• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 175590 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #105 u: Svibanj 27, 2021, 15:41:54 »
Misliš iz prvih 20 minuta? :)

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #106 u: Svibanj 27, 2021, 18:13:13 »
https://www.24sata.hr/sport/rijeka-vec-ostala-bez-sestorice-dolazi-i-sjajni-ganac-iz-sibenika-764341

Vukušić intervju sa Manceom, ima zanimljivog.

Citat:
Ali... Što se navijačima može prenijeti s Rujevice? Direktora Mancea kojem telefon zvoni cca. 10 puta u 10 sekundi, za početak pitamo: koji su to igrači koji sigurno - odlaze iz Rijeke?

- Na to listi je jedno pet-šest imena. Odlaze neki igrači koji su sve dali za Rijeku, koje će ih Rijeka zauvijek poštovati i cijeniti - priča nam Mance.
- Andrijašević, Capan, Nevistić, Štefulj, Menalo, Yateke. Posudbe ističu i Drmiću i Kulenoviću, a hoćemo li te posudbe (moći) obnoviti... Znat će se tijekom ljeta.

Menalo je tu među sigurnim odlascima prema Manceu.

Citat:
Ne može se baš u HNL-bitke i u Europu s obranom koju, primjerice, čine Labrović i Braut-Galešić-Smolčić-Jurišić. Velkovski i Galović su 'u izlogu', Tomečak smije otići ako dobije dobru ponudu.

Citat:
Jedno ime moglo bi biti Dinamov mladi stoper Josip Šutalo (21)

Citat:
Mance ništa ne želi potvrđivati dok se papirologija ne riješi, ali dolazak Princea Ampema i Labrovića je pitanje dana.

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #107 u: Svibanj 27, 2021, 19:41:40 »
Droljivari je već u sn pisao da dinamo želi dati šansu menalu tako da mi moramo pognut glavu, korporacija će odlučit šta možemo i kako.
Sve u svemu gadljivo, a očito ne misle stat.
Reset

Offline m

• Veteran
« Odgovori #108 u: Svibanj 27, 2021, 19:45:39 »
Ampem u 30 utakmica 4 gola i 3 asista, a ono malo što sam ga uživo gledao nije mi djelovao nešto. Nadam se da griješim, ali zasad mi se čini da je to “pojačanje” u rangu Yatekea (ako je uopće istina da dolazi).

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #109 u: Svibanj 27, 2021, 19:56:33 »
Ampem u 30 utakmica 4 gola i 3 asista, a ono malo što sam ga uživo gledao nije mi djelovao nešto. Nadam se da griješim, ali zasad mi se čini da je to “pojačanje” u rangu Yatekea (ako je uopće istina da dolazi).

on je cijelu ovu proljetnu polusezonu "na ledu" jer je na zimu rekao da nece produziti ugovor i da ide, zato je jako malo igrao ovo proljece, a kad je igrao je igrao preko one stvari,  na jesen je bio jako dobar, inace jako je brz i  cini da je dosta dobar s loptom, mozda eksplodira pa postane Heber, a da bude i ko Acosty nije lose

a i mislim da je taj Ampem igrac po Tomicevom gustu, brzo krilo , odlicno za kontre, tako nesto je imao u Kastratiju u Lokomotivi kojem je podredio cijelu igru, tj osovinu Kastrati -Karacic na desnoj strani, svaki napad je sa te strane isao
« Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2021, 20:06:15 od Zelko Maler »

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
  • **
« Odgovori #110 u: Svibanj 27, 2021, 19:59:45 »
Samo da ne bude Johann Smith, i on je bio brz, čak i prebrz na svoju nesreću

Offline Zelko Maler

• Forza Fiume
« Odgovori #111 u: Svibanj 27, 2021, 20:01:00 »
iskreno se nadam da ne dolazi taj Josip Sutalo, jer to znaci nazalost da se ovakva politka nastavlja, igrac koji je mlad, nedokazan, u Istri je jako plivao ( onaj autogol u finalu kupa je kriminalan), a da eksplodira ide natrag u Dinamo, odnosno nama kurac, kome to treba? Evo TIR je prije koji dan spomenuo Sarliju, to je 100x logicnije dovodenje, besplatan, relativno mlad, potpise ugovor na 2-3 god i za sezonu ga mozes unovciti, dobro i za njega i za nas, a i prosao je vec dosta toga, ali ocito se nastavlja po starom

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #112 u: Svibanj 27, 2021, 20:25:09 »
Tih dva koja bi trebala doći iz Dinama su kompenzacija za Nevu i Štefulja, i trebali bi doći ne kao posuđeni nego riješenih papira.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #113 u: Svibanj 27, 2021, 21:00:54 »
A Bagadur koji je naša škola, igrao u dragovoljcu prošlu polusezonu nam se nudi, ali mi ćemo rađe dovest opet nekog Escovala ili Iglesijasa.

Offline Orpat

• Senior
« Odgovori #114 u: Svibanj 27, 2021, 21:32:56 »
Mislim da bi prvo trebali riješiti obranu,  stopere koji su imali velikih propuha ove sezone, za Šutala ne znam da li je rješenje jednostavno  treba posegnut dublje u džep i dovest pravog stopera , jer opet ćemo primati bezvezne golove , a tanki smo i na bekovima Tomečak, Braut, Vukčević Jurišić kome vjerovat od njih???. Tomečak je dao svoje, Braut neiskusan da drži desnu stranu u KL i HNL, Vukčević možda može proćJurišić veliki upitnik, možda negdje na posudbu. Veznu liniju i napad ćemo nekako sklepat, ali po meni je obrana ta koja treba držat ekipu.

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #116 u: Svibanj 27, 2021, 22:35:02 »
Isto i meni. Imao je onu super utakmicu protiv nas kad su nas dobili, ali ostalo nije mi se baš nešto posebno istaknuo. Bolji mi je bio onaj Obregon iz Varaždina.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #117 u: Svibanj 27, 2021, 22:37:47 »
https://www.24sata.hr/sport/rijeka-vec-ostala-bez-sestorice-dolazi-i-sjajni-ganac-iz-sibenika-764341

Menalo je tu među sigurnim odlascima prema Manceu.

Izgleda da je Menalo došao na običnu posudbu, nikakve klauzule s pravom našeg otkupa o kojem samo mi odlučujemo, kao što smo imali  za Kulenovića.

"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #118 u: Svibanj 27, 2021, 23:00:14 »
Nažalost da. Mislim da će njega upakirati nekakav Ferencvaroš, Austrijanci, Poljaci ili netko sličan, Dinamo će dobiti svojih milijun eura, igrač će dobiti svoje željeno 2x povećanje plaće i igranje u inozemstvu. Ja bi ga radio tu i sljedeće godine, ali bojim se da je stvar financija. Mi za 25-godišnjaka ne dajemo po pola milijuna eura i veće iznose, a očito je bilo kakav dogovor prilikom posudbe bio nepostojeć (tj. netko laže) ili je dogovoren otkup za tih 500 tisuća koje mi ne damo.

Što onda dovodi do pitanja kakav je to naš odabir preostala dva Dinamova igrača? Temeljen na čemu točno, ako Menalo ne može biti u tom dealu?

Uglavnom, ako je bila riječ o običnoj posudbi, za ovu svrhu se pokazala uspješnom kao i Drmićeva. Međutim dugoročno ovako ne možemo, ja osobno ni ne želim, a pogotovo kad je riječ o Dinamovim igračima na posudbi bez otkupa. Druga fraza za to je "poslati igrača na kaljenje", a Rijeka nije i ne smije postati Dinamov razvojni klub.

Offline Grozni

• Veteran
  • Forza Fiume
  • FF
    • Gospoda
« Odgovori #119 u: Svibanj 27, 2021, 23:48:11 »
Teren je izoran.... a da probamo posaditi par bekova, braniča, veznjake, napadača....
Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.