Ostalo > Sport

UEFA Euro 2020(21) - 11.06.2021.-11.07.2021.

<< < (5/5)

Fornax:

--- Citat: D2 - Srpanj 12, 2021, 08:06:12 ---Ne, ne, nije se dovoljno veselio uspjehu svoje ekipe takve mi ne držimo u svlačionici.  8) ;D ;D ;D ;D

--- Kraj citata ---
Šta ti je sad Lorenco Šimić odjednom kriv?  ;D

Grozni:
Italija=kakav trener, kakav golman a kao ekipa super.
Nakon Buffona sada dvadesetak godina Donaruma.
Bez prevelikih zvijezda, zasluženo uzeli naslov.
Da im uzmemo trenera....... ako ne onda stoperski par samo, damo im...... jedan otok svakom

Grozni:
https://www.24sata.hr/sport/chiellini-objasnio-kako-je-spasio-azzure-nisam-ocelavio-s-23-i-lomio-nos-da-bih-tako-izgubio-773305
"Tko leži, ne bježi", poznata je izjava Luciana Massimiliana Secchija, talijanskog pisca i koautora legendarnog stripa Alan Forda koji je stvarao pod pseudonimom "Maxa Bunkera".

Fornax:
Za njega mi je ful drago. Kruna karijere na samom kraju. Umalo se oprostio od repke u isto vrijeme kao i Buffon, a na kraju odveo Italiju do titule sa 36 (skoro 37) godina. Lijepa i inspirativna sportska priča.

Plus što je Internet danas preplavljen memovima s njime i Sakom. I to je svojevrsni trofej u današnjem svijetu. :)

Grozni:
Simpa lik, složio ga je baš onako "tko leži ne bježi", ovaj se nije oporavio za penale.
Cijeli turnir je odigrao jebački, još se zajebavao sa sudijama, i protivnicima. Branio udarčine glavom i smijao se.... pravi lik.
Meni je jak i Donaruma, obrani penal za naslov i mrtav hladan prošeće prema ekipi, 22 godine a već iskusan golmančina, još 15tak godina pred njim.
Talijani su baš pobrali simpatije ovaj put, imali su boljih pojedinaca nekad, ali ovo je odrađeno savršeno.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju