• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2021/22  (Prikazano: 15085 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: Europska sezona 2021/22
« Odgovori #135 u: Srpanj 19, 2021, 14:54:16 »
  • Ne volim TM uzimati za relevantan izvor (jer ono, očito je), ali gledam Hibernians vrijednosti:

golmani - jedan od 300 tisuća eura, jedan Poljak 25 tisuća eura znači rekreativac, puni broj. Ta "jedinica" je zadnju sezonu igrao u 3. engleskoj ligi u sezoni 2018/2019 kada je primio 65 golova, i to mu je jedina puna sezona u karijeri, dvometraš.

stoperi - tri u kadru, Porteous kao 22-godišnjak samo čeka transfer, nešto kao Aberdeenov McKenna koji je igrao preko kurca, prodali ga godinu kasnije. Druga dva 31 i 35-godišnjak, vrijede po 400 tisuća svaki, savršeno spori za naša brza krila

bekovi - imaju tri lijeva i dva desna beka, svi po 300-400 tisuća i 19-godišnji Doig lijevo vrijedi 4 milijuna, znači nešto kao Biuk Hajduku vrijedi jer je mlad, zapravo 0 nastupa za mlade repke, prošla sezona mu je debi seniorskog nogometa, gol i 4 asista. Nazad vjerojatno propuh.

vezni red - četvorica, svi po nekih 500-600 tisuća vrijede

krila - pet desnih, dva lijeva (oba nova), od svih njih trojica vrijede više od pola milijuna; najskuplji je Boyle, desno krilo, desetka i povremeni reprezentativac Australije. Lijevo neki Murphy prosjek lige, i neki klinac iz 2.lige svježe doveden

napad - trojica, od toga jedan vrijedi - taj Nisbet koji je na meti Celtica

Transferi njihovi, vlasnik kaže i stoper Porteus i Nisbet bi mogli otići na ljeto, odbili su ponude za njih na zimu
    https://www.skysports.com/football/news/11792/12268554/transfer-news-hibernian-duo-kevin-nisbet-or-ryan-porteous-could-be-sold-in-summer-says-executive-chairman-ron-gordon

Krasnodar i Spartak su poslali ponude za Nisbeta tako da su jako male šanse da će on dočekati nas, što znači da im je u napadu 28-godišnji velšanin koji se vukao po 3. engleskoj ligi i ima dvije škotske sezone iza sebe.

Igraju 3-5-2 sa ovim mulcem na lijevom krilu, ako prodaju stopera imaju neuigranu trojku otraga. Prodali golmana jedinicu u Feyenoord, nekog veznjaka, stalnog reprezentativca Australije Irvinea koji im je igrao čitavo proljeće u St. Pauli i još jednog koji im je igrao jesen, u Tursku.

Igraju s Andorcima sad skoro kao i mi u četvrtak, ali njihov kadar je zasad tanak po pitanju kvalitete i očekivani su daljni odlasci dvojice ponajboljih. Pripreme meh, 4 pobjede, 2 remija i poraz. Remi sa Stokeom vani, i dobili 2-1 Arsenal kući u generalci u kojoj su svi njihovi vjerojatno letjeli ne bi li ih ovi kupili i odveli ća iz Škotske.

Bude to sve ok.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #136 u: Srpanj 19, 2021, 15:06:19 »
  • Uvažavam da su Škoti neugodni, ali mi smo ozbiljan klub, a oni su ipak Otočani, taoci zastarjelih nogometnih koncepcija.

Zanima me samo prolaz.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #137 u: Srpanj 19, 2021, 15:13:03 »
  • ehm, prvo treba srediti ove vanzemaljce sa Malte pa reći Hop!
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #138 u: Srpanj 19, 2021, 15:17:24 »
  • Mislim da se oko toga svi slažemo.

Dapače, ja priželjkujem da ih nakrcamo do vrha čisto za inat Tovarima, ali prihvaćam bilo kakav prolaz. U Europi se ne igra za dojam (osim ako skautevi ne gledaju).

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #139 u: Srpanj 19, 2021, 18:16:39 »
  • Nadam se da ćemo biti kovid čisti slijedećih mjeseci, valjda će abass ostat (samo)izoliran slučaj, a ne da moramo s juniorima ko u napulj prošle jeseni.
    robert "naš ademi" ferlin

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #140 u: Srpanj 19, 2021, 18:18:29 »
  • Nadam se da ćemo biti kovid čisti slijedećih mjeseci, valjda će abass ostat (samo)izoliran slučaj, a ne da moramo s juniorima ko u napulj prošle jeseni.
    Pa nek se cijepe, sanse da popuse covid bit ce znatno manje.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #141 u: Srpanj 19, 2021, 20:23:52 »
  • Pa vidiš da su murić, mudražija i još njih par bili u redu za testiranje u medicu s navijačima, očito im cijepljenje nije na pameti..

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #142 u: Srpanj 19, 2021, 21:01:21 »
  • Neka rade šta ih volja u svezi glede cijepljenja, neka ginu na terenu.
    Sad ćemo i cjepljenje/ne cijepljenje gledati kroz nogomet.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #143 u: Srpanj 19, 2021, 21:21:47 »
  • Neka rade šta ih volja u svezi glede cijepljenja, neka ginu na terenu.
    Sad ćemo i cjepljenje/ne cijepljenje gledati kroz nogomet.
    Sve je to okej dok netko ne propusti neku super-važnu utakmicu jer mu je test pozitivan.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #144 u: Srpanj 19, 2021, 22:00:27 »

Zapravo je nevjerojatno kakav smo mi rezultat tamo izvukli s obzirom tko je otputovao. Kod njih Insigne koji je osvojio EP, kod nas Hodža koji je otišao u Orijent.

Apropo cijepljenja, Perišić im je trebao biti dovoljno upozorenje. Iako mislim da su u onom jesenskom valu valjda svi dobili koronu, pa onda i nije velika šansa da će opet.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #145 u: Srpanj 19, 2021, 22:08:25 »

Zapravo je nevjerojatno kakav smo mi rezultat tamo izvukli s obzirom tko je otputovao. Kod njih Insigne koji je osvojio EP, kod nas Hodža koji je otišao u Orijent.

Apropo cijepljenja, Perišić im je trebao biti dovoljno upozorenje. Iako mislim da su u onom jesenskom valu valjda svi dobili koronu, pa onda i nije velika šansa da će opet.
    Gostujemo u Škotskoj (dao Bog), a UK, Škotska pogotovo, ima jako sjebana pravila. Boris Johnson, koji je prebolio Covid, je bio u kontaktu sa zaraženim ministrom, testirao se, negativan i SVEJEDNO mora u samoizolaciju. A danas tobože ukidaju sve mjere.

Teško shvatljiva lakrdija, ali šta se može.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #146 u: Srpanj 20, 2021, 13:37:39 »
  • Danas testiranje , teža utakmica nego za dva dana.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #147 u: Srpanj 20, 2021, 17:17:01 »
  • Šta je lakrdija ? Recimo meni je kolega bio kao i ja u samoizolaciju radi višestrukog širenja virusom među kolegama i testirao se tri puta , prva dva puta negativan i onda nakon 9 dana pred povratak na posao ispao pozitivan iako je lateralni test bio negativan ali PCR kojega je čekao jedan dan na žalost negativan , cisti primjer da tih 10 imaju smisla
    Nikakva lakrdija

Nadam se da ćemo biti kovid čisti slijedećih mjeseci, valjda će abass ostat (samo)izoliran slučaj, a ne da moramo s juniorima ko u napulj prošle jeseni.

Gostujemo u Škotskoj (dao Bog), a UK, Škotska pogotovo, ima jako sjebana pravila. Boris Johnson, koji je prebolio Covid, je bio u kontaktu sa zaraženim ministrom, testirao se, negativan i SVEJEDNO mora u samoizolaciju. A danas tobože ukidaju sve mjere.

Teško shvatljiva lakrdija, ali šta se može.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #148 u: Srpanj 20, 2021, 17:27:11 »
  • PCR testom možeš obrisat guzicu. Toliko eksternih faktora može dovesti do lažno-pozitivnog nalaza, da će bacanje novčića prije pogodit imaš li virus ili nemaš.

Inače, po nekim pričama, prvi i najčešći razlog lažno-pozitivnog testa je ljudski faktor, tj. kontaminirani uzorak.

Bilo kako bilo, ja sam se cijepio s dvije doze i pokušaš li mi gurnut taj štapič u nos, ja ću tebi gurnut dršku od metle u guzicu.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #149 u: Srpanj 20, 2021, 17:48:34 »
  •  A ono totalno ne bitno šta ti ili ja mislimo ako su to standardi do kojih se sve zemlje drže i glupo je o tome ulaziti u raspravu … o štapiću u bulje neću, kada čitam šta pišeš pitam se da li si skužio zašto si se cijepio i da li uopće razumiješ šta si dobio cijepljenjem …. ušli smo u krivu temu mojom greškom, inače Škoti su još rigorozniji od Engleza a na gostujuće tekme se ionako ne smije pa je ne bitno

PCR testom možeš obrisat guzicu. Toliko eksternih faktora može dovesti do lažno-pozitivnog nalaza, da će bacanje novčića prije pogodit imaš li virus ili nemaš.

Inače, po nekim pričama, prvi i najčešći razlog lažno-pozitivnog testa je ljudski faktor, tj. kontaminirani uzorak.

Bilo kako bilo, ja sam se cijepio s dvije doze i pokušaš li mi gurnut taj štapič u nos, ja ću tebi gurnut dršku od metle u guzicu.