• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 2. kolo HNL-a, Rijeka - Istra 1961, nedjelja 25.07., 18:55  (Prikazano: 3673 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 2. kolo HNL-a, Rijeka - Istra 1961, nedjelja 25.07., 18:55
« Odgovori #90 u: Srpanj 26, 2021, 08:42:17 »
  • Obregon je tu baš pazio da bude u liniji. Nažalost zbog sitničavosti VAR-a napadači će morati paziti da budu IZA linije.

BTW, nema nikakve teorije da je ova video-tehnologija dovoljno precizna da sa sigurnošću utvrdi zaleđe od par cm. Nekakva margina za pogrešku mora postojati (plus minus par posto). Uopstalom, 1080i kamere kojima se snima nisu dovoljne, tu bi trebalo barem 4K.

Ovakva zaleđa je po meni sumanuto suditi.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #91 u: Srpanj 26, 2021, 08:54:35 »
  • Točno, ali dok je kriterij svima isti to je podnošljivo.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #92 u: Srpanj 26, 2021, 09:29:25 »
  • Ja sam čuo za pravilo ako je dvojba onda uvijek sudi na štetu Rijeke. Zato je Bruno pričao onako o onom penalu prošli tjedan.

Apropo Corluke, šta nije on sad neki vrag u repki, možda je došao gledat nekog, spekuliram.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #93 u: Srpanj 26, 2021, 09:38:01 »
  • VAR je tu da otkloni svaku sumnju. Ako nakon odluke VAR-a i dalje postoji sumnja, onda govorimo o potpuno pogrešnoj primjeni VAR-a.

A Engleze neću komentirati, prezirem njihovo shvaćanje nogometa, a još više prezirem njihove suce koji (milijun puta se pokazalo) slabije poznaju pravila od prosječnog navijača.

Jedan od razloga zašto sam postao fan Arsenala je jer je Wenger unio dašak Europe na Otok. Dok su svi ostali napucavali loptu i trčali za njom kao izbezumljeni debili, on je težio igri i kombinatorici, što je na koncu izdnjedrilo najbolju i najatraktivniju generaciju koju je engleski klupski nogomet ikad vidio (2003/04), uz dužno poštovanje Sir Alexu.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #94 u: Srpanj 26, 2021, 09:44:13 »
  • Čarli je novi trenerskih mag u rvata, može pokrivati i vaterpolo vjerovatno pa i šire, dok će supruga držati ostalo u svezi zabave.
    Kad si podoban ništa te ne može omesti na putu uspjeha, ali samo u rvatskoj, vani slabije kotiraš a bogami i traje nekih niti 2 tjedna, isto vrijedi i za nogometne sudce, u domovini si naj haj a vani nemereš zbog svjetske urote kontra našijeh kadrova.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #95 u: Srpanj 26, 2021, 11:49:58 »
  • Žao mi je da Pavičić nije za dobru partiju nagrađen golom, ali ako je to cijena da nam 2-0 bude zaštitni znak ove sezone - neka. Super i za Labrovića koji treću zaredom ima praznu mrežu. Var me baš naljutio, ne znam u kojem svemiru je ono ofsajd i sreća da se Drmić maestralno iskupio za promašaje iz prvog dijela i da smo zasluzeno pobijedili unatoč tome. So far so good.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #96 u: Srpanj 26, 2021, 12:13:30 »
  • Nije baš najjednostavnija priča s tim ofsajdom, ali ako je prema pravilima to ofsajd i ako se svima to sudi kao ofsajd onda ok. Nemam prigovora.
    Žao mi je što Pavičić nije nagradio sebe golom jer je baš dobro odigrao. Ali eto...
    Valja pohvaliti i Tomečaka. Dobru je partiju pružio. Baš dobru.
    Liber mi se doimao izgubljenim, a Muradžija je baš izgubljen. Nažalost, bojim se da od Muradžije ništa ove sezone.

Online Zelko Maler

• Senior
    « Odgovori #97 u: Srpanj 26, 2021, 12:20:45 »
  • Mudraziju ce izbaciti Albanac iz prvog sastava. Mudrazija je vec podosta tu,a nista nije pokazao, nista od  njega.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #98 u: Srpanj 26, 2021, 13:31:24 »
  • Var je za  zaleđa valjda preprecizan, ali je točan dok se svima sudi isto, meni su puuuuno gluplje izmjene o kažnjivo ruci iliti jedanaestercu, te ovakav položaj, pa namjera, intenzitet..... to više nitko ne zna.
    Skok igra i laktovi su isto čedni, od nesuđenog, žutog do direktnog crvenog, a koljeno u glavu valjda nije još u pravilima.
    Recimo sudac u Splitu je puštao čvršću igru i to je ok.
    Igrače koji glume, prenaglašavaju prekršaje a nakon minute lete po terenu bih isto kažnjavao žutim kartonom.
    Ono valjanje Istrijana na 0:0, je bilo strašno, kad smo poveli više se nitko nije valjao po terenu.
    Nesportska igra je nesportska i kad je van kaznenog prostora.

Bio bi superprecizan da se zna od kojih dijelova tijela se povlači crta.. meni bi bilo logično da je noga u pitanju ali oni to tumače sa bilo kojim dijelom tijela kojim smiješ postići gol.

Dakle nekad je to i rame, nekad i nos, nekad trbušina, ugl valjda bi napadači trebali paziti kako su nagnuti u trenutku slanja lopte, totalno retardirano jer nekad se obrambeni izvlači, a ovaj ulazi, kako bi se trebali držati?!

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #99 u: Srpanj 26, 2021, 13:40:06 »
  • (ne usuđujem se reći točno tko, jedan mi je sumnjiv)
    Veselko Bebek.

Ne, ne... nema šanse. On se pojavio 26.5. i mucao kako mu je grozno i tvrdio da ofsajda nema, ali emisija o kojoj govorim dogodila se tjedan dana kasnije i nije bilo nikoga iz Rijeke... čini mi se  :)
    29.08.2013., proud to be there

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #100 u: Srpanj 26, 2021, 13:41:59 »
  • Kako god se gledalo zaleđe, uvijek će postojati ta minimalna zaleđa, sad se valjda gleda sve osim ruke, odnosno sve s čim možeš postići zgoditak, znači kuronje i nosonje su diskriminirati.  :)

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #101 u: Srpanj 26, 2021, 13:47:09 »
  • Nije baš najjednostavnija priča s tim ofsajdom, ali ako je prema pravilima to ofsajd i ako se svima to sudi kao ofsajd onda ok. Nemam prigovora.
    Žao mi je što Pavičić nije nagradio sebe golom jer je baš dobro odigrao. Ali eto...
    Valja pohvaliti i Tomečaka. Dobru je partiju pružio. Baš dobru.
    Liber mi se doimao izgubljenim, a Muradžija je baš izgubljen. Nažalost, bojim se da od Muradžije ništa ove sezone.

Ne slažem se. Liber još griješi, što je tipični danak mladosti i naglašenoj napaljenosti, ali kako se tamo negdje u 65. minuti riješio čuvara blizu njihovog gola... to bi Dalić (da, on... ne Bišćan) trebao velikim slovima upisati u bilježnicu i debelo podcrtati. Takvi njegovi potezi su zreli za rješavanje utakmice, takav nam treba... pogotovo kad nema Murića.
    29.08.2013., proud to be there

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #102 u: Srpanj 26, 2021, 13:52:02 »
  • 99 popodne-sve mi se zgadilo, od prvog predsjednika, Tomca, Šarinića i ostalih sluga, katolika u HNS, do većine naših igrača-jer su bili kupljeni, kao i osekovi.
    I nas 25000 koji smo samo gledali i ništa, a dinametovci još plaču kako su ih krali do 90, jerbo su oni pošteni rvati.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #103 u: Srpanj 26, 2021, 13:55:00 »
  • Mlade treba ubacivati, ovisno u utakmici, teško ekipa istrpi više od jednog, dva mlada ne iskusna igrača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #104 u: Srpanj 26, 2021, 14:08:53 »
  • Ne slažem se. Liber još griješi, što je tipični danak mladosti i naglašenoj napaljenosti, ali kako se tamo negdje u 65. minuti riješio čuvara blizu njihovog gola... to bi Dalić (da, on... ne Bišćan) trebao velikim slovima upisati u bilježnicu i debelo podcrtati. Takvi njegovi potezi su zreli za rješavanje utakmice, takav nam treba... pogotovo kad nema Murića.

Imao je dobrih momenata, ali ono što mi se čini problematičnim je postavljanje. Često ganja loptu umjesto da drži poziciju, ili jednostavno je na nekom čudnom mjestu. Zato sam rekao da mi se doima izgubljenim. Ima potencijala biti avion, ali jučer sustav za navođenje baš i nije idealno radio pa se malo zagubio (po meni).