom inicijativom ili Lokomotivinom, ne znam. Uglavnom, izvukao sam nekakvih petnaestak imena i ovim prilažem svoju kandidaturu za "Rekao sam vam da će netko od njih otići u neki klub iz HNL-a" izjavu u 2021.g.

Albanija:
    https://www.transfermarkt.com/adolf-selmani/profil/spieler/663694 - stoper, 20, nešto u mladim uzrastima. Visok, ima luđačko ime, broj 66 na dresu, frizuru kao Ibra i stav. Apsolutni pobjednik, iako mu fali malo mišića, slabi bicepsi za ovakvu grdosinu.
    https://www.transfermarkt.com/marsel-ismajlgeci/profil/spieler/622726 - lijevi bek, 21, druga puna sezona, tu i tamo dobije poziv u mlade reprezentacije pa i debi u A vrsti. Jako ofanzivan, zabija i asistira. Nema ništa luđačko kod njega, on je za balans.
    https://www.transfermarkt.com/lorenco-vila/profil/spieler/509272 - lijevo krilo, 22, par sezona tamo, U21 nastupi. Slobodan na ljeto.

Kosovo:
    https://www.transfermarkt.com/blend-baftiu/profil/spieler/458365
    https://www.transfermarkt.com/valmir-veliu/profil/spieler/603348 - profilna me podsjeća na nekog, ali ne znam na koga. Pomozite.
    https://www.transfermarkt.com/nazmi-gripshi/profil/spieler/355692

Slovenija:
    https://www.transfermarkt.com/aljosa-matko/profil/spieler/487606 - desno krilo Maribora, zanimljiv igrač. Vrhunska statistika prošle sezone. 21 godina, standardni mladi reprezentativac.

Crna Gora:
    https://www.transfermarkt.com/milos-drincic/profil/spieler/390079 - 22 godine, 150 nastupa u crnogorskoj ligi, 195cm. Dugogodišnji kapetanski stoper Iskre iz Danilovgrada, mladi reprezentativac. Vrlo zanimljiv na papiru.

Makedonija:
    https://www.transfermarkt.com/ennur-totre/profil/spieler/345183 - kad nam ode Darkec

BiH:
    https://www.transfermarkt.com/petar-bojo/profil/spieler/366001 - kapetan Želje, ističe ugovor. U21 reprezentativac, def. vezni, 23 godine, slobodan. Ista agencija kao Lončar, 100ak nastupa Premijer lige.
    https://www.transfermarkt.com/ivan-beslic/profil/spieler/800074 - isto ime i prezime kao jedan od osnivača SofaScore. 19 godina, 2. liga BiH, Posušje. Nekakvo krilo.
    https://www.transfermarkt.com/stipe-juric/profil/spieler/465593 - 22, kad nam ode Lončar. Polušpica/napadač iz Širokog, u mlađim kategorijama rušio rekorde kao Kramarić
    https://www.transfermarkt.com/ivan-ikic/profil/spieler/357804 - 21, desno krilo, isto Široki, isto Hrvat da izjednačimo ako dođe Andrić. Neloša statistika.
    Trojac iz Kaknja:
    https://www.transfermarkt.com/enes-alic/profil/spieler/563194 - 21, ofanzivni lijevi bek, igrao nešto sitno po Češkoj. Slobodan uskoro.
    https://www.transfermarkt.com/nedim-hadzic/profil/spieler/372850 - 22, vidi iznad za rekorde. Sa 19 ga kupio portugalski Leixoes za parsto tisuća pa je kao i mnogi mulci, propao vani u godinu-dvije. Hrpa nastupa za U21 i niže, navodno jedan od najvećih talenata tamo. Nisam našao sliku na kojoj se ne smije. Plus treba nam za skinuti ljagu sa prezimena Handžić, naš Haris je zabijao samo u pripremnim utakmicama.
    https://www.transfermarkt.com/azur-mahmic/profil/spieler/621633 - 18, visoki stoper. Debi sezona, igra za mlade reprezentacije. On i dvojica iznad su svi iz Mladosti iz Kaknja. On je za društvo Galešiću.
    https://www.transfermarkt.com/dani-salcin/profil/spieler/414942 - 21, novi Pavičić (Dani, Domagoj), jako aktivan za mlađu reprezentaciju, nevidljiv u prvoj ligi.
    https://www.transfermarkt.com/amar-beganovi%C4%87/profil/spieler/376098 - 21, desni bek. Kapetan Slobode, srušio klupski rekord dobivši vrpcu sa 19, par sezona Premier lige iza sebe i mladu reprezentaciju. Ponajbolji igrač tamo.

Ima stopera, bekova, veznjaka, krila, napadača, za svakog ponešto.

Drinčić na stopera, i luđački Adolf za rezervu. Ovaj zadnji kapetan Slobode Beganović na desnog, a Albanac Marsel s vrha liste na lijevog beka. Bojo na defanzivnog veznog, Matko ili Ikić na desno krilo za društvo Muriću. Jurić (imamo i mi svog Denija) i Hadžić u vrh napada uz Drmića.

EDIT: dodat ću samo dokaz mojih skautskih iskustava, pronađen sada skroz slučajno: Gorgonov dolazak sam nagovijestio šest mjeseci prije nego je potpisao u kolovozu 2016.g. :) OK bio je to prvi i zadnji pogodak, ali što sad, nećemo tražiti detalje. ;D
    « Zadnja izmjena: Svibanj 24, 2021, 15:59:48 od TIR »

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #27 u: Svibanj 24, 2021, 17:18:24 »
  • TIR, odlične analize ona na početku i ova sada, sve se više manje slažem što bi trebalo, ali ono što je najvažnije po meni su stoperi, svakako treba po mom mišljenju platiti malo izdašniji iznos za nekog kvalitetnog stopera, barem jednog, a drugi neka bude kao slobodan igrač, jer s Galovićem, Smolčićem, Galešićem a pogotovo s Escovalom nećemo dobro proći ne samo u KL nego i u HNLu, dobra je ideja Mitrović i on bi svakako ulio puno sigurnosti iza, a time rasteretio i veznu liniju. Menala probat zadržat barem na posudbi još godinu dana ako ništa drugo, to bi bilo najveće pojačanje. Vratit s posudbe Vuka, za Bušnju ne zanam da li ima smisla, Za Ristovskog ne znam u kakvoj je formi nakon ozlijede, Andrić eventualno kao neka rezerva, mislim da nema neku kvalitetu kao Drmić. Što se golmana tiče mislim da ima boljih rješenja od Labrovića, Filipović ili Horkaš možda, ali dobro šta je tu je očito financije diktiraju i u pogledu dovođenja golmana. kao što vidimo ima puno igrača i to slobodnih, valjda će netko popuniti mjesta koja nam fale.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Svibanj 24, 2021, 17:34:31 »
  • Što se tiče Labrovica, mislim da je on doveden ciljano, ne kao gotov proizvod,recimo polugotov jer je već etabliran, a opet kao materijal za finu obradu. Imamo jak tim trenera za golmane, i vjerojatno su i oni dali neku svoju analizu pri dovođenju. Što se tiče njihovog rada to se pokazala jedna od jačih karika.
    Hvalili su i Nwoloklora ali on je valjda pehist kakvog nema. Taman kad mu se počela pružati šansa da uzme tu jedinicu, na mala vrata, on se ozlijedi, i to tako da je par mjeseci izvan stroja.
    Analiza i scouting odličan, s gustom čitam.
    Ovaj Adolf, napokon bi desničari došli na svoje  ;D
    A vidim sa si na tragu onoga što Tomić želi, u intervjuu je baš naglasio da mu je igrač gladan uspjeha možda najvažnija karakteristika kod dovođenja.
    Jak karakter koji će nositi momčad, to bi bilo super.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #29 u: Svibanj 24, 2021, 17:49:33 »
  • dobar dan svima, novi sam, citam vas vec dugo, dosta poznatih nickova vidim sa sportneta, pogotovo TIR, ima vec koji tjedan da sam se registrirao,a tek sam se sad ukljucio kad je sezona gotova ( hvala Bogu), da odahnemo malo i vidimo gdje smo i sta smo, tema mi se jako sviđa i slažem se s TIRom skoro od rijeci do rijeci

u staroj sezoni mi je najbitniji nastavak klecanja   8), a sad u novoj ce sezoni bez prave politike dovođenja klecanje biti prekinuto jer zadnja 3 jadranska derija su pokazatelj da se mi trebao uozbiljiti, sto se tice kadra za iducu sezonu :

prodaja Velkovski- 1mil eura ( moglo bi se toliko uhvatiti samo zbog repke, klubovi u Europi vole repkase, a i Makedonci su dobili Njemačku u gostima a Dare je bio top u toj utkamici i opcenito za repku je masina)

Pavicic  500k eura, prije sezonu dvije moglo se dobiti 2-3 mil eura, nista od toga vise, beskrvan, los

Lončar - 3 mil eura, odlican igrac, dokazan u skupinama EL, najveci eksponat ljetnog prijelanzog roka ( tu ga treba uvaliti Norwichu i moze i za manje za prebijacinu s Drmicem, tako da nam placaju Drmica jos godinu dana posudbu i onda od sleljedecg ljeta je slobodan igrac pa potpise za nas za neku normalnu placu 300-400k, jbg moramo i mi malo opet pojacati place, a takav kakav je se u Norwich nema sto vracati, jos uvijek mu je forma relativno losa, pogotvo jer ce biti 5. napadac Norwicha, a za HNL i za nas je top

Escoval- potjerati, Sibenik, Slaven, Loksa, Slo liga, svjedeno, 20% od iduce prodaje i to je to

Capan i Franko odlaze svaki svojim putem

Kulen, Stefulj, Nevistic u Dinamo ( vec mi ih je pun k)

ja osobno bih prekinuo posudbe i Yatekeu i Mudražiji , ali mislim da je klub odlucio da  oni ostaju, jbg

, sto se tice dolazaka,  po meni prvo sto treba je 3 stopera, 2 dobra stopera 1 moze biti neki mladi , potencijal npr iz Orijenta Smolcic ili Dominik Mulac, a ova dva kad bi sjeo jedan od dvojca Elez Mitrovic bilo bi top, no tesko, npr na zimu je otisao Denis Kolinger iz lokse u neki Vejle, i kasnije Dominik Kovacic tu smo mi trebali reagirati i na proljece bi nam sigurno lakse bilo, nisu sigurno za neku veliku palcu otisli, takoder nadam se da je Ampem zakaparen, dolazi Labrovic i nadam se da ce Princa dovest jer em je nenormalno brz, em je jak,a bome ima i tehniku, na krilu bi sjeo top, sad doalzimo do ova 2 igraca sto nam Dinamo obecava, za mene je tu situacija jasna, jedan je Neven Durasek , to je Halil vol 2 , kamena pluca, mi smo jako pali odlaskom Halila, a ovaj je doslovno isti igrac, a drugi je ostanak Menala i to je to sto bi trazio od njih, nista vise i to ne na posudbu nego neka nam daju ciste papire pa nek zadrze psototak od prodaje, ( ko s Frankom), takoder doveo bi Kristiana Fucka iz Orijenta i dobro vagnuo jel pustiti Monjca u Sibenik , tako da otprilike dolazimo na natruha kadra,

4-2-3-1

Golmani: Labrovic ( jedinica)
                   Prskalo
                  Frigran

LB :       Vukcevic
                 X
                 Jurisic

lijevi stoper : X
                        Smolcic

desni stoper : X
                         Galovic
                         Galesic

desni bek :     X ( mozda Veso?) , ako je spreman doci za normalnui placu i odigrati kakvih 20/36 kola bi ga sigurano uzeo, ostalo moze Tomecak odigrati, ako ne ne, 
                          traziti drugo rjesenje)
                         Tomecak ( produziti ugovor, ipak je ime i moze na iskustvo dobro odigrati, nije prestar, backup super, za prvu nije)
                         Braut

def vezni lijevi : Cerin ( na posdubi jos god dana, onda otkup 99%, otkupna cijena je 400k eura, standardan u-21 Slo, bit ce za koji god standardan u Slo A repki)
                            X ( neki backup dovest)

def vezni desni: Durasek ( volio bi njega, ima ga na cijelom terenu, terijer ko Halil)
                            Lepinjica
                            Mudrazija

desetka ( of vezni) : Liber ( najveca nada i talent kod nas trenutno, treba ga gurati cim vise napriejd da dijeli lopte napadacima, moze biti nas famozni i nista losiji
                                  "Stipe Biuk" o kojem se sere toliko zadnje vrijeme (iako je mali nedvojbeno dobar)
                                  X ( neki backup Liberu, jbg tu ce biti jako tesko Franka zamijenit )

lijevo krilo : Menalo ( probati nekako ispregovarati ostanak, dobar je mali, 750k je otkup ,ali nema on mjesta u Dinamu
                      Vuk ( on ce nam biti pojacanje, mali je jako dobar igrac)
                      Fucak ( visok, jak ne  znam,kazu neki da nije nesto, meni se svida sto igrau Orijentu, neka malo Rijecke krvi kod nas kazu da je lud malo

desno krilo - Ampem ( mirise mi na novog Hebera, dovest pod mus)
                       Muric ( produziti ugovor,  rjesava Sibenike,  Istre ,Varazdine i Lokomotive ko na traci, protiv vecih ga nema, ali treba i male rjesavati, ima jeben potez,
                       treba nam igrac za manje utakmice

Spica -        - Drmic ( nadam se ostanku , klasa, teske su noge malo, ali svakim potezom se vidi da zna, Hajduk ima Livaju, imali su Caktasa, moramo imati nekog
                       takvog igraca ako se zeli nesto, sad smo imali Franka i Drmica od klasa, Franko ide bio bi dosta velik udarac da oba idu
                      - X ( dovest backup, ima vani igraca, Kulen je prelos, i preskup, natrag u Dinamo, npr da nisu sarani zagrizli za Obregona, doveo bi njega, ali nista od
                         toga, treba  nam nesto bolje od Kulena i Yatekea pogotovo
                      - Ristovski ( treci napadac , mozda proigra pa postane drugi,
                      -  Yateke ( nepotreban, ne bi ga zadrzao, ali ipak ce ostati izgleda, nađe se u sansi, svaka cast, ali gol je nepoznanica, ali onaj gol saranima u kupu mu
                        necu zaboraviti haha)

X na prvom mjestu je prvotimac, na drugom backup, sto se tice posudbi iz Dinama, to vise ne vise, tiga mise od toga,  nadam se da ce vani naci nekog Caktasa, Franka ili Drmica da jos vise dignemo kvalitetu, ko sto je Hajduk nasao Livaju i Osijek Santinija, takve posdube DA