• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 49083 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Orpat

• Junior
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #270 u: Lipanj 21, 2021, 23:16:19 »
  • Mislim da se ne treba opterećivati s Lursenom i ako je preuzeo klub bez obzira s kojim postotkom idealno bi bilo 100 posto, pitanje je koliko misli uložiti u klub ako je to sve istina? Koliko vidim pripr eme su počele došli su samo Ampem i Labrović što je premalo do sada a prvr utakmice su već u 7.mjesecu a odlazebjoš vjerojatno Lončar, Lepinjica, Pavičić i tko zna još tko, a nikoga se nije dovelo, za sada ne zvuči obečavajuće ali još ima vremena,valjda će netko i doći  :)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline duke

• Senior
    « Odgovori #272 u: Lipanj 22, 2021, 04:50:42 »
  • https://sportsport.ba/fudbal/admir-bristric-rijeka/401987?fbclid=IwAR2pniO0Y87r1awmkW5f5ZnjlGnY93rMATq9qc0GIOIVwhJoHZKxv5pExL8

Nadajmo se da će biti više sreće nego sa ovime isto reprezentativcem

Nekadašnji mladi reprezentativac BiH Jasmin Čeliković nije više član Rijeke. U Rijeku je stigao još kao kadet, kao talent i zalog za budućnost, ali epizoda na Rujevici nije bila baš uspješna za veznjaka.

U prvoj ekipi se nije uspio nametnuti pa je odlazio na posudbe, a posljednja je bila u Željezničaru. Ranije je bio na posudbi u Inter Zaprešiću, Zrinjskom i SKF Seredu te je sada definitvno napustio Rijeku.

Po završetku sezone istekao mu je ugovor, a čelnici kluba su mu zaželjeli sreću u budućnosti.

Prošle sezone bio je standardan u prvoj postavi na Grbavici pa se spominje njegov povratak u Željezničar kao izgledna opcija. Željezničar trenutno vodi hrvatski trener Tomislav Ivković, nekadašnji strateg Lokomotive, Slaven Belupa, Rudeša i Inter Zaprešića.

Čeliković je u HNL-u upisao 26 nastupa od čega je 24 bilo za Inter i tek dva za Rijeku.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #273 u: Lipanj 22, 2021, 08:11:30 »
  • Pazikuća produžio go, da mu više paše baltička svježina nego jadranska pišalina.  ???
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #274 u: Lipanj 22, 2021, 08:52:40 »

• U 20 utakmica 75 minuta u prosjeku 5 golova i 3 asistencije 8 nastupa u mladoj reprezentaciji prošle sezone.Mislim da bi i on mogao negdje na posudbu.

https://sportsport.ba/fudbal/admir-bristric-rijeka/401987?fbclid=IwAR2pniO0Y87r1awmkW5f5ZnjlGnY93rMATq9qc0GIOIVwhJoHZKxv5pExL8

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #275 u: Lipanj 22, 2021, 10:04:54 »
  • Ili to, ili smo mi novi Inter.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #276 u: Lipanj 22, 2021, 10:56:00 »
  • Postoje dva intera, na kojeg si mislio? :)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #277 u: Lipanj 22, 2021, 10:59:50 »
  • hahahahah... ne znam. Podsvijest igra čudne igre sa mnom! :)

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #278 u: Lipanj 22, 2021, 11:15:58 »
  • nekako ne vjerujem da ce biti nekakvih dolazaka sta ja znam,  prije 10.7., ili cak pocetka sezone, evo npr taj Obregon isto moze vagati  jer mu bilo koji poljski , austrijski i  madarski klub moze dati barem 50k eura vise od nas godisnje, tako je kod svih ,svi vazu, tek sredinom 8. mj Rijeka pocinje biti relevantna na trzistu kad igracima propadnu neke prve opcije

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #279 u: Lipanj 23, 2021, 11:30:54 »
  • Neved Đurasek je otisao na jednogodisnju posudbu u Dnipro 1, k Jovicevicu, on je trebao doci k nama , ali ne na posudbu , nego transfer iz Dinama ( jedan od ona dva igraca), ali nismo ni blizu mogli zadovoljniti njegove financijske apetite, sto nije ni cudno jer covjek je rezerva rezervi u Dinamu, nikad nece igrati za Dinamo, ali ima 220k eura godinjsku placu, kod nas bi s tim bio najplaceniji, u DInamu je to  3. platni razred

https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/neven-durasek-otkrio-zbog-cega-odlazi-na-posudbu-u-dnjipro-umjesto-u-rijeku-nema-se-tu-sto-pricati/

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #280 u: Lipanj 23, 2021, 11:47:14 »
  • Mi smo po platnom razredu sve bliže Belupu. Sve manje igrača prepoznaje "projekt". Valjda će taj Palikuća dovest kojeg otpatka iz Borussije Dorthmund, bar na posudbu

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #281 u: Lipanj 23, 2021, 12:35:50 »
  • Previše naših eksponata se nakon neuspješne inozemne avanture vraća u HNL tako da je priča o "odskočnoj dasci" sve tanja. Hajduk na silu pokušava odražti korak s Dinamom i Osijekom, mi to ne možemo... I nekako sam iz dana u dan sve manji optimist.

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #282 u: Lipanj 23, 2021, 12:59:01 »
  • Previše naših eksponata se nakon neuspješne inozemne avanture vraća u HNL tako da je priča o "odskočnoj dasci" sve tanja. Hajduk na silu pokušava odražti korak s Dinamom i Osijekom, mi to ne možemo... I nekako sam iz dana u dan sve manji optimist.

Hajduku grad daje pare, sad su dobili ozbiljnu lovu od grada, zna se da dolje ne smijes ici protiv Hajduka, Split je financijski u teskoj dubiozi, najvecoj od 4 najveca grada,  grad Rijeka ce proracunski presisati Split i to po projekcijama za  1-2 godine, a koliko imamo manje st to sve govori, dolje ako ides protiv Hajduka ili im uskratis nesto, neces dobro proci

Dinamo i Hajduk posluju jos debelo po nacelima bivse drzave,  a mi imamo najskuplji kamp/stadion od svih njih , a trosokve odrzavanja od 1,5 mil eura moramo svake godine sami snositi, dok GVu, Maksimiru i Poljudu to daju gradovi, i jos vise od toga, dobro je MIsko rekao, za odrzavanje Rujevice moras prodati jednog igraca iliti Halilovica, ovi to ne trebaju

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #283 u: Lipanj 23, 2021, 13:03:57 »
  • Hajduku grad daje pare, sad su dobili ozbiljnu lovu od grada, zna se da dolje ne smijes ici protiv Hajduka, Split je financijski u teskoj dubiozi, najvecoj od 4 najveca grada,  grad Rijeka ce proracunski presisati Split i to po projekcijama za 1-2 godine, a koliko imamo manje st to sve govori, dolje ako ides protiv Hajduka ili im uskratis nesto, neces dobro proci
    Prema priči nekih mojih poznanika koji su radili sa splitskim poduzećima, ovo je vrlo istinito.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #284 u: Lipanj 23, 2021, 14:46:55 »
  • Mi smo po platnom razredu sve bliže Belupu. Sve manje igrača prepoznaje "projekt". Valjda će taj Palikuća dovest kojeg otpatka iz Borussije Dorthmund, bar na posudbu

Razumijem ekonomske zakonitosti, razumijem i da je dobro da nismo na vjetrometini divljaka kao dole, razumijem i da nam se nije zalijepio pohlepni Mađar preko Šukera. I koliko god imao razumijevanja za normalan ambijent i logično poslovanje kod nas, ipak me jebe jedna stvar. Bili smo najpoželjnija destinacija i to se stravično strmoglavilo. Ne napušta me dojam da je protekle četiri godine trebalo bolje strateški osmisliti. Ovo je dobro zapažanje da smo sve više nalik Belupu i to me ne rajca ni najmanje. Još malo pa ću na stadion ići kao nekad, bez žara... ono, da zadovoljim svoje potrebe i ostanem jedan od tisuću freakova u ovom gradu koji imaju isti fetiš.
    29.08.2013., proud to be there