• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2021/22  (Prikazano: 13332 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Veteran
Odg: Europska sezona 2021/22
« Odgovori #30 u: Svibanj 27, 2021, 21:31:17 »
  • Kakvo ludo ispucavanje penala, drago mi je zbog Villareala a Emery kralj europske lige. Ovo ja ne bi moga gledat da je Rijeka pucala penale  :)

Slično raspucavanje bilo je 1987. na finalu kupa u Beogradu... ne pitajte me ništa. Bio... plakao...

Gledao na TV imao 15 godina, prvi puta u životu plakao zbog Rijeke. Od tog dana Hajduk mi je bljak na n-tu. Sjećam se da je zadnji Paliska pucao jako po sredini, a Varvodić ostao. Isto kao i jučer pukla je ekipa koja je pucala druga.
    Sandro ti ćeš se sigurno sjetiti, meni je mutno, ali mislim da Petrović nije tako brzo sudio na Kantridi, a koliko me sjećanje služi dobre zvižduke je pobrao prvu koju se pojavio.
    Od tada je i na istočnom ulazu Kantride bio onaj grafit (baš ću baciti oko stoji li još) "Na Kantridi netko će da strada, Petroviću čeka te Armada" (ili tako nekako)

Uglavnom trauma.

Da... prošlo je godinu dana, došao je na neku utakmicu protiv nekog epizodista u 1. ligi, Spartak Subotica ili Sutjeska Nikšić. Dočekan je zvižducima i pogrdnim povicima. ALI... ono što mogu intimno posvjedočiti... to je bila totalna kara od dočeka nekoga kome si prijetio godinu dana i pisao grafite. Galama, zvižduci i to je to. Još je i smotani Ivica Kovačević u prilogu za "Sportski pregled" na JRT u izvješću s utakmice rekao "dočekan je zvižducima, a ispraćen pljeskom". Totalno netočno... taj čovjek je bio talent za strašno glupe i promašene komentare. Na kraju utakmice je centralna tribina pljeskala našima na izlasku s terena, a ne Petroviću. Petroviću su (istina, u kamilica style) dobacivali.

Zanimljivo da je sljedeći put nakon toga došao na Kantridu suditi Rijeka-Dinamo, na početku 1990/91 sezone; dakle opet je prošlo nešto više od godine dana. Kad ga se predstavilo s razglasa, Armada krenula s dosta jakim "cigane, cigane", a to odmah prihvatili i Boysi, pa je bilo zajedničko skandiranje prilično gromko. Pretpostavljam da su Boysi brže-bolje prihvatili skandiranje misleći da je Armada to uputila sucu samo zato što je Srbin... ipak je to bilo u vrijeme kad je već mirisalo na ratna zbivanja. Nisam siguran da su (svi) Boysi bili svjesni pravog razloga vrijeđanja Petrovića.

Mislim da je jednom došao i kao pomoćni... sveukupno triput od finala kupa do raspada Juge i lige.
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #31 u: Svibanj 27, 2021, 21:39:36 »
  • Petrović i Krečak bi mogle biti svojevrsne paralele... Krečak je trebao doći na Kantridu (prvobitno delegiran) mahati godinu, godinu i pol nakon 26.5.1999., pa su u vodstvu lige ipak napravili zamjenu, bojeći se incidenata.

Međutim, došao je sezonu nakon toga na Kostrenu i znalo se za njegov dolazak, došla ga je pozdraviti i Armada u malom broju. Fotka izašla u NL, prilično jadna scena... stoji Krečak uz aut liniju usred igre, a iza njega u drugom, trećem redu tribina ekipica... Škoro nešto galami Krečku u potiljak, a društvo oko njega se smije.

Škoro je vjerojatno bio u formi, ali cijela ta scena... ne znam što bih rekao. Priznajem da prvi nisam za bolnu osvetu na stadionu i za teške posljedice, ali ako je to prošlo samo tako... ma ne znam. Shit.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #32 u: Svibanj 27, 2021, 21:41:14 »
  • I nakon svega... nakon podsjetnika na nesuđenu Europu 1987. (finale kupa), malo po malo smo otišli u totalni off topic. Sorry. Sve zbog Petrovića koji nas je osakatio, jebo mu ja tetku...

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #33 u: Svibanj 27, 2021, 21:49:22 »
  • Ovakav offtopic uvijek :)
    Dobro se podsjetiti nekih stvari ili saznati nešto novo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Svibanj 27, 2021, 22:31:30 »
  • I nakon svega... nakon podsjetnika na nesuđenu Europu 1987. (finale kupa), malo po malo smo otišli u totalni off topic. Sorry. Sve zbog Petrovića koji nas je osakatio, jebo mu ja tetku...

Ako se ne varam svirao je on i nekakav opskurni penal Zvezdi protiv nas na Kantridi koju godinu prije za nekih 1:1, sjećam se blata do koljena (hmm iako svaka 2-3 na Kantridi je bilo blato do koljena pa sam vjerojatno i pomiješao) penal je bio na Istočni gol. Ma neću više o njemu odmah mi se tlak digne.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Svibanj 27, 2021, 22:51:33 »
  • Petrović i Krečak bi mogle biti svojevrsne paralele... Krečak je trebao doći na Kantridu (prvobitno delegiran) mahati godinu, godinu i pol nakon 26.5.1999., pa su u vodstvu lige ipak napravili zamjenu, bojeći se incidenata.

Međutim, došao je sezonu nakon toga na Kostrenu i znalo se za njegov dolazak, došla ga je pozdraviti i Armada u malom broju. Fotka izašla u NL, prilično jadna scena... stoji Krečak uz aut liniju usred igre, a iza njega u drugom, trećem redu tribina ekipica... Škoro nešto galami Krečku u potiljak, a društvo oko njega se smije.

Škoro je vjerojatno bio u formi, ali cijela ta scena... ne znam što bih rekao. Priznajem da prvi nisam za bolnu osvetu na stadionu i za teške posljedice, ali ako je to prošlo samo tako... ma ne znam. Shit.

A čuj, nema tu sredine. Fizički nasrtaj je delikatna stvar i tko to napravi može se pozdraviti sa stadionima do kraja života, da ne kažem da riskira i mnogo više ovisno o posljedicama. A sve manje od toga je ono "psi laju...".

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #36 u: Svibanj 27, 2021, 22:54:47 »

A čuj, nema tu sredine. Fizički nasrtaj je delikatna stvar i tko to napravi može se pozdraviti sa stadionima do kraja života, da ne kažem da riskira i mnogo više ovisno o posljedicama. A sve manje od toga je ono "psi laju...".

Da, slažem se. Nemoguće je stisnuti i prdnut. Ali siguran sam da bi na Poljudu to izgledalo bitno drukčije, da su oni s Krečakom bili u našoj koži  :)

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Svibanj 27, 2021, 22:56:52 »

Da, slažem se. Nemoguće je stisnuti i prdnut. Ali siguran sam da bi na Poljudu to izgledalo bitno drukčije, da su oni s Krečakom bili u našoj koži  :)

Bez sumnje. ;D

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #38 u: Svibanj 31, 2021, 09:47:29 »
  • Kaže direktor na psk borba za Europu (3. i 4. mjesto), završnica kupa i grupna faza Europe

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Svibanj 31, 2021, 11:22:28 »
  • Grupna faza? To je cilj?
    Trebat će puno sreće i posložena pomočad. Na prvo se ne može utjecati, a na drugo se još nije počelo utjecati.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #40 u: Svibanj 31, 2021, 19:21:25 »
  • Kaže direktor na psk borba za Europu (3. i 4. mjesto), završnica kupa i grupna faza Europe

Meni je primjerice puno interesantnija njegova najava da se radi na reorganizaciji kluba. Nisam slusao PSK a nema snimke na Radio Rijeci, procitao sam na forumima o tome ... e sad, da li je rijec o nekoj sitnici ili o Lurssenu 8)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #41 u: Svibanj 31, 2021, 19:28:48 »
  • Danas su bili na sastanku s njima...

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #42 u: Svibanj 31, 2021, 19:35:01 »
  • Danas su bili na sastanku s njima...

Pa sta si cekao do sada da nam to priopcis :-)? Jel taj sastanak bio u hotelu Ambasador u Opatiji ?

Ja sam cuo trac prije koji dan da Lurssen ulazi za pocetak sa 30m eura, misko za sada ostaje direktor i da ce se sagradit Kantrida
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #43 u: Svibanj 31, 2021, 19:37:40 »
  • Tocno to da, i da ostaje direktor do 2025

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #44 u: Svibanj 31, 2021, 19:42:51 »
  • A sta ja znam, da ne gnjavim ovaj napaceni narod...