• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 49086 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Zelko Maler

• Junior
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #90 u: Svibanj 26, 2021, 12:07:53 »
  • trenutno n01 po antipaticnosti su sarani, onda svjetlosna godina dalje su drugi,

Mateo Monjac vaze izmedu nas i Sibenika, jos nije odlucio, iako je bilo gotovo da ide u Sibenik, Koljanin je rekao prekjucer da ili Rijeka ili Sibenik

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #91 u: Svibanj 26, 2021, 12:13:40 »
  • Ako on razmišlj izmedju nas i ši  onda mu sretan put.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #92 u: Svibanj 26, 2021, 12:18:16 »
  • A gle... hoće li kod nas dobiti priliku ili će završiti kao Travaglia i slični?
    Mislim da je potpuno razumno s njegove strane vagati gdje će i kako nastaviti karijeru. Može mu srce biti na našoj strani, ali pitanje je karijere isplati li mu se sjediti na klupi i nadati se prilici.

Online Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #93 u: Svibanj 26, 2021, 12:24:41 »
  • a da, Sibenik mu vjerojatno nudi ozbiljnu minutazu, a vjerojatno i prvu postavu, ako Juric ide u Dinamo ( vjerojatno onda u Lokomotivu), Ampem nadam se kod nas, Sahiti vjerojatno u Hajduk natrag, u Sibeniku je prema naprijed sve otvoreno

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #94 u: Svibanj 26, 2021, 13:23:51 »
  • Po meni iz Orijenta prvo Fućak, onda Mulac, onda Monjac.

Ali rado bih da sva trojica završe kod nas. Monjac je 25-godišnji veznjak sa četiri sezone 2. liga, slovenske i hrvatske iza sebe. U Šibeniku svakako ima minutažu u odnosu na nas.

Online Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #95 u: Svibanj 26, 2021, 13:40:43 »
  • Po meni iz Orijenta prvo Fućak, onda Mulac, onda Monjac.

Ali rado bih da sva trojica završe kod nas. Monjac je 25-godišnji veznjak sa četiri sezone 2. liga, slovenske i hrvatske iza sebe. U Šibeniku svakako ima minutažu u odnosu na nas.

i ja isto, ali oni nama ne mogu pomoci jos, ogromna je to razlika, bilo bi jako glupo da mali ode u Sibenik i proigra, nek nasi uzmu svu trojicu i posalju po posudbama, Monjca u Sibenik, Fucka i Mulca u Istru  ili Belupo ili  gdje vec, svjejedno, svakome treba barem 20ak utakmica prve lige da bi mogli doci k nama ovako ce samo sjediti kod nas na klupi i propadati jer tesko da smo tolike mulce mi spremni odjednom trpiti , a drugu ligu su prerasli, evo primjer Mateja Vuka, prosao je tu posudbu u Istri gdje je bio najbolji strijelac kluba i stvarno se pokazao i sad je spreman za Rijeku, ja sam uvjeren da ce on biti pojacanje za nas sljedecu sezonu, tako i ovi

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #96 u: Svibanj 26, 2021, 14:14:19 »
  • Ne znam baš za vuka, malo sam ga gledao ali ono što jesam nije mi izgledao nešto.

Orijent i Opatija u II lizi, mogu biti super za bebe, ali ne još treba tu malo vremena.
    Igrači 25 g, koji još nisu igrali prvu ligu, teško da su nešto više, to je po meni kasno.

Nemogu vjerovati da cijela regija ne može izbaciti solidnog beka, a ni obrambenog igrača?
    Ne extra klasu, solidnog..... svi ti uvjeti, škole, priče i k.....

Dobro je onaj Brazilac rekao, dok ti imaš pun hladnjak, nema od tebe nogometaša-tako nešto.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #97 u: Svibanj 26, 2021, 14:21:49 »
  • A i ja se čudim, bez veze,
    Gledao prije koju godinu košarku, mlađi uzrasti, vode loptu u visini glave, slobodna bacanja.... , promašiši cijelu tablu,..... pa to je nekad bilo sram i zajebancija.
    Šta njih treniraju 4-5 god?
    U svemu tome sam ja bio Loš, ali sam znao da sam loš, oni ni treneri to neznaju.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #98 u: Svibanj 26, 2021, 14:54:08 »
  • stvar je da ako igrac dobar,da ima odredjenu kvalitetu i da ga trener vidi u nekakvom svom sistemu i planovima u kojim moze razviti dalje svoj talent. meni recimo heber u slavenu nije bio nesto posebno,ali neko kod nas ga je prepoznao i kod nas on je podigao svoju igru na fantastican nivo i pokazao stvarno raskos talenta. zbog toga mislim da bi vuk mogao kod nas prosperirati,istina ne ceka ga bas ista ekipa kao sto je cekala hebera,ali kazem ako ga trener zeli i vidi u svojim planovima, to bi mu moglo dat samopouzdanja da se pokaze u najboljem svjetlu i digne svoju kvalitetu na visi nivo. i da dodam jos nesto,nije jedna sezona u istri ucinila od vuka igraca,skupljao je on iskustvo i u interu iz zapresica i takodjer u slovackoj,tako da trebalo je vremena da sjednu stvari na svoje mjesto bar djelomicno.
    zelim sve ovo takodjer povezati sa drugim mladima koji su pokazali odredjeni talent. nije sve u onoj ili jesi ili nisi,da decko udje u igru i razvali ili podbaci pa ga se odmah dize u nebesa ili otpisuje. sve je na individualnoj razini. navedenom vuku je trebalo tri posudbe (uz strahoviti peh i tesku ozljedu taman kad je poceo dobivat sansu),nekima ce bit potrebno manje, nekima ce dobre igre sve poremetit (lepinjica) i uzrokovati pad,sto ne znaci da su zaboravili igrat, a to sve treba prepoznat ekipa kojima je to posao strucni tim.
    gledam sada nasu ekipu,poprilicno mlado izgleda, nadam se da ce tomic znat iz njih izvuci dobre stvari.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #99 u: Svibanj 26, 2021, 20:18:21 »
  • Ti neki igrači doma nikad ne dobiju šansu jer je susjedova trava uvijek zelenija. Jedan Dangupić se bori po Sloveniji a doma nikad nije dobio više od 35 minute kod Keka, ali nam je zato haris Hanđić bio top, zabijao po Rusiji koa na traci, kupi ga, plati ga - na kraju je ispalo da ne zna ni hodat. Čudni su kriteriji ponekad. recimo Vuk sigurno ne bi bio prva opcija na krilu, ali kao nekakva rezervna varijanta zašto ne. Na koncu ni u Istri ne igra svaku, ne bi mu valjda bilo teško prosjedit i kod nas na klupi

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #100 u: Svibanj 26, 2021, 21:01:58 »
  • Ti neki igrači doma nikad ne dobiju šansu jer je susjedova trava uvijek zelenija. ....
    Koma 110% ;) se slažem s tobom.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #101 u: Svibanj 26, 2021, 21:28:42 »
  • Sluga, Pandur, Nevistić, sve dobri golmani naša škola, svi dobili šansu i iskoristili.

U isto vrijeme igrači, skoro ništa, ništa vrijedno spomena.
    Jednostavno je, ako valjaš dobiješ šansu iskoristiš ili ne, tko će  ti davati šansu do +25 godine.
    Brzo se vidi, jesi ili nisi pozdrav, i sretno.

Offline duke

• Senior
    « Odgovori #102 u: Svibanj 27, 2021, 12:14:52 »
  • Ugovor s Rijekom na godinu dana produžili su prvotimci Darko Velkovski, Ivan Tomečak i Robert Murić.

Velkovskog ćemo valjda prodati poslije Eura, Tomečak je ok kao backup, ali za više treba tražiti novog igrača, Muric će isto vjv ici ako bude ponuda.

Online Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #103 u: Svibanj 27, 2021, 12:46:36 »
  • ako ce stvarno bit prodaja Murica to treba biti ovo ljeto jer ovo mu je najbolja sezona i nekako mislim da on bolje od ovog ne moze, statistika mu je dobra i  jos je relativno mlad , ove sezone ukupno 38 utakmica( kup, liga i europa) , 12 golova i 7 asistencija , kad bi dobili kakvih 1,5 mil eura, to je ok

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #104 u: Svibanj 27, 2021, 12:53:24 »
  • Kad bi Murić onakvu igru iz prvog poluvremena protiv Napolija pokazivao u cca 50% utakmica, to bi bio igrač od 20 mil. €. Prečesto je no-show... Ali opet, bez njega bi kurac bili treći.