• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 175599 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #30 u: Svibanj 24, 2021, 20:19:36 »
Krenulo je crtanje formacija, sezona kiselih krastavaca (čitaj ljetni prijelazni rok) je u punom pogonu!

Pozdrav novima.

Naletih danas na dvije informacije:

1. Mandžukić neće produljiti s Milanom. Dakle vrijeme je. Sad ili nikad! 8)
2. Zvonimir Šarlija je raskinuo ugovor sa turskim prvoligašem Ankaragucu. Oni su ga otkupili prošle sezone od Slavena nakon što je proveo po polusezonu u Moskvi (CSKA) pa u Kasimpasi. Zanimljivo, svugdje je igrao. 24 godine, stoper.

https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/slaven-ga-je-na-pocetku-sezone-prodao-za-350-tisuca-eura-a-sad-je-slobodan-igrac/86685
https://www.transfermarkt.com/zvonimir-sarlija/profil/spieler/375856

Offline SandroB

• Forza Fiume
« Odgovori #31 u: Svibanj 24, 2021, 21:08:25 »
dobar dan svima, novi sam, citam vas vec dugo, dosta poznatih nickova vidim sa sportneta, pogotovo TIR, ima vec koji tjedan da sam se registrirao,a tek sam se sad ukljucio kad je sezona gotova ( hvala Bogu), da odahnemo malo i vidimo gdje smo i sta smo, tema mi se jako sviđa i slažem se s TIRom skoro od rijeci do rijeci

u staroj sezoni mi je najbitniji nastavak klecanja   8), a sad u novoj ce sezoni bez prave politike dovođenja klecanje biti prekinuto jer zadnja 3 jadranska derija su pokazatelj da se mi trebao uozbiljiti, sto se tice kadra za iducu sezonu :

prodaja Velkovski- 1mil eura ( moglo bi se toliko uhvatiti samo zbog repke, klubovi u Europi vole repkase, a i Makedonci su dobili Njemačku u gostima a Dare je bio top u toj utkamici i opcenito za repku je masina)

Pavicic  500k eura, prije sezonu dvije moglo se dobiti 2-3 mil eura, nista od toga vise, beskrvan, los

Lončar - 3 mil eura, odlican igrac, dokazan u skupinama EL, najveci eksponat ljetnog prijelanzog roka ( tu ga treba uvaliti Norwichu i moze i za manje za prebijacinu s Drmicem, tako da nam placaju Drmica jos godinu dana posudbu i onda od sleljedecg ljeta je slobodan igrac pa potpise za nas za neku normalnu placu 300-400k, jbg moramo i mi malo opet pojacati place, a takav kakav je se u Norwich nema sto vracati, jos uvijek mu je forma relativno losa, pogotvo jer ce biti 5. napadac Norwicha, a za HNL i za nas je top

Escoval- potjerati, Sibenik, Slaven, Loksa, Slo liga, svjedeno, 20% od iduce prodaje i to je to

Capan i Franko odlaze svaki svojim putem

Kulen, Stefulj, Nevistic u Dinamo ( vec mi ih je pun k)

ja osobno bih prekinuo posudbe i Yatekeu i Mudražiji , ali mislim da je klub odlucio da  oni ostaju, jbg

, sto se tice dolazaka,  po meni prvo sto treba je 3 stopera, 2 dobra stopera 1 moze biti neki mladi , potencijal npr iz Orijenta Smolcic ili Dominik Mulac, a ova dva kad bi sjeo jedan od dvojca Elez Mitrovic bilo bi top, no tesko, npr na zimu je otisao Denis Kolinger iz lokse u neki Vejle, i kasnije Dominik Kovacic tu smo mi trebali reagirati i na proljece bi nam sigurno lakse bilo, nisu sigurno za neku veliku palcu otisli, takoder nadam se da je Ampem zakaparen, dolazi Labrovic i nadam se da ce Princa dovest jer em je nenormalno brz, em je jak,a bome ima i tehniku, na krilu bi sjeo top, sad doalzimo do ova 2 igraca sto nam Dinamo obecava, za mene je tu situacija jasna, jedan je Neven Durasek , to je Halil vol 2 , kamena pluca, mi smo jako pali odlaskom Halila, a ovaj je doslovno isti igrac, a drugi je ostanak Menala i to je to sto bi trazio od njih, nista vise i to ne na posudbu nego neka nam daju ciste papire pa nek zadrze psototak od prodaje, ( ko s Frankom), takoder doveo bi Kristiana Fucka iz Orijenta i dobro vagnuo jel pustiti Monjca u Sibenik , tako da otprilike dolazimo na natruha kadra,

4-2-3-1

Golmani: Labrovic ( jedinica)
               Prskalo
              Frigran

LB :       Vukcevic
             X
             Jurisic

lijevi stoper : X
                    Smolcic

desni stoper : X
                     Galovic
                     Galesic

desni bek :     X ( mozda Veso?) , ako je spreman doci za normalnui placu i odigrati kakvih 20/36 kola bi ga sigurano uzeo, ostalo moze Tomecak odigrati, ako ne ne, 
                      traziti drugo rjesenje)
                     Tomecak ( produziti ugovor, ipak je ime i moze na iskustvo dobro odigrati, nije prestar, backup super, za prvu nije)
                     Braut

def vezni lijevi : Cerin ( na posdubi jos god dana, onda otkup 99%, otkupna cijena je 400k eura, standardan u-21 Slo, bit ce za koji god standardan u Slo A repki)
                        X ( neki backup dovest)

def vezni desni: Durasek ( volio bi njega, ima ga na cijelom terenu, terijer ko Halil)
                        Lepinjica
                        Mudrazija

desetka ( of vezni) : Liber ( najveca nada i talent kod nas trenutno, treba ga gurati cim vise napriejd da dijeli lopte napadacima, moze biti nas famozni i nista losiji
                              "Stipe Biuk" o kojem se sere toliko zadnje vrijeme (iako je mali nedvojbeno dobar)
                              X ( neki backup Liberu, jbg tu ce biti jako tesko Franka zamijenit )

lijevo krilo : Menalo ( probati nekako ispregovarati ostanak, dobar je mali, 750k je otkup ,ali nema on mjesta u Dinamu
                  Vuk ( on ce nam biti pojacanje, mali je jako dobar igrac)
                  Fucak ( visok, jak ne  znam,kazu neki da nije nesto, meni se svida sto igrau Orijentu, neka malo Rijecke krvi kod nas kazu da je lud malo

desno krilo - Ampem ( mirise mi na novog Hebera, dovest pod mus)
                   Muric ( produziti ugovor,  rjesava Sibenike,  Istre ,Varazdine i Lokomotive ko na traci, protiv vecih ga nema, ali treba i male rjesavati, ima jeben potez,
                   treba nam igrac za manje utakmice

Spica -        - Drmic ( nadam se ostanku , klasa, teske su noge malo, ali svakim potezom se vidi da zna, Hajduk ima Livaju, imali su Caktasa, moramo imati nekog
                   takvog igraca ako se zeli nesto, sad smo imali Franka i Drmica od klasa, Franko ide bio bi dosta velik udarac da oba idu
                  - X ( dovest backup, ima vani igraca, Kulen je prelos, i preskup, natrag u Dinamo, npr da nisu sarani zagrizli za Obregona, doveo bi njega, ali nista od
                     toga, treba  nam nesto bolje od Kulena i Yatekea pogotovo
                  - Ristovski ( treci napadac , mozda proigra pa postane drugi,
                  -  Yateke ( nepotreban, ne bi ga zadrzao, ali ipak ce ostati izgleda, nađe se u sansi, svaka cast, ali gol je nepoznanica, ali onaj gol saranima u kupu mu
                    necu zaboraviti haha)

X na prvom mjestu je prvotimac, na drugom backup, sto se tice posudbi iz Dinama, to vise ne vise, tiga mise od toga,  nadam se da ce vani naci nekog Caktasa, Franka ili Drmica da jos vise dignemo kvalitetu, ko sto je Hajduk nasao Livaju i Osijek Santinija, takve posdube DA

U svakom slučaju, pozdrav i dobrodošao ovdje!

Cijeli tekst ti je, po meni, ozbiljan i zanimljiv, ali ovo što sam boldao... da ti odmah malo zabrundam - imao sam priliku već ovdje napisati; jebeš klečanje kad su nas triput maznuli i to dvaput na Ruji. Meni takvo njihovo klečanje de facto ne znači ništa. Naravno, ne bi mi značilo ni da su oni bod ispred nas, a mi bez Europe, iako smo ih sva četiri puta naguzili.

Suma summarum, mislim da mi je bolje ne opterećivati se tim vradžbinama, a skoro da bih isto preporučio svima nama.
29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #32 u: Svibanj 24, 2021, 21:37:00 »
Sandro, ne slažem se. Činjenica da su završili iza nas osmu sezonu za redom ide u povijesne knjige, a tri poraza u nizu se zaboravljaju ako iduće sezone popravimo dojam. Osobno bih se osjećao prilično usrano da smo pored ta tri poraza još i završili iza njih, a ovako sam završnicom sezone u globalu ipak zadovoljan.

E, Gorica nas je dobila koliko ono puta zaredom? Koga više iskreno uopće briga...

Offline SandroB

• Forza Fiume
« Odgovori #33 u: Svibanj 24, 2021, 21:59:23 »
Sandro, ne slažem se. Činjenica da su završili iza nas osmu sezonu za redom ide u povijesne knjige, a tri poraza u nizu se zaboravljaju ako iduće sezone popravimo dojam. Osobno bih se osjećao prilično usrano da smo pored ta tri poraza još i završili iza njih, a ovako sam završnicom sezone u globalu ipak zadovoljan.

E, Gorica nas je dobila koliko ono puta zaredom? Koga više iskreno uopće briga...

Razumijem te šprehe, naravno. Ali... dokle god nas je Gorica guzila i meni su se tresle gaće pred utakmicu s njima, tako da mi je nekog traga ipak ostavilo, ne mogu reći da se toga više uopće ne sjećam ili me nije uopće briga. Uglavnom... lijepo mi je bilo onih godina kad su malo visoko poletjeli i mislili da je klečanje prošlost, pa ih Heber dvaput prizemljio usred Poljuda, a oni pišu na svojim stranicama "jebate, Rijeka je još uvik Real Madrid za nas...". Sad se to raspoloženje mijenja i oni hrabrije nama izlaze na megdan, što se osjeti... nažalost i po rezultatu. Neka smo ispred, pa jebemmu mater... of kors!

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #34 u: Svibanj 24, 2021, 22:08:15 »
Ma jebes to klecanje ako nismo u glavnoj ulozi. Mi 3. a oni 4. ili obrnuto mi ne znaci puno, sve dok imamo kvale za europu. Mene opterecuje sto smo trenutno u sporednoj ulozi a glavnu rijec vode dinamo i provincijski nk bezlicni.

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #35 u: Svibanj 24, 2021, 22:15:13 »
Rijeka s Heberom je bila Real Madrid za HNL, ali to su bila neka druga vremena. Nismo više tako moćni i s time moramo živjeti. Novo normalno. Staro normalno.

Dokle god se ne vratimo na ono staro staro normalno, sve će biti okej.

Mene opterecuje sto smo trenutno u sporednoj ulozi a glavnu rijec vode dinamo i provincijski nk bezlicni.
Tako je, kako je. Tješi me što smo im ove godine opet bili crna mačka. Izbacili ih iz kupa i zabili zadnji čavao u lijes njihovim šampionskim ambicijama... Ergo Bjeličin meltdown. Više mi frustriramo njih nego oni nas, vjeruj mi.

Offline SandroB

• Forza Fiume
« Odgovori #36 u: Svibanj 24, 2021, 22:19:06 »
Rijeka s Heberom je bila Real Madrid za HNL, ali to su bila neka druga vremena. Nismo više tako moćni i s time moramo živjeti. Novo normalno. Staro normalno.

Dokle god se ne vratimo na ono staro staro normalno, sve će biti okej.

Mene opterecuje sto smo trenutno u sporednoj ulozi a glavnu rijec vode dinamo i provincijski nk bezlicni.
Tako je, kako je. Tješi me što smo im ove godine opet bili crna mačka. Izbacili ih iz kupa i zabili zadnji čavao u lijes njihovim šampionskim ambicijama... Ergo Bjeličin meltdown. Više mi frustriramo njih nego oni nas, vjeruj mi.

Moj slučaj. D10S , slažem se apsolutno.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #37 u: Svibanj 24, 2021, 22:29:35 »
Okej, nisam htio ništa govoriti jer ispada da se stalno vraćamo na isto, ali da smo od početka sezone imali Tomićevskih >2.0 bodova po utakmici umjesto Rožmanovskih bijednih 1.45, uloga koju bi igrali bila bi puno manje sporedna.

36x2=72. Simple as that.

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
« Odgovori #38 u: Svibanj 24, 2021, 22:31:44 »
Bitno je da trener i igrači kliknu, Tomić bi to mogao imati, a to je puno.

Sjetim se Kvržića kod Keka, kod Igora i na kraju potjeran od Simona.

3 različita trenera isti igrač nebo i zemlja, a u ekipi 11 + rezerve, tu se može dobiti i izgubiti jako puno.
Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #39 u: Svibanj 24, 2021, 22:34:40 »
Ma jebes to klecanje ako nismo u glavnoj ulozi. Mi 3. a oni 4. ili obrnuto mi ne znaci puno, sve dok imamo kvale za europu. Mene opterecuje sto smo trenutno u sporednoj ulozi a glavnu rijec vode dinamo i provincijski nk bezlicni.

veliki novci se u gradu na Dravi okrecu, puno veci nego sto se misli, Bjelica 1 mil eura godisnje place, + struci stozer jos 1 mil eura, 2 mil eura godisnje na trenera i stozer, to mi nikad nismo imali, ni blizu, a opet su kurac postigli, a mismo uzeli sve, ocekujem da je sljedeca sezona sve ili nista za njih, najjaci udar, najvise ulaganja i onda ide pad, ako ne osvoje nesto sljedece sezone, niti nece nista osvojiti

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
« Odgovori #40 u: Svibanj 24, 2021, 22:43:38 »
A u pm, tko će ih slušati, i trpiti, osvojili ili ne, a teško da će nešto, sad je korporacija spremna

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #41 u: Svibanj 24, 2021, 22:44:16 »

veliki novci se u gradu na Dravi okrecu, puno veci nego sto se misli, Bjelica 1 mil eura godisnje place, + struci stozer jos 1 mil eura, 2 mil eura godisnje na trenera i stozer, to mi nikad nismo imali, ni blizu, a opet su kurac postigli, a mismo uzeli sve, ocekujem da je sljedeca sezona sve ili nista za njih, najjaci udar, najvise ulaganja i onda ide pad, ako ne osvoje nesto sljedece sezone, niti nece nista osvojiti

i ja tako mislim i siguran sam da prvenstvo nece uzet. Kup bi im bila jako slaba utjeha s obzirom na ulaganja. Da smo mi imali te pare bili bi prvaci 3 sezone zaredom.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #42 u: Svibanj 24, 2021, 22:44:23 »
hvala Sandro na dobrodoslici, uglavnom mi smo kad se stavi na papir prije pocetka iduce sezone, po meni 4. ekipa po snazi, nazalost , Dinamo i Osijek su ispred, opet kazem po meni Hajduk je jaci od nas, njima se prvi puta nakon dugo godina poklopilo da na 3 funkcije imaju sposobne ljude, a ne Brbice, Tudore , Bjelanovice i ine, Luksa, Litavac i ovaj Talijan su svaki na svojoj funkciji ogromi napredak u odnosu na prije kad smo se sprdali s Brbicem, Svagusom i takvima, mislim da nista vise od toga, slozit ce oni dobru momcad nazalost, prica se o Bradaricu, Krovinovicu, Elezu, ostanku Livaje pa cak i Nikoli Kalinicu, sad jel istina ili nije , ne znam, ali imaju dobru podlogu za lovu u Vuskovicu, Colini i Biuku, Ljubicicu, nadam se da ce nasi biti puno pametniji ovaj prijezalni rok i da ce svaku poziciju detaljno pregledati i dovest dobrog igraca, jer proslo ljeto je bilo po meni katastrofa, teski promasaj, zadnje dane prijaznog roka kad se je vidjelo da jedva imamo sirinu kadra za HNL , neocekivano se plasiramo u skupine EL je Misko vatrogasno isao u Zagreb po Menala i Kulena da se popuni kadar, zato ocekujem od nasih da svaku poziciju dobro pregledaju i dovedu adekvatno pojacanje ,u oviru mogucnosti ( financijskih) i  sposobnosti koje imaju, evo, s golmanom je po meni dobro pocelo, nek idu tako dalje
« Zadnja izmjena: Svibanj 24, 2021, 22:46:29 od Zelko Maler »

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #43 u: Svibanj 24, 2021, 22:53:49 »
U temi mercato dvojicu moramo obavezno spomenuti. Ako ništa zbog tradicije.

Prvo, Lakhal, ako ne dođe ovaj prijelazni rok mislim da bi bilo vrijeme završiti tu priču.
Za kraj lijepo bi bilo od dečki zaduženih za društvene mreže i TV da naprave priču s nesuđenim pojačanjem koje je postalo legenda navijača iako nije nikad potpisao za klub.

Drugo, ne zaboravimo kako je Mister X slobodan igrač i da bi nam u napadu došao kao budali šamar, a ne bi ni u svlačionici bilo labavo.
Zato Mance uzmi telefon i tiho mu šapni: "Mi te želimo."
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
« Odgovori #44 u: Svibanj 24, 2021, 23:09:24 »
Ove godine smo bili baš loši, iz raznih razloga, a opet završili 3, sretno ili ne, oštećeni od sudaca dok gazda nije popizdio.

Mijenjali trenera tijekom sezone pogodili.

Moj dojam za napadača, AMČ je dao dosta golova ali je promašio još toliko, i više.
Kule bi mogao, morao biti bolji, treba tu malo nečega posao za struku, borac je, visok jak, ima šut, vozio je onog iz sociedada jebački ako se cijena prilagodi možda.

Nije ova ekipa loša ali je debelo kiksala, EL super, prvenstvo loše, zašto....?