• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 49483 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zelko Maler

• Junior
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #990 u: Srpanj 22, 2021, 15:51:18 »
  • Ma Meyer je skroz realan, ne vrijedi bezveze 1.5 mil eura, a vriejdio je 20 milja. Odigras jednu sezonu kod nas za 200k i odes u Bundesligu u sta je znam Wolfsburg, Hoffenheim itd za 1-2 milje  eura place.

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #991 u: Srpanj 22, 2021, 15:53:10 »
  • Samo mi nije jasno jer se spominju i on i Glavcic. Uglavnom zanimljivi dani-tjedni pred nama.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #992 u: Srpanj 22, 2021, 15:53:35 »
  • Glavčić je prekrižen dolaskom Albanca, to je isti tip igrača. Agilni, u oba smjera. Eventualno ako je on ofenzivni vezni, a dovest ćemo i desetku. To podrazumijeva da Pavičić sigurno odlazi, a Albanac onda mijenja Čerina i Mudražiju.

Meyera je spomenuo kolega na susjednom forumu i to se čini kao SF. Ne spominje ga nitko nigdje osim taj jedan post.

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #993 u: Srpanj 22, 2021, 15:56:03 »
  • Mozda je insajder  8). Moras priznati da odgovara po svim prametrima, jos je mlad, stigne se prodati, zadnjih godina je zapeo, Nijemac je  8), besplatan,  onda ovo za istu agenciju ko Colak i Loncar. Ako je mogao Drmic, moze i on.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #994 u: Srpanj 22, 2021, 16:02:08 »
  • Za tri mjesta u srenjem redu mi sada imamo: Libera, Pavičića, Lepinjicu, Muradžiju, Čerina i ovog novog. Neka ode Pavičić i nama trebaju bar još dva igrača. Puno je utakmica pred nama.

Offline kunglao

• Inćun
    • *
    « Odgovori #995 u: Srpanj 22, 2021, 16:49:56 »
  • Znaci 2 minute istrazivanja i saznao sam:
    1. Meyer na razgovoru u Bristolu prije par dana
    2. Jos mu nije ponuđen ugovor, a mozda i nece biti jer trazi previse para
    3. Reading i Bournemouth također zainteresirani.

Zakljucak: 90% je netko izvalio patku pa cu i ja jednu - Lewis Holtby je slobodan igrac

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #996 u: Srpanj 22, 2021, 16:58:10 »
  • Nemojte kvariti sad, kakav Bristol i takvi klubici, kad su oni europu igrali?

Offline kunglao

• Inćun
    • *
    « Odgovori #997 u: Srpanj 22, 2021, 17:05:59 »
  • Osim toga, uvijek sam skeptican s tim 'insajderima', cisto sumnjam da ista u tom smislu izlazi iz kluba, da je u tim stvarima profesionalnost na razini dovodimo ovog ali molim te molim te nemoj nikom rec.
    O kome se radi cemo znati dan prije ili na dan potpisa.

Zadovoljan albancem, svaka cast

Online Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #998 u: Srpanj 22, 2021, 17:13:09 »
  • Nemoj nikom rec...  ;D ;D ;D
    Mislim da u trenu kad se to izgovori obje strane znaju da su šanse za to manje nego minimalne

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #999 u: Srpanj 22, 2021, 17:24:00 »
  • Nemojte kvariti sad, kakav Bristol i takvi klubici, kad su oni europu igrali?

Bolje nemoj izlaziti s takvim imenima jer ljudi polete u euforiju, a onda dođe depresija kad potpiše "krešić". ;)
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #1000 u: Srpanj 22, 2021, 17:30:40 »
  • Danas me je prebacilo u euforiju kad sam  procitao da dolaze oba bocna, stoper i desetka, a Meyera sam prepisao s drugog foruma,a nije bas da sa napisao da dolazi igrac od ne znam koliko milijuna eura koji je odigrao 100 utakmica za Barcelonu zadnje 4 godine, Meyer je po svemu realan pa sam tu prenio.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1001 u: Srpanj 22, 2021, 18:07:41 »
  • Znaci 2 minute istrazivanja i saznao sam:
    1. Meyer na razgovoru u Bristolu prije par dana
    2. Jos mu nije ponuđen ugovor, a mozda i nece biti jer trazi previse para
    3. Reading i Bournemouth također zainteresirani.

Zakljucak: 90% je netko izvalio patku pa cu i ja jednu - Lewis Holtby je slobodan igrac

Zanimljivo, ja nisam uspio ništa pronaći, čak je Bristolov neki kvazi SD izjavio da nema ništa konkretno s njim, pred tri dana.

Citat:
    We know nothing on Max Meyer. My gut feeling is that there's nothing in that but I don't know for sure just yet.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #1002 u: Srpanj 22, 2021, 18:19:33 »
  • Meni se čini da se meyer i glavčić patke za zabavljanje po forumima par dana, nešto slično kao caktaš prije njih.
    SB očekuje milion eura kao odštetu, a meyer plaću koju mi ne dajemo, osim ako ga čiko lursen nije provozao u jahti valbiska - merag - porozina i nazad.
    Prije neki dan je bio saudijski princ u Rijeci, kažu da inače svugdje bude po dan dva da se samo u Rijeci zadržao dosta duže. Samo kažem.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1003 u: Srpanj 22, 2021, 18:53:03 »
  • Uf kako će nam Selahi dobro doći, vidiš po stilu igre da je kao Tibor. Agresivan, brz, agilan. Zna uzeti loptu, zna u sekundi pokretom tijela izbaciti protivnika, odlična osmica. I ono najvažnije - nije nikakva posudba nego čisti trogodišnji ugovor lika koji se nije uspio nametnuti u Eredivisie, ali nije mu ispod časti doći u HNL sa 22 godine da ga za dvije sezone možemo lansirati natrag u mitteleuropu.

Savršen za ovo što nama treba, a uz njega će i Liber malo pohvatati konce bolje bez da ga koristimo 90 minuta svaki vikend. Plus Mudražija time malo pada u drugi plan odnosno kao strogi defanzivac, bit će korisniji kao rezerva Lepinjici.

https://www.youtube.com/watch?v=BhF2u3Ybs18

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #1004 u: Srpanj 22, 2021, 22:53:43 »
  • Glavčić je prekrižen dolaskom Albanca, to je isti tip igrača. Agilni, u oba smjera. Eventualno ako je on ofenzivni vezni, a dovest ćemo i desetku. To podrazumijeva da Pavičić sigurno odlazi, a Albanac onda mijenja Čerina i Mudražiju.

Meyera je spomenuo kolega na susjednom forumu i to se čini kao SF. Ne spominje ga nitko nigdje osim taj jedan post.

ako sam ja dobro shvatio Albanese je b2b s naglašenijim defanzivnim karakteristikama, dok je Glavčić pm, bilo istureni, bilo povučeni, hoću reći da ne vjerujem da jedan isključuje drugog. o problemu Glavčićeve vrijednosti smo nedavno pričali..

Meyer je ko klinac glasio kao jedan od top talentaata bundeslige i kao takav u ovim godinama (25g) može uvijek naći neki ugovor u bundesligi ili pak i u Championshipu, svejedno.. ne zanosimo se time.. nema veze, drago mi je da su svijesni što nam fali ako je članak istinit a čini se da u 24h imamo nekog ko solidno surađuje sa klubom..