• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, subota 17.07., 21:00  (Prikazano: 2934 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Orpat

• Junior
Odg: 1. kolo HNL-a, Rijeka - Gorica, subota 17.07., 21:00
« Odgovori #60 u: Srpanj 18, 2021, 00:30:52 »
  • 3 boda su tu srčanost i borbenost na vrhuncu, jako sam zadovoljan s time ali ostaje činjenica da nam fali više hrabrost u duelima a isto tako pod hitno dakle angažirat kvalitetnog veznog odnosno play makera tu smo slabi i jasno stopera. Još uvijek smo iza Dinama Osijeka i Hajduka koji su ipak malo bolji od nas. Ali tako je.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #61 u: Srpanj 18, 2021, 00:46:31 »
  • 3 boda su tu srčanost i borbenost na vrhuncu, jako sam zadovoljan s time ali ostaje činjenica da nam fali više hrabrost u duelima a isto tako pod hitno dakle angažirat kvalitetnog veznog odnosno play makera tu smo slabi i jasno stopera. Još uvijek smo iza Dinama Osijeka i Hajduka koji su ipak malo bolji od nas. Ali tako je.

'ko im j. mater; dva boda smo ispred hajduka, a tri ispred dinama...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Srpanj 18, 2021, 01:19:01 »
  • (...) a isto tako pod hitno dakle angažirat kvalitetnog veznog odnosno play makera tu smo slabi (...)
    Muradžija je danas bio grozan, ali nemojmo zaboraviti da danas ni Pavičić ni Čerin nisu bili na raspolaganju. S jednim od njih, pogotoov po mom mišljenju s Čerinom to bi izgledalo PUNO bolje.
    Anyway, odličan ulazak u sezonu. Baš ono što nam je trebalo. I Lepinjica, i Liber, i Labrović, i Prince, pa čak i Bušnja su dobili vjetar u leđa svojim dobrim izvedbama. O senatorima poput Murića i Drmića nema potrebe razglabati - oni su svoj posao odradili na nivou. Obrana je na trenutke malo plivala, ali clean sheet se piše pa nema zamjerke. Uglavnom, pobjeda za prste polizati.
    Ono što mene brine su bekovi, koji su ili nedovoljno dobri (Vukčević) ili nedovoljno jakih pluća (Tomečak). Tu smo izrazito tanki i rekao bih da su nam tu pojačanja (Vukčević)/popune (Tomečak) nasušno potrebne.

I da... baš je bilo divno biti opet na stadionu. 1652, ali kao da nas je bilo mali milion. Divotica.  ;D

Online goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Srpanj 18, 2021, 01:44:30 »
  • Meni se ovo danas svidjelo, puno je pozitivnih stvari, ali vezu moramo podebljati.. ok, imamo još kartoniranog Pavičića, ali mi na klupi nismo imali veznjaka za uvesti..

Ovakva trojka u vezi bi mogla biti dobra, ali fali joj kirnoće na lopti, nekako možda Pavičić tu preuzme odgovornost ako ne ode..

Labrović i Lepinjica odlični, Ampem griješio prema natrag ali veseli njegovo zatvaranje prema natrag i šprintanje u oba smjera, bekovi neaktivni, stoperi danas dobri, pogotovo kapetan Galović, veseli vidjeti Bušnju i Vuka, Obregon će biti spremniji ali Murinjo je car! Gušt ga je gledati kako nepredvidivo dribla i stvara višak oko 16m, nepredvidivi odmjereni udarci, baš ono plemenit igrač.. kad njemu ide, ova ekipa igra dopadljivo, opasno, nepredvidivo..

Ugl, fali veznjak ali ovo je solidno.. na kraju smo završili s 4 napadača, zapravo 3 krila i Obregonom.. :o

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #64 u: Srpanj 18, 2021, 07:39:39 »
  • Navest ću samo pozitivno:

- pobjeda
    - naša mladost završava utakmicu
    - atmosfera na stadionu ( osim kod ulaska jer vraćat ljude koji su zaboravili osobnu,a imaju sve drugo ili turiste jer po meni nedopustivo)

O lošijim stvarima ne bi ovaj put.
    robert "naš ademi" ferlin

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #65 u: Srpanj 18, 2021, 07:57:30 »
  • Svi dobri i najbolji, pobjeda, bez primlj3nog gola s goricom.3 point for rijeka.
    Mudradzija izborio penal, u bitnom trenutku-malo prekritični ste prema njemu, bit će on ok za zamjenu.
    Koliko su drugi bolji.od nas pokazat ce direktni dvoboji,.ovakve stručne procjene, su Sviranje p3nisu.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #66 u: Srpanj 18, 2021, 08:19:35 »
  • Ne zbrajaju se šanse, korneri, stative, udarci, umjetnički dojam ni trka-samo golovi i bodovi, a to smo zeli.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Srpanj 18, 2021, 08:30:51 »

- pobjeda
    - atmosfera na stadionu ( osim kod ulaska jer vraćat ljude koji su zaboravili osobnu,a imaju sve drugo ili turiste jer po meni nedopustivo)
    I ti i Edi Prodan lajete na krivu adresu. Na upadu se samo doslovno provodi odluka Stožera prema kojoj je europska covid isprava bog, otac, mater.

Tamo gdje se to nije radilo (Tovarland) otkrilo se tridesetak ljudi s krivotvorenim testovima i nakon toga je vjerojatno od MUP-a svima išla direktiva da se strogo drže naputaka.

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #68 u: Srpanj 18, 2021, 08:52:02 »
  • + sansa princa, bušnje i obregona, ..... prejaki smo a  nismo kompletni još.
    Murke, labrovic, lepi .....dobri.
    Tomic +++

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Srpanj 18, 2021, 09:57:12 »
  • Odličan rezultat obzirom na statistiku.

Netko je spomenuo druga pobjeda bez primljenog gola, s tim da je prva bila 1. kolo u sezoni kada je Gorica ušla u ligu. Jasno je da je zaustavljen taj čudni niz i da nam oni više nisu crna mačka, Tomić zasad 3/3 protiv njih.

Utakmica generalno najjača ovo kolo, što ni ne čudi. Sve se promatra sa figom, jer nitko nije uvjerljiv odmah nakon priprema, pogotovo u HNL-u gdje se momčadi grade do 1. rujna. Ali treba istaknuti da je Gorica jučer istrčala sa 4 promjene u prvom sastavu uspoređujući sa zadnjim kolom prošle sezone, od njih je samo Šroler novi igrač, a Mitrović, Musa i Moro su bili njihovi i tada, samo su ušli ili gledali s klupe. Kod nas pak, od centra naviše, zadnju protiv Gorice su igrali samo Murić i Drmić. A tu je i novi golman Labrović, dakle nova petorka, plus ulasci s klupe također prinove. Plus Lončarov odlazak u zadnji tren (iako očekivan), a tu su i koronirani Abass, i kartonirani Pavičić, obojica bi jučer započela vjerojatno.

To sve u paketu kada sagledam, pogleda je odlična, i ne brine me previše što je Gorica imala svojih šansi i objektivno zaslužila gol, možda remi, a možda čak i više.

Od pojedinaca, Labrovićev savršen debi. Murić fantastičan. Lepinjica i Galović odmah do, vrlo sigurni, mirni. Liber će imati cijelu sezonu za prerastanje u kvalitetnog igrača, jučer ga je bilo posvuda, ali puno je i griješio. Svi naši korneri su bili opasni, očito se radilo na tome.

Ampem meni nedorečen, dosta je griješio, Obregon je dvije minute nakon ulaska falio istrčati kontru i zakasnio dobrih metar na povratnu loptu. Mudražija izborio odličan penal, kasnije nestao. I Bušnju bi spomenuo koji je ušao, zujao, ali generalno ništa.

Ali noć i dan razlika kada imaš 11 igrača koji su željni dokazivanja, koji ne čekaju transfer svaki dan, i koji nisu posuđeni. Nadam se da je fijasko s Dinamom prestao, ako će dolaziti još dvojica njihovih, neka dođu čisto, šta se mene tiče, može i bez njih. Dojma sam da bi nam jedan iskusni(ji) veznjak donio novu dimenziju, jer odlaskom Lončara ovo je ipak tanko, četiri igrača za tri pozicije, od toga Lepi i Mudražija ne igraju napad, a Pavičić ne igra obranu. Potajno se nadam da će sletiti Glavčić iz Slavena koji je već u par navrata izjavio da mu osim španjolske lige kao konačan cilj, primamljivo zvuči igrati u nekom jačem klubu, a i Rujevicu je nahvalio kao najdraži stadion u ligi. Takvog igrača bi htio, motoričnog, tehnički potkovanog, da izbaci Mudražiju iz prve, a da se onda s Pavičićem rotira ovisno o protivniku.

Slijedi gostovanje na uvijek neugodnu Maltu, a protiv takvih klubova mislim da nećemo imati toliko problema ove godine jer imamo jako puno okomitih igrača koji znaju stvoriti višak 1 na 1. Od Murića, Pavičića, ali sada i Ampema, Vuka, vrlo vjerojatno i Abass.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #70 u: Srpanj 18, 2021, 10:11:34 »
  • Baš je bio gušt vratiti se na Rujevicu nakon skoro godinu dana, pogotovo ono združeno navijanje sjevera i istoka na kraju. O igri ste sve rekli, meni ostaje nejasno što Lovrić još radi u Gorici, mi bismo takvog igrača već 2x prodali :) Jako mi je drago da je Lepinjica onako staloženo i uvjerljivo odigrao, kao da se vratio novi igrač. Plus i za novajlije, pogotovo Labrovića koji je najzaslužniji da je Gorica ostala na nuli u rubrici golovi.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #71 u: Srpanj 18, 2021, 10:14:41 »

- pobjeda
    I ti i Edi Prodan lajete na krivu adresu. Na upadu se samo doslovno provodi odluka Stožera prema kojoj je europska covid isprava bog, otac, mater.

Tamo gdje se to nije radilo (Tovarland) otkrilo se tridesetak ljudi s krivotvorenim testovima i nakon toga je vjerojatno od MUP-a svima išla direktiva da se strogo drže naputaka.

Ako čovjek/dida od nekih 60+ godina ima covid putovnicu i kartu, a zaboravio/nije uzeo osobnu jer ljeto je i hoda se u bermudama, nema boga koji bi me natjerao da treniram strogoću na njemu.
    Ne pričamo o skinsima od 30 godina.

Offline Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #72 u: Srpanj 18, 2021, 10:19:02 »
  • Osobnu imati, tj dokument sa slikom je obaveza koja je čak i kažnjiva po pozitivnim zakonima RH, kako god mi to gjedali.
    Jebi ga, znači nonić more biti sretan jer ni kažnjen, a cifra i nije mala  >:(

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #73 u: Srpanj 18, 2021, 10:19:18 »
  • Treba biti realan i reći da je gorica igrala bez 3/4 igrača iz zadnje linije - stenwordena, krizmanića i doke što je poprilični hendikep.
    Definitivno neugodna ekipa i ove sezone.

Offline delgadillo

• Senior
    « Odgovori #74 u: Srpanj 18, 2021, 10:20:01 »
  • Osobnu imati, tj dokument sa slikom je obaveza koja je čak i kažnjiva po pozitivnim zakonima RH, kako god mi to gjedali.
    Jebi ga, znači nonić more biti sretan jer ni kažnjen, a cifra i nije mala  >:(

A znam da bi ti naplatio i podijelio s miškom lapo - lapo. 8)