• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 143215 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #2070 u: Siječanj 21, 2022, 14:43:03 »
  • Ma tko im jebe mater, neka idu dolje. Jos je jedan Maradona otisao u tovarluk  ;D.

Nije sve tako crno, mi smo doveli onog Kukoca koji slovi za velikog talenta a ima 17g i ako svoj talent pretvori u kvalitetu necemo ga dugo cekati.  S druge strane ti klinci od samo 12-13g se putem, koji je jako dug, mogu pogubiti u razvoju.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline rijeka1975

• Inćun
    • *
    « Odgovori #2071 u: Siječanj 21, 2022, 14:47:33 »
  • Izašlo ime onog mulca šta je gile pisao da ide u Hajduk. Davor Bistre 2008. godište kažu Hajdukovci da je najbolji u generaciji haha.

Ako je mali Bistre išao u Hajduk, to nije baš "ha ha". Stvarno je bio najbolji u generaciji (godište mog sina), a ono što me posebno muči, čini mi se da su roditelji Lovranci (ili jedno od njih dvoje), uvijek uz Rijeku... ovo je meni "u pičku materinu", a ne ha ha...
    Bistre je ok, ali mali Mohorovičić je daleko najbolji u 2008.godistu. Ja sam se bojao da nije možda on. Mohorovičić čak i ne igra previše sa svojim godistem već uglavnom sa starijima.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #2072 u: Siječanj 21, 2022, 14:48:27 »
  • da to su napisali da je taj Bistre uz bok Mohorovičiću.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #2073 u: Siječanj 21, 2022, 15:29:04 »
  • Nemam pojma, ali ja ne mogu zamisliti da netko sa prezimenom Bistre igra u dresu Rijeke.

PA to je tovarsko porijeklo 1/1.

Neka ga, sretno.

Offline Rijecki_Rabuzin

• Inćun
    • *
    « Odgovori #2074 u: Siječanj 21, 2022, 15:38:19 »
  • Nemam pojma, ali ja ne mogu zamisliti da netko sa prezimenom Bistre igra u dresu Rijeke.

PA to je tovarsko porijeklo 1/1.

Neka ga, sretno.

Glupa usporedba ali neka, nitko nece plakati za šmrkavcem. Ozil,Gundogan, Boateng, Ibrahimovic, Da Silva, Ljajic..i tako do prekosutra, na kraju krajeva decko je odrastao u Rijeci bez obzira na prezime i tu se mora stvoriti neka poveznica njega, grada i kluba. Sigurno je to odluka roditelja a ne malog. No neka ga, sretno osim protiv nasih

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #2075 u: Siječanj 21, 2022, 15:54:02 »
  • Jel mi stvarno ovdje razgovaramo o prezimenima i porijeklima?

Pa šta se ja čudim, već smo rasistički generalizirali o crncima bez da je Admin reagirao. Sutra ćemo o tome tko je koje vjere i sa koliko prstiju s krsti. 

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #2076 u: Siječanj 21, 2022, 16:02:12 »
  • Izašlo ime onog mulca šta je gile pisao da ide u Hajduk. Davor Bistre 2008. godište kažu Hajdukovci da je najbolji u generaciji haha.

Ako je mali Bistre išao u Hajduk, to nije baš "ha ha". Stvarno je bio najbolji u generaciji (godište mog sina), a ono što me posebno muči, čini mi se da su roditelji Lovranci (ili jedno od njih dvoje), uvijek uz Rijeku... ovo je meni "u pičku materinu", a ne ha ha...
    Spustimo loptu, može?
    Sandro zar ti misliš da je u tim godinama klub "šikanirao" ponajboljeg u generaciji i da su roditelji popi... i odlučili malog poslati nigdje bliže nego eto u Split?
    Dečko znači ima tek 13 godina, što je klubu moglo promaknuti i ne učiniti da se tako nešto ne desi? Što će mu to dole pružiti, a ovdje se nije moglo?
    Evo ja bih baš volio čuti priču obje strane pa 'ajmo onda na nivo "u pičku materinu".

Ne znam kako si ti shvatio i primio moje "u p.m.", ali to nije bilo slanje konkretno nekoga u pičku materinu, nego više kao uzdah.
    ...
    OK, krivo shvatio, kao u smislu da se moglo spriječiti kroz klub. Sve 5, mea culpa ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #2077 u: Siječanj 21, 2022, 17:02:23 »
  • Damire #vrime je.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #2078 u: Siječanj 21, 2022, 17:05:30 »
  • Novinar iz Tunisa El Mechri je isto spominjao interes za Grubera:

OK nismo mi u pitanju nego Rejika... Da mu je agent otputovao u Kamerun (?) na konačan dogovor.

Inače jučer se dečko požalio nakon poraza od Gambije da je CAF (Afrička UEFA) komedija i da u svlačionicama nije bilo ni vode za tuš.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
    « Odgovori #2079 u: Siječanj 21, 2022, 17:07:32 »
  • ma mislim da je on taj. Nisam baš nešto optimističan u vezi njega ali jbg dajem mu šansu.

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #2080 u: Siječanj 21, 2022, 17:16:34 »
  • Od početka prijelaznog roka slušam da dolaze veznjak i desni bek, a da je smolčić prodan u eintracht.
    Sada je 21.01. i još se ništa nije dogodilo, a utakmica je za 9 dana.
    lula i lipi, kompića dva

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #2081 u: Siječanj 21, 2022, 17:34:23 »
  • Za Smolčića je danas Vukušić opisao:

Citat:
    Kapetan Hrvoje Smolčić je na svojevrsnoj i ranije planiranoj poštedi jer za koji dan ide u Frankfurt na potpis ugovora s Eintrachtom. Nedostajali su i oporavljenici Tomečak i Čerin.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #2082 u: Siječanj 21, 2022, 17:47:15 »
  • Od početka prijelaznog roka slušam da dolaze veznjak i desni bek, a da je smolčić prodan u eintracht.
    Sada je 21.01. i još se ništa nije dogodilo, a utakmica je za 9 dana.

Nek se Abass probudi, a Nidiljko nek ne zaspi i sve će biti tip-top!

Offline Grozni

• Veteran
    • Forza Fiume
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #2083 u: Siječanj 21, 2022, 17:56:57 »
  • Familija Bistre, možda nema bistre  :D
    Mulac od 13 godina čudo od talenta - takvih sam priča čuo nekoliko tisuća puta i nitko nije ostvario taj veliki talent jer ga...... soko ga nije volio.
    Talent se pokazuje godinama, tek kad upadne u prvu ekipu sa 17-18 godina i pokaže nešto za prvu ekipu onda je to talent.
    S 13 godina sva su djeca potencijalni talenti, onda se taj broj smanjuje i smanjuje da bi na kraju jedne genracije ispao možda 1 ili 2 za probu u prvoj ekipi.
    Mali ošo tko ih jebe
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #2084 u: Siječanj 21, 2022, 18:44:15 »
  • Svi ti mulci koji treniraju u Rijeci sa figom u džepu zajedno sa starcima a cilj im je jednoga dana zaigrati za neki drugi klub , nebitno Dinamo , Hajduk ili Osijek čim prije se razotkrije sa ambicijama i odu iz kluba to bolje za nas, žali boze ulaganja u njegovo nogometno znanje pa i truda koji će netko drugi kapitalizirati ( ako je takav talenat ),zato je važan taj odgoj od malena u klubu, isticanje boja, ljubav prema klubu , učenje o prošlosti , puno toga nas klub propusta , meni bi jednom tjednom u klubu bili sa djecom naše legende, pa imati igraćih prve ekipe , zajedno trenirati individualno , gledale bi se stare snimke , snimke armade , velike pobjede , da im uđe ukrv i da se zalede svaki puta kada čuju nigdje nema najljepšega grada ….
    Puno toga se može , mislim da u klubu upravo fali taj dio u toj strukturi,ekipa koja je proizašla sa zapada , ekipa koj to razumije , jedna do dvije osobe koje bi se bavile tom tematikom ….maštam