• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 159343 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Orpat

• Senior
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #225 u: Lipanj 09, 2021, 17:06:04 »
Još je prerano sastavljati ekipu za slijedeću sezonu, činjenica je da će i Lončar najvjerojatnije biti prodan kao i Pavke, iako bih Lončara ja držao sve dok ne ispadnemo iz KL, ako prođemo pretkola i uđemo u skupine držao bih ga cijelo vrijeme zbog porasta cijene. Slažem se s Tirom da nemamo adekvatnu zadnju liniju, pitanje je koji su kvalitetni igrači slobodni, ali mislim da će trebat i platiti koju odštetu da se dovedu barem malo kvalitetniji stoperi i bekovi posebno desni. Barem jedan centralni vezni kao graditelj igre, jer takvog trenutno nemamo, jedino možda Liber, pitanje je jedino koliko on može to sve kao mlad izdržati.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #226 u: Lipanj 09, 2021, 17:32:30 »
napad za skinuti sarane s 2. mjesta i kup    8) 8)

Drmic/Ristovski

Menalo/Vuk             Obregon/Liber              Apem/Muric

malo sale, ali mi cemo gotovo sigurno uci u sezonu slabiji od Osijeka i Hajduka, bit ce zajebano, doci ce sigurno, uz standardna pojacanja jos 1-2 malo jaca igraca, makar na posudbu, kad bi se mene pitalo, doveo bi nekog malo jaceg stopera i nekog veznjaka, ako imas nekog u vezi ko zna dati loptu, onda ovi naprijed mogu puno vise, ali to nece biti prije 20.8., zapravo isto ko i svaki prijelazni rok
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2021, 17:38:56 od Zelko Maler »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #227 u: Lipanj 09, 2021, 17:39:42 »
Dobrodošli Šibenčani!

Trenutnih prvih 11?

Labrović - Tomečak, Galović, Smolčić, Vukčević - Lončar, Čerin - Prince, Liber, Murić - Frigan   8)
sta necemo s 3 iza  ;D

Sto se tice Obregona ako dodje meni on nije bas za poluspicu,tu treba igrac koji ima volje sudjelovat i u obrambenim zadacima,Obregon je,moje misljenje,nemora bit ,ali on je po meni spica ili krilo,ultraofenzivno. Liber ko stvoren za tu poziciju kao u sastavu iznad,umjesto Frigana mali Risto(ako racunaju s njim),jos je i Vuk na raspolaganju i po meni ovo je sastav koji se ne treba bojat nikoga.
Ali sve ovisi kako ce ih Tomic ustimat,pod 1,i pod 2 kakav ce voljni moment biti kod igraca koji se zele prodat,sjetite se Colaka,kad je doslo vrijeme prodaje maltene si je spustao cijenu svojim igrama,naravno ne mislim namjerno,nego sav pritisak i nesigurnost kad bi trebao otici i to.
Uglavnom ocekujem nakon prvih deset kola i deset pobjeda naslov u novinama "Palikuca zapalio Rijecke snove o tituli"
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2021, 17:49:23 od moreplovac »
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #228 u: Lipanj 09, 2021, 17:41:23 »
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika. Uz obranu kakvu imamo trenutno... Mah, pa sve je rečeno o tome. Gospodin Palikuća zna šta mu je činiti.

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
« Odgovori #229 u: Lipanj 09, 2021, 19:28:57 »
Sljedeći Obregon ako je moguće, bacit oko na malog Posavca također iz Varaždina, onaj deal sa dinamom zaključit dovođenjem Šutala trajno. Vratit Ristu i Vuka u momčad. Šta je sa Drmićem, ostaje? Mogli bi biti bolji nego prošle sezone ako budemo dovodili ove dečke iz lige iz manjih klubova, to su sve odlični igrači za našu ligu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #230 u: Lipanj 09, 2021, 21:48:34 »
Igrače koji imaju potencijala razviti svoj talent i dovesti na viši nivo.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
« Odgovori #231 u: Lipanj 09, 2021, 22:14:29 »
Mladi i gladni da se napijemo krvi tovaraskim livajama i šaranskim bijelko mađaronima.
Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #232 u: Lipanj 09, 2021, 23:43:03 »
Imamo još i internog potencijala.

JEl se Mudražija ošišao!? Da se riješi one trake za kosu možda bi mislio na nogomet.
Gdje je Lepinjica. Nekada je Chelsea birao između njega i Kantea.
Nama najbolji stoper, Smolčić je bio ozlijeđen pola drugog djela sezone kada smo igrali najviše utakmica.
Galešiću Gvardijol može čistiti kopačke.
Drmić je bio nespreman.
Braut se oslobodio Simonovih okova.
Tomečak kao vino...
A tek naš Luka Modrić (ok možda kriva personilizacija) Liber!?

Miriše na titulu!

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #233 u: Lipanj 10, 2021, 09:39:32 »
https://www.novilist.hr/sport/nogomet/pogledajte-kako-je-novi-rijecki-napadac-izludivao-obrane-po-hnl-u-a-posebno-svoje-buduce-suigrace-s-rujevice/

Evo konačno stigao.

došao sam do pola videa, Smolčić pliva u 4 situacije..  ::)

ugl Ampema smo spominjali ovdje još prije 2g ako se ne varam, nakon kvala šibenika za prvu ligu kad nisu prošli.. treba nam takvo okomito prodorno krilo, nadam se da će se snaći! Labrović je dobar golman, više shot stoper, ali uz Mrčelu mnogi napreduju i nadam se da će i on u tim izlaženjima i na prekidima.. dobra početak roka, idemo dalje..

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #234 u: Lipanj 10, 2021, 11:14:52 »
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #235 u: Lipanj 10, 2021, 11:27:32 »
nekGrci daju jos novaca, a nasi pbavezno moraju cekati da Makedonija isapdne s EP, nisu oni banana reprezentacija, bas imam osjecaj da bi mogli zapapriti nekome, a i 3/4 prolaze grupu tako da i to nije nemoguce, grupa im nije preteska i Austriju bi mogli iznenaditi. Po meni bi trebali traziti 1-1,2 mil eura, ipak je standardni reprezentativac, i obavezno 20% od iduce prodaje, mozda mu se pocne dati igrati u Grckoj pa ga neki Bundesligas pogleda

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #236 u: Lipanj 10, 2021, 11:38:37 »
Jesu nama Grci uopce platili za Colaka? Ti Grci su cigancine isto kao i Talijani kad treba platiti odstetu, uvijek budu duzni pokoju ratu.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #237 u: Lipanj 10, 2021, 11:42:55 »
Jesu nama Grci uopce platili za Colaka? Ti Grci su cigancine isto kao i Talijani kad treba platiti odstetu, uvijek budu duzni pokoju ratu.

nisu, cak prica ide toliko daleko da nismo nista od 3 mil eura dobili

https://www.novilist.hr/sport/nogomet/grci-ekspresno-prodaju-antonija-mirka-colaka-nakon-sto-rijeci-nisu-platili-ni-eura-dogovorene-odstete/

da smo dobili te novce koje smo trebali, ovo bi bila 10x laksa godina za nas, jer ovo nisu mali novci, 23 milje kuna, Varazdin ima proracun 10 milja kuna, nije ni cudo da su govorili da je susa, neka tako nasi otkupe Drmica i ne daju ni eura odstetu Norwichu
« Zadnja izmjena: Lipanj 10, 2021, 11:45:30 od Zelko Maler »

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #238 u: Lipanj 10, 2021, 11:44:18 »

nisu, cak prica ide toliko daleko da nismo nista od 3 mil eura dobili

https://www.novilist.hr/sport/nogomet/grci-ekspresno-prodaju-antonija-mirka-colaka-nakon-sto-rijeci-nisu-platili-ni-eura-dogovorene-odstete/

e pa onda su nasi idijoti ako ga "prodaju" tim ciganima.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #239 u: Lipanj 10, 2021, 11:46:35 »
ma da, ali to njima otezava, te novce cemo dobiti kad tad, makar na Uefinom sudu