• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI mercato 2021  (Prikazano: 49095 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rijecki_Rabuzin

• Inćun
  • *
Odg: RI mercato 2021
« Odgovori #1065 u: Srpanj 27, 2021, 23:53:19 »
  • NL dno dna, ja ih odavno ne otvaram a niti kupujem. Sto se Stanica tice ma tko je to? Decko ostani igrat u bosni i zelim ti da propadnes, nasli ste klub koji bi ti pruzio priliku ucjenjivati i crniti. Nije Misko vesla siso
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2021, 01:17:04 od Rijecki_Rabuzin »

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #1066 u: Srpanj 28, 2021, 00:02:42 »
  • Ne vjerujem da je klub nešto zajebo oko toga, nešto je drugo tu u pitanju, a isto mi se ne sviđa objava imena prije nego što se dovrši transfer, sve novinare potjerat oko kluba, u ovom slučaju su bosanske novine izbacile prve tu vijest.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #1067 u: Srpanj 28, 2021, 09:56:17 »
  • Izgleda da Cabraja ide u mađarsku znači ljubavnica tajnica sere.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #1068 u: Srpanj 28, 2021, 10:55:39 »
  • Izgleda da Cabraja ide u mađarsku znači ljubavnica tajnica sere.

Ma Dinamo je pljunuo lovu za Cabraju i hoce si vratiti ulozeno. Madari imaju lovu i ide na posdubu godinu dana i onda otkup za 750k eura ja mislim, to ne bi dao za Cabraju nikako.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2021, 11:00:46 od Zelko Maler »

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #1069 u: Srpanj 28, 2021, 11:01:50 »
  • Nakon što je propao transfer Mate Stanića (23) u hrvatskog prvoligaša Rijeku, doznala se i moguća pozadina neuspješnog transfera. Naime, nakon što je NK Hajduk iz Splita čuo da im mladi i daroviti veznjak ispred nosa odnosi mrski rival, iz anonimnog, ali dobro informiranog izvora bliskog samom igraču, čuli smo da su se i oni uključili u cijelu priču.

Kako smo doznali, ljudi bliski splitskom prvoligašu, a zbog nasušne potrebe za veznjakom Stanićevog profila, kontaktirali su zastupnika mladog bosansko-hercegovačkog reprezentatitvca te mu ponudili plaću koju nisu mogli odbiti. Saznajemo da se radi o 30% većoj plaći nego što bi imao u NK Rijeci.

Kada je Mato stigao u Rijeku na pregovore, tražio je duplo veću plaću od prethodno dogovorene. NK Rijeka nije htjela povećati plaću pa je odustala od transfera. Tako je mladi i daroviti Mato Stanić napustio Rijeku neobavljena posla. Hoće li na putu za Široki Brijeg junak ove priče stati na pola puta te nakon Stanka Jurića postati novi ljubimac splicke publike, saznat ćemo uskoro.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1070 u: Srpanj 28, 2021, 11:03:58 »
  • Nakon što je propao transfer Mate Stanića (23) u hrvatskog prvoligaša Rijeku, doznala se i moguća pozadina neuspješnog transfera. Naime, nakon što je NK Hajduk iz Splita čuo da im mladi i daroviti veznjak ispred nosa odnosi mrski rival, iz anonimnog, ali dobro informiranog izvora bliskog samom igraču, čuli smo da su se i oni uključili u cijelu priču.

Kako smo doznali, ljudi bliski splitskom prvoligašu, a zbog nasušne potrebe za veznjakom Stanićevog profila, kontaktirali su zastupnika mladog bosansko-hercegovačkog reprezentatitvca te mu ponudili plaću koju nisu mogli odbiti. Saznajemo da se radi o 30% većoj plaći nego što bi imao u NK Rijeci.

Kada je Mato stigao u Rijeku na pregovore, tražio je duplo veću plaću od prethodno dogovorene. NK Rijeka nije htjela povećati plaću pa je odustala od transfera. Tako je mladi i daroviti Mato Stanić napustio Rijeku neobavljena posla. Hoće li na putu za Široki Brijeg junak ove priče stati na pola puta te nakon Stanka Jurića postati novi ljubimac splicke publike, saznat ćemo uskoro.

Objavljeno prije gotovo 1h ali link na clanak nije stavljen a ja nigdje ne mogu pronaci koji je portal objavio taj clanak.

Inace mi ide na k kad netko stavi clanak bez linka a pogotovo SN forum gdje je sve puno trolcina.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #1071 u: Srpanj 28, 2021, 11:06:53 »
  • To sam iskopirao od tamo, da i ja sam trazio nema nigdje izvora. Nek stoji tu pa cemo vidjeti, sljedeca destinacija bosanskog majmuncica ce nam sve reci, dode li u Hajduk treba mu noge polomiti.

Offline duke

• Senior
    « Odgovori #1072 u: Srpanj 28, 2021, 11:17:55 »
  • I meni ovo malo izgleda kao trol work.
    Problem je sto klub ne izlazi sa informacijama i onda se blati klub sa svih strana, ako se nema para bar je ugled bio na nivou, cak i da je istinita prva verzija nek kazu pogriješili smo, bla bla, idemo dalje.

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1073 u: Srpanj 28, 2021, 11:25:25 »
  • Klub nema pametnijeg posla nego se cimati na svaku pizdariju po forumima i raznim portalima.
    Valjda vjerujemo klubu, a taj slučaj će se prokomentirali kad bude trebalo, onako usput jer je nebitan.
    Oće krkan uzet lovu na prepad od Miška, dobar pokušaj,  :) :) :).
    Još puno palente pa nek pokuša ponovo
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2021, 11:27:10 od Grozni »
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Zelko Maler

• Junior
    « Odgovori #1074 u: Srpanj 28, 2021, 11:30:04 »
  • Misko svaku lipu dvaput okrene di ce taj bosanac njega zajebati. Inace cak i ja ne vjerujem da se Hajduk tu umjesao. Znam da su si Misko i Jakobusic u dobrim odnosima, cak i prijatelji ja mislim. Sve ce se nadam se rasvijetliti, a nadam se samo posljedicama ovim medijima pljuvacima po klubu,a ovo je i prilika da se Novom Listu stane na kraj, jer sad je to kap koja je prelila casu i ovo je prilika klubu da ih zatre.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1075 u: Srpanj 28, 2021, 11:59:01 »
  • Misko svaku lipu dvaput okrene di ce taj bosanac njega zajebati. Inace cak i ja ne vjerujem da se Hajduk tu umjesao. Znam da su si Misko i Jakobusic u dobrim odnosima, cak i prijatelji ja mislim. Sve ce se nadam se rasvijetliti, a nadam se samo posljedicama ovim medijima pljuvacima po klubu,a ovo je i prilika da se Novom Listu stane na kraj, jer sad je to kap koja je prelila casu i ovo je prilika klubu da ih zatre.

Nego, na Hocu Ri pisu da su 2 igraca u Thallaso.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #1076 u: Srpanj 28, 2021, 12:07:04 »
  • Neki Rus
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1077 u: Srpanj 28, 2021, 12:08:45 »
  • Procitao Miki Maus  ;D  ;D ;D
    Apropo ovog navodnog smanjenja ponuđenog,cisto sumnjam s obzirom da smo mi klub koji ne rijetkoide u koristi igrača,a na vlastitu štetu.. .

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1078 u: Srpanj 28, 2021, 12:09:57 »
  • To Rusa, nas i Rusa 200 milijuna, pa Gazprom za sponzora, a loše igrače na oporavak u Sibir.  :)
    Davaj davaj ne strahu!
    Veljko naglo ozdravio.
    « Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2021, 12:11:41 od Grozni »

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1079 u: Srpanj 28, 2021, 12:25:58 »
  • NL je sramota našeg kraja, klub ih je već odjebao i neka je.
    Imamo Radio Rijeku kao primjer dobre suradnje.