• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 49096 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delgadillo

• Senior
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #165 u: Svibanj 30, 2021, 11:08:06 »
  • tj. mi imamo najmanji pritisak.

Kad miško dovrši transformaciju rijeka - rijekomotiva - lokomotiva bit ćemo na konju. Neće uopće biti pritiska. 8)
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #166 u: Svibanj 30, 2021, 12:27:20 »
  • tj. mi imamo najmanji pritisak.

Kad miško dovrši transformaciju rijeka - rijekomotiva - lokomotiva bit ćemo na konju. Neće uopće biti pritiska.

Kad ti/mi napravimo za klub više od miškovića, bit ćeš u pravu.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #167 u: Svibanj 30, 2021, 12:34:03 »
  • Nisam slijepi miško fan, boljeg nemamo, nismo ni imali po meni nikad.
    Drži nas dosta dobro, dok ne padnemo na plasman 2012, meni +.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #168 u: Svibanj 30, 2021, 15:50:37 »
  • Nisam slijepi miško fan, boljeg nemamo, nismo ni imali po meni nikad.
    Drži nas dosta dobro, dok ne padnemo na plasman 2012, meni +.
    Apsolutno
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #169 u: Svibanj 30, 2021, 17:42:44 »

• ....
    Borba za drugo mjesto? Ne donosi puno samo po sebi obzirom da drugi u HNL-u rezultatski dobiva isto što i četvrti manje više.
    ....

Neće biti.

U pravu si što se tiče igranja euro ligaških kvalifikacija, ali nije samo to u pitanju, a tu je drugo mjesto i barem privid borbe za prvaka jako bitan.
    Bitan je jer dok postoji neka napetost za rezultatom i tribine su pune. Puni su te i mediji, a time si bitan i lakša sponzorska udavača. Lijepa priča ne možeš biti borbom za 3 i 4 mjesto.
    Zato nije svejedno biti 2, 3 ili 4. I to nam nikada ne smije biti svejedno.

To je floskula tipa da smo mi kao viceprvaci svijeta prepoznati globalno i da cemo uz ekstra ulaganja u nogometnu infrastrukturu dobiti i plaće u eurima koje smo do sada zarađivali u kunama.

Nije floskula što sam napisao, jer ovlaš čitaš. Tribine Rujevice sigurno nisu isto pune bili mi 2 ili 4, isto je i s brojem medijskih napisa. Do jučer o Osijeku nisi moga dva članka pročitati, ovu sezonu piše se o njima i dinamu jer je bila neko vrijeme napetost, kao što smo mi iskakali iz paštete u svoje vrijeme. Što se sponzora tiče nisam pisao o investitorima i ulagačima, ne kužim kako si to uopće povezao s napisanim, već o onim recimo to manjim sponzorima koje svaki klub treba, a koji se više pojavljuu i više prate klub kad ima rezultatskog uspjeha.

Tako da oprosti, ali ...
    « Zadnja izmjena: Svibanj 30, 2021, 17:57:25 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #170 u: Svibanj 30, 2021, 17:54:07 »
  • ....
    Borba za drugo mjesto? Ne donosi puno samo po sebi obzirom da drugi u HNL-u rezultatski dobiva isto što i četvrti manje više.
    ....
    Neće biti.

U pravu si što se tiče igranja euro ligaških kvalifikacija, ali nije samo to u pitanju, a tu je drugo mjesto i barem privid borbe za prvaka jako bitan.
    Bitan je jer dok postoji neka napetost za rezultatom i tribine su pune. Puni su te i mediji, a time si bitan i lakša sponzorska udavača. Lijepa priča ne možeš biti borbom za 3 i 4 mjesto. Zato nije svejedno biti 2, 3 ili 4. I to nam nikada ne smije biti svejedno.

I je i nije. Naravno da je neusporedivo biti drugi četiri godine u nizu ili četvrti četiri godine u nizu. Ali govorim ovo isključivo s aspekta jedne sezone kada smo financijski treći ili četvrti budžet u ligi (Dinamo uvjerljivo prvi, Osijek sa skoro 10 milijuna eura samo od izravnih investicija, Hajduk tradicionalno treći), odnosno u postavljanju ambicija za nadolazeću sezonu. Nije nam trenutno bitno hoćemo li dogodine biti drugi ili četvrti AKO je razlika prvi-drugi standardnih 20ak bodova.
    OK

Nisam baš stekao dojam da si pričao samo o jednoj sezoni već načelno. Ako je o ovoj sad je svejedno na kraju bilo biti 2 ili 4, ali dugoročno i stalno ne. I BTW isto sam ti napisao i ja. Dok postoji neka napetost rezultata, a to nije 20 razlike između prvog i drugog.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #171 u: Svibanj 30, 2021, 19:13:57 »

• ....
    ....

Neće biti.

Bitan je jer dok postoji neka napetost za rezultatom i tribine su pune. Puni su te i mediji, a time si bitan i lakša sponzorska udavača. Lijepa priča ne možeš biti borbom za 3 i 4 mjesto.
    Zato nije svejedno biti 2, 3 ili 4. I to nam nikada ne smije biti svejedno.

To je floskula tipa da smo mi kao viceprvaci svijeta prepoznati globalno i da cemo uz ekstra ulaganja u nogometnu infrastrukturu dobiti i plaće u eurima koje smo do sada zarađivali u kunama.

Nije floskula što sam napisao, jer ovlaš čitaš. Tribine Rujevice sigurno nisu isto pune bili mi 2 ili 4, isto je i s brojem medijskih napisa. Do jučer o Osijeku nisi moga dva članka pročitati, ovu sezonu piše se o njima i dinamu jer je bila neko vrijeme napetost, kao što smo mi iskakali iz paštete u svoje vrijeme. Što se sponzora tiče nisam pisao o investitorima i ulagačima, ne kužim kako si to uopće povezao s napisanim, već o onim recimo to manjim sponzorima koje svaki klub treba, a koji se više pojavljuu i više prate klub kad ima rezultatskog uspjeha.

Tako da oprosti, ali ...

Ne čitam ovlaš...Uostalom moja firma je jedan od manjih sponzora. Znam o čemo govorim. Ispričavam se unaprijed ako je i tvoja možda. Od manjih sponzora se ne živi, vjeruj mi.
    Niti ima tu nekih tvrtki koji će zato jer je Rijeka druga dati lovu, a jer je Rijeka četvrta neće. To se mjeri možda u nekih 200.000 € godišnje. Rijeka je već sad stara priča i nema onog pomodarstva kao na početku.

Pa imaš i slučaj malog sponzora koji je lokao i žderao konstantno u sky box-u Rujevice, a danas je u Osijeku, a kao najveći navijač Rijeke ikada.
    NAravno. Ima INTERESA i zato je "prebjegao" Mađarima...

Ne vidim koji bi oni to subjekt u HNK Rijeci privukli da bi im generirao više od 200-500 tisuća eura godišnje sa 5 drugih mjesta zaredom...

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #172 u: Svibanj 31, 2021, 22:06:32 »
  • Ne vidim koji bi oni to subjekt u HNK Rijeci privukli da bi im generirao više od 200-500 tisuća eura godišnje sa 5 drugih mjesta zaredom...
    Ta Miškova fora kako neće male sponzore je i dovela do toga da ih nema, ali OK to je neka druga tema.

No opet nisi uhvatio moju poantu, nije stvar u drugom mjestu kao drugom mjestu nego u drugom mjestu koje do neke razine bude napeto. Dakle nije svejedno biti drugi 5x zaredom sa zaostatkom 20 bodova nakon pol prvenstva ili drugi koji je do pred sam kraj mogao biti i prvi. Ta napetost prvenstveno izaziva interes za klubovima koji se za nešto bore, a to privlači pažnju. Uostalom ni o Dinamu kao vječnom prvom se više piše kad ga neko ugrožava nego kad je sve gotovo. Pozornost u HR možemo dobiti jedino borbom za prvo mjesto, odnosno ako ostaneš kratak osovjenim drugim, osvajanjem pod normalno 5 put četvrtog mjesta sigurno neće i ne može proizvesti isti učinak na privlačenje publike i posljedično onih koji se žele toj publici nametnuti.

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #173 u: Lipanj 02, 2021, 09:44:47 »
  • Germanijak pise da ide egzodus iz Varazdina, Obregon je najblizi nama, kao i stoper Marko Stolnik, Postonjskog bi Istra, Posavec najblizi Mađarskoj ...

ovaj Stolnik mi je ostao u ok sjecanju kad je prosle sezone bio jako dobaar sa Rodinom u paru i kad je Nevistic bio na golu

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #174 u: Lipanj 02, 2021, 16:44:21 »
  • Zanima nas samo jedno, jeli gladan?

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #175 u: Lipanj 02, 2021, 18:45:16 »
  • Stolnik je mlađi Galović, sa potencijalom biti bolji Galović. Svakako plus. On, Obregon, Đurasek, jedino što u Varaždinu valja. Sviđa mi se ako idemo tim putem, kupljenja svega iz HNL-a i nadam se okolnih liga, što valja, a što je u našem rangu.

Labrović, Ampem, Obregon, Stolnik su veliki plusevi za mene jer se ističu - neki više, neki manje - u slabijim klubovima i sa slabijim igračima od Rijeke.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #176 u: Lipanj 02, 2021, 19:34:23 »
  • Meni se u Varaždinu i Posavec svidio. Ima nekog vica u njemu. Bilo bi zgodno kada bi i njega nekako doveli.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #177 u: Lipanj 02, 2021, 20:40:46 »
  • I meni. On, Đurasek i Obregon najviše od svih.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #179 u: Lipanj 04, 2021, 12:40:23 »
  • http://www.forza-fiume.com/forum/index.php/topic,3658.30.html

Premještena rasprava o osamdesetima u novu temu pa se prebacite tamo. Neka zaživi Sandrovim crticama iz povijesti i usporedbama Radovića, Vidovića i Kulenovića. ;D

Ovdje nastavljamo o tekućem prijelaznom roku.

https://www.24sata.hr/sport/mancea-ce-naslijediti-stranac-765852

Citat:
    Uz već dogovorene dolaske Princea Ampema i Nediljka Labrovića iz Šibenika, radi se i na dovođenju sjajnog kolumbijskog napadača iz Varaždina, Jorgea Obregona.

Još jedna potvrda interesa za Obregonom.

https://www.index.hr/sport/clanak/gorica-uskoro-zavrsava-dva-transfera-stize-hrvatski-napadac-a-odlazi-golman/2281006.aspx

Odbili smo Frana Brodića (opet).