• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 175600 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline river

• Forza Fiume
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #60 u: Svibanj 25, 2021, 11:21:12 »
Tomecaka bi svakako zadrzao, ipak je ime, ima utakmica u nogama, treba malo starijih igraca uvijek, ali prvi desni bek ne moze nikako biti, sto se tice druge strane, odnosno Vukcevica, jako mi se svida kakav je prema naprijed, ali iza je los, ostavlja previse prostora, ja ne znam jel bi se moglo njega probati na lijevom krilu, ko npr Veso sto je prekomandiran s denog beka na desno krilo nekad

I da je Zdenek Zeman malo mlađi i dovedeš ga u Rijeku, Tomečaku i Vukčeviću bi bilo zabranjeno vraćati se na svoju polovicu, a prema naprijed bi bio šou. ;D

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
  • **
« Odgovori #61 u: Svibanj 25, 2021, 11:26:46 »
Na Telesportu se pojavio jedan članak koji analitički pristupa izboru najbolje HNL jedanaestorke. Vjerovali mi ili ne - Tomečak zbog igri iz prvog djela sezone je izabran na poziciju desnog beka.
Rekao bih da ako i dalje želi ostati u Rijeci, loviti ribu i trčati po desnom beku - što se mene tiče - može. Što ne znači da nam ne treba desni bek, mislim da itekako treba, ali nam isto tako treba iskusni igrač koji bi mogao pomoći mlađima u stasanju, koji ima gomilu iskustva, koji je odigrao 170 utakmica za nas i definitivno jest jedna od legendi našeg kluba.

Čekam nekog od forumskih slonova (po (zlo)pamćenju, to jest ;D) koji će mu spočitnuti Aberdeen 2015. ;)

Taj aberdin bi trebalo spočitnuti na više od jedne adrese iako kad vidiš što smo mi sve promašili prije njihovog prvog gola..

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #62 u: Svibanj 25, 2021, 11:29:12 »
Na Telesportu se pojavio jedan članak koji analitički pristupa izboru najbolje HNL jedanaestorke. Vjerovali mi ili ne - Tomečak zbog igri iz prvog djela sezone je izabran na poziciju desnog beka.
Rekao bih da ako i dalje želi ostati u Rijeci, loviti ribu i trčati po desnom beku - što se mene tiče - može. Što ne znači da nam ne treba desni bek, mislim da itekako treba, ali nam isto tako treba iskusni igrač koji bi mogao pomoći mlađima u stasanju, koji ima gomilu iskustva, koji je odigrao 170 utakmica za nas i definitivno jest jedna od legendi našeg kluba.

Čekam nekog od forumskih slonova (po (zlo)pamćenju, to jest ;D) koji će mu spočitnuti Aberdeen 2015. ;)

Neckao sam se da li da spomenem Aberdeen ali nisam imao volje, htio sam Formaxu prepustit tu cast   ;D
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #63 u: Svibanj 25, 2021, 11:32:36 »
Citat:
Nitko od bekova, bilo lijevih ili desnih, na 90 minuta igre nije prebacio 1,5 točnih centaršutova ove sezone
Ček, njegov prosjek je jedan i pol točan centaršut po utakmici i svi ostali naši bekovi imaju manje od toga?  :o

Kako to izgleda u usporedbi s drugim klubovima?

Offline ri5gile

• Pionir
« Odgovori #64 u: Svibanj 25, 2021, 11:34:17 »
Tomečak je najbolji ali recimo  recentno, zadnju protiv Gorice, na napred ubačaji su mu takvi da je već na prvoj stativi lopta na visini jednog metra i jedva ide, u sredini su mu lopte, ako ima vremena povratne, ako treba brzo odigrati idi alibi pas u noge protivniku, a u obrani su povratne za paniku golmanu, 5-6 takvih na zadnjoj, iz glave
ako će biti bckup Brautu, super, ali ne da se odmah proglasi grečevita borba za nešto pa se ide s iskusnjarom
iako mislim da Braut ne šmeka Tomiću, ove sezone je odigrao 11 utakmica a niti jednu kod njega

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #65 u: Svibanj 25, 2021, 11:43:23 »
Jooj Aberdeen!
Ja sam kao ona ribica iz Nema, okrenem se iza ugla i zaboravim što je bilo. :)
Da... nije se pokazao fer u onom trenu. Ajd, slažem se. Ne zaslužuje epitet punokrvne legende, no to ne umanjuje činjenicu da nam i dalje može pomoći.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #66 u: Svibanj 25, 2021, 11:53:20 »
Ubačaji su zeznuta statistika i točnost ubačaja je teška za pratiti u toj analitici. Jer nije dobar ubačaj onaj koji nužno pogodi igrača u glavu/nogu, a oštar ubačaj kojeg obrana loše izbije jer je teška lopta, i napadač zabije gol, se gleda kao krivo dodavanje ili što već.

Tomečaka generalno ne volim. Ima strašna pluća jer čovjek trči cijelu sezonu bez prestanka, ali ne pruža ništa po meni. Nije više prodoran, a u obrani nikako nije mag. OK, njega ću prepoznati češće na terenu zbog tog selektivnog pamćenja, poštujem šta je tu na rekordnih 170 utakmica (ogromne brojke u novijoj povijesti!). Wikipedia kaže da Čaval i Milinović imaju 196 u HNL-u i tu su rekorderi, Tomečak je u HNL-u tek na 122. I taj desni bek će nam biti bolna točka dogodine. Osobno bih gurao Brauta odmah i trpio njegove greške. Ako se odluče za posudbu, želim pojačanje na desnom beku.

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #67 u: Svibanj 25, 2021, 11:57:07 »
Tomic dosta povjerenja ima u Niku Galesica, rekao je da ce on biti dobar igrac i da vidi njegovu ulogu u sljedecoj sezoni( prethodnici nisu bas njega isticali) , vidi se da i  Lepinjicu pokusava dici , Liber je tu najveci potencijal, dok Brauta ocito ne vidi u nekim planovima, vidjet cemo

Offline ri5gile

• Pionir
« Odgovori #68 u: Svibanj 25, 2021, 12:04:52 »
Da, Milinović i Čaval su na 196 u HNLu za Ri
sveukupno za Ri, + kup i europa, je Čaki za dlaku jači 222 vs.221  ;D
Tomečak je na 122 u HNLu, sve skupa 170, ima 32 euroutakmice

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
  • **
« Odgovori #69 u: Svibanj 25, 2021, 12:15:38 »
Opa, znači Tomečak je na korak do Kvržića po euro nastupima. Nisam mislio da ce mu se netko tako skoro približit

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
« Odgovori #70 u: Svibanj 25, 2021, 12:20:06 »
Posudbe, postotak od prodaje ili bilo što drugo, od kuda je pojedini igrač ne tako važno, važno je kako na kraju ispadne.
U svim primjerima našlo bi se pluseva i minusa.

Svi bi mi našeg mladog klasa igrača koji vidi samo RI ali toga nema ili je jako malo.

Za igrače van našeg područja mi smo 3 ili 4 izbor trenutno, čak i da plaćamo isto kao prva 3.
Oni gore su san svakog balkanca pa i šire, i plaćaju, ovi dole žive da zaigraju u ajduka, šarani plaćaju, rade stadion, bore se za vrh.

Treba biti realan, sve što se pogodilo je uspjeh, ili se na forumu kriju pravi skauti, SD i vizionari-mi smo samo navijači i prečesto grintavci
Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #71 u: Svibanj 25, 2021, 12:24:16 »
Tomić mora imati povjerenje u Niku Galešića, jer... htio ili ne, on je označen kao nosioc love u narednom razdoblju.

Nema tu baš previše elemenata za puniti baŽEt i on je označen kao taj na kojem bi se najbrže mogla okrenuti lova.

Uz to, podmazana mu je managerska linija. In Đikić we trust!

Offline ri5gile

• Pionir
« Odgovori #72 u: Svibanj 25, 2021, 12:29:51 »
na stoperu ili zadnjem veznom?

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #73 u: Svibanj 25, 2021, 12:31:46 »
Pa ja ga vidim isključivo kao stopera.

I meni se kao stoper više sviđa. Mislim da je prošlo to doba zadnjih veznih a'la Kruno Jurčić. Oduzmi loptu i daj prvom do sebe ili budi flaster na 10-ki suparnika.

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
« Odgovori #74 u: Svibanj 25, 2021, 12:54:44 »
Ako se ne varam Iglesias je još naš igrač na posudbi.
Njega ne dignu svi treneri u povijesti Rijeke, možda da pjeva i diže atmosferu.
Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.