• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2021/22  (Prikazano: 15084 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SandroB

• Veteran
Odg: Europska sezona 2021/22
« Odgovori #75 u: Lipanj 16, 2021, 20:40:07 »
  • Prati se representacija...
    Valjda "repstaAcija".
    29.08.2013., proud to be there

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #76 u: Lipanj 16, 2021, 22:44:56 »
  • Ako bude (kako bi trebalo biti) navijača na tribinama i ako nas zapadne Gzira, apeliram na svakog normalnog navijača Rijeke da ih se dočeka ovacijama.

Samo da ih ne ispratimo zvižducima, ili u sablasnoj šutnji. Nadam se da nećemo.
    Misliš, onako lijepo domaćinski kao što smo osječane ONE godine? Možda da im i skandiramo?
    Kod mene to ne prolazi, nema pljeska do kraja utakmice, onda ga mogu dobiti i to samo ako prije popiju petardu i podnesu to gospodski. Nema pljeska na kredu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Lipanj 17, 2021, 00:04:19 »
  • Kakva kreda? Pa oni su nahranili naša internetska bespuća za idućih 50 godina kvalitetne zajebancije. Malteške muze našeg BadBeata.
    Skandiranje i pljesak. Najmanje.
    A ako ne prođemo - onda ulaze u legendu.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #78 u: Lipanj 17, 2021, 07:46:27 »
  • Kakva kreda? Pa oni su nahranili naša internetska bespuća za idućih 50 godina kvalitetne zajebancije. Malteške muze našeg BadBeata.
    Skandiranje i pljesak. Najmanje.
    A ako ne prođemo - onda ulaze u legendu.
    'Oćeš onako iskreno?
    Boli me MalikTintilinić za tovare, njihove neuspjehe i život u tuđoj prošlosti!

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Lipanj 17, 2021, 08:29:58 »
  • Sve 5!
    Meni je zabavno što je ples kuglica donio. Iritira me mržnja koja se iskaljuje prema našim južnim suparnicima, ali s dobrodošlicom ću dočekati malo zdrave zajebancije!

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #80 u: Lipanj 17, 2021, 08:34:23 »
  • Ako bude (kako bi trebalo biti) navijača na tribinama i ako nas zapadne Gzira, apeliram na svakog normalnog navijača Rijeke da ih se dočeka ovacijama.

Misliš, onako lijepo domaćinski kao što smo osječane ONE godine? Možda da im i skandiramo?
    Kod mene to ne prolazi, nema pljeska do kraja utakmice, onda ga mogu dobiti i to samo ako prije popiju petardu i podnesu to gospodski. Nema pljeska na kredu.

Možda ti vidiš neku poveznicu Osijeka i Gzire, ja ni najmanje. Dva potpuno različita slučaja. Osijeka smo dočekali misleći da će se prošetati i puštati nam golove (Poklepović je čak tri dana prije tog susreta na HTV-u izjavio "realno, Rijeka je prvak"). Naivna i lakomislena poruka s tribina bila je "mi smo braća udružena protiv zla". Takva je, sjetimo se, bila i atmosfera u cijelom HNL-u. Čak je i Torcida nama skandirala "Rijeka, Rijeka" (ne znam kad će se to ponoviti, možda za sto godina) i zajedno s nama "Canjuga pederu".

Ajde budimo iskreni do kraja, Gzira nam je svima bila nepoznati patuljak koji nas je razveselio i ushitio na trenutak, koliko god nas bolio k za Hajdukove uspjehe i neuspjehe. Kad je onaj konobar uvalio onaj treći gol u 97., ili kojoj... pa jebem ti... dobio sam poruka više nego kad smo bili prvaci.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #81 u: Lipanj 17, 2021, 08:39:38 »
  • ...it seems prudent to propose that travelling fans will not be admitted during the entire qualifying phase and play-offs. With this decision UEFA intends to act responsibly at a time where restrictive measures are still in place in order to avoid the spread of infections,
    while sporting fairness is preserved as every team will have the possibility to enjoy the support of their public when playing at home, in compliance with the decision of their competent authority.
    The situation will be re-examined for the group stage of the three competitions.

Znaci barem domace, valjda, mozda...

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #82 u: Lipanj 17, 2021, 09:26:38 »

Možda ti vidiš neku poveznicu Osijeka i Gzire, ja ni najmanje.
    Uzeo kao dobar primjer kad smo se lijepo opekli. Tko god dođe Rijeci u goste, treba se prvo usrati u gaće od straha pred atmosferom, a ne ga podrškom dovesti u komfor zonu. Moje nadasve skromno mišljenje.
    Ne branim ja tebi pljesak da se razumijemo, ali me malo zaškakljao tvoj izbor riječi koji sam ti podebljao u citatu. Ne volim da me se apriori etiketira i tretira kao nenormalnog navijača  ;D ;D ;D

PS I da Sandro i Vado, postovi su u opuštenoj noti, malo se piše po forumu u sezoni nedoraslih krastavaca pa malo hitam brum i ješkam.  8)
    « Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2021, 09:32:19 od D2 »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Lipanj 17, 2021, 09:29:17 »
  • Sve 5!
    Meni je zabavno što je ples kuglica donio. Iritira me mržnja koja se iskaljuje prema našim južnim suparnicima, ali s dobrodošlicom ću dočekati malo zdrave zajebancije!
    Nisam ni ja protiv zahebancije s njima na kraju utakmice kad zbrojimo i oduzmemo učinjeno!! Zamisli samo da ih se dočeka pljeskom, a ono mi ponovimo vanzemaljski uspjeh tovara!! Zato prvo oprez pa onda pljesak na otvorenoj sceni!!
     8) !!

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #84 u: Lipanj 17, 2021, 10:36:42 »
  • Pa i moji su strahovi, barem u nekim promilima prisutni. Zato sam i u originalnom pozivu na ovacije Gziri napisao "nadam se da in nećemo ispratiti u sablasnoj tišini ili sa zvižducima..."; tako nekako.

No dobro... ionako nisam vođa navijača, pa će biti kako bude :-)

Ali ne mogu od toga pobjeći, za sada mi je Gzira jedan od simpatičnijih klubova, he he...

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #85 u: Lipanj 17, 2021, 12:50:41 »
  • Zamisli samo da ih se dočeka pljeskom, a ono mi ponovimo vanzemaljski uspjeh tovara!!
    A onda i mi zaslužujemo da nas se sprda.
    Jedno je ispasti od profesionalaca poput Sapsbourga koji kakve god kvalitete bili i dalje su plaćeni za posao koji obavljaju, a nešto sasvim drugo je ispasti od amatera poput ovih ih Gzire koji se nogometom bave u slobodno vrijeme. Ako kao profesionalni nometaš ispadneš od kuhara onda zaslužuješ da te se sprda.

Offline Fornax

• Forza Fiume

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #87 u: Lipanj 27, 2021, 11:15:07 »
  • https://www.index.hr/sport/clanak/uefa-je-ukinula-pravilo-gola-u-gostima/2285912.aspx

Trebalo bi nam ići u prilog, barem je tako bilo u prošlosti.
    Gol u gostima nam je 5 puta odlučivao, a samo jednom smo prošli, Salzburg 1:1 i 0:0.

Ispadanja:
        Litex 0:1 i 2:1
        Gencerbirligi  0:1 i 2:1
        Basaksehir  0:0 i 2:2
        St.Patricks (intertoto) 0:1 i 3:2

robert "naš ademi" ferlin

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #88 u: Lipanj 27, 2021, 13:09:00 »
  • Ha, ja se prvo sjetim Stuttgarta, Žiline, Ferencvarosa.. gdje smo nakon zabijenog (prvog ili drugog) gola u gostima pokopali nade domaćinu. Iako u principu podržavam ukidanje tog pravila.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #89 u: Lipanj 27, 2021, 14:53:02 »
  • Istina, ali oduvijek smo bili više domaćinska ekipa, pogotovo u prošlosti.
    Vani se slabo pobijeđivalo i malo zabijalo što nas je dosta puta koštalo ispadanja.
    Jako dugo u euroligi (grupe) nismo zabili ni gola vani, prve dvije godine - vitoria, lyon, feyenoord, 2*sevilla, standard
    robert "naš ademi" ferlin